rapidu.net

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

rapidu.net

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok !

Bemutatom nektek a rapidu.net-et.

Hol is kezdjem? Nem is tudom talán itt kéne?: Unlimited (korlátlan) tárhelyed van. Ráadásul FREE fiókban!
Az oldal nyelvei: angol és lengyel.
Weben keresztül összesen 4Gb fájl méretig vagy 20 fájlig tudsz feltölteni egyszerre.
Emellett van még ftp fájl feltöltési lehetőség is! :)

Ezen a térképen láthatjuk, hogy mekkora fájl letöltésért mennyi pénzzel jutalmaz minket a rendszer 1000 letöltésenként. Pl 0-50Mb-s fájlod letöltik 1000-en akkor 12 zlotyit kapsz. Maximum 65 zlotyit kaphatsz a legnagyobbért.

Mostani zlotyi árfolyam(mai): 65 PLN = 4 730,05 HUF

1 PLN = 72.7700 HUF
1000 letöltőnkénti járó jutalom mérettől függően.
1000 letöltőnkénti járó jutalom mérettől függően.
1000downloads.PNG (8.2 KiB) Megtekintve 3972 alkalommal
Kifizetés: minimum 30 zlotyi - 48 órán belül (lengyel zlotyi)

Vannak prémium csomagok, amiket miattad vásárolnak a letöltők, akkor első vásárlásból 50%-ot kapsz, minden meghosszabbításnál 25%-ot kapsz az árából a csomagnak.

Van külön reseller programjuk is, ahhoz írnod kell nekik. Ami még fontos számunkra, hogy nézzük a csomagokat.
Prémium csomagok.
Prémium csomagok.
A képen láthatjuk, hogy SMS-el is tudnak fizetni prémiumért ami nagy előnyt jelenthet nekünk akár.

További infó:

Van részleges statisztika. (év-hónap-nap-tól kereshetsz egészen év-hónap-napig)
részleges statisztikai időkereső
részleges statisztikai időkereső
x-y.PNG (10.64 KiB) Megtekintve 3972 alkalommal
Van fájl menedzser is.
Van favorit lista is.

Még fizetést tőlük nem kaptam, mert nemrég óta vagyok tag. De ha jön a fizu, felrakom addig is hátha fizet rendesen.

Reflink: https://rapidu.net/
Egyenlőre nincs mert én nem találom sehol az oldalon...:D Ezügyben írtam nekik emailt is. De már ezt megírtam, szóval publikálom mert ez legalább 1 órás poszt kb :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég