Keress pénzt kérdőívekkel!

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Talk online panel is fizet!
Kép
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

mobrog uj.jpg
jobb későn mint soha (mobrog)
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Érdekes, hogy totálisan ugyanaz a kérdőív a Mobrogon 84 Ft, a Clixensen 0,85 dollár, vagyis kb 220 Ft
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Próbálom kikérni a pénzem Daedalusnál, de errort dob ki.

Server Error in '/PanelN' Application.

Másnál is előfordul?
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

A probléma megoldódott. Mennyi idő, míg fizetnek? Vagy írnom kéne a Facebook oldalukra?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Írj, bár még én deadalustól meg szinte sehonnan sem tudtam kikérni mombrogon, marketagenten kívül a pénzem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem kell írni, ki kell tölteni az adatlapot ott az oldalon és annyi.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Köszi mindkettőtöknek. Valamiért úgy emlékeztem, hogy írni is kell nekik a FB oldalra, mert különben nagyon lassan fizetnek.

Raptor, én se keresem magam degeszre, összesen ha 50 ezer forintot kerestem kérdőívezéssel az elmúlt 2 évben, akkor sokat mondtam. A semminél persze több, de jó volna feltornászni valahogy, de nincs ötletem. A ref linkeimen alig regisztrál valaki, önerőből meg nagyon lassan megy a gyűjtés, a Daedaluson 10 hónap alatt jött össze ez a 10 euró.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

értem... hát de neked már több pénz jött ... nekem amióta csinálom már legalább múlt év óta vagy nem vágom... kb amióta ide regeltem... szóval és összesen talán ha 5-6 ezret kerestem a populacióval + marketagent + mombrog-al akkor sokat mondok... xD
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Clixsense-en vagy? Én összesen 95 dollárt kaptam onnan, most is van 9, még egy dollár hiányzik a kikéréshez. Amióta nincs PTC azóta csökkent a bevételem, de azért kb. 2 havonta ki tudom kérni a 10$-t. (Nem tudom itt hirdethetem-e a reg linkemet, de az aláírásomban ott van)

A Global Test Market is kifizetett már egyszer 12.000.-ot. Sokáig voltak gondok a kifizetéssel a csekkek miatt, így egy ideig nem töltöttem. Most is van már 319 pontom, ha évente onnan bejönne ez a 12.000 azzal már elégedett lennék. A héten szerintem vagy 4-5 kérdőívet onnan ki tudtam tölteni, kirostálásért is ad 5 pontot.

Mobrogtól kaptam 2*1500.-ot, a Marketagenttől kb. 15 eurót, Populáció kb. 1500.- egy 5 eurós iSay Media Markt uti meg most ez a Daedalustól, ami függőben van. A többi oldalon messze vagyok a kifizetéstől, Tolunán szerintem pl. még az életben nem kaptam kérdőívet, JTN panelen is van vagy 80 pontom.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen 1x regisztráltam, de soha nem kaptam kérdőívet azóta már töröltek is.

Global Test Market-en voltam kb 10 pont kellett volna és letiltották a fiókom, hogy "hamis válaszokat adok" - azzal az indokkal.
I-say-tól én is 1db 5 eurós média márkos utalványt. jtn-en van kb 500 vagy 700 pontom... már onnan is vagy 2 hónapja 1db kérdőívet nem kaptam... xD

Szerk:

Mindenhol kb 5-7 eurónál tartok... deadaluson is vagyok most 7.1eurónál...
Xd
JTN pontok: 639
I-say-re meg nem tudok belépni új jelszót meg nem küld.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én is a clixense-t tudom ajánlani, és ott az opinion word és clint routereket. Értesítést, hogy kérdőívem van, én is szökőévente kapok, de a routerek segítségével lehet heti 1-2 kérdőívet összekaparni. Több profil esetén sajnos megkötés az IP cím. Bevétel kb 50 dollár/év.

I-say: esetleg lehetne az ügyfélszolgálatnak írni. És ott nem figyel IP-címet, elég másik böngészőből indítani, ha másik személlyel is regisztrálsz. (pl tesóm, párom, anyum, más-más lakcímekre kérem ki). Akik akár egymás meghívottjai is lehetnek. Így már összejött 5x 1000 Ft-os utalvány, 4 mediamarkt kártya kb egy év alatt.

Marketagent: először itt is ez a néhány profilom volt, és ha összegyűlt, skrill számlákra kértem ki azt a 6-700 Ft-ot/fő.
Aztán kiderült, egy ismerős tesztelte, hogy engedte több profil esetén is ugyanarra a számlára kikérni az összeget. Innen kezdve létrehoztam vagy 40 e-mailt és profilt (nem létező személyek, adott születési adatokkal, jövedelemmel stb), és a Bluemail alkalmazással értesítést kaptam, hogyha "kaptak" e-mailtben kérdőívet, ugye eleve másfél euróval indult mindenki. Kb 4-5 hónapig működött a "zombihálózatom", kb 30 000 Ft-ot hozott. De április óta egy db kérdőív se jött senkinek, szerintem lefüleltek.

Toluna: ritkán kaptam kérdőívet, így rámentem arra, hogy aktív leszek az oldalon, posztoltam, szavazásokat hoztam létre (100-300 pont, ha a toluna csapat "hasznosnak ítéli meg", hozzászóltam, szavaztam (15 pont/szavazat ahol kiírja) stb. Így is úgy tűnt, hogy sosem lesz meg a 30 000 pont, de a végén jött 2 kérdőív és múlt héten ki tudtam kérni paypalra a 3 rugót.

Daedalus
Brain Active Panel
datadiggers
E-rg
Talk Online
JTN
Future talkers
Marketagent

Ezek lassan gyűlnek, nincs még tapasztalat, 40-70%.

A populacio még ami havi minimális bevételt hoz, és a MOBROG-nál vért izzadtam azért a kis pénzért, nem akarom még egyszer végigélni.

Netpanel: sokáíig úgy voltam vele, hogy elvből nem töltök kérdőívet olyan oldalon, ahol nyereményjáték van, nem fix díjazás. De néha van olyan, hogy garantált díjazás jár az adott kérdőívért. Eddig összejött már 1000 Ft tesco utalvány (2 db), vagy páros cinema city mozijegy (3 pár) másfél év alatt. + december után várható, hogy legalább részben fix díjazást vezetnek be.

És volt egy catalyx lab, ahol csak mákból kerültem be, és 40 eurót hozott.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Az szép teljesítmény! :D
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Mit tudtok, angol oldalak mennyire fogadnak el magyar regisztrációkat, tölt ki valaki angol nyelven kérdőíveket? Szeretném bővíteni a regisztrációim számát, nem zavar az angol nyelv. Köszi!
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

nekem van néhány angol oldalam , de sokat küldenek
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Angol nyelvű oldalakra én is kérhetek meghívót? Köszönöm
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Jó kula lett az I-Say én arra vártam, hogy össze gyüljön 2 Média Márkos kártyára a lé. Már az 1.-re megvolt... vagy gondoltam, hogy most jönnek ezek a vásárlós napok, gondoltam majd talán lejebb viszik, ha már nem jön kérdőív. De egyik sem, feljebb emelték... 530 helyett 1135 pont lett...
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

raptor666 írta:Jó kula lett az I-Say én arra vártam, hogy össze gyüljön 2 Média Márkos kártyára a lé. Már az 1.-re megvolt... vagy gondoltam, hogy most jönnek ezek a vásárlós napok, gondoltam majd talán lejebb viszik, ha már nem jön kérdőív. De egyik sem, feljebb emelték... 530 helyett 1135 pont lett...
Pont én is ránéztem, elég pofátlanok... marha szerencsém volt a múltkoriakkal hogy ki tudtam kérni. Pedig 520-on álltam már most is... az emag utalvány 850-ért rablás...
Most kb egyedül az a nyomorult Edenred vásárlási utalvány "éri meg" de majd megemelik azt is 1000-re és akkor lehet is tiplizni az oldalról..
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

https://social.i-say.com/poll/mit-szolt ... 90596880?5

Csináltam szavazást... de úgy sem fogják vissza tenni. pedig így is azért picit lehúzás volt az időnkért... (530-at is soknak tartom).
Egy félórás kérdőívért jó, ha kaptunk 70 pontot.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

I-say: írtam nekik

-Üdv!

Érdeklődnék, hogy az elmúlt időszak emelései véglegesek? Az ajándékok pontszámára gondolok. (MediaMarkt 5 euró kártya 535 pont helyett több mint 1100 pont lett).

Köszönöm.
....

Válasz:

Köszönjük üzeneted.

Tájékoztatunk, hogy a módosítások alig léptek érvénybe. Ameddig ezen utalványok beszerzési ára nem változik, nem fogjuk megnövelni a beváltásukhoz szükséges pontszámot.

Megértésedet köszönjük.

Üdvözlettel:

Az Ipsos i-Say Ügyfélszolgálati Csapata"

Magyarul, csökkenésre ne is számítsunk...
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ez a válaszüzenet eléggé értelmetlen. Mi az, hogy megnövelni? Nem csökkenteni?

Azt hiszem én a jövőben nem fogok egyik oldalon sem gyűjtögetni, amint elérem a minimum limitet, azonnal kérem is ki. Lehet, hogy nem a legjobb dealre csapok le így, de legalább nem fogok így járni, mint szegény raptor, hogy 2 utit szeretett volna, most meg egyet sem tud kiváltani. :rofl:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Biztos ezen akarnak spórolni a sok nyereményjáték miatt xD
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Brissa írta:Mit tudtok, angol oldalak mennyire fogadnak el magyar regisztrációkat, tölt ki valaki angol nyelven kérdőíveket? Szeretném bővíteni a regisztrációim számát, nem zavar az angol nyelv. Köszi!
Jó pár oldalnál tapasztaltam, hogy csak amerika/nyugat-európai regisztrációt fogadnak el. Proxyval meg nem tudom, érdemes-e játszani, ha pl kifizetésnél lebuksz.

Mindenesetre megpróbáltam regisztrálni a superpay.me oldalra, ott enged magyar területről regisztrálni, jött is az e-mail, hogy köszöntenek, meg hogy jár alapból 0,2 dollár, 1 dollártól kikérhető, mondom ez jól hangzik.
Erre belépek az oldalra, és minden menüpontban az fogad, hogy én "cheater" vagyok, nem elérhető sem ez sem az számomra. Irtam nekik ticketet, most válaszoltak, hogy csináljak képernyőképet, meg részletesen írjam le a problémát.. Ha jutok valamire, visszajelzek az oldalon.

angol nyelvű oldalak közül még próbáltam a paidviewpoint-ot, hát az nekem oltári kamunak tűnik. 25 dollár kérhető ki, de valós kérdőívezés, feladatok nincsenek. Napi 1-2 surveyt ad, ami kb pár random kérdésből áll, és süt róla, hogy a kutya nem dolgozza fel a válaszokat. És ezért ad mondjuk 0,03 dollárt (másfél dolláron állok). Ha naponta megcsinálnám akkor is jó pár hónap, még elérem, és semmi nem garantálja, hogy egy év múlva lesz még ez az oldal..
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ezeken én is vagyok, a superpayme-n semmilyen kérdőívet nem dobott ki nekem, a Paidviewpoints meg egy vicc a demográfiai kérdéseivel, amik naponta jönnek. Egyszer sikerült egy normális kérdőívet kitöltenem, de az meg kifejtős volt, angolul, igen hosszú, nem érte meg.

A Swagbucksra írták több helyen, hogy jó, de szerintem Mo-ról nem fogad embereket, legalábbis nekem egy nagy fehér oldal jelenik meg, tartalom semmi.

Ha lesz valamikor időm, elkezdem átnyálazni a külföldi lehetőségeket, hátha vannak ezeknél jobbak. Hiába tudok elég jól angolul, ha csak USA-Kanada-UK-Ausztrália célország, sok időt rá kell szánni a keresésre. :(
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

a clixense oldalon újra megjelent a 3. router, (speak up) de nevetséges 0,13 dollárt ad egy kérdőívért
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Azt hiszem 0,67$-t adott a múltkor, mielőtt eltűnt volna. Én tudtam kitölteni egy kérdőívet, és tényleg 0,13$-t adott. :(
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ma a Marketagent és a Clixsense is kifizetett. :)
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Azért már átéltem pár dolgot kérdőívezésnél, de még ilyet nem.. 50 pontos jtn panel kérdőív végén riaszt a vírusirtó, hogy trójai... és blokkolja az oldal betöltődését. Lekapcsoltam, betöltött és jóváírta az 50 pontot, de most egy fincsi vírusellenőrzés vár rám
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég