Keress pénzt kérdőívekkel!

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Akinek igértem meghívót

"Köszönjük, hogy tagokat hívtál meg a közösségünkbe! A meghívókat valószínűleg jövő hét elején fogjuk tudni elküldeni, mivel a májusban bevezetett adatvédelmi törvény fényében (GDPR) kicsit át kell alakítanunk a meghívó-rendszerünket is. Egy kis türelmet kérünk, a meghívók hamarosan meg fognak érkezni!"
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Petrov144 írta: 2018.09.27. 14:09 Akinek igértem meghívót

"Köszönjük, hogy tagokat hívtál meg a közösségünkbe! A meghívókat valószínűleg jövő hét elején fogjuk tudni elküldeni, mivel a májusban bevezetett adatvédelmi törvény fényében (GDPR) kicsit át kell alakítanunk a meghívó-rendszerünket is. Egy kis türelmet kérünk, a meghívók hamarosan meg fognak érkezni!"

Ez melyik oldal egyébként?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

a nézők klubja, írtak többen, hogy nem kaptak meghívót, pedig küldtem
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

jaa értem. oda én sem kaptam még.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Bárkinek összejött már a kikéréshez szükséges összeg ezekről az oldalakról: e-research-global (ERG), Future Talkers?
Nekem még egy év alatt is kicsit több mint a fele. Csak hogy egyáltalán fizetnek-e
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

a Future Talkers egyszer már fizetett nekem 1 éve, most 8$nál járok vele, a másikkal nagyon nem haladok én se
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nekem Future Talkers elég fura, 7,50 euró elvileg a minimum, de véletlenül redemeltem az 5,2 eurómat és history-nál látom, de még nem fizették ki, pedig levonta...Szóval elég érdekes az az oldal... A másikat nem is ismerem.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Még egy kérdés, ki hogy áll ehhez a dologhoz: adóbevallásban feltüntetitek-e a kapott utalásokat, illetve egyéb kérdőívekért kapott dolgokat?

Nem szeretnék büntetést, de olyan nonszensznek tűnik hiszen mikor pl eladsz egy használt cuccot pár ezerért, azt se vallod be nyilván, meg kicsi összegekről van szó. De itt a cégeknél nyoma van hogy mit kaptál. Lehet az sem mindegy, hogy egy cég magyar vagy nemzetközi.

Egyáltalán joga van-e egy adóhatóságnak pl átnézni a levelezésedet, hogy te kaptál egy emag utalványt vagy könyvutalványt.
Eleve azt az utalványt a kérdőíves cég megvásárolta, annak felhasználását nagyon macerás lenne végigkövetni. A bankszámlára utalás és a paypal már talán más tészta. A Paypal vagy skrill forgalmat úgy tudom alapból nem ellenőrzik, de ha kiszúrnak, akkor visszakövethető a forgalom.

Próbálkoztam a NAV-os ügyfélszolgálatnál, de pár perc után kb rámcsapták a telefont. Még írogattam pár kérdőíves cégnek de még nem válaszoltak. Még pont az hiányzik, hogy pár ezer Ft-os bevételek miatt a nyakamba sózzanak egy komolyabb büntit

update: az i-say véleménye: "Köszönjük üzeneted.
Megkérünk, hogy adózással kapcsolatos kérdésekkel fordulj a lakóhelyedhez tartozó adóhivatalhoz."

update 2: "Ezzel kapcsolatosan a Talk Online Panel nem tud megfelelő információval szolgálni, arra szeretnénk kérni, érdeklődjön a lakóhelyéhez legközelebbi Adó- és Vámhivatalnál! Köszönjük a megértését!"
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
szepbalazs
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2016.10.04. 16:13
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: szepbalazs »

Sziasztok akkor valaki most ezt magyarázza meg nekem JTN Panelen már kikértem 2018.07.11 -én a kis összeget mint látjátok Skrill 7600 HUF 2018. 07. 11. 18:45 -1000 skrillre akár hogyan számolom ez már 84 nap is van valaki kapot már ilyen sokára kifizetést?3 levelett irtam az ügyfélszolgálatnak 2 re kaptam választ ez volt az első
Köszönjük levelét és hogy tagja a JTN Panelnak! Gratulálunk pontjai összegyűjtéséhez!



Amennyiben Ön kérvényezte online a pontok beváltását a JTN Panelba belépve a “Pontok Beváltása” menüpont alatt, és erről megerősítő e-mailt is kapott, kérése megérkezett hozzánk és feldolgozás alatt van. AMENNYIBEN NEM KAPOTT EMIAL, ÖN NEM VÁLTOTTA BE PONTJAIT, KÉRJÜK, HOGY EZT TEGYE MEG A FENT JELZETT MÓDON.



Jelen pillanatban technikai probléma áll fenn a Paypal rendszerén keresztül történő kifizetések esetében, így a kifizetési határidő 45 napra növekedett. A JTN Panel és a Paypal közösen dolgoznak a probléma elhárításán. Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért!

Mindeközben a Skrill rendszerén keresztül történő jutalom kifizetéseket két héten belül tudjuk teljesíteni. Amennyiben Ön már benyújtotta kifizetési igényét a Paypal rendszerén keresztül, lehetősége van új kérvényt benyújtani a Skrill rendszerén keresztüli jutalom kifizetésre!

Amennyiben a periódus amiben kérte a kifizetést ünnepnapokat is magába foglal, kérjük ezt vegye figyelembe.



Amennyiben semmilyen módon nem tudja beváltani pontjai kérjük, hogy ezt jelezze felénk és mi manuálisan beváltjuk Önnek a pontokat. Ehhez kérjük, küldje el Paypal vagy Skrill rendszerbe regisztrált email címét, valamint az email címet mellyel a Panelba van regisztrálva.



Reméljük, hogy mielőbb tudunk Önnek új kérdőíveket küldeni melyek megfelelnek az érdeklődési körének!



Bármely egyéb kérdés vagy észrevétel esetén, kérjük írjon nekünk, örömmel válaszolunk.





Üdvözlettel,



Virág

JTN Panel
köszönjük levelét és hogy tagja JTN Panelnak!

2 dik

Ön fel van jegyezve kifizetésre, így hamarosan meg fogja kapni az összeget ha ez eddig még nem történt volna meg.





További sok sikert kívánunk a kérdőívek kitöltéséhez!





Üdvözlettel,



Virág

JTN Panel
már 2 levélben is kértem hogy akkor manuálisan váltsák be a pontjaim de erre egyszer sem kaptam választ hogy mért nem történhet meg
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Én kaptam Skrill-re 65 napig vártam rá. Nem sietnek.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

JTN már 1x fizetett nekem. Közben gyerekek Future Talkers kifizette az 5,1 eurómat pp-re! :) 5,2-ből 5,1 euró lett, de így is jó! :)
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Petrov144 írta: 2018.10.03. 11:53 Még egy kérdés, ki hogy áll ehhez a dologhoz: adóbevallásban feltüntetitek-e a kapott utalásokat, illetve egyéb kérdőívekért kapott dolgokat?

Nem szeretnék büntetést, de olyan nonszensznek tűnik hiszen mikor pl eladsz egy használt cuccot pár ezerért, azt se vallod be nyilván, meg kicsi összegekről van szó. De itt a cégeknél nyoma van hogy mit kaptál. Lehet az sem mindegy, hogy egy cég magyar vagy nemzetközi.

Egyáltalán joga van-e egy adóhatóságnak pl átnézni a levelezésedet, hogy te kaptál egy emag utalványt vagy könyvutalványt.
Eleve azt az utalványt a kérdőíves cég megvásárolta, annak felhasználását nagyon macerás lenne végigkövetni. A bankszámlára utalás és a paypal már talán más tészta. A Paypal vagy skrill forgalmat úgy tudom alapból nem ellenőrzik, de ha kiszúrnak, akkor visszakövethető a forgalom.

Próbálkoztam a NAV-os ügyfélszolgálatnál, de pár perc után kb rámcsapták a telefont. Még írogattam pár kérdőíves cégnek de még nem válaszoltak. Még pont az hiányzik, hogy pár ezer Ft-os bevételek miatt a nyakamba sózzanak egy komolyabb büntit

update: az i-say véleménye: "Köszönjük üzeneted.
Megkérünk, hogy adózással kapcsolatos kérdésekkel fordulj a lakóhelyedhez tartozó adóhivatalhoz."

update 2: "Ezzel kapcsolatosan a Talk Online Panel nem tud megfelelő információval szolgálni, arra szeretnénk kérni, érdeklődjön a lakóhelyéhez legközelebbi Adó- és Vámhivatalnál! Köszönjük a megértését!"
Egy Nav-os ismerősöm szerint nincs miért agódnom, ne csináljak semmit...
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Petrov144 írta: 2018.10.04. 09:38
Petrov144 írta: 2018.10.03. 11:53 Még egy kérdés, ki hogy áll ehhez a dologhoz: adóbevallásban feltüntetitek-e a kapott utalásokat, illetve egyéb kérdőívekért kapott dolgokat?

Nem szeretnék büntetést, de olyan nonszensznek tűnik hiszen mikor pl eladsz egy használt cuccot pár ezerért, azt se vallod be nyilván, meg kicsi összegekről van szó. De itt a cégeknél nyoma van hogy mit kaptál. Lehet az sem mindegy, hogy egy cég magyar vagy nemzetközi.

Egyáltalán joga van-e egy adóhatóságnak pl átnézni a levelezésedet, hogy te kaptál egy emag utalványt vagy könyvutalványt.
Eleve azt az utalványt a kérdőíves cég megvásárolta, annak felhasználását nagyon macerás lenne végigkövetni. A bankszámlára utalás és a paypal már talán más tészta. A Paypal vagy skrill forgalmat úgy tudom alapból nem ellenőrzik, de ha kiszúrnak, akkor visszakövethető a forgalom.

Próbálkoztam a NAV-os ügyfélszolgálatnál, de pár perc után kb rámcsapták a telefont. Még írogattam pár kérdőíves cégnek de még nem válaszoltak. Még pont az hiányzik, hogy pár ezer Ft-os bevételek miatt a nyakamba sózzanak egy komolyabb büntit

update: az i-say véleménye: "Köszönjük üzeneted.
Megkérünk, hogy adózással kapcsolatos kérdésekkel fordulj a lakóhelyedhez tartozó adóhivatalhoz."

update 2: "Ezzel kapcsolatosan a Talk Online Panel nem tud megfelelő információval szolgálni, arra szeretnénk kérni, érdeklődjön a lakóhelyéhez legközelebbi Adó- és Vámhivatalnál! Köszönjük a megértését!"
Egy Nav-os ismerősöm szerint nincs miért aggódnom, ne csináljak semmit...
update:
nézők klubja esetén:
Nem kell, mivel a lengyel törvényeknek megfelelően a jutalom után a cégünk (ami egy lengyel cég, Lengyelországban bejegyezve) megfizeti az ilyenkor szükséges adókat.
Üdvözlettel:
Práth Cecília
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia Petrov!

Minden beérkező, jövedelem-szerű pénz adóköteles Magyarországon, oké, hogy valaki fizet a saját országában, de neked Mo-n is kell szerintem, kivéve ha valaki bejelent, és van igazolásod róla. A magánszemély által eladott kütyü asszem évi 650E felett adóköteles. Ez azért van, mert értékcsökkentett árukat adsz el a vaterán, tehát nem drágábban, mint kaptad, ergo nem kereskedsz. Természetesen ha az Ebayről rendelsz olcsóért, aztán eladod drágáért, akkor már kereskedsz, akkor vállalkozónak kell lenned.
Feltüntetheted az adóbevallásodban egyéb jövedelemként összesítve az online szerzett pénzedet, lehetsz adószámos magánszemély vagy vállalkozó. Adószámos magánszemélyként nincs havonta fizetési kötelezettséged, cserébe magasabb az adó. Bemész a NAV-ba, mondod, hogy adószámos magánszemély szeretnél lenni, felveszik az adataidat, kapsz egy adószámot, aztán mehetsz is a papírboltba venni egy számlatömböt, és állíthatsz ki számlát máris.
Katás havi 25 ezerért lehetsz, ha van főállásod, ha nincs, akkor 50 ezer a díj. Az, hogy ez megéri-e, vagy szeretnél-e másba is fogni, ezt neked kell tudni. A Kata határ 12 millió forint, az áfa határ 8. A külföldre EU és nem EU országokba menő általában számlák nem számítanak bele az áfába, tehát akár havi 1 millióért is állíthatsz ki számlát.

Én főállású Katás vállalkozó vagyok, minden pénzemről írok számlát. A normálisabb cégeknek van a neten elérhetőségük, címük, arra kiállom, de nem küldöm el nekik, igazából ez nekem fontos, hogy ha megtalál a NAV, akkor mindenről el tudjak számolni. Ritkán kapok utalványt/kupont, ilyesmit, de pl. én a Netpaneles Tesco utalvány után nem állítottam ki számlát.
Nem tudom mennyire szokott szaglászni a NAV, mivel én vállalkozó vagyok, nálam sosem lehet tudni, így nem merem bevállalni, hogy nem írok számlát, meg nem is éri meg különösebben elsumákolni, mert fix adót fizetek.

Nem vagyok nagy könyvelési mágus, hogy nem biztos, hogy minden pontosan úgy van, ahogy leírtam, egy könyvelő tuti tud segíteni, és megtalálni a legjobb adózási formát.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nagyon jól adja most a Clixsense, 4-e van, de már 6,6 dollárt sikerült ebben a hónapban összeszedni. :)
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én úgy gondolom, egy utalványról sem fogok adózni, a pénzes utalásoknál pedig még vacilálok, ha hivatalosan megkeresem ebben az ügyben a NAV-ot, az felhívás keringőre, tuti kivizsgálnak. Ha az adóhatósági adómegállapítással nem értek egyet (ami csak munkabér alapján van kalkulálva), és kiegészíteném egyéb bevétellel, akkor vihetem a bankszámlakivonatokat, magyarázkodhatok minden kis paypal 600 Ft után. A legjobb lesz, ha tényleg egy szakemberrel konzultálok. Lehet mint főállásos közalkalmazott, nekem máshogy van. Mindenesetre köszönöm az infót. Kiváncsi vagyok, van-e rajtad kívül bárki más, aki adózik ezekből
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata, hogy a datadiggers oldalon kb mennyi idő után szoktak kifizetni?
Bookline utalványt kértem ki.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én nem tudom, én pp-re kértem ki, azt aznap meg is kaptam, úgy emlékszem.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

raptor666 írta: 2018.10.09. 10:27 Én nem tudom, én pp-re kértem ki, azt aznap meg is kaptam, úgy emlékszem.
Köszi közben megkaptam. Igaz a megszólításban valaki totálisan más név szerepel, de ott van az utalványkód.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

JTN panel (anyumnak) már kemény 76 napja várom az utalást.. Nekem 60, tesómnak 46 nap elég volt...
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Írj levelet, de amúgy én is vagy 2 hónap 10 nap után kaptam meg kb. a JTN-től.
szepbalazs
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2016.10.04. 16:13
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: szepbalazs »

Petrov144 írta: 2018.10.11. 13:42 JTN panel (anyumnak) már kemény 76 napja várom az utalást.. Nekem 60, tesómnak 46 nap elég volt...
szia még várhatod szerintem 1 ideig én 11 én mullot el 3 hónapja hogy várom a kifizetést a jtn paneltől skrillre de semmi 4 levélből 2 re kaptam választ a másik kettőre még azóta sem kaptam választ
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: applebook »

Sziasztok!
Mi a tapasztalat JTNPanellel, tartjak a 4 hetes kifizetesi hataridot vagy szamithatok csuszasra? :)
(angol bill.)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

3x4 hét az inkább minimum :D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: nadint »

patrasz írta: 2018.10.23. 11:13 3x4 hét az inkább minimum :D
Háromszor négy, az nálunk tizenkettő !!!
Nem tudom, hogy a számok világában otthonosan mozgóknál is ennyi?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Fizetnek, de 4 hét alatt tuti nem.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: applebook »

Koszi a valaszokat.
Hat ez nem hangzik valami jol. :aw:
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

applebook írta: 2018.10.23. 07:37 Sziasztok!
Mi a tapasztalat JTNPanellel, tartjak a 4 hetes kifizetesi hataridot vagy szamithatok csuszasra? :)
(angol bill.)
Eddigi leggyorsabb kifizetés tesómnak 46 nap volt. A tipikus inkább 70 nap körül, vagy több.


Egyébként most kaptam választ:
"köszönjük levelét és gratulálunk pontjai összegyűjtéséhez.

Jeleztem kollégáimnak a problémát, szíves elnézését kérjük a késedelemért, küldeni fogjuk a pénzt mihamarabb, ha eddig még nem tettük volna meg.
Bármely egyéb kérdés vagy észrevétel esetén kérjük írjon nekünk, örömmel válaszolunk!

Sok sikert kívánunk a kérdőívek kitöltéséhez!

Üdvözlettel,

Virág
JTN Panel"
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: applebook »

Erdeklodtem azert naluk:

"Ön fel van jegyezve kifizetésre. A Paypal rendszerrel fennálló probléma megoldását követően küldeni fogjuk az összeget, ez 2-3 hetet fog igénybe venni. Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért."

Engem egyedul az zavar, hogy ezt a problemat (mar ha valos) sehol sem jelzik.
3Kutyuska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.03.08. 10:36
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: 3Kutyuska »

A Marketagenttől 2013-tól nem kapok kérdőívet
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég