Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
rachelgreenke
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013.08.25. 09:32
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: rachelgreenke »

Azt is megpróbáltam,de nem vezetett eredményre.
Hát ez van, kimaradok a GTM-ből. :D
Angyalszív
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.02.09. 13:56
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Angyalszív »

Ti honnan vesztek/vettetek angliai címet? Tudnátok nekem segíteni?
Angyalszív
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.02.09. 13:56
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Angyalszív »

rachelgreenke írta:Hát,nekem hiába küldik el a meghívót, csak azt írja a rendszer, amikor aktiválni kell a regisztrációt, hogy :
We're sorry, but you are ineligible to register for GlobalTestMarket at this time.

De már 1 hónapja ezt írja.

Nekem is ezt írta ki amíg nem magyar címmel próbálgattam, de magyarral elfogadja...
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: feerke »

Angyalszív írta:Ti honnan vesztek/vettetek angliai címet? Tudnátok nekem segíteni?
Google térkép.
Egyébként felesleges próbálkozni az átírással mert kérni fognak számlát vagy valamit amivel igazolni kell hogy ott laksz.
Angyalszív
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.02.09. 13:56
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Angyalszív »

Köszönöm Feerke!

Akkor sajnos ezt is megszigorították. Nem gond, jó lesz a csekk is, bár érdekes, hogy londoni címmel több kérdőívet adnak, mint magyar címmel...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma jó nap volt. 2 ívet is küldtek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

csak egy sztori:) Minden idők legjobban fizetett kérdőívét töltöttem ki. 35 marketpointot kaptam,hogy bevallottam nem nézek TV-t . hehe
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Lili »

Szeretném megosztani a Globaltestmarket csekk beváltásával kapcsolatos tapasztalataimat. Legnagyobb meglepetésemre hétfőn megkaptam az 1. 50$-os csekkemet, ma péntek van és beváltották nekem a K&H Bankban. Én egy kisvárosban lakom, nem nagy fiók és itt is sikerült beváltani. A tanácsadó hölgy felhívott valakit telefonon (gondolom Pesten a központból), hogy csekk beváltásáról lenne szó és bescannelték a csekkemet, mondták másnap menjek vissza és megvásárolja tőlem a bank. Így is történt, a banknál vezetett Ft számlámra rátették a pénzt (semmi levonás), pontosan 13.660,-Ft-ot. Arról nem volt szó, hogy zárolták volna. Személyi és lakcím kártyát kértek, a csekk hátoldalán alá kellett írnom a nevemet a csekken szereplő sorrendben, nekem fordítottan. Annyit tudok még elmondani, hogy 3 hónapon belül kell a csekket beváltani és számlára tudják rátenni, bár onnan bankkártyával felvehető. Remélem tudtam másoknak is segíteni.:-)
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

ezt olvasom : Refer a Friend
We are sorry.
Our Refer a Friend program is currently closed in your region

ha a help centerbe megyek ott azt írja hogy Magyarország engedélyezve van nekik , csak én nem tudok meghívót küldeni?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Na mi a helyzet ezzel az oldallal? Működik még? Ha igen akkor pontos linket kaphatunk?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

raptor666 írta:Na mi a helyzet ezzel az oldallal? Működik még? Ha igen akkor pontos linket kaphatunk?
Működik. Egy probléma van vele,hogy csak csekkben fizet magyarországi címmel regisztrálva,azt viszont jelenleg nem lehet beváltani magyar bankban,mivel a tengerentúli USD csekkek megemelt költségei miatt felmondták a szerződéseket a magyar bankok. Talán akad kivétel,viszont ott is kérdéses,hogy mekkora levonást tartalmaz.

Más országokba fizet Paypalra,ha ilyen címet tudsz szerezni,akkor az lehet megoldás,de úgy írta itt valaki,hogy ez már nem lehetséges magyar IP-vel.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: feerke »

xenosz2 írta: Más országokba fizet Paypalra,ha ilyen címet tudsz szerezni,akkor az lehet megoldás,de úgy írta itt valaki,hogy ez már nem lehetséges magyar IP-vel.
Az a helyzet hogy angliai címmel regisztrálni sem lehet és meghívni sem. Gondolom sokan kijátszották (mint ahogy én is), hogy angliába "költöztek". Sajnos már ezt sem lehet megcsinálni mert kérnek egy igazoló dokumentumot amin az angliai cím szerepel.
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Kb. 2 hónapja kértem ki a csekket, de eddig még semmit nem kaptam. De ezek szerint ne is várjam, mert beváltani nem tudom.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Miért nem lehet beváltani? Mi a probléma?
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nekem pont most jött ez:

Important information regarding checks

Dear xxx,

We don’t want to be the bearer of bad news but due to unforeseen circumstances with our supplier, the bank check and bank transfer rewards are no longer available. We regret to inform you that all bank check and transfer rewards have been removed from our rewards catalogue and your outstanding redemption orders could not be fulfilled at this stage.

Your redemption orders will be cancelled and all your MarketPoints will be returned to your account before the 31st January 2017. We’re really sorry about the inconvenience caused and we’ve been working on presenting you with alternative rewards.

We’re delighted to announce that your new rewards that include online payment and e-voucher options are on its way and will be available in our rewards catalogue before the 31st January 2017. Stay tuned for new rewards options with a faster delivery.

Thank you for being a valuable GlobalTestMarket panelist. It’s your cooperation and participation that counts and your opinions really matter to the many brands we work for.

If you have any questions or concerns, our support team is always there for you.



Yours sincerely

The GlobalTestMarket Team
erikah1982
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.10.24. 11:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: erikah1982 »

Már elérhető a paypal kifizetés, csak azt nem tudom, hogy mit kezdjek a csekkemmel amit nem tudtam beváltani.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Lili »

Jaj, én is nagyon örülök. :-) Nagyon korrekt volt a Globaltestmarket, valóban ahogy ígérték 2017. január 31-re elérhető lett a Paypal-ra történő kifizetés a számunkra is!!! :-) Megérte rá várni. Rögtön ki is kértem az 1000 pontom, nekem kevesebbet nem engedett, pedig fel van tüntetve, hogy 252 pont 3000 HUF és 504 pont 6000 HUF-ot ér Paypalra.

Kaptam egy megerősítő e-mailt, hogy 5-10 munkanapom belül átutalják a számlára.
Érdemes a Paypal-nál megadni/átállítani a Globaltestmarketnél használt e-mail címet ugyanarra. Vagyis, amit a GTM-nél használsz legyen a Paypal számlaszámod is, ez egyébként a MOBROG-nál is így van. Ha eltérő lenne nem gond, nekem is így volt, a Paypal számlára belépve több e-mail címet is meg lehet adni.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Üdvözlök Mindenkit!

Kérlek szépen, hogy segítsél nekem abban, hogyan kérted ki Paypalra?
Itt látok egy Paypal, UNICEF és egy Mangós emblémát. Gondolom, hogy a Paypal mellett ki kell választani a megfelelőt.
Előre is köszönöm.
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

borostyan írta:Üdvözlök Mindenkit!

Kérlek szépen, hogy segítsél nekem abban, hogyan kérted ki Paypalra?
Itt látok egy Paypal, UNICEF és egy Mangós emblémát. Gondolom, hogy a Paypal mellett ki kell választani a megfelelőt.
Előre is köszönöm.

Ez engem is érdekel. Hol tudom megadni a paypal emailt?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lili írta: Érdemes a Paypal-nál megadni/átállítani a Globaltestmarketnél használt e-mail címet ugyanarra. Vagyis, amit a GTM-nél használsz legyen a Paypal számlaszámod is, ez egyébként a MOBROG-nál is így van. Ha eltérő lenne nem gond, nekem is így volt, a Paypal számlára belépve több e-mail címet is meg lehet adni.
Meg minden adatot név ,lakhely is egyezzen betüre sztem és akkor nem lehet gond. az ördög nem alszik. :)
nekem 1850 pontom van benn :)
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Nekem a Paypal címem (emailem) megegyezik azzal, amit a GlobálTestnál használok.
Én azt nem tudom megfejteni, hogy a Globálnál hol lehet beírni a Paypal címet, ezenkívül az sem világos, hogy hol kell kikérni.
Ha a jutalmakra kattintok az tovább visz egy teljesen új oldalra. Ott ha kiválasztom a paypal embléma mellett a 2. lehetőségből a paypalt, majd jön egy újabb választási lehetőség, hogy palpal 252 pont 3000Ft, és egy másik lehetőség 504 pont 6000 Ft. Nem tudom mit kezdjek ezekkel, mert én 1222 pontot akarok kikérni.

Lehet, hogy nem jó helyen járok. Ebben kérném a segítséget.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kiválasztod a paypal lehetőség egyikét és az add to cart gombra kattintasz,ekkor hozzáadodik a bevásárlókocsihoz vagyis a cart-hoz a pénz. nekem 1800 pontom volt. az 504es paypalnál odaírtam a qty/mennyiség kockába,hogy 3,és add to cart.
az egész végén a bevásárkókocsi ikonra kattintasz és ott tudod az adataid ellenőrízni kijavítani . elfelejettem megnézni,de lehet a paypal címet is lehet változtatni,nemcsak a lakcímet.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Nagyon köszönöm a segítséget. Most már odáig eljutottam, hogy a bevásárlókocsiban van a pénz, rákattintottam a megváltani gombara, ami átvitt arra az oldalra, ahol a cím található. MInden rendben, innen nem tudom hogyan tovább.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ellenőrízd,hogy a név paypal cím lakcím jó-e. egyezik-e a paypalnál találhatóval.
a végén GTM jelszót kell megadni a kikérés előtt ott valahol
asszem így
https://youtu.be/swDvuahP5fE?t=3m58s
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2017.01.31. 15:39-kor.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Lili »

Amikor kiválasztottátok, hogy pl. 504 pont 2 db-ra átállítva (nekem így engedte), akkor tovább mentem, ahogy felajánlotta és feladta a nevem, címem és az e-mail címem is. Értelmezésem szerint ami e-mail címet megadtatok a GTM-en és ahova a kérdőívek linkjeit szokta a GTM küldeni, az az e-mail cím jön fel és arra a Paypal címre fogja elutalni is a pénzt.

A GTM-nél meg lehet változtatni az e-mai címet a My accountban, a My Details alatt, jobb oldalt kéken Change email address ajánlja fel. De a Paypal fiókba belépve több ahhoz a fiókhoz tartozó e-mail címet is meg lehet adni, így ott is módosítani lehet, hogy a kettő egyezzen.

A végén valóban GTM jelszót kér, majd az e-mail címetekre küld egy megerősítő e-mailt.

Ezt a tájékoztatást írja majd az e-mailben:

When will I receive my redemption?

E-certificates: E-certificates will be sent to the email address that you specified in your order within 5 - 10 business day. The code of the e-certificates will also be available in the My Account section of your rewards account for future reference.
Paypal: Funds will be deposited into your PayPal account within 5 - 10 business days. If the e-mail address where you received this order confirmation email is different than your PayPal email address, please log into your PayPal account and add this e-mail address. This will ensure that your PayPal funds are delivered successfully and without delay.

If the item does not arrive after the time specified above, or if you have other questions, please feel free to contact us by clicking on the Help Center/Customer Care link in the GlobalTestMarket Rewards Zone.

Regards,
GlobalTestMarket
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Fogalmam sincs nálam mi a probléma. Benne van a kosárban, rákattintok a megváltani gombra, és mindig visszavisz oda ahol a címet lehet javítani. Onnan nem tudok semerre sem menni. Nekem sehogy sem jön be az a rész, ahol a jelszót kell megadni.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget. Végre sikerült. Szép estét kívánok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

borostyan írta:Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget. Végre sikerült. Szép estét kívánok.
:clap:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Globaltestmarket már 9*30 fontot fizetett ki

Hozzászólás Szerző: Lili »

Szeretném megkérdezni, hogy kért ki valaki 252 pontot? Engedi a GTM?

Nekem 1008 pontot engedett, igaz volt is rajta ennyi. Kíváncsi vagyok, ha összejön újabb 252 pontom, azt ki tudom-e kérni vagy meg kell várnom, hogy 1000 pont fölé kerüljek.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég