Netpanel

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Sziasztok!

Nem tudom használjátok-e a netpanel oldalt. Itt is kérdőívek jönnek, viszont eddig csak sorsolás volt a kitöltők között (tárgynyeremények) és én az ilyesmiben nem nagyon bízom, úgyhogy úgy voltam vele, ha már kérdőívezek, fix juttatásért más oldalakon.

Időnként jött olyan (egy év alatt 3-4 kérdőív) ahol fix díjazás járt (páros cinema city mozijegy, 1000 forintos Tesco utalvány), ezekre azért ha tudtam, lecsaptam.

Néhány hete olyan tájékoztatást kaptam, hogy hamarosan megváltozik a rendszer, a sorsolásokat is megtartják, és fix pontozás is lesz, a pontokat utalványokra lehet majd beváltani. Ha ez aktuális lesz, jelentkezem és megosztom a fórumon.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Most volt olyan, fix 1000 Ft-os TESCO-s utalvány kérdőív, ami telefonos szokásokat nézett (volna), de nem kerültem be a célcsoportba, mint Vodás, tesóm sem mint Telenoros.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia Petrov!

Tegnap beregisztráltam, jött is kettő kérdőív azóta. Időmbe belefért, kitöltöttem, de csak "nyerős" volt. Milyen időközönként van rendesen fizetős kérőív, hogy tapasztalod?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Kedves Brissa!

Én úgy tapasztaltam, hogy kb évente 4 alkalommal jön dupla mozijegyes kérdőív és 3-4 alkalommal tesco-s. Én meg szoktam nézni, hogy ott van-e a leírásban a "garantált" szó. A "sima" kérdőíveket én ritkán töltöm, havi 1-2-t, hogy lássák, azért nem vagyok passzív. De kb majdnem minden nap tölthetnék, elég sok jön. Ezért is bízom benne, hogy megvalósul az átalakítás, amit beharangoztak (választható lesz, hogy fix díjazást kérsz, vagy sorsoláson akarsz részt venni a pontjaidért.. )

Az elmúlt egy év garantált jutalmai (lehet nem teljes)

2016 december 21 páros cinema city mozijegy (megkaptam)
2017
ápr 27 páros cinema city mozijegy (megkaptam)
május 14 Rádióhallgatás vezetése egy hétig napi pár percben - tesco 1000 Ft (megkaptam)
június 7 10 11 ezek a bizonyos 3000 Ft-os kutatások, ezeken a napokon jött mail, nem voltam netközelben
augusztus 26 páros mozijegy (nem feleltem meg a célcsoportnak)
szeptember 19 páros mozijegy (megkaptam én is, tesóm is)
szeptember 25 Rádióhallgatás vezetése egy hétig napi pár percben - tesco 1000 Ft (megkaptam)
október 26 tesco utalvány (itt nem feleltem meg a célcsoportnak, de egyébként is csak az első 100 kapott)

tehát ez 1 év alatt 8 db mozijegy (tesóméval), amit össz kb 9000 Ft-ért adtam el és 2000 tesco utalvány

Példák ilyen e-mailekre

----------------------------------
Mozijegy:
"Minden egyes válaszod segít abban, hogy a fejlesztők, a marketingesek és a döntéshozók egy olyan termékkel, szolgáltatással jelenjenek meg a piacon, amelyre igazán szükséged van. Kérjük, válaszolj legújabb kérdéseinkre, hogy most garantált nyereményként páros mozijegyet kapj, továbbá részt vehess sorsolásunkon is!

A garantált nyeremények tulajdonosaival munkatársunk 8 munkanapon belül email-ben veszi fel a kapcsolatot a levelezési cím egyeztetése céljából. Ezt követően a jegyeket postai úton, ajánlott tértivevénnyel juttatjuk el a válaszadóknak.

A kitöltés után várd munkatársunk jelentkezését!"

-------------------------------
3000 Ft utalvány
"Vegyen részt egy új típusú kutatásban! Legyen Ön az elsők között, akik kipróbálnak egy új módszert!
Töltse ki a kérdőívet, melynek végén elérhetőségei megadásával jelentkezhet abba az izgalmas kutatásba, amelynek résztvevői garantált 3000 Ft-os utalványban részesülnek."

--------------------------------
1000 Ft utalvány
Regisztráljon, és 7 napon át válaszoljon 5 perces kérdőívünkre!
Egy igazán exkluzív kutatásba szeretnénk ezúton meghívni. 7 napon keresztül válaszoljon rövid kérdőíveinkre, és mi cserébe 1000 Ft értékű vásárlási utalványt postázunk. Az 1000 forintos vásárlási utalvány mellett természetesen részt vesz rendszeres sorsolásainkon is, amelyek során okosTV-t, okostelefont és okosórát is nyerhet.
----------------------------------

Sok sikert!
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Köszi! Hát igen, nem nagy buli ingyen töltögetni kérdőíveket majdnem mindennap, ez csak a Netpanelnek éri meg. Köszi a minta üzeneteket, figyelni fogom őket, remélem nekem is csurranni-cseppenni fog valami. :)
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Ma kaptam egy mozijegyeset, és a 4. kérdés után átirányított, hogy "információnk szerint ön már kitöltötte ezt a kérdőívet".. kapják be ezek is
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Én meg sem kaptam. Ellenben nyerős az jön dögivel...
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Tegnap "az első 50 kitöltő garantált Cinema City páros mozijegyet ad" féle kérdőív jött, de csak a budapest bankosok tölthették..
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Igen, nekem is jött ilyen, nem vagyok BB-s sajnos.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Megkapta valaki ezt a magnéziumosat? Nem tudom mekkora esély van hogy belekerülj az első 50-be (1000 Ft utalvány)
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Nagyon korrekt volt a NetPanel, testvérem bekerült a top 50-be a magnéziumos kutatással kapcsolatban, én pont nem. De az eddigiekre való tekintettel nekem is postáznak utalványt.

"Szeretnénk, ha jó élményei lennének a NetPanellel és Csapatunkkal kapcsolatban, így amennyiben elfogadja, Önnek is szívesen postázzuk az 1 000 Ft értékű utalványt."

Azért jobb kedvvel tölti ezek után a kérdőíveket nekik..
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Számomra ezen az oldalon a motiváció egyenlő a nullával, és szerintem az oldal kihasználja a felhasználókat. Egyik oldalon sincs annyi kérdőív, mint ezen, naponta vagy 3-5-öt biztosan kapok, nyilván azért, mert neki semmit nem kell fizetnie az amúgy értékes adatokért, amiért a Clixsense meg más oldalak kérdőívenként 0,5-2 USD-t is fizetnek akár. Érdekes módon ha nem kell fizetni, már mindjárt értékesek a magyarok véleményei, sehol máshol nincs ekkora kérdőív dömping, mint itt. Ha fizetnének érte, mindjárt lenne havi 1 kérdőív, mint a Populációnál vagy máshol...

Megnéztem, jelenleg havonta 5 darab 5000 forintos Tesco utalványt sorsolnak, ami nevetségesen kevés. Negyedévente-félévente sorsolnak pár nagyobb értékű tárgynyereményt, amire kb. nulla az esély megnyerni, cserébe viszont ingyen dolgozhatsz nekik fél évig, annak reményében, hogy talán tiéd lesz az iPhone.

Próbáltam olyan kérdőívben részt venni, ahol garantált nyeremény volt, persze nem írja ki az elején, hogy a garantált nyeremények már rég elfogytak, mondjuk jó lett volna tájékoztatni, és akkor nem pocsékolom el negyed órámat a semmire, de nyilván ez nem érdekük.

Jó lenne, ha változtatnának egy kicsit a rendszeren, valahogy motiválhatnák az embereket, mert szerintem az emberek többsége hamar feladja az ingyen töltögetést. Nekem állandóan a spam-be megy az összes értesítésük, nem is nagyon foglalkozom vele már, pedig jó lenne, ha lenne végre egy normális magyar kérdőíves oldal, ahol nem havi 200 forintot lehet keresni.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Írták kb október körül, hogy át akarják alakítani az oldat, részben fix díjazásért. Ez még nem történt meg...
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Screenshot_20190102-105640.png
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Végre! Amúgy végül is figyelgettema kérdőíveket, 1 db páros Cinema City jegyet sikerült elcsípni illetve 6 ezer forintért utalványt, szóval nem hozott rosszul a Netpanel, ugyanakkor sokkal jobban örülök, hogy lesz végre garantált nyeremény. Neked mennyi jött össze itt, Petrov?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Hát az utolsó fél évben össz-vissz egy 1000 Ft-os tesco utalvány, mert mostanában sokkal elfoglaltabb vagyok meló tekintetében és mindig lemaradtam a kérdőívekről (mármint ha negyedórával később kezdem el már esélytelen pl az első 20-ba kerülni).

Azt megelőzően kb másfél év alatt kb 8 ezer utalvány és 5 Páros Cinema City jegy amiket eladtam mert nálunk nem Cinema City van.
Azért örülnék egy normálisabb rendszernek..
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Indul a Netpanel frissítés, kíváncsi leszek a változtatásokra...
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én is nagyon... tegnap töltöttem azért egyet de lefagyott a közepén.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: procky »

Frissült a Netpanel oldala. Egy 1000 Ft-os Tesco utalvány 2000 pont. Jelenleg várakoznak kérdőíveim, például egy 20 perces kérdőív 20 pontért, egy 10 perces 15 pontért és egy 8 perces 8 pontért. Ez azt jelenti, hogy kb. 0.5 Ft-ot kapsz percenként, azaz 30 Ft-os óradíj érhető el vele. :D
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Igen, hát elég kevés pontot adnak... Bár a nullánál amit eddig adtak ez is több, mert gyakorlatilag nulla esélyed volt itt bármiféle díjat nyerni. Párszor ugyan elcsíptem utalványt meg mozijegyet, de azért azok nem voltak biztos nyeremények.

A semmiért is százak/ezrek töltötték ki nap mint nap a kérdőíveket, gondolom ezért árazták be ilyen alacsonyra a pontokat.
A kérdőívekből viszont ritkán vág ki, mobilról, tabletről is tölthető, sok kérdőív van. Így utazáskor, várakozáskor is lehet végül is a kérdőíveket tölteni, szóval ezek lehetnek az előnyei.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Úgy tűnik felülvizsgálták a pontokat, hiszen már ma úgy kaptam kérdőívet, hogy 80 pontot ajánlanak érte. Mégsem 8.
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Egy hét alatt 726 pontot sikerült összeszednem, ez szerintem nem mondható rossznak.
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Ebből akár egy 3-5 ezres utalvány is összejöhet egy negyedév alatt
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Igen, de persze 1:1-ben lenne jó 10000 pont = 10000 uti. Jó, mert mobil kompatibilis, abbahagyhatóak a kérdőívek, később pedig lehet folytatni őket. Bár mostanában mintha picit megcsappant volna a számuk, de lehet csak én látom rosszul (mintha régebben több e-mail jött volna). Ha folytatódik a tendencia, beregisztrálom anyut, akkor azért már összejöhet 40 ezer forint is akár per év, amiből már egy-két Tesco nagybevásárlás azért finanszírozható.

Te csinálod, Petrov? Szerintem érdemes a családot beizzítani, legalább egy negyedévig nyomni, aztán meglátjátok.
gamer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.09. 11:36

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: gamer »

Aki kapott már a Netpaneltől tescos utalványt, ajánlott levélben küldi vagy csak simán bedobja a postás?
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Én hosszú idő után kezdtem neki újra ennek az oldalnak (én + párom) gyakorlatilag a 10 ezer Ft-os utalványokat megcélozva. 2-2 ezer pontnál tartok egy hét után. Rendben szokták küldeni az utalványokat?
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Lassan, de biztosan küldik sima levélben :)
Tesco utalvány, kb 3-4 hét az igénylés után
End of the story
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Köszönöm akkor folytatom a pontbányászást :)
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
Avatar
Petrov144
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2017.08.08. 11:37
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: Petrov144 »

Lassan 2 hónap alatt, 3 profillal (én, párom + testvérem), összesen 5, 4 és 4 ezer pont, határeset, hogy júni 30 ig meglesz-e a 10 ezres kikéréshez a pont. De ezeket a 60-80 pontos (gyakorlatilag ugyanennyi forintos kérdőíveket csak akkor töltöm ha nagyon van időm). Az 1000 pontos kérdőív maraton meg egy nagy szívatás, ez egy napnyi elfoglaltság kb. Bár most jött mail, hogy aki 15-ig kitölti, extra sorsolason vesz részt (50 ezres utalvány).
Pénzkereset, kérdőívezés, regisztrálás az alábbi oldalakon
https://talkonlinepanel.com/hu/register ... b9ae94f7e6
hangman
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2021.07.29. 12:27
Kapcsolat:

Re: Netpanel

Hozzászólás Szerző: hangman »

Nálam 10 napja semmi és a negyedév is gyenge, 2000 pontom van mindössze, másnál is uborkaszezon van, vagy netán diszkvalifikáltak?!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég