Palm Research kérdőíves oldal (angol)

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Palm Research kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sziasztok!

Tesztelek egy új oldalt, Palm Researchnek hívják, angol nyelvű, de elfogad magyar regisztrációt, szóval érdemes lehet neki esélyt adni azoknak, akik tudnak angolul, hátha... Kifizetés PayPalra, 10$-tól.

A napi kérdőívek mellett (ami ha jól értem 0,5$-t ad, és három napi kérdőívet tudsz kitölteni/nap) van ad-hoc kérdőív (nem tudom pontosan mit takar), klinikai kutatások szekció, és lehetőség még több kérdőívre. Be lehet jelölni, hogy küldjön-e e-mailt, amikor van elérhető, én bejelöltem ezt a lehetőséget.

Az oldalra nagyon frissen regisztráltam, így tapasztalatom nincs.

Van referal rendszer is, 10%-ot ad az alád regisztrálók után, így kérlek használd a regisztrációs linkemet, ha szeretnéd kipróbálni. A regisztráció természetesen ingyenes.
https://palmresearch.com/ref/1661046

Sok sikert!
mpeti
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017.02.12. 07:21
Kapcsolat:

Re: Palm Research kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: mpeti »

Szia!
Regisztráltam Hozzád, de nem engedi kitölteni a felméréseket. Nálad mi a helyzet? :rofl:
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Palm Research kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Köszi, hogy regisztráltál, mpeti, nekem üresek a felmérések alatti fülek. Egyedül a Daily Consumer Study #21 elérhető, de mindig azt dobja ki, hogy No surveys available. Beállítottam, hogy küldjön e-mailt, ha van kérdőív, de még nem kaptam. Sanszos, hogy ez is csak a nevében nemzetközi, mint a SurveySavvy, de valójában amcsi-kanadai-brit-ausztrál vonalon mozog, másnak kevés babér terem.

Remélem azért te kapsz majd kérdőíveket, majd írj, ha van valami, én is írok majd.
gamer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.09. 11:36

Re: Palm Research kérdőíves oldal (angol)

Hozzászólás Szerző: gamer »

Valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég