Wowapp kérdőívek

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sziasztok!

Tesztelek egy új oldalt - applikációt, amit Wowappnek hívnak. A lehetőség elsősorban nem kérdőíves oldal, hanem egy közösségi oldal, ahol mindenféle módokon van lehetőség egy kis pénzt keresni, pl. videók nézésével, játékokkal, képernyőfeloldással, cikkek/hírek olvasásával, cashbackkel, tényleg rengeteg minden van. Az appba beletartozik egy hívási lehetőség is, kreditet ha veszel, akkor olcsóbbért telefonálhatsz, mintha mobilon/vezetékes telefonon használnád. A kereseted egy bizonyos százaléka jótékonyságra megy - ez nem választható, kötelező jellegű, de szerencsére vannak magyar jelöltek is, így jó ügyet is támogatsz egyszerre.

Kérdőíves rész:

Én az applikációban találtam meg egyedül, a webes verziójában nem. Androidra, iOS-re egyaránt letölthető az app.

Az Instant earn fülön van lehetőség videót nézni (fél óránként egyszer 0,1 coinért), alatta pedig két kérdőív router, a Peanut Labs Surveys és a Pollfish Survey van. Naponta többször rájuk nyomok, de még nem kaptam kérdőívet, remélem azért lesz benne lehetőség. A kérdőívek vélhetően angol nyelvűek.

Jutalom:

100 wowcoin 1$, érdemes várni, mert a kikérési költségek magasak. Én elsősorban játszani és videókat nézni szoktam, de mivel "nagy kérdőív kitöltő vagyok", így ezt a szekciót várom, hogy beinduljon. 8 szintes jutalék rendszer van. Aki nem szeretne hálózatot építeni, nyilvánossá tudja tenni a profilját, és végül is tudnak úgy csatlakozni, hogy ő valójában egy tagot sem hívott meg.

Kérlek regisztráljatok ezen a linken: https://www.wowapp.com/w/brissa87

Köszönöm, ha regisztrálsz! :)
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia!

Oké, elfelejtettem rákeresni. Törlöd vagy hogy legyen? Köszi!
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: nadint »

Brissa írta: 2018.12.13. 16:23 Szia!

Oké, elfelejtettem rákeresni. Törlöd vagy hogy legyen? Köszi!
Tiéd a lehetőség !
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nem találom hol lehet törölni, bocsi. Segítenél?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: nadint »

Brissa írta: 2018.12.16. 14:55 Nem találom hol lehet törölni, bocsi. Segítenél?
Mit szeretnél törölni?
Csak nem a topikot?
Írtam, hogy a téma tiéd. Innentől kezdve nem értem a felvetésedet.

Általad nyitott új topikot csak addig tudsz törölni, amíg nem szólt hozzá senki. Hozzászólásodat meglévő topikban csak addig van módod törölni, amíg tiéd az utolsó poszt.
Ezután már csak én törölhetek.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Bocsi, félreértettem a válaszodat! Köszönöm!
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sikerült az első kérdőívet kitöltenem, pár perc volt, 15 centnek megfelelő coint írt jóvá.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nagyon lassan gyűlnek a pontok, annak ellenére, hogy gyűlnek a regisztrált tagok. Bizonyos pontokat (feltételezem, hogy a jutalék pontok) visszatart 60 napig a rendszer, így még egyetlen kikérésem sem volt december óta. Értsd 1 dollárnyi minimumot sem sikerült elérnem. Ez így nagyon karcsú, lehet, hogy több aktív taggal ez hamarabb megy, meglátjuk.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Sziasztok. Mennyit kell játszani hogy az is termeljen valamennyi wowcoint-t?
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Szia!

Olyan játékokkal érdemes játszani, ahol szintlépések vannak, mert ott van esély arra, hogy minél több reklámot dobjon be. Én csak hobbi szinten játszogatok, illetve nézem az instant videókat, valamint figyelem a kérdőíveket, de nehezen jön össze a pénz.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Wowapp kérdőívek

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Kikértem egy kis pénzt, 2,98 USD ami 2 napon belül meg is érkezett a PayPalomra. Tetszik a kiutalás gyorsasága, de nem tetszik, hogy 1 USD+8% költséget vonnak, és csak 60 nap után íródnak a megszerzett Wowcoinok a számlámra.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég