YouGov (min. 1400 Ft/óra, kérdőívek naponta)

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

YouGov (min. 1400 Ft/óra, kérdőívek naponta)

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 » 2019.07.29. 10:55

Sziasztok!

Néhány hete bukkantam egy újabb kérdőíves oldalra, amelyet most szeretnék Veletek is megosztani.
Gyakorlatilag ez az oldal is egy átlagos, kérdőíves oldal, a gyűjthető pénz tekintetében leginkább a Prolific oldalra hasonlít. Elsősorban persze főleg azért, mert ez is egy angol oldal, ahol brit font a pénznem. Másrészt azért, mert elég jó órabérrel dolgozik az oldal: nekem eddig 90%-ban 8-10 perces kérdíőveiket adott (nagyrészét 6-7 perc alatt simán ki lehet tölteni, de tényleg :D) és ezért 0,5 brit fontnak megfelelő pont jár (50 pont). Ha ezzel számolunk, kb 1400 Ft-os órabér jön ki)
Amikor összegyűlik az 5000 pont (ez 50 fontot ér, kb 18.000 Ft!!) bankszámlára utalják a pénzt egy hónapon belül.
Ja, és ami a legjobb benne (a Prolific-kel ellentétben) nem kb 10 mp-ed van, hogy megnyisd a kérdőíveket, hanem e-mailben kapsz értesítést, és gyakorlatilag több órád van rá, hogy kitöltsd (volt hogy 5-6 órával később töltöttem ki az e-mail érkezése után).

Ha esetleg bármilyen kérdésed van, nyugodtan kérdezz :)

Ha a reflinkemmel regisztrálsz, nagyon hálás leszek :) Minden olyan refferált után, aki legalább 6 kérdőívet kitölt, 200 pont jutalmat kapunk (ez kb 700 Ft!!!)

Ja és még annyi, hogy én személy szerint egy kitalált angol címet adtam meg (google térképről kerestem valami hihetőt :D), nem tudom, hogy magyarországi címről működik-e, de így éreztem biztosnak :)

Ref linkem: https://yougov.co.uk/refer/gx9qpNjRVdS5iUafHvUbKw/

Az utóbbi 5 nap kapott kérdőívek: Kép
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... yougov.jpg

Petrov144
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Re: YouGov (min. 1400 Ft/óra, kérdőívek naponta)

Hozzászólás Szerző: Petrov144 » 2019.07.29. 11:55

Szia!

Egy kérdés van, hogy volt-e már sikeres kifizetésed? Gondolok itt arra, hogy ha kifizetéskor a bankszámla vagy a swift/iban kód alapján látják hogy nem angol a bankszámla, hanem magyar akkor foglalkoznak-e ezzel vagy nem ellenőrzik? Ill ezt elkerülendő, van-e lehetőség paypal fizetésre. Köszi

clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: YouGov (min. 1400 Ft/óra, kérdőívek naponta)

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 » 2019.07.29. 14:39

Szia!

Nos, nem fogok hazduni, még nem gyűjtöttem össze annyi pontot, így 100%-os garanciát nem tudok vállalni, viszont...
A ToS-ban ezt írják:
"Our service providers fall within the following categories (and process your data in the following location(s)):
Processors of cash payments, gift cards and other incentives (European Economic Area (“EEA”), USA)"

És mivel Magyarország is tagja az EEA-nak, ezért nem gondolnám, hogy akadály lehet hogy nem Nagy Britanniában élünk :)

A PayPal-lal kapcsolatban egyelőre nem tudok nyilatkozni... én is azt olvastam több oldalon, hogy lehet oda is kifizetést kérni, de ezt az opciót jelenleg még nem látom. Lehet, hogy ha összegyűlik a kellő pont, akkor majd az is megjelenik. Többet fogok tudni, amint meglesz az első kifizu :D

Ezért is gondoltam, hogy megosztom itt az oldalt, és ha alám regisztrálnak néhányan, akkor annyival gyorsabb a folyamat :)
Mert ha az oldal valóban fizet, nem is olyan rossz napi 10 perc "munkáért" :)

Válasz küldése