Traffic X

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Traffic X

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.13. 14:34

A mai napon elindult, a fizető SurfBtc oldal Adminjának új/testvér oldala is. :)
Ez is mint elődje, ugyan csak Auróra Scriptel rendelkezik, és remélhetőleg ez is lesz olyan jó és sokáig fizető :good:

http://www.trafficx.club/index.php?ref=Calfan01

Napi kereset: 0.059$
Ez sima ptc illetve úgynevezett Paid to read reklámok megnézésével tevődik össze.
PTC: 1db 0.01$ és 6db 0.005$-os reklámokkal.
PaidToRead: 19db 0.001$-os 10+5 mpes reklámokkal.
A hirdetések fókuszmentesek és könnyen megoldható "kódosak".

Kikérési min.:
Perfect Moneyra: min. 0.20$

Kifizetés:
Perfect money, (illetve Paypal... de ahogy látom, ez a lehetőség egyenlőre még tiltott (999$ min kifizetés))

Ref. rendszer:
Sajnos nem látok infót arról... hogy mennyi a Direct ref kattintás (gondolom nem sok :) )
És a megszokott ptc-khez képest itt nem lehet RR-ket bérelni. Csak venni, ami bár "örökre" megmarad... de teljesen lutri hogy aktívat kapunk-e vagy sem :) Így erről nincs információm és inkább nem is merülök bele. :)

Egyéb pénzkereseti lehetőség:
Paid To Read Ads:
Hasonló mint a sima PTC reklám... csak kicsit hosszabb és 1-el többet kell kattolni benne :)
Get Paid To Read Email:
Ha megadjuk a beállításokban az email címünk, akkor a rendszer időnként küld különböző értékű fizető emaileket a címünkre.

Upgrade táblázat:
4 db tagság érhető el az oldalon.

Kép

Remélem ez az oldal is olyan sikeres lesz mint elődje :) Itt még free tag vagyok... de ami késik... :innocent: :PP
Köszönöm ha regisztrálsz, és aktívan csinálod az oldalt!
http://www.trafficx.club/index.php?ref=Calfan01
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.04.07. 17:36-kor.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Traffic X _SurfBtc Admin új oldala_

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.16. 08:16

Meg is vettem első 30 napos tagságom!
Ezzel a napi keresetem 0.238$ ugrott.

Nem mellesleg egy Excluzív Promó is fut az oldalon... a tagság mellé 7 nap ajándék tagságot (szóval nem 30 hanem 37 napos lett a tagságom) Illetve +2$-t kaptam AC-ba amit ki is lehet kérni! :good:
Aki tagságon gondolkozna, annak ez egy szuper jó ajánlat és érdemes ki használni :roll:

Ha jól tudom csak a mai napig él az ajánlat :!:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.03.16. 08:52-kor.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.16. 08:50

Hajrá, hajrá ! :good:
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.16. 09:22

Laci írta:Meg is vettem első 30 napos tagságom!
Ezzel a napi keresetem 0.238$ ugrott.

Nem mellesleg egy Excluzív Promó is fut az oldalon... a tagság mellé 7 nap ajándék tagságot (szóval nem 30 hanem 37 napos lett a tagságom) Illetve +2$-t kaptam AC-ba amit ki is lehet kérni! :good:
Aki tagságon gondolkozna, annak ez egy szuper jó ajánlat és érdemes ki használni :roll:

Ha jól tudom csak a mai napig él az ajánlat :!:
"Monthly upgrades will receive $3.00 in account and 7 extra days. Yearly memberships will receive $10.00 in account"

Megkaptam, de egyszerűen nem értem hogy az adminnak mi ebben a "buli ?" 12.75$ fizettem az éves tagságért és 10$ visszaad belőle ?
tx.PNG
tx.PNG (29.29 KiB) Megtekintve 1056 alkalommal

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.16. 10:57

Én sem tudom... de majd meglátjuk :)
Azt ne felejtsd el hogy ez a promó csak 3 napig él élt... és mindössze 100 tag van az oldalon. Szóval szinte most indúlt. Ez jó promó az Adminnak.
Egyébként azonnal 3-4 tag ki is kért már az oldalon, ami mindig jó reklám az oldalnak :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.16. 12:28

Laci írta:Én sem tudom... de majd meglátjuk :)
Azt ne felejtsd el hogy ez a promó csak 3 napig él élt... és mindössze 100 tag van az oldalon. Szóval szinte most indúlt. Ez jó promó az Adminnak.
Egyébként azonnal 3-4 tag ki is kért már az oldalon, ami mindig jó reklám az oldalnak :)
Kérlek írd meg ha sikerült kikérni mennyit enged maximum, elvileg éves tagságnál 1,35$, de nekem mintha 10$-t is engedne !?
Képkivágás.PNG
Képkivágás.PNG (24.28 KiB) Megtekintve 1042 alkalommal

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.16. 12:34

Én messze vagyok a 10$-t :)
Mert havi tagságot vettem :) Illetve a befizetésedre itt nem kaptam jutalékot nem úgy mint a Surf BTC-n :)
Próbáld meg te kikérni :)

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.03.24. 08:31

Ez tuti bugos. Megnéztem minden reklámot, semmivel nem nőtt az egyenlegem szerintem napok óta.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.24. 08:33

patrasz írta:Ez tuti bugos. Megnéztem minden reklámot, semmivel nem nőtt az egyenlegem szerintem napok óta.
4 nappal visszaállították egy támadás miatt minden accountot. Azt írtak DDOS támadás volt de hogy amiatt miért vesztek el az adatok....

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.24. 08:35

Jelenleg pedig karbantartanak.
Köszi Skamasz az infót. Pont tegnap néztem... hogy az egyenlegem 3$ alatt van és!!!! nincs a trténetekben a kifizetési megbízásom.
Pedig kikértem 2 nappal ezelött több mint 3$-t :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.27. 20:23

Látom megkaptad,ez még a 22. -ei kikérés ?

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.03.28. 15:34

Szép uj ruhat kapott az oldal, de en en nemtudom megcsinalni a capchat :
Képkivágás.PNG
Képkivágás.PNG (22.19 KiB) Megtekintve 872 alkalommal
Képkivágás.PNG
Képkivágás.PNG (22.19 KiB) Megtekintve 872 alkalommal
Csatolmányok
Képkivágás2.PNG
Képkivágás2.PNG (22.25 KiB) Megtekintve 872 alkalommal

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.01. 11:34

Az oldal tiszta Káosz... több okból is. És én magam sem tudom hova tenni. :? És van bennem pár kérdés... :innocent:
- Uj dizájn kapott, de azóta én sem tudom lekattolni a képeket. Vmikor bele trafálok vmikor nem. Sőt a tegnapi napon 5* egymás után eltaláltam (nem hiném hogy 5* véletlen volt... csak miután kidobta a képeket vártam egy 10 mp-t... lehet ez a taktika? Ma majd újra megpróbálom)
- Ugyan akkor SurfBTC Facebook csoportjában beszélgettem az Adminnal. És kiderült számomra, vagyis ő írta... hogy ennek az oldalnak semmi köze SurfBTC-hez. Szóval TrafficX indulásánál fars infókkal csábította az új tagokat be magához az oldal :? Én magam is azt hittem a SurfBTC admin új oldala... de semmi közük egymáshoz.
- A kifizetési min. de inkább a maximum nagyon nem tetszik... tagsággal is mindössze 1$ a maximum kikérhető / 7 nap. Bár ha azt nézem hogy 30 napra a tagság csak 1.8$ akkor is van 2.2$ haszon rajta, illetve minél több hónapra veszem meg, annál olcsóbb a tagság és ezáltal több is marad a zsebemben.
- Ami a lényeg... hogy 3 napja kértem ki este első 1$ kifizetésem... és ma reggelre meg is kaptam. Ez azért jó hír.

Szóval első kifizetésem:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.04.01. 11:42-kor.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.04.01. 11:41

Laci írta: Ugyan akkor SurfBTC Facebook csoportjában beszélgettem az Adminnal. És kiderült hogy ennek az oldalnak semmi köze SurfBTC-hez
Ezt most nem értem tisztán, tehát a két oldal adminja kulonbozo ?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.01. 11:52

Igen pontosan! 2 különböző Admin, 2 különböző oldal...
Ez úgy derült ki számomra... hogy a SurfBTC pár hete elérhetetlen volt egy jó fél napig vagy talán 1 napig... beírtam fb csoportba, ahol az Admin azonnal reagált, hogy nyugalom, tudnak róla és megoldják hamarosan. Ez így is lett (egyébként Surf oldal Adminja nagyon korrekt ember eddig) megoldották igen hamar.
Na de pár nap mulva TrafficX lett ugyan így elérhetetlen... erre is beírtam nekik a csoportba... erre az Admin csak nézett, nem igazán tudta hova tenni a kérdésem :D És akkor kezdtünk el beszélgetni, és ki is derült igen hamar hogy semmi közük a TrafficX-hez...

Egyébként megkaptam első kifizetésem innen is... szóval fizetni fizet (mégha a max limit igen alacsony is). :)
És ahogy említettem, minél hosszabb ideig veszem a tagságot annál több marad a zsebemben...
Így én most arra gondoltam, hogy 20 nap mulva lejár a mostani tagságom, lehet következő alkalommal (persze ha továbbra is fizet még) egyből 3-4 hónapra veszem meg a tagságom. Így még több marad a zsebemben.... 3 hónaposnál 7.2$ tisztán és szinte az első hónapnál vissza is jön a tagság ára...
4 hónaposnál pedig majd 10$ lenne tiszta profitom és 1.5 hónap kellene hogy 0 legyek vele :)
Még nem tudom de majd alakul ez is :)

Szerkesztés!!
Írásaim után most léptem be TrafficX-re hogy szenvedek vele egy kicsit és legalább 4-5 rekit megpróbálok megnézni... :lol:
Erre nagy melepetésemre látom... hogy javították a képeket. És most már tökéletesen lehet kattitnani a reklámokat :PP Na végre... azért kellett nekik egy jó 4-5 nap :XD:

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.04.01. 12:03

Nos nem tudom mi a helyzet de PayPalra nagyon nem akar fizetni, pedig éves tagságom van. Az elözö kikérésnél nem volt engedélyezett a PayPal mondom jo lesz PM-re de ott meg az volt a baj hogy csak arra kérhetek ki amire befizettem. (e-mailben irtak) Mondom jo akkor kuldjek PayPalra azota is varom...
Képkivágás.PNG

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.01. 17:05

Sztem ma holnap esetleg 1-2 napon belül meg kellene kapnod... :unsure:

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.04.01. 21:59

Laci írta:Sztem ma holnap esetleg 1-2 napon belül meg kellene kapnod... :unsure:
Kaptam levelet nemrég az admintól hogy fizetni fog, nos úgylegyen.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.04.04. 20:15

Nomegkaptam az első kifizumat, sajnos a PayPal szépen megsarcolt. 1.3-ból kaptam 0.93-at...
No de mindegy, a kérdésem az lenne hány naponta lehet kikérni, én nem találtam infot a terms.-ben.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.04. 20:44

Grt! :)
Akartam is kérdezni, hogy mi újság... mert láttam jött mail az Admintól :P
Én ezért maradtam a Pm-nél... nekem az 1$-ból maradt ugyan ennyi :)
Menj be a kifizetés menübe... zongorázd végig ugyan úgy, mintha kikérnél... és mikor rányomsz a kifizetésre ki fogja írni neked hogy XY nap múlva vagy XY időközönként kérhetsz ki. Nekem 7 naponta enged a rendszer 1$-t kikérni :innocent: :XD:
De az a tippem, hogy neked is ez a 7 nap lesz a nyerő. :?

Szerk...
De általában a Auróra oldalakon a 7 nap majdnem mindig megmarad... csak a max. összeg változik. :roll:
Ez esetben ezen az oldalon, sajnos nem vmi sok a maximum... nekem 1$ neked 1.3$ :?
De a poén az, hogy egy ilyen kis pi****a oldallal is többet keresek hetente/havonta mint a naaaaaagy Cliquekkal amiken 800RRel és 60$-os tagsággal :!: keresek napi 0.05$-t tisztán :clap: :XD:

lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacy83 » 2018.04.07. 08:31

Az lenne a kérdésem,hogy a Balance-ban lévő pénzösszeget kifizetés kérésen kívül,lehet valami másra használni?

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.04.07. 09:36

lacy83 írta:Az lenne a kérdésem,hogy a Balance-ban lévő pénzösszeget kifizetés kérésen kívül,lehet valami másra használni?
Azthiszem nem, talán direkt refet lehet venni belőle. Ezért osztogatta észnélkül az admin ugysem lehet mire használni kikérni meg a max. kikérési limit miatt egyhamar ugysem lehet...

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.07. 09:48

Mivel több mint 7$-m van az oldalon és hetente csak 1$-t kérhetek ki... így kicsit probálgattam és elemeztem az oldalt... :?
És képzeljétek el, rájöttem hogy lehet a + vagy felesleges pénzt át tenni hirdetésre :roll:
Az Accountban a Converter menüpontot keressétek. Itt át lehet Convertálni a pontokat vagy a pénzeteket szinte mindenre...
Kép

Meg is kaptam a PTC Crediteket... 1$ - 500 Credit (ez kicsit drága... de a semminél jobb, és kiosztásnál ha az alap 10 mpes rekit választjuk akkor 1:1-es az arány legalább :)).
Feladtam első hirdetésem, Admin elfogadás kell hozzá szóval pending. :innocent: Ha elfogadta és sikeresen megy a hirdetésem megírom :roll:
De akkor ezek szerint (más) az Auróra oldalakon is csak lehet hirdetni, nagy nehezen csak rá jöttem :clap:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.07. 17:35

A hirdetésem sikeresen elindult. Elfogadta az Admin! :good:

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Traffic X

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.05.24. 16:14

Nem annyira rossz az angolom de szerintetek most mi a problémája ?

according to the terms of this site you are only allowed 1 isp we have just caught over 30 members upgraded and standard with more then i account at the same site i beleive you but the problem is if i let you do it then i have to let everybody do it and the trouble is also Perfect money you can have more then one verified account see the problem 2 or 3 pm account different numbers differnent emails creates big problem over 45% of all members at sites use network sharing which creates the same problem thats why we must use the terms 1 isp per household its hard enough to catch these people as it is using newtwork sharing vpn mutliple isps i ask you use 1 isp to help me and yourself but remember any ip address that is network sharing your payment will be canceled,so check it before you make request.
Thank you
admin

--------- Original Message ----------
Hello Admin !

Yes i have 2 different isp but not only 2 but also 3 :
1. Home ISP
2. Mobil ISP
3. Workplace IPS

When i have time i click the advertisement. I do not understand why a problem?
I have one account with more IP and not multi-account with same IP.
If must i will use only home internet to click advertismenet.

--------- Original Message ----------
hello you have 2 different ips address which both say static which means they never change
but they are would you mind explaining if possible if you cant get a hold ogf isp and find out why please
Thank you
Admin

Válasz küldése