Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egy ismerősöm kb 2 hete posztolt friss bizonylatot FB csoportban. Én is csinálom, a napi rutin oldalak között van. Mostanában itt is és Ayu-n is alig találok kattintani valót, de bízom benne hogy csak a szokásos hullámvölgy....De főleg remélem hogy nem érte el a Paypal exit ezeket is...
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Minden oké az oldalon.
logo febr.jpg
logo febr.jpg (38.29 KiB) Megtekintve 6312 alkalommal
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok, egyik FB csoport szerint tegnap óta pörög megint az oldal, én ma tudtam géphez ülni hosszú idő óta először, és 10 cent felett járok, üssétek a vasat amíg meleg!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lehet fizető oldal... lehet tök jó hogy egy nap 15 centet össze kattoltam... na de havonta egyszer max kétszer van ilyen nap...
Fél éve próbálom elérni a kikérést... és még mindig kell 1$ :D
No komment :bad:

Köszi az infót... azért csak ezzel is beljebb vagyunk :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

viszont ez legalább biztosan fizet.
én hasonlóan vagyok a BuxP-vel: alig ad, magas a kikérési határ, de tudom, h kifizeti.
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az lehet hogy "tutira" fizető oldal de...!!!
Most ne is a mi helyzetünket nézzük. Nézzünk egy olyan embert aki nem tagja ilyen fórumnak, nem tagja blognak vagy FB csoportnak...
Most pár napja újra van reki... lekattolja ezeket. Aztán következő nap semmi, 2. nap is benéz semmi, és így tovább majd 1 hét után ott is hagyja az oldalt... hisz semmi reki napokig, hetekig.
Majd ha pl 3 hét múlva meg újra lesz 2-3 nap mikor van reki arról meg szépen lemarad mivel... mivel nem lép be és nem értesül róla hogy újra vannak.
Én sem lépek be hosszú napokig mikor 5. napja már nincs reki....
Ez sztem egy nagyon nagy HÜ....SÉG az oldaltól... Inkább adna akkor naponta 2 rekit fixen... mint így hogy havonta 2-3 napig kapsz 12-15 centet aztán a nagy semmi... -.-

Arról nem beszélve... hogy ha akarnék refeket szerezni ide (aminek semmi értelme) hirdethetném én akárhol akár mennyi hirdetéssel... :DD
Nem hiszem hogy sok aktív refet találnék... hogyha pont akkor regel be amikor 2 hétig 0 reki van :lol: :lol: :lol: :lol:

Ám meg magát az oldalt sem értem. Hogy lehet az hogy a hónapban 2* 2 napig tele van reklámmal... és utána semmi :D :D
Nem hiszem hogy nem lenne egyetlen egy hirdető sem pl egy 2 hetes időszakban... Érdekes :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2017.05.27. 11:30-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hozzá teszem... Ha bogi nem ír be hogy újra vannak rekik... én magam is lemaradtam volna. Hisz az oldalra vagy 1.5 hete nem néztem be... -.-
Minek nézzek be ha nincs reki??? 12 óra meló után... van itthon is elég dolgom, nem mellesleg elég sok más ptc oldalam is. Szóval elég egy buta rendszer van ezen az oldalon -.-
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kedves Laci!

elmagyarázom, h ez miért van így és ez miért jó Neked! nem lesz szép, de ez így igaz. ;)

azért vannak csak alkalmanként hirdetések, mert ezeket valódi hirdetők adják fel, akik valóban fizetnek érte, így nem hajszolja magát az oldal fizetésképtelenségbe azzal, h naponta felad 1-2 cent hirdetést a saját zsebének terhére.

ez azért jó Neked, mert így fizetőképes marad az oldal. még azzal sincs gond, h vannak felhasználók, akiknek beragad az egyenlegük, mert ezzel a halott pénzzel, ami gondolom egy idő után (inaktivitás esetén) elvész az oldal stabilitása javul.
a toborzás így tényleg nehézkes, de ha megpróbálsz kommunikálni a refekkel, akkor nem kapsz gyengébb direkt ref teljesítményt ÁTLAGOSAN, mint más oldalakon!

szóval ez egyfajta "szemétség" az oldaltól, de cserébe stabilan fizet, hosszú távon nem kevesebbet, mint más oldalak! :)
Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: ibik »

Sziasztok. Mizu az oldallal? Adtam neki még egy esélyt tavasszal, miután elnyelte a nem tudom hányadik kikérésemet, persze hiába írtam..... Nos egy elég hosszú ideje nem ad semmit, ma új jelszót kellett kérjek, mert nem engedett be.....beengedett, de mivel van már 2 dolcsim, gondoltam az esélyt megtartom, de......talán nekem nincs már esélyem ?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég