Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Tegnap nekem egymást követően 12 hirdetést adott kb. 1 óra alatt ... az meg azért nem olyan rossz.

Úgy latom mostanság jobban oszt.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen átlagban 5-8 cent megvan most naponta. Lassan ki is kérem majd.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma eddig 7 cent. lehet babona,de mintha jobban adna,ha a szokásos megnézésen kivül egy plusz hirdetést is lekattolok belül... nemtudom én mindig így csinálom. nem egyből,hanem amikor már nincs több új,akkr végigmegyek még egyszer az összes megynitotton sorrendben. :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ki is kértem ma. :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: nadint »

patrasz írta:Na ki is kértem ma. :)
Az enyém pedig a napokban meg is érkezett:

Kép

Igaz, hogy az előre jelzettel ellentétben nem 3-5 napon belül, de egy héttel a kikérés után.

Ahogyan igyekeztelek megnyugtatni, továbbra is megbízhatóan fizet és meg tudom erősíteni az előttem szólók tapasztalatait, mostanában elég szépen adogat az oldal.



:good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Meg is jött a pénz !

Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én még csak pár napja kezdtem el az oldalt de már 60 centnél tartok :o
A kérdésem az lenne hogy a ref jutalék mennyi? VAgy hogy számolja? Mert én az oldalon nem nagyon találtam erről semmit :?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

10% a refjutalék Laci :)

Jöttem egy kis ingyen reklámot csinálni nadintnak, s közben látom a kérdésedet, a FAQ-ban találtam én is a választ.

Jelenleg 8-10 cent a napi keresetem az oldalon, aki esetleg félbehagyta: tessék előszedni és kihasználni hogy ilyen jól ad!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:10% a refjutalék Laci :)

Jöttem egy kis ingyen reklámot csinálni nadintnak, s közben látom a kérdésedet, a FAQ-ban találtam én is a választ.

Jelenleg 8-10 cent a napi keresetem az oldalon, aki esetleg félbehagyta: tessék előszedni és kihasználni hogy ilyen jól ad!
Én úgy látom az oldalnak nincs "gazdája" tehát szerintem nemcsak nadint-nak az előjoga a reflinkezés,bár úgy néz ki,csak ő használja ezt. Kifejezett leírást nem adott még senki,mindenki hozzátette a magáét.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:
Boguli írta:10% a refjutalék Laci :)

Jöttem egy kis ingyen reklámot csinálni nadintnak, s közben látom a kérdésedet, a FAQ-ban találtam én is a választ.

Jelenleg 8-10 cent a napi keresetem az oldalon, aki esetleg félbehagyta: tessék előszedni és kihasználni hogy ilyen jól ad!
Én úgy látom az oldalnak nincs "gazdája" tehát szerintem nemcsak nadint-nak az előjoga a reflinkezés,bár úgy néz ki,csak ő használja ezt. Kifejezett leírást nem adott még senki,mindenki hozzátette a magáét.
Így van, a topic gazdátlan jelen pillanatban, tehát ADMINNÁL lehet kérvényezni az átvételét. Mondjuk az lenne a helyes, ha a moderátor kolléga sem reflinkezne csak úgy, hanem összeszedne egy leírást és kérvényezné a topic átvételét, ha ezt szeretné.
Gabi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:00
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Gabi »

Sziasztok!

Szerintem nyugodtan lehettek egy kicsit határozottabbak.
Nem hiszem, hogy mindennel kapcsolatban az Admin jóváhagyását kell kérni.
Ő választott Titeket moderátornak, mert megbízott abban, hogy jól döntötök majd.
Én a következőt tenném: először is törölnék minden hozzászólást, ami új reflinket tartalmaz.
Idézet a szabályzatból: "- A topik gazda 30 napot meghaladó inaktivitása esetén lehetőség van a topik átvételére.
Menete: elküldöd nekem a te leírásodat a programról és azt a topik elejére, az első hozzászólás helyére teszem."
Ez nyilván nem történt meg, tehát "nadint" minden olyan posztját azonnal törölném, amely reflinket tartalmaz.
Egy moderátornak ismernie kellene a szabályzatot...
(Mellékesen: az eredeti nyitó topik is borzalmasan gyenge).

Ezután felraknék egy posztot, hogy aki át akarja venni a témát, az küldje el nekem a téma KORREKT leírását.
Aki először a szabályzatnak megfelelő, kielégítő összefoglalót ír, annak átengedném a topikot, és kicserélném a nyitó posztot, az övére.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gabi írta:Sziasztok!

Szerintem nyugodtan lehettek egy kicsit határozottabbak.
Nem hiszem, hogy mindennel kapcsolatban az Admin jóváhagyását kell kérni.
Ő választott Titeket moderátornak, mert megbízott abban, hogy jól döntötök majd.
Én a következőt tenném: először is törölnék minden hozzászólást, ami új reflinket tartalmaz.
Idézet a szabályzatból: "- A topik gazda 30 napot meghaladó inaktivitása esetén lehetőség van a topik átvételére.
Menete: elküldöd nekem a te leírásodat a programról és azt a topik elejére, az első hozzászólás helyére teszem."
Ez nyilván nem történt meg, tehát "nadint" minden olyan posztját azonnal törölném, amely reflinket tartalmaz.
Egy moderátornak ismernie kellene a szabályzatot...
(Mellékesen: az eredeti nyitó topik is borzalmasan gyenge).

Ezután felraknék egy posztot, hogy aki át akarja venni a témát, az küldje el nekem a téma KORREKT leírását.
Aki először a szabályzatnak megfelelő, kielégítő összefoglalót ír, annak átengedném a topikot, és kicserélném a nyitó posztot, az övére.
Ennek van egy menete, ami nem az, amit te leírtál. Ez azért így lett kitalálva, mert ezen a részen kicsit korlátozottabbak vagyunk, tehát én nem tudom az átvételt kérőt a legelső topikindító helyére helyezni.
Nem kérjük mindennel kapcsoaltban az Admin jóváhagyását, igazából ez az egyetlen dolga itt, minden mást intézünk.
nadint szeret nem létező, pontatlan szabályokra hivatkozni, ő pedig kihágni még a pontosan megfogalmazott, egyértelmű pontokat is, nem téma, ezt már megszoktuk.
Gabi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:00
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Gabi »

FRU5T írta:én nem tudom az átvételt kérőt a legelső topikindító helyére helyezni.
:o Ezek szerint nincs "Szerkeszt" vagy "Módosít" gombod azoknál a posztoknál, amelyeket nem te hoztál létre?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gabi írta:
FRU5T írta:én nem tudom az átvételt kérőt a legelső topikindító helyére helyezni.
:o Ezek szerint nincs "Szerkeszt" vagy "Módosít" gombod azoknál a posztoknál, amelyeket nem te hoztál létre?
De, de az van, de a topikon belül nem tudom helyezni a hsz. -eket. Az ötlet, miszerint törölni mindent és újranyitni pedig egy elég érzékeny pont Adminnál, ugyanis nem szereti ha bármi törlésre kerül (kivétel ugye ez alól, ami más szabályszegés miatt nem maradhat)
Esetleg lehetne, hogy újranyitni a topikot majd minden hsz. -t áthelyezni oda, de ez megint csak bonyolítás.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Már az első hsz is elég érdekes, de a topik is régi, közben folyamatosan változtak a szabályok. A moderátorok közötti dolgokat pedig szerintem elegánsabb házon belül intézni.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Mivel én nadint linkjéről regisztráltam már jóval azelőtt hogy moderátor lettem, Megmondom őszintén nem is kerestem vissza hogy volt-e topicátvétel és milyen formában. Nekem mindegy kié lesz, tévedés ne essék tenyleg csak arra akartam felhívni a figyelmet hogy az oldal a korábbi pangás után most milyen jól ad. Ha tudom hogy ezt váltom ki vele Inkább nem szólalok meg. :( Nincs most se időm se energiám se hangulatom belemélyedni egy ilyen adok- kapokba MEGINT.
Gabi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:00
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: Gabi »

FRU5T írta:
Gabi írta:
FRU5T írta:én nem tudom az átvételt kérőt a legelső topikindító helyére helyezni.
:o Ezek szerint nincs "Szerkeszt" vagy "Módosít" gombod azoknál a posztoknál, amelyeket nem te hoztál létre?
De, de az van, de a topikon belül nem tudom helyezni a hsz. -eket. Az ötlet, miszerint törölni mindent és újranyitni pedig egy elég érzékeny pont Adminnál, ugyanis nem szereti ha bármi törlésre kerül (kivétel ugye ez alól, ami más szabályszegés miatt nem maradhat)
Esetleg lehetne, hogy újranyitni a topikot majd minden hsz. -t áthelyezni oda, de ez megint csak bonyolítás.
Nem, nem ezeket a módokat gondoltam.
Úgy értettem a dolgot, hogy közzétenném egy posztban, hogy aki először értelmes, naprakész és részletes leírást készít az oldalról, az átveheti a topikot. Ezt nekem kellene elküldeni privát üzenetben.
Aki ezt megtenné, annak leelenőrizném, hogy minden megfelelő-e a leírásában, és ha igen, akkor a nyitó posztot egyszerűen átszerkeszteném. (Kitörölném ami ott van és beilleszteném az új korrekt leírást, természetesen az abban szereplő reflinkkel együtt).
Felülre pedig kiemelve odaírnám, hogy "A topikot átvette: XY"

Persze ha mindenki követi a szabályokat (tehát kérvényez az adminnál), az admin pedig megcsinálja a cserét, akkor az egyszerűbb, csak hát a topik több mint 4 éve működik úgy, hogy nem felel meg semmiféle témanyitási feltételnek.

Mi ilyenkor szoktuk önállósítani magunkat... de nem akarlak belevinni a "rosszba"... ;)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gabi írta:Nem, nem ezeket a módokat gondoltam.
Úgy értettem a dolgot, hogy közzétenném egy posztban, hogy aki először értelmes, naprakész és részletes leírást készít az oldalról, az átveheti a topikot. Ezt nekem kellene elküldeni privát üzenetben.
Aki ezt megtenné, annak leelenőrizném, hogy minden megfelelő-e a leírásában, és ha igen, akkor a nyitó posztot egyszerűen átszerkeszteném. (Kitörölném ami ott van és beilleszteném az új korrekt leírást, természetesen az abban szereplő reflinkkel együtt).
Felülre pedig kiemelve odaírnám, hogy "A topikot átvette: XY"

Persze ha mindenki követi a szabályokat (tehát kérvényez az adminnál), az admin pedig megcsinálja a cserét, akkor az egyszerűbb, csak hát a topik több mint 4 éve működik úgy, hogy nem felel meg semmiféle témanyitási feltételnek.

Mi ilyenkor szoktuk önállósítani magunkat... de nem akarlak belevinni a "rosszba"... ;)
Nem vinnél bele semmi "rosszba", nem is arról van szó, hogy admin haragudna emiatt rám/ránk, de az úgy szép, ha nem csak átszerkesztve van a nyitó hozzászólás, hanem előre helyezve a korrekt leírást adó fórumozó hozzászólása (bemutatása) a reflinkkel. Vagyis én így tartom ezt jónak. De jó, hogy felvetetted, lehet, hogy elkezdünk kiokoskodni egy olyan megoldást, ami mindenkinek megfelel.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én indítottam el a "lavinát", így senki ne kérjen elnézést,vagy érezze rosszul magát emiatt,ne tegyen senkinek szemrehányást,hanem oldjuk meg és kész. slussz-passz. :) Tény,hogy a topic régi, a szabályok változtak,ahogy idlig írta így nehéz követni,mikor mi volt szabályos, viszont az új szabályok visszamenőleg is érvényesek,így annak megfelelően kell alkalmazni is. Én csak erre hívtam fel a figyelmet,és tőlem nyugodtan nadint is átveheti a topicot,nem sajnálom tőle.
Bármelyik megoldás nyer jó lesz úgy. Esetleg egy teljesen új topic is szóba jöhet egy leírással. A fontosabb posztokat is át lehetne rakni oda,de ezt is meg lehet szekeszteni. Mindegy.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi bárhány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Boguli írta:Reggel megvolt 9 cent de most engem sem enged be. Bízom benne hogy csak átmeneti.
Sajnos nálam is ez a helyzet !
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Miután a kis zavar megszűnt az oldalon, folytatódik a sorozat.

A nap minden szakában érdemes ránézni.

Szeretem ezt az oldalt a kitartó megbízhatósága miatt.

Íme a bizonyság. Kikérés után egy héten belül megérkezett a következő 5 dollár:

Kép

Érdemes kipróbálni !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

9 napra megjött nekem is ma.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Neked 9 napra jön meg xenosz2 ... :D :D :D
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na nekem mákom volt, vasárnap kértem ki és 1 órán belül kint is volt:

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kikérve:(5$) 2015/08/14
érkezett: 2015/08/23
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Logiptc.napi ki tudja hány hirdetés!!!!!!!!!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mostanában szépen pörög, tegnap pl $0.155 jött össze (talán az eddigi legjobb nap volt, mióta kattintom).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég