DonkeyMails

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én sokszor nyertem a contesten és a surföt is le szoktam nyomni, csak sikerült kitiltatnom magam sajnos egy meg nem valósult csapatépítés miatt..Azóta is tervezem hogy visszamegyek, de másik ip kell hozzá és sose jut eszembe mikor máshol vagyok hogy dobjak egy új reget... :no:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

huuu sajnálom :( :D köszi a választ :)
most megint egy 0.001$ :good:
eddig is szimpi volt a donkey,de most már még jobban. kiváncsi vagyok ez mennyire tartós. az alacsony minimum és mivel az egyik legrégebb óta fizető oldal mindenképp ajánlott

és még egy 0.001$ :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Random prize won: $0.025Total pages surfed: 545 :good:
Neo69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016.03.02. 19:18
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Neo69 »

Boguli írta:Én sokszor nyertem a contesten és a surföt is le szoktam nyomni, csak sikerült kitiltatnom magam sajnos egy meg nem valósult csapatépítés miatt..Azóta is tervezem hogy visszamegyek, de másik ip kell hozzá és sose jut eszembe mikor máshol vagyok hogy dobjak egy új reget... :no:
http://www.cyberghostvpn.com/en/proxy illeszd be az oldal url címét és már regisztrálhatsz is, elrejti az IP címed.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Neo69 írta:
Boguli írta:Én sokszor nyertem a contesten és a surföt is le szoktam nyomni, csak sikerült kitiltatnom magam sajnos egy meg nem valósult csapatépítés miatt..Azóta is tervezem hogy visszamegyek, de másik ip kell hozzá és sose jut eszembe mikor máshol vagyok hogy dobjak egy új reget... :no:
http://www.cyberghostvpn.com/en/proxy illeszd be az oldal url címét és már regisztrálhatsz is, elrejti az IP címed.
proxy tíltott módszer a ptc oldalakon,ezekért kitíltás jár,bár technikailag nem tudom ,hogy megy ennek az ellenőrzése.
Neo69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016.03.02. 19:18
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Neo69 »

Hát igen ez benne van a pakliban..
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Boguli írta:Én sokszor nyertem a contesten és a surföt is le szoktam nyomni, csak sikerült kitiltatnom magam sajnos egy meg nem valósult csapatépítés miatt..Azóta is tervezem hogy visszamegyek, de másik ip kell hozzá és sose jut eszembe mikor máshol vagyok hogy dobjak egy új reget... :no:
Szerény tapasztalatom szerint: Sebas korrekt, jóindulatú, hozzáértő ember, nem érdemes proxizni, bár egyszer-kétszer átléphető viszont nem érdemes csalni, mert valószínűleg nem felejt!!!!
Írni kell supportot, hogy "Mások vittek bűnbe engem de nagyon szeretem az oldalt és soha többet ilyet nem csinálok kérlek segíts,...." ;)
Engem is visszaengedett kitiltás miatt és 4 dolcsis egyenleg is megmaradt. Persze én nem vakerkodtam, csak noname adatokat adtam meg profilnál.

Itt meg a 33. kifizu fee:000000

Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem tudom pontosan mi a proxy -zás, a terv az volt hogy átregisztrálok egy magyar alá akit ismerek is, és elkezdjük az oldal népszerűsítését és csapatot építünk. Tehát a többszintes referált rendszerben mindig a legrégebben várakozó tag kapta volna az új embert maga alá. (Clixsense csapathoz hasonlóan, csak ez nem lett volna tagságvásárláshoz kötve). A tervről egyébként Továbbra sem tettem le, csak az akkori partner már nem ptc-zik. Soha semmilyen oldalon nem csaltam, ezután sem fogok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a proxy-zás az eredeti IP címet elrejtő "manőver". ekkor a netre egy másik IP címen keresztül csatlakozol fel. gondolom,azért tíltott,mert így nem lehet megállapítani,hogy melyik országból vagy igazából,vagy hogy nem-e csinálsz több accountot több proxy-t felhasználva. lehet úgy is proxyzni,hogy az internetbeállításoknál beírod a proxy-server IP címét - de van webes is,ahogy fentebb írták.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

valaki vett már itt tagságot? Egy fórumon valaki pedzegette,hogy szép hasznot lehet rajta húzni tagsággal.
megnéztem a 150$ éves tagsággal napi 50 cent garantált hirdetést ad,ami 182$ ez plusz hirdetés,vagy a normál tagság nélküli linkek értéke nő meg?
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Én régebben vettem 10 dolcsis tagságot, akkor kicsit nagyobb értéken is voltak linkek és kicsit több is volt, de úgy emlékszem az aprók is megmaradtak.
Összességében nem biztos, hogy ráfizettem, de sokkal többet se hiszem, hogy kerestem. Nagyobb tagsággal lehetséges, hogy jobb, de ha kihagysz pár napot bukta is lehet, Én nem próbálom ki. :D
Pontokból kéne venni tagságot, csak túl sokat kell kattolni érte.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszi az infót :) nekem van 11 pontom :no: ...de :? nem találom,hol lehet azokat átváltani. az upgarde oldalon is csak bankokat látok...
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Hú, én is nehezen találtam meg.

1 éves baby donkey 25 000 pont ($10) :lol: :no: :lol: Még gyűjtögess! nekem vagy 6500 pontom van :innocent:
http://www.donkeymails.com/pages/redeem.php

A RAFFLE részen is lehet néha nyerni, de most nincs semmi.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok, a topicot áthelyeztem a PTC-k közé, április 10-én a Moderátori szobában szóba hoztam a dolgot, úgy gondolom nem titkos - 1 jóváhagyó vélemény érkezett, Admint és a többi moderátort nem érdekli, ezért nem érzem akadályát a dolognak.

Boguli írta:Sziasztok!

Kaptam egy PÜ-t, amiben kérik DonkeyMails oldalt a PTC oldalak közé helyezni. Már régen nem vagyok az oldalon, de úgy emlékszem, a kereset java PTC hirdetések lekattintásából, Surf és PTP hirdetésből állt össze - nagyjából úgy, mint a megboldogult CashNhits oldalon, ami a PTC-k közt szerepelt. Ezért részemről támogatom az ötletet, de a jóváhagyásotokat kérem hozzá, nem akarok belőle "ügyet".

És ha már szóba került, ugyanez lenne az én kérésem, a saját, Fridaypaydays topicommal kapcsolatban is. Ott a fő kereseti forrás nem a PTC (van az is, csak kevés), hanem a Minute Staff, ezen kívül van 1-2 szavazás, esetleg Virool videók, felmérések..Hasonlóan, csak nem ilyen egyszerű, mezei scripten - ClixSense is ilyesmi kereseti lehetőségeket nyújt, és szintén a PTC-k között lakik (a Minute Staffot kivéve, de azok is mind a PTC oldalak közt vannak).

Úgy gondolom, mindkét oldal megérdemelné a nagyobb közönséget, a PTC-oldalak között, főleg hogy őskövületek és normálisan fizetnek - van akinek ez jön be jobban.

Vélemény?
Kérem az új topicgazdát, viselje gondját becsülettel, a reflinkeket kicserélem a korábbi hozzászólásokban is....
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Manualsurf oldalon lehet reklámozni a PTP promo linket?
gondolom lehet , csak nem akarom h kitiltsanak véletlenül is, ezért kérdezem meg inkább....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Musztafa írta:Manualsurf oldalon lehet reklámozni a PTP promo linket?
gondolom lehet , csak nem akarom h kitiltsanak véletlenül is, ezért kérdezem meg inkább....
Sztem igen...erre vonatkozó tíltást nem láttam ami ott fel van sorolva. Annyit,hogy 75% minimum angol nyelvú kell legyen,ami fontosabb
Minden nap lenyomom. utóbbi napokban ilyen eredménnyel:
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,930
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,938
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,949
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,964
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,965
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,970
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,972
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 2,982

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,002
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,006
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,010

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,016
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,027
Random prize won: $0.05Total pages surfed: 3,028
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,033
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,043
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,053
Random prize won: 25 creditsTotal pages surfed: 3,057

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,067
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,071
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,096
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,102
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,105

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,111
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,137

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,148
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,156
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,166
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,186
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,190
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,193

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,230
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,236

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,270
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,272

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,330
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,335
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,340
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,346
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,356

Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,366
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,392
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,417
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,419
Random prize won: $0.001Total pages surfed: 3,420
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt is van Minutestaff,tehát itt is érdems lehet nézni már csak,azért is,mert itt alacsony a minimum és többéle kereseti lehetőség is van,amivel gyorsan összejön az.
A legkisebb fajtára 0.0007$-ad.Most több nem volt,de majd nézegetem ezt is.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

fizet?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

kifizetés mennyi idő alatt jön össze?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

CashDouble írta:kifizetés mennyi idő alatt jön össze?
amennyit dolgozol :)

ez nem egy nagy keresetű oldal,viszont atomstabil,nincs levonás a kifizetésen. PTC részen 24 óránként frissít. általában pár 0.001$ és kisebb értékű néha van magasabb is. A legjobb része az emailre kapott levél az 0.0025$-öt fizet,abból is van naponta pár darab néha kevesebb néha több.
Van forgalomcsere része is 1/2 aránnyal kb 60-90 hirdetéssel és nyereményekkel 0.001$-eket szokott adni hol kevesebbet hol többet ,van hogy nem,és héha 0.0025$. Ezt a részt pld lehetne rotate4all hirdetésre használni még nem próbáltam.
van PTP része is ezt sem próbáltam még
van PTSU része

az az oldal,amit mindenképp érdemes csinálni,mert jó eséllyel 1-2-3-4... év múlva is meglesz

társoldala a no-minimum.com ott valamivel kevesebb a kereset,de hasonlóan alacsony a minimum és az is ad e-mailre.
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Mobil-ról lehet használni az oldalt?
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Lehetséges, hogy megengedett mobilról is, én NEM tudom, de nem hiszem, hogy megérné.
Viszont most úgy elgondolkoztam, pár éve a csacsimél volt a leggyengébb oldalam, mára majdnem a legjobb oldalammá vált. :good:
Micsoda öröm és boldogság. :innocent:
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Verda »

Kérdés: Néztem a referral-linkeket a "Referral Links" menüben. Van sima "URL" és van "Special Confirm URL". Van-e a két link között lényegesebb különbség azon a pár karakteren kívül a webcímben, illetve azon kívül, hogy más-más helyre visznek?

A válaszokat előre is köszönöm. :)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Azt hiszem, sajnos a vén csacsi is megdöglött, vagy meg van hackelve. Mindenesetre a html fejlécébe be van írva, hogy az oldal eladó és azonnal átirányit valahova. :angry: :angry: :angry:
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Verda »

Claridge írta:Azt hiszem, sajnos a vén csacsi is megdöglött, vagy meg van hackelve. Mindenesetre a html fejlécébe be van írva, hogy az oldal eladó és azonnal átirányit valahova. :angry: :angry: :angry:
OMG. :D Ez is lehet miattam van. :D Akárhányszor odaérek egy PTC oldalnál, hogy kikérjem a pénzemet: a) megszűnik a kifizetési lehetőség Paypalra (jobbik eset); b) ledöglik/megszűnik a PTC oldal vagy scammé válik. :D

Mindenesetre érdekelne, hogy mi történt a vén csacsival. Tegnap még jó volt.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Tegnap reggel még jó volt, de délután már nem.
És ráadásul még egy kikérésem is pendingel. :(
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Verda »

"Hello

Since yesterday donkeymails.com have some problems. So for now we ask you to stop your advertising for donkeymails.com

No worry our website is not hacked or something like that and all info is save. And we are working on the problems to get it fixed. This can take a couple of days, but as well some longer. We keep you updated via our facebook.

Greetings

Sebas Broekhof and Donkeymails team!
"

https://hu-hu.facebook.com/donkeymails/ ... 5669916891
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: DonkeyMails

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Ez jó hír! :)

Csak engem az zavar egy kicsit, hogy ez van a fejlécben:

Kód: Egész kijelölése

<head><style type="text/css"></style>
<title>[b][color=#FF0000]donkeymails.com&nbsp;-&nbsp;This website is for sale!&nbsp;-&nbsp;Ptc Resources and Information.[/color][/b]</title>
<link rel="shortcut icon" type="image/png" href="==">
<meta name="expires" content="NOW">
<meta name="description" content="[b][color=#FF0000]This website is for sale!  donkeymails.com is your first and best source for information about Ptc . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for![/color][/b]">
<script type="text/javascript" src="http://img.sedoparking.com/js/jquery-1.4.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript">(function(){function a(a,b,d){a&&!c&&(c=!0,b===window.location.href&&(b="[rendered html]"),$.get("/log/jserr.php",{msg:a,file:b,line:d}),c=!1)}var c=!1;window.onerror=a;$(function(){window.onerror=a})})();</script>
<meta charset="utf-8"></head>
Ha nincs hackelés. akkor Sebas el akarja adni. Kiváncsi vagyok mi lesz a kikérésemmel? :?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég