Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Refback

Hozzászólás Szerző: Admin » 2017.06.24. 00:22

A szitut én is érzem, én is minden nap mindent lekattintok és mégis a szerencse elkerül.

Ez van, egyszer majd beüt a szerencse (ettől félek) és sorba kapom majd az ajándék "goldeneket" :D
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

rachelgreenke
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rachelgreenke » 2017.06.24. 10:47

Sziasztok! Régen regisztráltam a neobux-ra, most újra belépnék, de nem sikerül, gondolom felvagyok függesztve, de hiába kérek emlékeztetőt,csak azt írja, hogy No user found. Ha pedig regisztrálni akarnék, akkor meg nyilván kiírja, hogy ez a felhasználónév már foglalt. Mit tudok tenni ebben esetben?

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.06.24. 19:47

Ha nem lépsz be először felfüggeszti az accountod, majd törli is minden tartalommal együtt
Teljesen újra kell regisztrálni, új név és e-mail cím
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2017.06.25. 09:04

kavics13 írta:Egész egyszerűen nem hajlandó elengedni engem az oldal :D

Today at 08:44 You've won an AdPrize: Golden Membership.
ilyenkor meghosszabbítja,vagy újraindul az 1 év?

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.06.25. 10:38

xenosz2 írta:
kavics13 írta:Egész egyszerűen nem hajlandó elengedni engem az oldal :D

Today at 08:44 You've won an AdPrize: Golden Membership.
ilyenkor meghosszabbítja,vagy újraindul az 1 év?
Természetesen meghosszabbítja
Kép

rachelgreenke
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rachelgreenke » 2017.06.25. 11:07

kavics13 írta:Ha nem lépsz be először felfüggeszti az accountod, majd törli is minden tartalommal együtt
Teljesen újra kell regisztrálni, új név és e-mail cím
Köszönöm, új regisztráció sikerült. Még optimista voltam, hátha visszajött volna a régi account, de így is jó lesz.

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: idlig » 2017.07.07. 18:03

Előbb röviden a hír, utána a személyes véleményem:

- Az oldalon megszűnt a PayPal. A PayPal nem nyúlt le semmit, a következő hetekben fokozatosan szabaddá teszik az Admin pénzét, ezt követően végleg elválnak az útjaik, ezután kikerül a szabályzatból az idevágó pénzmosás elleni EU-s törvény miatt érvényben levő rész, és akik PayPal-ról fizettek be és vonatkozik rájuk a szabály, szabadon kérhetnek ki pénzt másik procira. A többi majd idővel kiderül.

- A magam részéről nem hinném, hogy a Neobuxnak érdeke lett volna ilyesmi, és az Admin is leírta, hogy olyan szinten földbe lett döngölve a PTC hírneve, hogy a PayPal egyszerűen már nem válogat az oldalak között, csak szabaduljon meg az egésztől. Aki olvasta a régebbi hozzászólásaimat, talán emlékszik, hogy magam is PTC oldalt akartam indítani, végül azért toltam el a dolgot, mert már egy ideje látszik, hogy az egész földrengés előtt állt, de nem gondolnám, hogy csak negatív változás volt az elmúlt időszakban (bitcoin pl). Szóval meg lehet köszönni az ilyen Probux és főleg Trafficmonsoon féle oldalaknak. Ha valaki nem tudná: elvileg a napokban lesz Trafficmonsoon ügyben jogi értekezlet (csak PayPal oldalon 200 millió(!) dolláros csalás volt), ami pedig még érdekesebb, hogy többen jogi lépéseket szerettek volna a PayPal ellen az ügyben, mondván, hogy a napnál is világosabb volt, hogy ponzi, és miért hagyták, hogy egy évig működjön az oldal abban a formában. Amiben bizony elég sok igazság van, így nem csoda, hogy a PayPal boszorkányüldözésbe kezdett.

Egyelőre ennyi. A hír után kértem kifizetést Payza-ra, instant megérkezett:

Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2017.07.07. 18:20

Illetve, amennyiben esetleg valaki nem hallotta volna: Payza-n már lehet az egyenleget Bitcoinra váltani.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.07.07. 21:23

Lehet egyedi eset vagyok, de én az egész ptc világot csak paypal miatt csinálom/csináltam (már a bohóckodáson kívül :) )
De, ha nem tévedek és még sokan vannak így, akkor ez az eddigi legnagyobb pofon az egész szcénának...
A rászámolás megtörtént, és igen kérdéses, hogy fel fog-e tudni állni a földről
Számomra most már az se kérdéses, ha egy új oldal paypal lehetőséggel indul, az nem gondolkodik hosszú távban...
Kép

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.07.07. 22:01

Elszomorít ez az egész.. :rofl:
Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2017.07.08. 13:37

kavics13: nem vagy vele nyilván egyedül. Részemről jelenleg szinte mindegy, hogy ki mire fizet. Bitcoint pl. legutóbb play-asia-n költöttem el, vagy max váltok, ha nagyon muszáj.

Egyébként ez most tényleg nagy pofon az egész PTC piacnak, már csak a ClixSense GPT oldallá válása is, mert sok oldal kapott onnan megtekintőt, sokan pedig más oldalon hirdették a cicásat. Illetve, ha ez a két oldal is elbukta a PayPal-t, akkor a többinél is csak idő kérdése. Persze rengetek oldal van, a PayPal-nál pedig nem ez a fő dolog, így a kisebbek ideig-óráig radar alatt maradhatnak. PTC részről a Bitcoin lehet a megoldás (a Payza, Skrill, stb mellett), illetve kíváncsi vagyok, hogy a jelenlegi viszonyok között lesz-e valami új oldal, ami nagyot tud dobbantani, és felkapják a tagok (ahogy az időről időre előfordul). Én a Neo-n biztos, hogy amíg lehet maradok, nem változtatok semmin (ma béreltem egy kisebb csapatot, menetrend szerint), a többi majd kiderül később.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.07.08. 20:54

idlig, engem tényleg csak az zavar, hogy ebayen nincs más és jó eséllyel nem is lesz (érthető módon)
Az egész ptc világra azért fog jelentősen hatni, mert a legtöbb hirdetés a neo-t vagy clixsene-t reklámozta, ez most jelentősen csökkenni fog, ebben biztos vagyok.
Ha igaz neo indoklása, akkor az összes ptc oldal számláját be fogja fagyasztani paypal, persze mire minden kicsit megtalálnak, az idő.
Tehát mostantól, ha indul egy új oldal, ahol paypal is van, az szinte garantált, hogy csalásra készül, viszont paypal mostantól még inkább mézesmadzag lehet.
Részemről csak bohóckodom, szórakozom, de azért jól jött az a kis pénz paypalra, amit el tudtam a másik hobbimra költeni :) De tudom, sokakat sokkal mélyebben érint ez a dolog. Neo-t meg nehéz úgy abbahagyni, hogy még 1,5 évig van goldenem :) Szóval keresnem kell valami jó váltót :)
Kép

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2017.07.09. 09:31

nem váltó kell hanem skrill mondjuk

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.07.09. 11:58

patrasz írta:nem váltó kell hanem skrill mondjuk
Ebayhez? :)
Kép

jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jatekos12 » 2017.07.13. 11:30

"A PayPal nem nyúlt le semmit, a következő hetekben fokozatosan szabaddá teszik az Admin pénzét ..."

Idlig: Honnan tudod ezt, hol van ez leírva?

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2017.07.13. 13:51

Az Admin írta egy hozzászólásban:
The money is there and will be returned in phases. They're not stealing anything from anyone, just preventing us to use a service due to what others did.
De egyébként is ez a PayPal rendszere. Kérhetnek dokumentumokat meg limitálhatnak, de olyan nincs, hogy egy üzleti fióknál csak úgy lenyúlják a pénzt.

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2017.07.16. 01:40

Nos, máris pozitív dolgok történtek:
Mindössze egy héttel a PayPal velünk szembeni illegális fellépése után (amellyel ennek megfelelően foglalkozunk) remek híreink vannak azok számára, akiket a PayPalról történő legnagyobb összes befizetésük miatt limitál a ToS 5.1-es pontja.

A jó hír, hogy jóval a megígért 4 hetes határidő előtt már sikerült kiharcolnunk egy legális utat hogy az említett fizetési processzor miatti korlátozásokat levegyük rólatok.

3 hét várakozás helyett - egy bizonyos határértékig - már most fokozatosan elkezdhetjük a szabály feloldását.
Hogy minden könyv szerint haladjon és irányítani tudjuk a hátérértéket, a legjobb módszer hogy a befizetett összeg alapján kezdjük fokozatosan a feloldást.

Példásul, mostantól kezdve minden tagunk, aki $1000-t vagy annál kevesebbet költött a szolgáltatásainkra PayPalon keresztül, választhat magának egy másik e-számlát a kifizetések kérésére, amely után nem is fogja látni a borzasztó PayPal gombot többé.

Ezt a topikot frissíteni fogjuk, így tartsátok rajta a szemeteket. Bármikor megpróbálhattok kifizetést is kérni.

Ahogy láthatjátok, mi betartjuk a szavunkat, és még egy picit tovább is megyünk.

Hogy egy kicsit kárpótoljunk a nagyra értékelt türelemért, úgy döntöttünk, hogy korlátozott ideig egy további nyári promóciót tartunk.
Ma ismét béreltem és újabb kifizetés is érkezett.

any
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: any » 2017.07.28. 23:08

Nektek is egyre kevesebb a lekattintható hirdetés? Mióta elkezdtem refeket bérelni azóta.. persze lehet tévedek az is lehet a paypal kivonulás miatt?
Kép

veprike
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: veprike » 2017.07.29. 00:27

Szeretnék segítséget kérni. Nem jön be az oldal július 22-e óta, illetve csak az jelenik meg középen, hogy Neobux.
Nem tudok semmit tenni, mert nincs hol-hová. Ez miért lehet? Működik az oldal, csak nekem nem jelenik meg?

Ugyanazon a napon a ScarletClix is kitiltott. Oda tudtam írni supportot, kaptam is választ, hogy marad a felhasználónevem,
de más jelszóval lépjek be.
Azt jelenti, hogy újból regisztráljak? Mert miként tudok másként belépni, kattolni?

És: Összefügg a kettő?

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2017.07.29. 09:11

any írta:Nektek is egyre kevesebb a lekattintható hirdetés? Mióta elkezdtem refeket bérelni azóta.. persze lehet tévedek az is lehet a paypal kivonulás miatt?
nekem is kevesebb. szerintem csupán a nyári pangás az oka.
Kép

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.07.29. 11:10

doqxstudio írta:
any írta:Nektek is egyre kevesebb a lekattintható hirdetés? Mióta elkezdtem refeket bérelni azóta.. persze lehet tévedek az is lehet a paypal kivonulás miatt?
nekem is kevesebb. szerintem csupán a nyári pangás az oka.
Nyári pangás + paypal + clixsense. Szerintem :)
(Csak a nyári szabik miatt ennyire nem esne vissza tuti :)
Kép

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2017.07.29. 11:15

veprike írta:Szeretnék segítséget kérni. Nem jön be az oldal július 22-e óta, illetve csak az jelenik meg középen, hogy Neobux.
Nem tudok semmit tenni, mert nincs hol-hová. Ez miért lehet? Működik az oldal, csak nekem nem jelenik meg?

Ugyanazon a napon a ScarletClix is kitiltott. Oda tudtam írni supportot, kaptam is választ, hogy marad a felhasználónevem,
de más jelszóval lépjek be.
Azt jelenti, hogy újból regisztráljak? Mert miként tudok másként belépni, kattolni?

És: Összefügg a kettő?
Az oldal működik rendesen.
Tisztítsd ki a böngésződ, géped, vagy próbáld olyan böngészővel, amivel még sosem használtad neot-t
Ha kitiltottak volna, akkor is látnád a bejelentkezési oldalt, csak nem engedne be

Scarleten igényelj új jelszót (Forgot your password?) és azzal próbálj belépni

És nem, semmi köze nincs a 2 oldalnak egymáshoz :)
Kép

veprike
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: veprike » 2017.07.29. 23:20

Köszönöm a segítséget.
Cseréltem jelszót, kaptam is a g-mailt, de mégsem enged belépni az oldalra. Ezt írja ki: Your ISP is blocked.
Holnap megnézetem a gépet. Én csak "kattolok", a fiam meg szidja a PTC-t.

rachelgreenke
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rachelgreenke » 2017.07.30. 09:42

Az első nyereményem 1 hónap Adprize kattintgatás után:
You have won: $0.25
Credited to your Main Balance

:)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2017.07.30. 10:26

rachelgreenke írta:Az első nyereményem 1 hónap Adprize kattintgatás után:
You have won: $0.25
Credited to your Main Balance

:)
grat :)
nekem már 10 pontot se nagyon ad mostanában :)

Válasz küldése