Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egy kis segítség, hogy standardként milyen átlag kell a béreltektől a profithoz.

Ha valakinek 250-nél kevesebb béreltje van

15 napos hosszabbítás esetén: 1.33
30 napos hosszabbítás esetén: 1.26
60 napos hosszabbítás esetén: 1.20
90 napos hosszabbítás esetén: 1.08
150 napos hosszabbítás esetén: 1.00
240 napos hosszabbítás esetén: 0.93


Ha valakinek 250-nél több béreltje van

15 napos hosszabbítás esetén: 1.46
30 napos hosszabbítás esetén: 1.33
60 napos hosszabbítás esetén: 1.26
90 napos hosszabbítás esetén: 1.15
150 napos hosszabbítás esetén: 1.05
240 napos hosszabbítás esetén: 0.98


Ebből is látszik, hogy mennyire ajánlott minél több időre hosszabbítani. Többet később.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ha valaki esetleg letöltötte az Adfiver oldalon a kiegészítőt, az sürgősen törölje le és változtassa meg a Neobuxon a jelszavát, mert a progi úgy van megírva, hogy ellopja a Neo-s bejelentkezési adatokat!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sajnos nem lehet elégszer leírni, hogy a kamu PTC Investigations oldal (ami mögött az Onbux, Probux, Zapbux, Fusebux, Adfiver oldalak Adminja van) nevezte scam-nek a Neobuxot, és azóta is megpróbálja minden módon besározni (sajnos sokan nem olvasnak híreket, így bedőlnek ennek), az égvilágon semmi gond a Neobux-al. Az ok igen egyszerű, a Neobux Adminja folyamatosan próbálja leleplezni az Adfiver Adminjának csalásait és figyelmeztetni a tagokat. Ez igazából elég régről ered, kevesen tudják, de annak idején az Onbux a Probuxhoz hasonló méretű csalás lett, és ekkor a Neobux Adminja nagyon sok átvert Onbux tagnak megtérítette az elvesztett pénzét, csak úgy, és akkor ezen el lehet gondolkodni!

Itt a fórumban is van topikja ( viewtopic.php?f=82&t=6449 ) a Rotate4all nevű oldalnak, tegnap az Adfiver Adminja egy ehhez hasonló oldalt regisztrált be (rotate4alls néven), amit arra használt, hogy a kamu PTC Investigations oldalát megtévesztően reklámozhassa. Jelenleg ez a kamu oldal fél centes hirdetés a Littlebuxon, amit ugye az ottani Admin válogat be a kínálatba. Szóval én azt tanácsolom, hogy innentől mindenki kezelje óvatossággal a littlebuxot (ha eddig nem tette volna)!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: detros »

Fura dolgok ezek, és még ha utána is olvas az ember a PTC világ legsötétebb bugyraiba akkor sem láthat le, egy két csalót le lehet leplezni, mert az "egyedi" (amúgy módosított, lopott) scriptben benne marad véletlenül 1-2 leleplező kódrész, de hogy a háttérben milyen fajta összefonódások vannak, azt sosem fogjuk látni valószínűleg.
De egy érdekesség, kb 1 hónapja még centes standard hirdetés volt a Littlebuxon az amúgy Neobuxon kb lifetime fix hirdetéssel rendelkező hirdető oldala a topptc.org. És elég sokáig fent volt a hirdetés, akkor arra is gondoltam, hogy esetleg van kapcsolat a két oldal között, de nem néztem utána, de ki tudja, napi $100-os hirdetést nem egyszerű kifizetni... :)

Direkt felmentem most a Littlebuxra, éppen most kattintottam le a szóban forgó rotate4all másolatot, a bal sarokban megjelenő logó lopott, ha fölé viszi az egeret az ember, akkor alul látható, hogy a rotate4alls scam oldalról van, de ezt kevesen fogják észrevenni sajnos...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

A topptc az évek alatt az összes nagyobb PTC oldalt megjárta már. Nyilván pénzért el lehet intézni, hogy akár én is vásárolhassak egy Admin hirdetést valahol, bár ebben az esetben azért a tulajnak elég nagy felelőssége van szerintem. A másik, hogy sajnos a csalók sok esetben jobban ismerik az emberek mentalitását, gondolkodását. Anno mikor még a Nerdbux gond nélkül fizetett és mindenki meg volt bolondulva érte, akkor volt aki nyitott egy saját kankó oldalt, de előtte megnézte, hogy kik a tényleges hirdetők a Nerdbuxon (akikről lehetett tudni persze) és az ő linkjeiket betette ingyen a saját oldalán a hirdetések közé, hogy úgy tűnjön ezek a nagyobb hirdetők nála is aktívak :) És ennek többen is bedőltek. Ez pont olyan, hogy a Neobuxon a legtöbb sárga hirdetés forex oldalra visz, és sok új oldal ezeket is átveszi. A lényeg, hogy találjak valamit, amihez a tagok hozzászoktak egy megbízható oldalon, majd ezt átemeljem a saját oldalamra, mert a többségnél ez akaratlanul is pozitív lesz (mert a többség nem olyan, mint mi itt a fórumon, fingjuk nincs semmiről). Azt gondolom teljesen nyilvánvaló, hogy semmi közös nincs a Littlebux és a Neobux között. Az Adfiver oldala nem csak a kamu PTC Investigations mögött van, hanem más kisebb review oldalak mögött is, ahogy a Goldenclix esetében is nagyobb hálózatról lehet beszélni (le is bukott persze), és ugye a monitor oldalak mögött is HYIP Adminok vannak (vagy egy-kettőnek a pénze), szóval jah, ez egy ilyen beteg világ. Minden oldal széthullik, a Neobux (vagy Clixsense, és még 1-2, de nem több) viszont olyan, mint egy kőszikla, pedig biztosra lehet venni, hogy az ilyen piti lejáratások csak a jéghegy csúcsa.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: detros »

Annyit ehhez hozzáfűznék, hogy nem csak a Littlebuxon volt fent a topptc hirdetése, de a top ptc bal oldali sávjában is ott van a littlebux(még mindig), pedig ha én teszem azt rendelkezem egy hirdetői oldallal, aminek jó hírneve van, akkor megválogatom miket teszek fel az oldalamra, és milyen oldalakon hirdetem. De pl a Littlebuxot az itteni topic 3 bejegyzésében, már lehúzod, hogy valószínűleg egy scam admin van mögötte, és az még augusztus végén volt...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

A topptc sose válogatott semmilyen szempontból (azokat teszi ki, ami neki megéri valamilyen szempontból, és oda, ahol ez számára jó üzlet). Meg az emberek 99%-át semmi nem érdekli, amíg valami fizet. És a littlebux jelenleg fizet. Az más kérdés, hogy van mögötte 1-2 gyanús dolog, amit több review oldal le is hozott még az induláskor, de olyan egyértelmű bizonyítékot még nem láttam, mint pl az Adfiver esetében, ezt is illik hozzátenni. Mindenki maga dönt, szokás szerint.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nyomogatom az adprizet minap adott 25 centet. :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igen, még 8 órán keresztül tart az AdPrize bónusz.

(ami a statisztikámat illeti: annyira nem vonz, hogy két helyen is vezessem, a Neo fórumában megtalálható)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Neo béreltek nem viszik túlzásba a kattolást! :D 24 órája vettem 15-öt standardként, 3 kattolt 4-eket 1 nap alatt..... :rofl:
A Lit....x-on meg 50 db. 70-90-eket nyom.... kicsit van különbség! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kinglui75 2016.02.05. 22:22-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát igen, nálam is 60-ból kb 20 csinál is valamit, a többi meg biztos szabin van...
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

jerdei írta:hát igen, nálam is 60-ból kb 20 csinál is valamit, a többi meg biztos szabin van...
:XD: 3 éve csináltam több bérelttel is a Neot, hasonló volt a helyzet, akkor sem lett profitom belőle, most kezdtem újra a karácsonyi ünnepek alatt ismét az online PTC munkákat, hát nem sok jót látok belőlük most sem.... ami jól hozna befuccsol, ami több éve megy, alig hoz valamit :rofl:
Jelenleg a lent látható PTC-t tartom most a legjövedelmezőbbnek :) Nagyon hasonlít a régi Pro....x-hoz, ott szépet kerestem 749 béreltemmel, éves tagsággal már napi 10 dollár termelődött 240 napos hosszabbítással :)
Hamarosan vége is lett utána az oldalnak..... :(
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

AZ egyedüli különbség, Neo lesz, littlebux meg nem.

Neo-n egy szintig igen kicsi a haszon, ha egyáltalán tudsz hasznot elérni, majd egy szint felett egyre nagyobb hasznot lehet realizálni. Rengeteget kell utánaolvasni mit hogy csinálj hogy jó legyen Neo-n, meddig menj el, hol válts tagságra, ott hány RR-ed legyen ami a legoptimálisabb ... csak úgy hogy rákattintasz az RR bérlésre abból sajnos nem lesz haszon. Nagyon ki van ez találva, hogy tényleg csak azok tudjanak ki is venni, kik rengeteg utánjárás követően betudnak állítani önmaguknak egy működő (anyagilag pozitívba billenő) tagságot. Ezeknek a nyereségét valamiből ki kell termelni, nos azt pedig azok fizetik meg, kik információ hiányában (mert azt gondolják hogy, de nem bizonyosodtak meg róla) RR-t bérelnek, tagságot vesznek és buknak. Egyik oldalon buknak, amiből a kevesebb, hasznot hajtó tagokat lehet anyagilag kifizetni. Ha mindenki nyerne, akkor nem lehetne fenntartható az egész. A neo pedig a legstabilabb oldal, hatalmas lehetőségekkel.
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

ffookkaa11 írta:AZ egyedüli különbség, Neo lesz, littlebux meg nem.

Neo-n egy szintig igen kicsi a haszon, ha egyáltalán tudsz hasznot elérni, majd egy szint felett egyre nagyobb hasznot lehet realizálni. Rengeteget kell utánaolvasni mit hogy csinálj hogy jó legyen Neo-n, meddig menj el, hol válts tagságra, ott hány RR-ed legyen ami a legoptimálisabb ... csak úgy hogy rákattintasz az RR bérlésre abból sajnos nem lesz haszon. Nagyon ki van ez találva, hogy tényleg csak azok tudjanak ki is venni, kik rengeteg utánjárás követően betudnak állítani önmaguknak egy működő (anyagilag pozitívba billenő) tagságot. Ezeknek a nyereségét valamiből ki kell termelni, nos azt pedig azok fizetik meg, kik információ hiányában (mert azt gondolják hogy, de nem bizonyosodtak meg róla) RR-t bérelnek, tagságot vesznek és buknak. Egyik oldalon buknak, amiből a kevesebb, hasznot hajtó tagokat lehet anyagilag kifizetni. Ha mindenki nyerne, akkor nem lehetne fenntartható az egész. A neo pedig a legstabilabb oldal, hatalmas lehetőségekkel.
Ebben nem is kételkedek! ;) Sokat olvastam már anno is a Neoról, sajnos sok időt is kell vele foglalkozni, ami nekem nem sok van erre naponta, ezért választok egyszerűbb, csak bérléses, rövidebb életű, rövidebb idő alatt nagyobb profitot hozó PTC-kat.... a Neora most is csak egy task miatt regisztráltam, de csinálom azóta is, mert jó oldal és tetszik, csak tényleg több száz dollár befektetés meg 1-2 év kell, mire jól felépül! :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Igen, sajnos tény, sok idő kell mire az oldal kidolgozza neked mindazt amit belefektettél.
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

CONGRATULATION!
You won $0.50! :) 8) :good:
Eddig csak 10 pontokat nyertem, ezen meglepődtem most! :clap:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Tegnap $0.50 adprize, ma $0.25 az adprize-on! 8) :)
Neoadprize.jpg
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ilyenkor mindig elfog az a kellemes bizsergés, hogy mindenki összenyer mindent, én meg 3 év alatt nyertem kb 25 centet, 30 pontot, meg egy lovat részletekben. És pont azt a részletet kaptam meg eddig, amit moderátor ide nem írhat... :lol: :no:

Egyébként örülök minden magyar sikerélménynek, félre ne értse senki.. ;) Egyszer engem is elér!
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Boguli írta:Ilyenkor mindig elfog az a kellemes bizsergés, hogy mindenki összenyer mindent, én meg 3 év alatt nyertem kb 25 centet, 30 pontot, meg egy lovat részletekben. És pont azt a részletet kaptam meg eddig, amit moderátor ide nem írhat... :lol: :no:

Egyébként örülök minden magyar sikerélménynek, félre ne értse senki.. ;) Egyszer engem is elér!
Jajj, ez tetszett! :D
Amúgy ez tényleg mázli, csináltam 4 éve egy fél évig kb. akkor nekem is csak pár pont jött...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ismét extra bérelt hosszabbítási kedvezmény van pár napig, érdemes kihasználni!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Csak azt tudom írni, amit korábban is. Vannak gyengébb időszakok, de igen, előbb-utóbb mindig korrigálja magát az átlag (saját tapasztalat alapján).


Örömteli hír egyébként, hogy Netelleres kifizetés esetén nagyon kedvező lett a levonás mértéke!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Már aktív a kifizetés Skrill esetében is!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ismét egy jó hír, a hirdetési árak még kedvezőbbek lettek! Kivétel a fix hirdetés, ott nincs változás, mondjuk az eddig is elég jó volt.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ha megfigyeltétek mostanság nem sok hirdetés van... Ha kiléptek és úgy megnézitek sincs annyi mint régebben. Nem titok, hogy pang a PTC piac, valószínűleg ezért lett csökkentve a hirdetési ár.

Még régebben 2011 decemberében volt utoljára hirdetési ár csökkentés: https://www.neobux.com/forum/?/3/239660 ... y-amazing/

Ezt amúgy jó ötletnek tartom, így már jobban megéri hirdetni. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát sokat kellett érte nyomogatni :DD
Congratulations
You have won: $0.50
Credited to your Main Balance
Avatar
tunde2009
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.09.19. 14:42
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: tunde2009 »

Én szeretem az oldalt :)
Kép
Pénzkereső ötletek az interneten:
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak
Letesztelt, fizető oldalak gyűjteménye egy helyen!
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak/regisztracio
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egy kép az új hirdetési árakról:

https://pbs.twimg.com/media/Cb6p2waVIAIurzv.png

Már érződik is a hatása. Tény, hogy az utóbbi időben valamennyivel kevesebb hirdetés volt a Neo-n, és jó látni, hogy az Admin erre reagált is. És ennek semmi köze a Neobux-hoz, egyszerűen sok nagy oldal behalt az utóbbi időben (vagy vált szellemtanyává, pl Paidverts, Traffic, Cashnhits, Useclix, stb), plusz nem nagyon indultak új ígéretes lehetőségek, így értelemszerűen a hirdetők kevésbé aktívak. Ezek az árak viszont most adnak egy kis plusz lendületet.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Neobux - Instant fizet - Napi akár $0.1+$0.3 - Csúcs Ref

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

skamasz írta:Ez nem az én hónapom volt, sajnos így lenullázta az előző hónap nyereségét is :(
neo.JPG
Ezt a táblázatot hol lehet látni a Neo-n?
Én még sosem találkoztam nálam ilyennel....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég