Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Gratulálok!

Nekem sajnos továbbra is szenvedés lett az oldal, épp hogy BEP fölött tudom tartani a bérelteket, ami Ultimate tagság esetén röhej. Év végéig meglátjuk mi lesz, addig adok időt az oldalnak, ha nem megy, leépítem.
Sajnálom, mert terveim voltak az oldallal, de jelenleg nem azt kapom amire egy Ultimate tagság hivatott.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

gabi05m írta:Ez így kellemes. A legtöbb ptc oldal payza-ra fizet ki, de payza-val fizetni szinte sehol sem lehet. Ki hogy oldja meg? Hogy tudnám átmozgatni payza-ról a pénzem, ha így nem lehetséges? Bocs az offért.
1. Scarlet Clicksen vagy GPT planeten keresztül, ha veszel tagságot és bérelsz, profitosan át tudod jelenleg mozgatni a pénzed Payzaról Paypalra, de hogy ez meddig lesz így nem tudom, és ez hosszabb idő.
2. Lehetőség: Payzaról ki lehet kérni bankszámlára, igaz 800 ft-ba kerül, de nagyobb összeg összegyűjtése után megérheti.
3. Payza-nál lehet Bitcoint venni az egyenlegből, ami nézetem szerint mostanában a legjobb befektetés, még akkor is ha payza nyílván jutalékkal, pontosabban jelentős árkülönbözettel adja a BTC-t, de hát ki nem, főként most, mikor egyre többen kapnak rá (verifikált payza kell hozzá).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Itt az ünnepi promóció első állomása, bemelegítésként jelenleg több AdPrize esély van.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pfej nagyon lecsökkentek a nyeremények, ez se véletlen, pénzt utoljára júliusban nyertem, 5-ikén, azóta 5 hónap alatt jött 60 pont. Azért ez szánalmas a köbön. :D
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Igen, nálam is gyengébben adja az adprize mint korábban, és ez szerintem sem szerencse, hanem egyszerűen kevesebb a nyeremény, csak ezt titkolja az admin, azt gondolom. Az ok szerintem a PTC-zők számának a csökkenése. Sajnos ez Neot is érinti.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ismét egy instant kifizetés:
You have been paid! The amount paid was: $83.76
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nagyon lecsökkent a reklámok száma legalábbis sima tagként. Régebben volt 30-40 db is most meg ha már 20 van az jónak számít.
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Sajnos nálam is nagyon keveset ad, ma például 10db volt.

Másik probléma, hiába fizettem be 50$ majd béreltem 63 referralt, hosszabbítottam 150 napra, 3-6 nap múlva lejárnak, és még a befektetett pénzt sem hozzák vissza. Ha nem hosszabbítom meg a referralokat még le is von értük büntetést. Ez nagyon szép!

Jobban jártam volna ha nem fizetek be, akkor lett volna hasznom, havonta kb. 1$ és eltelt 8 hónap.

Kár volt érte!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nemcsak sima tagként csökkent a reklámok száma, goldenként is jelentősen
Ennek lehet az oka a téli szünet, vagy az, hogy nincs mit reklámozni...

Viszont, hogy legyen jó hírem is :D
Today at 10:50 You've won an AdPrize: Golden Membership.
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát embertelen kavics. :D Nálam még pontok se jönnek, bár tagsággal tuti több nyereményt ad.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi, én is meg vagyok döbbenve :)
Ez már a 7., enélkül évek óta abbahagytam volna....
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos nálam is nagyot estek a béreltek keresetei, sőt most az oldal fórumán a hozzászólásokat is kimoderálják, a magyar moderátor elkerült (???) nagyon nem tetszik a tendencia.

Az utóbbi években tán most (2-3-4 hónapja) estek a béreltek teljesítményei a legnagyobb mértékben, jelenleg ott vagyok hogy a sok-sok éves munkám eredményeként semmit nem hoz az oldal, mert mind arra kell, hogy a bérelteket fenntartsam. Pedig épp ezt az oldalt gondoltam hogy lesz majd a fő húzó oldalam, de összességét tekintve a Scarlet Clicks és a GPT Planet oldalaim sokkal-sokkal többet hoztak, pedig azokat emlékszem meddig halogattam és mégis azok lettek a legjobb oldalaim.

Nem tudom mi van az oldallal???
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ismét egy instant kifizetés:
You have been paid! The amount paid was: $100.79
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nálam sajnos semmi nem változott, az átlagok drasztikusan csökkentek ... jelenleg talán azt termeli ki ami az oldal fenntartásához kell, de profitot semmit nem tudok realizálni.

Nálatok hogy állnak az átlagok? Mennyire estek le, milyen szintre?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát azért ma is ez a 15db hirdetés, a régi 30-40 db helyett, elég silány.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig, jó ötlet volt írni a segítségkérő topicba
Én is gondolkoztam, hogy mivel tartsam életben bezárás előtt, de megelőztél :)

Az megint más kérdés, hogy vajon kinek az érdeke ott a magyar fórumrészt és vele sok magyar neost is kinyírnia..... de az tény, jól halad vele :/
End of the story
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

jostir írta:Hali!
Sajnos nálam is nagyon keveset ad, ma például 10db volt.

Másik probléma, hiába fizettem be 50$ majd béreltem 63 referralt, hosszabbítottam 150 napra, 3-6 nap múlva lejárnak, és még a befektetett pénzt sem hozzák vissza. Ha nem hosszabbítom meg a referralokat még le is von értük büntetést. Ez nagyon szép!

Jobban jártam volna ha nem fizetek be, akkor lett volna hasznom, havonta kb. 1$ és eltelt 8 hónap.

Kár volt érte!
Bizony kár. Neon csak 240 napra érdemes hosszabbítani, legalábbis goldenként.
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Én nem vagyok és nem is voltam golden.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Verda »

Wow... 10 hirdetést adott ma a Neobux bejelentkezéskor. :D Ha így folytatóik, akkor 5-10 év múlva napi 4 hirdetésnek is lehet örülni a Neobuxon, ha még meglesz akkor.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már nagyon régóta ilyen 10-15 db van. Hol van már a régi 35-40-es átlag.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Verda »

patrasz írta:Már nagyon régóta ilyen 10-15 db van. Hol van már a régi 35-40-es átlag.
Tudom, de ilyen kevés hirdetésem eddig még nem volt.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Úgy látom a Neobux beszüntette a kifizetést payza-ra, nagyon remélem hogy az új payment processor a bitcoin lesz ha megoldható...
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Egyre siralmasabbnak látom a helyzetet. Hirdetések alig jönnek, Adprize-on alig nyerek - múlt hónapban pl. 0 nyeremény, előtte azért 2 naponta beesett valami, most meg 45 napig semmi. PayPal, Payza megszűnt, maradnak az ismeretlen processzorok, amikkel sehol nem lehet fizetni, csak horror áron áttranszferálni a számlára. A béreltek is gyengén teljesítenek. Mi történik az oldallal? Eddig azért jó volt...

Tudja valaki, hogy mi történt a statisztikát vezetőkkel? Halazannye, Spacebanana és a többiek? Hirtelen mindenki eltűnt, minden stat topic bezárult.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Szerettem volna nektek beszámolni az eddig legmegbízhatóbnak tartott PTC oldal a Neobuxnál tortént változásokról. Tobb mint egy évig voltam a tagja /habár még mindig itt vagyok és mentem ami mentheto/. Rengeteget olvastam a mukodésrol és eldontottem, hogy befektetek az oldalba megvásárolom az Ulti tagságot. Nagyon szépen indult a dolog és minnél tobb reffet béreltem. Itt egy bizonyos szint elérésekor már az oldal onfentartóvá válik és cserék nélkul is szépen profitál /havi 100-200 Usd tiszta profit/. Természetesen beléptem a magyar fórumra és egy ido után már tanácsokkal is tudtam segíteni a kezdo tagokat. Decemberben kezdodott a nagy változás amikor tobb Ultimate és Golden tagot egyszeruen letiltottak a fórumról. Hiába próbáltam megtudni az okát az Admin még csak válaszra sem méltatott. Próbáltam a magyar fórum Adminjához /Tamáshoz/ is fordulni aki a kezdetek óta segítette a nagyar Neosokat és rengeteg munkája feszik ebben az oldalban. Tamás válaszolt is a privát címemre, hogy semmit sem tud tenni értunk mert ot is nagyon durván kirúgták.
Hát végul is nem tudtam meg miért lettunk letiltva de hát gondoltam legfeljebb nem írhatok de az oldalam úgy is ennyi befektetéssel mukodni fog. És itt tévedtem eggy hatalmasat. Itt tudni kell, hogy 6000-7000 reff bérlésekor cserék nélkul is a tiszta napi profit 5-7 Usd. Eljott a január amikor azt vettem észre, hogy napról napra veszteségesebb vagyok. Ma ott tartok, hogy napi 15 Usd veszteséget termel az oldalam tehát bármit is teszek a pénzemet nem tudom kimenteni és így kb. 2700 Usd- lopnak el tolem. Kész akarva használom a lopás kifejezést mert egy nemzetkozi fórumon sikerult elérnem egy Portugál tagot aki a Neobux Admini korébe tartozott akit szintén lapátra tettek. O tole tudtam meg, hogy minden eggyes klikkelést a Neo szabályozni tud. Például ha a tagjaim minden nap leklikkelték a kotelezo 4 reklámot akkor én ebbol 1 vagy 2 klikkelést kaptam csak meg. A kovetkezo hatalmas csalás pedig az amikor az Ultimate tagoknak 7 nap után cserélik a nem aktív reffeket és akit az Admin fekete listára tett azoknak csak olyan reffek jutnak csere gyanánt akik már a kúkába kerultek tehát az olyan tagok akik már be se jelentkeznek erre az oldalra. Ilyen módon teszik tonkre és lopják meg az embereket.
Próbáltam írni a Neo fohadiszállására is amit a nemzetkozi Justice oldalon találtam meg de olyan választ kaptam, hogy ha nem tetszik valami akkor a fiókamat teljesen be is zárhatják.
Végezetul csak annyit szeretnék mondani, hogy én már elkonyveltem ezt a veszteséget de viszont megfogadtam, hogy minden fórumon amiról tudomásom van megírom ezt a torténetet.

Ha esetleg valami más fórumról is tudomásotok van kérlek benneteket tudassátok velem.
Természetesen minden kérdésetekre nagyon szivesen válaszolok.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

ptcnorbi írta:Szerettem volna nektek beszámolni az eddig legmegbízhatóbnak tartott PTC oldal a Neobuxnál tortént változásokról. Tobb mint egy évig voltam a tagja /habár még mindig itt vagyok és mentem ami mentheto/. Rengeteget olvastam a mukodésrol és eldontottem, hogy befektetek az oldalba megvásárolom az Ulti tagságot. Nagyon szépen indult a dolog és minnél tobb reffet béreltem. Itt egy bizonyos szint elérésekor már az oldal onfentartóvá válik és cserék nélkul is szépen profitál /havi 100-200 Usd tiszta profit/. Természetesen beléptem a magyar fórumra és egy ido után már tanácsokkal is tudtam segíteni a kezdo tagokat. Decemberben kezdodott a nagy változás amikor tobb Ultimate és Golden tagot egyszeruen letiltottak a fórumról. Hiába próbáltam megtudni az okát az Admin még csak válaszra sem méltatott. Próbáltam a magyar fórum Adminjához /Tamáshoz/ is fordulni aki a kezdetek óta segítette a nagyar Neosokat és rengeteg munkája feszik ebben az oldalban. Tamás válaszolt is a privát címemre, hogy semmit sem tud tenni értunk mert ot is nagyon durván kirúgták.
Hát végul is nem tudtam meg miért lettunk letiltva de hát gondoltam legfeljebb nem írhatok de az oldalam úgy is ennyi befektetéssel mukodni fog. És itt tévedtem eggy hatalmasat. Itt tudni kell, hogy 6000-7000 reff bérlésekor cserék nélkul is a tiszta napi profit 5-7 Usd. Eljott a január amikor azt vettem észre, hogy napról napra veszteségesebb vagyok. Ma ott tartok, hogy napi 15 Usd veszteséget termel az oldalam tehát bármit is teszek a pénzemet nem tudom kimenteni és így kb. 2700 Usd- lopnak el tolem. Kész akarva használom a lopás kifejezést mert egy nemzetkozi fórumon sikerult elérnem egy Portugál tagot aki a Neobux Admini korébe tartozott akit szintén lapátra tettek. O tole tudtam meg, hogy minden eggyes klikkelést a Neo szabályozni tud. Például ha a tagjaim minden nap leklikkelték a kotelezo 4 reklámot akkor én ebbol 1 vagy 2 klikkelést kaptam csak meg. A kovetkezo hatalmas csalás pedig az amikor az Ultimate tagoknak 7 nap után cserélik a nem aktív reffeket és akit az Admin fekete listára tett azoknak csak olyan reffek jutnak csere gyanánt akik már a kúkába kerultek tehát az olyan tagok akik már be se jelentkeznek erre az oldalra. Ilyen módon teszik tonkre és lopják meg az embereket.
Próbáltam írni a Neo fohadiszállására is amit a nemzetkozi Justice oldalon találtam meg de olyan választ kaptam, hogy ha nem tetszik valami akkor a fiókamat teljesen be is zárhatják.
Végezetul csak annyit szeretnék mondani, hogy én már elkonyveltem ezt a veszteséget de viszont megfogadtam, hogy minden fórumon amiról tudomásom van megírom ezt a torténetet.

Ha esetleg valami más fórumról is tudomásotok van kérlek benneteket tudassátok velem.
Természetesen minden kérdésetekre nagyon szivesen válaszolok.
Na igen ebben lehet igazság, főként azért mert én is írtam levelet a magyar moderátornak Tamásnak, ezeket írta: "Neon nem vagyok már moderátor, igaz, elismerem hogy inaktív voltam, de egyszer csak szó nélkül elvették a moderátori státuszom, a tagságomat és a fórumról is "ki vagyok tiltva", értelmes indoklás nélkül (ha minden igaz nem csak én, több korábbi moderátor is). Átlagom "indokolatlanul" zuhant 2 tizedet, az új ToS szabályok pedig gyakorlatilag megakadályozzák, hogy a maradék pénzt is ki lehessen menteni.
Gyanítom történt valami a "vezetőségben" pár hónappal ezelőtt, és eléggé undorító irányba vannak terelve a dolgok. Beszélni nem beszél senki, fórumon meg anarchia van ahogy látom - legalábbis 2 magyarnak is elvették a fórumhasználati jogát és bezárták a statisztikáit. Nem szeretnék riadót fújni, de nem javaslom senkinek hogy most vágjon bele élete befektetésébe, mert bárkik is irányítják az oldalt jelenleg, nem ők kezdtek neki 10 éve."
Nos ennyi lenne, mindenki ízlelgesse.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PTCBox 2018.04.13. 09:06-kor.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Hát igen ez így van és akkor még Tamás túl diplomatikusan fogalmazott. A letiltott magyarokból sokkal tobb van. Itt nem csak azokat említem akiknek betiltották a fórum használatát hanem foleg azokat akiknek torolték a Topicját. No és még egy dolog. Az Adprize lehetoségekkel egy alap tag úgy 7-10 nap után kapott valami nyereményt még ha csak 10 pontot is. A golden tagoknál ez az ido 3-4 nap az ultimate tagoknál pedig 2-3 naponta jott valami nyeremény. Én még Ultimate tag vagyok de az éven még nem kaptam semmi nyereményt és pedig átlagban napi 120 adprize klikkelést csináltam. Ez havi 3600 klikk az év eleje óta pedik durván 13000 klikkelés. Írtam az Adminnak mert kíváncsi voltam a válaszára. Azt a választ kaptam, hogy egyszeruen nincs szerencsém /mi mást is várhattam volna/.
A legrosszabb a dologban, hogy nem írhatom meg mit is gondolok a tevékenységukrol mert azonnal zárolják a fiókomat. No nem hogy ragaszkodnék e csaló bandához de még azt a pár száz dolcsimat ki tudjam emelni ameddig lejár az Ultimate csomagom.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Csak még egy gondolat. Jogilag sem tehet ellenuk az ember semmit. A szabályzatba /TOS/ beletesznek olyan dolgokat amit Tamás is említett és vagy egyetértesz vele vagy zárolják a számládat. Ha úgy gondolja a Neobux akkor indoklás nélkul is kirúgnak de viszont a számládon levo osszeget megtartja magának. Hát ezt hívom én újkori államosításnak.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ez így nagyon gáz amit írtok. Szerencsére én hamarosan a ROI-hoz érek, 2 év alatt sikerül nullszaldóra kijönnöm, remek befektetés, ugye? Láttam, hogy eltűntek tagok a fórumról, akkor zárolták őket, nem pedig egyszerűen csak abbahagyták a statisztika írást? Nem láttam, hogy Tamást is zárolták, az már tényleg gáz, hogy a moderátort kivágják. Ha ez az új trend, akkor lehet, hogy azt csinálom, hogy kifizetési limitenként, azaz 10$-onként kikérem amíg még fizet.

Hihetetlen, hogy eljutottunk idáig, pedig egy ideig még fontolgattam az Ultimate tagságot is...

Ptcnorbi te hogy csinálod, hogy mented ami menthető?
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Hát igen a magyar oldalról a legtobb reffel rendelkezoeket csapták ki. Nem is kell oket megnevezni mert ha belépsz a magyar fórumra magad is láthatod. A hosszú kések éjszakája már december végén kezdodott de a legtobben január elején lettek letiltva. És itt csak azokat a letiltottakat látod akik saját stattal rendelkeztek. Én csak úgy tudom kiszedni amit lehet, hogy decembertol a lejáró reffeket csak rovid idore hossszabbítottam és a napi forgalmukbó tudok kimenteni valamit. Ez a napi bevétel állandóan csokken de legalább napi 20 usd korul még ki tudok venni. Másfél hónap van még az Ulti tagságomból de így is tobb mint 2500 usd lessz a veszteség.
Már csak azon csodálkozom, hogy a Neo nem éri fel ésszel azt sem hogy a hírek úgy is terjednek a tagság kozott még ha le is tiltanak a fórumról bizonyos tagokat. Kinti Fórumokon úgy is mindenki megírja a véleményét és ha a tagok elkezdik kiszedni a pénzuket akkor a Neonak ennyi.
Egy jobb barátibb uzleti politikával és kihasználva a múlt 10 év problémamntességét talán minden simán ment volna. Hát igen sokat akar a szarka de nem bírja a farka vagy pedig a portugál tulaj új házra vágyik Malibu-ban.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Brissa írta:.... akkor lehet, hogy azt csinálom, hogy kifizetési limitenként, azaz 10$-onként kikérem amíg még fizet.
Jó ötlet!
Kár, hogy jelenleg semmire nem tudom kikérni :) (5.1-es szabály)

Amúgy tényleg gáz, ami ott folyik, de nem egyedi esetről van szó, a PTC világ haldoklik, lássuk be
És, ha neo elesik, az komoly hatással lesz az egészre, elég, ha arra gondoltok, hogy neo hirdetése látszik legtöbbször a többi oldalon...
Ami meg a bérelteket illeti, sokkal könnyebben nyúlnak bele a jövedelmezőségükbe. Nem valós embereket bérelsz, hanem egy szoftver által generált "robotot", ők pedig pont annyit kattintanak, amit a program enged nekik ;) (Ennek a valósságát sok oldal el is ismeri, ugyan a neo nincs köztük, sőt mindig is tagadták, attól még itt is így van)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég