Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

A Neobux mindig egyfajta etalon volt a PTC-k között, a legmegbízhatóbb 10 éve. Szerintem a tulajoknak dollár milliókat hoz(ott) az oldal, évtizedes megbízhatósága miatt pont, hogy sokan dolgoztak rajta, sokan fektettek be, ez így sokkal jövedelmezőbb, mint lezülleszteni. Tudjuk, hogy ha egyszer meginog a bizalom, akkor onnantól kezdve vége. Persze lehet, hogy vérszemet kaptak valakik, hogy dollár milliók forognak tulajdonképpen, és egyszerűbb lenyúlni, mint normális rendszert üzemeltetni. Mondjuk ezzel a pereskedést is kockáztathatják, ha kvázi lenyúlják az ember pénzét. Vagy ez nem járható út? Most nem arra gondolok, hogy a refek nem teljesítenek jól (mert manipulálva van a rendszer), hanem mondjuk elveszted a pénzed mert zárolnak csak úgy.

Most olvasom a TOS 5.1-t, akkor ezek szerint csak akkor lehet Skrillre vagy Netellerre kikérni, ha arról fizettünk be a legtöbbet? (Ki a fene használja azokat egyáltalán?) Eddig PayPalról fizettem be, aztán az ugye megszűnt, akkor engedte a Payza-t kiválasztani. Most nincs 10$ az egyenlegem, hogy lássam kifizetne-e Skrillre. Akkor ezek szerint nem fizetne ki?
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Szia kavics13. /ismerlek is a neoról ugye most golden vagy/.
Hát én hál istennek a Skrill-t használom és eddig sikerult kiszednem kb. 3500 dolcsit és még talán 500-at kitudok venni. A tagokkal kapcsolatban pedig igazad van. Tavaly még futott a statisztika a bejelentkezésekrol amit azóta már toroltek. Nem nagyon emlékszem 50-60 ezer bejelentkezo tagoktól tobbre. Megtartottak olyan tagokat mint Magnet /ha végkép létezik/ akik a hatalmas statisztikájukkal szédítik a kezdoket mert ugyebár ki ne szeretne havi 1-2K dolcsit keresni havonta.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Szia Brissa. Szerintem a Skrill járható út mert ha a Payza torolve lett akkor innen bekuldhetsz egy kissebb osszeget és kivenni már nem gond. Kérdés hogy mennyi az osszeg és végkép megéri-e. A Skrill -nél rogton fizetned kell 10 Usd-t minden évre mert Master card-ot kapsz ami viszont nagy elony mert mindenhol tudsz vele fizetni.
Ja és a Skrill számládat eloszor aktiválni kell a Neón.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Norbi igen, én mindenhol ugyanezen a néven vagyok :)
(Megjegyzem én már sokkal régebben csalódtam neóban és már abba is hagytam volna, ha nem nyerek 6x is goldent, így viszont még elszórakozgatok egy darabig :) )

5.1 egészen pontosan így néz ki: Korlátlanul csak oda kérhetsz ki, ahonnan a legtöbbet fizetted be, többi procira csak max annyit, amennyit befizettél onnan. Ha mindenhonnan ugyanannyit fizettél be, akkor mindenhova korlátlanul kérhetsz ki (ha sehonnan nem fizettél be, az is ugyanannyinak számít :) )
Szóval Brissa, ha nem fizettél be payzaról, akkor fog engedni kikérni Skrill-re is. Ha fizettél be payzaról, akkor legalább ugyanannyit be kell Skrill-ről is.
Skrill-ről annyit, hogy a regisztráció után hitelesítés is kell. Nem kell fizetni a kártyáért, mert nem kötelező, hanem egy szabadon választható lehetőség. Kis forgalomnál nem éri meg, nekem sincs kártyám. Onnan is haza tudod küldeni a pénzt számlára (költségekről nem tudok), illetve mivel a szerencsejátékosok kedvenc procija, könnyen tudsz váltani is, mondjuk paypalra.
End of the story
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Hát nem vagyok benne biztos hogy igazad van az 5.1-el kapcsolatban habár lehet hogy én tudom rosszul. A payzánál ugyanaz a szitu mint a paypal nál volt. A Neo rendszerbol torolve lett így az 5.1 sem vonatkozik rá. Más volna a helyzet ha a Neo megtartotta volna. Én a Paypal megszunésekor rogton a Skrillre léptem és egy apró betéttel rogton használtam a Skrill-t. Semmi gond nem volt vele és azótától már pár ezer dolcsit rákuldtem. Itt az tetszik nekem, hogy nem kell napokig várni a pénzemre. A múlt héten utaltam át a Neoról a Skrill-re és onnan számlámra. Két órával késobb már az itthoni számlámon volt a pénz.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Ja kavics13 még azt szerettem volna toled megkérdezni, hogy Halazannye kolégánkról nem hallottál-e? Esetleg nem jelentkezett-e be ide a fórumra?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hidd el, nem tévedek....sajnos....
Ha tévednék, akkor már ki tudnék kérni Skrill-re, de nem tudok
Erről ír Admin is ott:
https://www.neobux.com/forum/?/3/656771 ... 96FF11FACA

Senkiről nem tudok, aki ott hirtelenül eltűnt...
End of the story
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Norbi, te ezen a nicken voltál a Neón vagy mi volt a nicked, ha nem titok? Szegény Halazannye szerintem egy dollárt se kért ki, mindent visszaforgatott, a minimunkákból jövő több ezer dollcsit. SpaceBanana is most váltott Ultimate-re. Dawmar is elveszett, ő is régi oszlopos tag volt. Szirup is elment, ő mondjuk írt egy búcsúüzenetet, hogy nem folytatja tovább.
Regisztrálva vagyok Skrillre, és nem vont tőlem semmit (egyelőre?). A Clixsense is megszűntette a Payzát, így kénytelen voltam egy accountot regelni, a Marketagent is von PayPalra, de nem von Skrillre, így most már azt is oda kérem ki.

Kavics! Nem fizettem be Payzáról, csak PayPalról anno. 9$ körül járok, ha elérem a 10$-t, akkor kikérem, és megírom, hogy mi volt. Mivel épül le a ref állományom, így jön össze a pénz.

Egy kis idei vér gyenge Adprize statisztika:

2018/04/03 at 16:54 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/02/19 at 23:46 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/02/10 at 22:03 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/02/08 at 20:15 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/02/05 at 17:36 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/02/02 at 21:28 You've won an AdPrize: 10 Points.
2018/01/09 at 14:58 You've won an AdPrize: 100 Points.
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Én gaalgabriel néven voltam - vagyok a neon. Nem nagyon akartam addig a nevem felfedni amíg ki nem veszem az osszes pénzt amit csak tudok. Itt nem is a névrol van szó /habár most már nem oszt és nem szoroz/. Azért választottam új nevet mert a Neon torténo dolgokat kozolni akartam másokkal is és persze ez a banda indoklás nélkul is kirúg nem pedig így ha mindenki elott megírom az igazat. Nem szerettem volna hogy másokat is ennyi kár érjen.
szathmary89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:00
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: szathmary89 »

Most elkeserítettetek... :( Bár nem lep meg azok után amik év elején történtek a Neo fórumán... Mindig figyeltem, olvastam, tanultam. Már az kellemetlenül érintett, hogy a PayPal otthagyta, az meg pláne hogy most a Payza is megszűnt mint ki-be fizetős proci. Mostanában nem akartam se be se ki fizetni, visszaforgatok. De vajon van értelme? Mindenesetre résen leszek. :unsure:
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Hát attól fugg mennyi a pénzed a neo számládon. Jól meg kell gondolni. Én ma is kivettem egy 100 usd-t és mivel napi 20 dolcsi a forgalmam otnaponkét állandóan kiveszem a biztonság kedvéért.
szathmary89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:00
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: szathmary89 »

400 béreltem van (bővíteni terveztem még 750-ig) és Goldenem. Most kb 60 dolcsi csücsül a számlámon aminek kikéréséhez előbb egy Skrill vagy Neteller számlát kéne nyitnom. Ugyanakkor másra nem használnám, hisz csak itt vagyok a Neo-n és újra hasonlóba tuti nem kóstolok bele (anno 5 éve is kudarcaim voltak csak)... :unsure:
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Üdv!
Előző kérdésre válaszolva Halazannye is próbálja kimenteni a pénzét, kérdés mekkora sikerrel, azóta nem beszéltem vele. Skrill, Neteller nekem sem igazán jó, remélem kitalál valamit még a neo, mert így csak fogynak az emberek, direktek is kezdenek eltünedezni.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Sziasztok!

Írtam tegnap egy üzenetet, de elveszett, vagy csak nem küldtem el. :D Sikerült kikérnem Skrillre, meg is jött pár másodpercen belül. Gondolom azért, mert nem fizettem be Payzáról, hanem csak anno PayPalról.

Egyébként nem csodálom, hogy kopnak a tagok, hiába a változtatások, hanyatlik az oldal, ha véletlen nem esik be egy Golden tagság, én sem hiszem, hogy maradok hosszútávon, max. addig, amíg lejár minden béreltem.

Szerintem a Neo azt is figyeli, hogy milyen gyakran kérsz ki, tök nagy differenciák vannak pl. a múlt heti teljesítmények meg aközött, miután kikértem. Addig jobban megy a biznisz, amíg bent tartod a pénzed, de miután elkezdesz kikérni, "véletlenül" hanyatlanak a béreltek teljesítményei...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Brissa, én mondtam :D Gratula!

Norbi, így már megvagy ;)
End of the story
ptcnorbi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.03.03. 18:31
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: ptcnorbi »

Hát igen ez sajnos így van. Tavaly az átlagaim Ultiként 0,65-0,68 Avg volt. Ilyen átlagnál már annyit lehet keresni mint ha a bankba tett pénzed után 20% kamatot kapnál. Ahogy kirúgtak a fórumról és zárolták a statomat azótától 0,32-0,35 Avg az átlag. Simán napi mínusz 15 Usd. Nem segít a manuális csere sem. Egyszeruen fekete listára tesznek bárkit indoklás nélkul ha észreveszik, hogy szeded ki a pénzedet és minek is fizetnének ki ha meglophatnak pár ezer dollárral.
Nem tudom meglehetne-e kérni az itteni admint, hogy ezt a témacsoportot ami a Neo problémákat érinti átlehetne-e tenni egy új topikba mert hát nem nagyon passzol a /Neobux - 10 éve Instant fizet/ témakorbe.
Tudom, hogy a Neo dolgain mi nem tudunk változtatni de viszont a leendo tagok ne keruljenek hasonló slamasztikába mint mi vagy én.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Hiába van 4 helyett 6 esély az Adprize-on a szülinap miatt, ugyanúgy nulla a nyereményeim száma. Van aki jobban nyer most?
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Áh, nem tudom mi alapján nyer valaki, elméletileg szerencse, bár... az elég furcsa hogy én pl sosem nyertem rajta normális összeget, 2011-ben regiztem az oldalra azóta minden nap nyomom (nem vicc minden áldott nap lekattintom), mióta van adprize, 1 db-ot nem hagytam ki, a legnagyobb összeg amit adott 0,5$, nézegettem anno fórumot és ott volt aki már a 3. goldenjét nyerte, hát igen, ez azért picit érdekes számomra, de úgy voltam vele ha már visszaszerzem a befektetett pénzem akkor mindegy, az összes nyereményem értéke mióta behozták a funkciót 46,43$ értékű, persze ebből a 80%-a points :D.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nekem azért ennél jobban adta, háromszor nyertem 2 dollárt az évek során meg egyszer 10 ezer pontot, de idén pénzt még nem nyertem, és pár 10 ponton kívül mást sem. Régen nyertem két naponta valamit, most meg kb. havonta 1-2x. Újra 4 az Adprize-ok száma, természetesen nem nyertem semmit.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Legalább a mai 6 db 1,5 centesből elkaptam 5-öt. :D
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Próbáltam kikérni, nem engedte:

"An error occurred during your last request.
Please try again in a few hours."

Megpróbáltam kikérni pár órával később, de megint erre a hibára futott. Más is tapasztalt ilyet?
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Verda »

Érdekes. Egyik hétről a másikra a Neobux-ból származó forgalom jelentősen megnőtt a Rotate4all-nál.

24. hét:
Kép

23. hét:
Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Viper »

90 USD/év gold tagságot egyben kifizetni erre? Lehet, hogy valaha nagy oldal volt, szerintem a neve, a már nem is létező legenda élteti. Ez egy kacat.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Verda »

A Neobux Alexa értékének változását bemutató diagram... Mintha a Neobux "lejtmenetét" is mutatná. :innocent:

Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Várhatóan abbahagyom a Neót rövidesen. A két éves Golden pályafutásom után jó, ha 20 dollár pluszban leszek, szóval kb. 20 dollárért foglalkoztam az oldallal (majdnem) mindennap két éven át. A hülyének is megéri, nem?
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Főleg ha engedi kikérni... Azóta is csak Skrill és Neteller van.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Brissa írta: 2018.07.04. 22:55 Várhatóan abbahagyom a Neót rövidesen. A két éves Golden pályafutásom után jó, ha 20 dollár pluszban leszek, szóval kb. 20 dollárért foglalkoztam az oldallal (majdnem) mindennap két éven át. A hülyének is megéri, nem?
Ha veszed a Golden-t, akkor tényleg nem éri meg csinálni az oldalt..
Amiért én még csinálom az a Grid, annak köszönhetően még mindig ez a legjobb oldala pályafutásomnak :)

Új proci helyett jobban örülnék, ha az 5.1-es szabályt törölnék....
Paypalról és payzaról fizettem be, így már régóta nem tudok kikérni....
Idővel megoldom, de azért megértem azt is, hogy egyre többen fordulnak el az oldaltól, mint pl. ennek a topicnak a gazdája is....
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Én kizárólag paypalról fizettem be, így a payzára tudtam kikérni amennyit akartam mikor megszűnt a paypal az oldalon, payza-ról nem fizettem be így gondolom rám nem vonatkozik az 5.1-es szabály és bármelyikre kérhetnék ki, ezért várok egy lehetőleg bitcoin kifizetési processzorra. A topic gazdának sajnos sok a melója, így nem igazán tud foglalkozni a topiccal, de szerintem amint ideje engedi fog írni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

PTCBox írta: 2018.07.05. 10:44 Én kizárólag paypalról fizettem be, így a payzára tudtam kikérni amennyit akartam mikor megszűnt a paypal az oldalon, payza-ról nem fizettem be így gondolom rám nem vonatkozik az 5.1-es szabály és bármelyikre kérhetnék ki, ezért várok egy lehetőleg bitcoin kifizetési processzorra. A topic gazdának sajnos sok a melója, így nem igazán tud foglalkozni a topiccal, de szerintem amint ideje engedi fog írni.
Akkor szevasz idlig :)

Nem rád nem vonatkozik, hanem szerintem paypalra.
Gondolom ott még be tudták nyelni, payza után már nem.... kell a befizetés nekik...
Bitcoinra ne várj....
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nekem is ez az érzésem, kiváncsi leszek melyik hulladék, magyaroknak nem megfelelő fizetési procit vezetik be, ami még jó lenne az talán a Perfect money, alacsony fee és sok helyen használható..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég