Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Idlig grat!

xenosz2, ffookkaa11 ti fizettetek be?
Mert bármennyire is tagadják, szerintem ezen is múlik. Persze a szerencsén is, meg azon is, hogy minél többet megnézz :)

Az elmúlt bő 3 évem története nyereményekben (én fizettem be :) ):

Kép
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

hehe ... fizettem-e be? ... nem keveset! (és akkor szerény voltam).

Az elején még nem, de kb. 1 éve már mindent megnézek (adprize). Meg sem közelítem a Te statodat!!!

Mondjuk én ált. úgy szoktam hogy a kis hirdetéseket megnézem, utánna az adprizet, majd a nagyhirdetéseket és ismét adprize. Lehet egybe kellene?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Háááát.... akkor egyszerűen csak szerencsésebb vagyok :)
Mondjuk Adalert alap, korábban átlagban napi 60-70 reklámot néztem meg. mostanában kevesebb a hirdetés, így olyan 50 körül van a napi adag.

Erre szerintem nincs recept, én összevissza szoktam, ahogy kedvem és időm engedi.
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Amúgy ezt az összegzést, amit Te linkeltél imént be, azt hol tudom az oldalon elérni (ha van egyáltalán ilyen pont az oldalon)?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ffookkaa11 írta:Amúgy ezt az összegzést, amit Te linkeltél imént be, azt hol tudom az oldalon elérni (ha van egyáltalán ilyen pont az oldalon)?
Account --> History --> Fent legördülőben Adprize és ott görgetés a lap aljára
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ránézek majd este, köszönöm!!!
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Na ígértem ... íme:

Kép

Ez köszönő viszonyba sincs a Tiéddel :(
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ezt azért így nem lehet lemérni. Mióta vagy tag és mennyi hirdetést nyomsz le átlagban? Én is messze vagyok kavics statisztikájától, de mástól pedig ő van távol, ez van (nem is nézek annyi hirdetést, mostanában 40 körül van az átlag). Ettől függetlenül szerintem nincs másik oldal, ahol hasonló eredményeket fel lehetne mutatni. Lehetnek nagyobb kihagyások, hosszabb időszakok nyeremények nélkül, de előbb-utóbb úgy is kompenzál a rendszer.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

2013.04.13-től vagyok tag, 99.8%-ban naponta kattintom az oldalt és az adprizeokat is azt lehet mondani 90-95%-ban végig kattintom (mondhatnék nagyobb számot, "vetíthetnék" de akkor meg ott lenne elcsúszva a rendszer).

Így oszt a szerencse ... de ahogy szoktam mondani, ez is jön, és nem viszik :) ennek is örülni kell!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ffookkaa11 2015.11.12. 17:57-kor.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Most szorakozol velem?! :)
2012 aug.-ota vagyok tag, korabban napi 60-70, mostanaban 50 hirdetest nezek minden nap es minden Adprizet lenyomok! Szoval ertekeld at kicsit a szerencsed! :D
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Upsz. ... bszus ... elírtam :argue:

2015.04.13 helyett 2013.04.13 ... bocsi, így azért egyből más már a helyzet!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mindjárt más :)
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Így azért már érthető amit írtam :)

Nem ugyanaz a kategória a kettő ... még ha azt a 8 hónapot levonjuk is.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az egyetlen biztos mód, amivel minimális pénzt lehet hozni, ha bérelsz 3 refet és pontokból hosszabbítod, ha lehet, minél hosszabb távra. a megfelelő bérelt teljesítményhez le kell szedni minden hirdetést.

http://www.ptc-investigation.com/neobux.php
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:az egyetlen biztos mód, amivel minimális pénzt lehet hozni, ha bérelsz 3 refet és pontokból hosszabbítod, ha lehet, minél hosszabb távra. a megfelelő bérelt teljesítményhez le kell szedni minden hirdetést.

http://www.ptc-investigation.com/neobux.php
Jó nagy pazarlás a pontokat erre szórni (a kattolási aktivitás és a bérelt teljesítmény között nincs összefüggés - de majd írok a Neo bérlési rendszeréről kicsit hosszabban, összehasonlítva mondjuk a TM-el meg a többivel és akkor valamennyire látható lesz, hogy miért lett ez az oldal 8 éves, és a többi miért nem fogja ezt az időt megközelíteni sem). Sokszor le lett írva, hogy ez már nem az a PTC_Investigation, a nő megszüntette az oldalát, aztán másvalaki átvette. Ez a rendes: https://www.facebook.com/PTCInvestigation/

Ez csak valami béna tagé, aki befürdött a bérléssel, mert olyan nevetséges stratégiákat követnek, hogy elképesztő. És azt is tudni kell, hogy a Neo a legnépszerűbb oldal, vagyis rengetek a csaló, trükköző, amatőr, meg az olyan, akiknek a szponzora össze-vissza hazudozik cserébe pl az 1%-os vásárlások utáni jutalékért, így egyértelmű, hogy utána ők majd mennek panaszkodni (EMS-en is kamuprofilokkal nyomják, nem véletlen, hogy a topikot lezárták és pörgött a bankalapács). Amit te linkeltél azon tavaly a pár hetes Zapbux legit oldal volt. :DD
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az összefüggést magam tapasztaltam. többször.
a többit nem tudom, azért tettem fel, h megvitassuk.
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én sem tudom osztani a linkelt tapasztalatokat, idlig írása közelebb áll a valósághoz (saját tapasztalat szerint).

(Én nagyon várnék egy ilyen kifejtős postot idlig ... én ezt már kezdeményeztem is itt anno kb. 1 éve, de akkor komolyabb, kifejtős írás - sajnos - nem érkezett).
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:az összefüggést magam tapasztaltam. többször.
a többit nem tudom, azért tettem fel, h megvitassuk.
Tudom, hogy milyen vagy, így egy pillanatig nem vitatom, hogy ezt tapasztaltad, csak azt, hogy ettől még ez nem lesz általánosságban igaz. Nekem százas nagyságrendben vannak béreltek már 7 hónapja, semmi ilyen ördögi dolgot nem tapasztaltam. Annyi, hogy a bérlési rendszer kicsit forexes alapon nyugszik, a lélektan számít a legtöbbet, nem pedig a kattintási szokások, a csillagok vagy a devizapiac mozgása. Pont a magyar fórumban írta be valaki, hogy a béreltek aktivitása az EUR/$ árfolyamtól függ és ezt képpel igazolta is. És valóban, mikor erősödött a dollár, akkor jobb átlagot hoztak neki a béreltek, mikor gyengült, akkor pedig visszaesett az átlag, ez napokon keresztül így volt. De ez véletlen, mert a másik több ezer tagnál meg nincs így. Én három napja 63 hirdetést néztem meg, ez ebben a hónapban rekord. A béreltek pedig negatív rekordot hoztak, 0.33-as átlaggal. Tegnapelőtt 52 hirdetést néztem meg, az átlag majdnem 0.7-es lett. Tegnap alig voltam gép előtt, 40 hirdetést néztem meg (ez az elmúlt 1 hétben a legkevesebb), erre majdnem 0.9-es átlagú rekordnapot produkáltak. Ez két dolog miatt is érdekes: egyik, hogy pont ellentéte, annak, amit te tapasztaltál (ettől még nem lesz kóser elmélet), a másik, hogy majdnem háromszoros átlagnövekedés történt 2 nap alatt csere nélkül (se hosszabbítás, se befizetés nem volt), és ez már nem az első eset - persze én is mehettem volna EMS-re scam-t kiáltani a 0.33-as nap után, ahogy az néha elő szokott fordulni, vagy nekiállhattam volna ész nélkül cserélni, ahogy az szintén szokás. Ugye a lélektan, hogy kicsit se aggódtam a gyenge nap miatt, mert tudtam, hogy úgy is megjavul a dolog, mert mindig így van, és ez már általánosságban is igaz - csak nem számítottam rá, hogy ilyen hamar bekövetkezik. :)

A többit majd később írom le (elég zavaró, mikor olyat lehet olvasni, hogy pl a Trafficmonsoon működése hasonló a Neobux-éhoz), mert az hosszabb lesz. Hátha mások is hozzászólnak majd a témához. Alapból is érdekes a dolog, az EMS-en pont a Cashnhits zavarai okán jött elő a téma, hogy sajnos a sok szar profitmegosztó miatt sokan már nem értékelik a régóta fizető oldalakat (ma már a Cashnhits nem vonzó, mert egy direktet rádumálsz a Monsoonon egy csomag vásárlására, és annyit keresel, mint ott 3 hónap kattolással - és többet, mintha te magad fektetnél be 100$-t a Monsoonon két hónapra... ezért van, hogy minden eddiginél agresszívebbek a hirdetési megoldások, hogy "mindenki" hazudozik meg hiteget csak, hogy fizess be ide meg oda. Az más kérdés, hogy amikor egy (fél) ponzi oldal átbillenti a mérleget a referáltak toborzása felé, akkor ott mi lesz a sztori vége, ha egyszer megáll a növekedés... majd a TM megmutatja.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Nagyon örülök, hogy a nálamnál tapasztaltabb kedves "kollégák" elkezdték boncolgatni ezt a témát, és nekem különösen jól esik, hogy megosztjátok eddigi tapasztalataitokat velünk! :good:

idlig, ffookkaa11-hez hasonlóan, Én is nagyon várnék egy részletes, kifejtős postot a bérléssel kapcsolatban!
(A Te hozzászólásaidat élmény olvasni, mivel kimagaslóan sokat lehet belőlük tanulni!) :)

A Lélektannak szerintem is fontos szerepe van a PTC-k világában, ami itt a Neobux-on még sokkal nagyobb jelentőséggel bír!

Az, hogy mostanában nagyon sok oldal válik scam-má, nem csak kizárólag az Adminok hibája.
Nagyon sok esetben mi tagok is hibásak vagyunk, mert a többség nem elég kitartó és türelmes, és elég egy apró megingás egy adott oldal Admin-jától és máris kész a katasztrófa!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

A ptc-investigation elemzése, miszerint a Neo scam: http://www.ptc-investigation.com/neobux.php

Ez a hivatalos ptc-investigation oldala (azért ment a facebookra, mert a nagyobb csaló Adminok folyamatosan támadták az oldalát (ddos), és ebből elege lett a végére): https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... 2856511228
https://picasaweb.google.com/1147687473 ... redirect=1

Bizisten ez volt a saját gondolatom is (az utóbbi napokban az Adfiver oldalán érdekes dolgok vannak, csak vártam a support válaszára), de a Neo Adminja megelőzött. Az utóbbi időben az látszik, hogy több helyről is támadják a Neobuxot: Trafficmonsoon nagybefektetők, Grandbux moderátor (persze ő már burkoltan a saját fórumukon), és most az is kiderült, hogy emögött az "elemzés" mögött az Adfiver csapata van és az egész kamu (utóbbi mondjuk amúgy is nyilvánvaló). A Neo Adminja lehozta képes bizonyítékokkal, ahogy manipulálnak a kommentekkel, hogy az Adfiver jó színben, a Neo pedig rosszban tűnjön fel: https://www.neobux.com/forum/?/7/537486 ... 6565706572

Egyébként is nevetséges az egész. Ezen a ptc-investigation oldalon 5 PTC oldal van a vizsgálat alatt részben, én mindegyiken tagsággal rendelkezem, így elég nagy a rálátásom. A Neo feketelistán, de a PaidVerts nem? A Buxvertise-on a bérlés standard tagoknak 1000% bukás, de még kisebb tagságga isl, ettől még nem scam. A Grandbuxon ROI rendszer van, autoprofit, meg csomó más dolog (de ez sem scam), és akkor a Neo nem ajánlott? Meg tele van olyan kommentekkel, hogy hetek óta nem fizet és nincs válasz a supporton (tudjuk, hogy instant fizet (tegnap kaptam 200$-t pár másodperc alatt) és a support is folyamatos (bár van 1-2 új munkatárs, aki talán lehetne kedvesebb, és akkor ki is fújt a negatív oldal). Fogták a panaszos kommenteket más fórumokból és bemásolták a Neobux elemzés alá, a pozitív kommenteket pedig törlik alapból. Az Adfiver alatt csupa dicsőítés...
A "bizonyítékok" is légből kapottak. A Neo bérelt rendszerbe most nem megyek bele (ezen a ponton a profitmegosztók felkapottságába is át kellene csapni pár bekezdés erejéig), valamelyik nap tényleg írok róla, de perpillanat szűkös az időm. A lényeg, hogy jó stratégia és türelem esetén profitos a dolog, aki össze-vissza csinálja az persze nem fog sikert elérni (nem véletlen jöttem elő a forexes hasonlattal, bár annyira messze nem bonyolult azért).
Az, hogy 1%-a a tagoknak profitos a Neo-n az teljesen röhejes, de a többi is szelektált dolog vagy pedig simán csak kamu. Elég csak az Alexa helyezést megnézni, ami már többször meg lett magyarázva a Neo fórumában, hogy miért voltak korábban nagyobb ugrások (fölfele és lefele is), és ez más PTC oldalaknál is szintén látszódott (röviden: technikai változások az Alexa rendszerében).

Szóval az egész komolytalan, a NeoBux továbbra is a legmegbízhatóbb és legjobb PTC oldal a ClixSense mellett, az Adfivert viszont ezek után jó lesz elkerülni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a béreltek kérdése külön kategória, így is úgy is az admin kezében van az, aki bérel. és nyilván minden, még egyszer MINDEN oldalra rá lehet húzni, h piramis, mert kifizetni csak a befizetésekből tud, nem jótékonysági céllal jönnek létre.
ami viszont igaz a vádakból:
- vannak oldalak, amiket nem enged hirdetni a NeoBux, ilyen volt annak idején pl. a ProBux is, pedig a ProBux nem vádaskodott ellene
- a NeoBux-on is zajlik fórum kozmetikázás
- az instant kifizetésre már volt tapasztalatom, h nem volt instant (bár ez bizonyosan csak átmeneti technikai probléma volt :P )
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta: ami viszont igaz a vádakból:
- vannak oldalak, amiket nem enged hirdetni a NeoBux, ilyen volt annak idején pl. a ProBux is, pedig a ProBux nem vádaskodott ellene
- a NeoBux-on is zajlik fórum kozmetikázás
- az instant kifizetésre már volt tapasztalatom, h nem volt instant (bár ez bizonyosan csak átmeneti technikai probléma volt :P )
A Neo alapvetően egy hirdetői oldal, mindegyik eldöntheti, hogy mit hajlandó hirdetni. A Probuxot feketelistára tette, mert már akkor is lehetett tudni, hogy az egyik legnagyobb csaló van mögötte, és hát be is fürdöttek vele egy csomóan. Az megint másik kérdés, hogy a Probux Adminja milyen károkat okozott az egész PTC iparnak, tehát simán akár ilyen alapon is jogos a dolog. De egyébként is a Neonak van az egyik legszigorúbb jóváhagyásos rendszere, nem véletlen, hogy itt lehet a legkevesebb jelszólopásos, keretből kiugró, böngészőt összeomlasztó oldalba belefutni (a ClixSense mellett). Egyébként ugye pl a ClixSense is blokkolta egy időben a PaidVerts-t, és erre se lehet azt mondani, hogy nem jogos, mert hány tízezer tagot loptak meg. Illetve én annak idején nem figyeltem az ilyenre annyira, szóval nem tudom, hogy a Probux mit vádaskodott és mit nem. Itt a bizonyíték, hogy mit művelnek. Az eredeti ptc-investigation volt egyébként a Probux leghangosabb ellenzője, nem véletlen, hogy széttámadták az oldalát (már akkor is), aztán mikor nem bírta tovább, akkor átvették a helyét, hogy a tagokat megtévesszék és meglopják. Az ilyet semmilyen szinten ne védjük már. Írtam ezt is korábban, csak nekem nem volt róla képem, másnak viszont igen. Ennyit a ptc-investigation-ről (a normális továbbra is a facebookon működik):

Kép

Kép

Kép

Kép

Egyszerűen a bevett PTC-s szokás, hogy valaki meglopott tízezreket, és mikor erre bizonyítékot hoz le valaki, hogy x és y új oldal mögött ő van, akkor a többség szemet huny felette. Nekem az Adfiver-en tagságom, befizetésem van, amit még bőven nem értem el kifizetésben. Persze a pénzem megpróbálom majd kiszedni, egyébként viszont mindenkit megpróbálok lebeszélni róla, főleg a befizetésről (mivel saját oldalt indítok majd, így ehhez sajnos tapasztalatszerzés miatt oda is befizetek, ahova régebben nem tettem volna, de ez az én magán ügyem).
Érdekesség: tegnap miután a Neo Adminja előjött a hírrel az EMS fórumában rögtön meg is jelent egy aznapi regisztrációs tag, első kommentjében rögtön topikot nyitott, hogy a Neo mekkora szar, mert tagságot vett meg bérelt és bukott 300$-t. Én is normálisan válaszoltam neki, pedig egyértelmű, hogy megint miről van szó (főleg, hogy olyan adatokat mondott a bukása részletéről, hogy aki benne van a bérlésben komolyabban, az tudja, hogy kamu a sztori).
Minden oldalon lehet technikai zavar, most kiemeltél valamit, hogy egyszer nem volt instant a kifizetés (ami akár PayPal probléma is lehet, amire az utóbbi időben több példa is volt).
Minden fórumon zajlik a kozmetikázás. Én naponta többször is nézem a Neo fórumot, látom, hogy mikre panaszkodnak az emberek. És azért van különbség, hogy mondjuk olyan topikot törölnek, hogy x Admin csaló, kamuk a kifizetések vagy hogy két hete nem érkezik meg a pénz, vagy pedig olyat, mikor a féleszű beírja, hogy szar a bérelt rendszer, mert a 200 bérelt ma nullát kattintott - mindezt ad reset után 10 (!) perccel. Meg amikor írják nagybetűvel, hogy a Neo nem fizet PayPal-ra, aztán kiderül, hogy
a) proxy-t használt
b) maga alá regisztrált be, háromszor
c) Payza-ról fizetett be
d) olyan országban él, ahova a PayPal szabályai szerint nem lehet kifizetést eszközölni.

Szóval én a magam részéről ezeket jelenleg messze nem érzem jogos dolgoknak.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: jerdei »

visszatérve Neora, 1 órája csatlakoztam és a Standard 2.6 cent kereset nem valami meggyőző, de máris nyertem 25 centet!
így azért érdemes maradni.. sajna tagság még nem megy, 15 napnak kell eltelni hozzá +50 reklámot lenyomni, de idővel meglesz az is
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

jerdei írta:visszatérve Neora, 1 órája csatlakoztam és a Standard 2.6 cent kereset nem valami meggyőző, de máris nyertem 25 centet!
így azért érdemes maradni.. sajna tagság még nem megy, 15 napnak kell eltelni hozzá +50 reklámot lenyomni, de idővel meglesz az is
Az AdAlertet érdemes feltenni, azzal a 3-4 cent még kisebb aktivitás mellett is összejöhet, de a duplájára is volt példa bőven. A tagságba viszont nem szabad beleugrani. A héten csinálok leírást, csak ehhez kell nyugodtan pár óra.

Igazából elnézve az első hozzászólást (vannak benne félrevezető és elavult dolgok rendesen), szívesen átvenném a topikot, nem tudom, hogy ennek lenne-e akadálya?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ja. napközben is folyamatosan adja ,így 10 cent is összejöhet akár,és ha hosszútávra gondolkozol,akkor 30 ezer pontból lehet tagságot is venni,igaz ez kb 2 és fél év,de cserébe 1 év golden a jutalmad,és alapból 9db centest kapsz.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

idlig írta:
Igazából elnézve az első hozzászólást (vannak benne félrevezető és elavult dolgok rendesen), szívesen átvenném a topikot, nem tudom, hogy ennek lenne-e akadálya?

Jó pár oldallal ezelőtt Admin felvetette hogy aki a legjobb leírást elküldi neki PÜ-ben, azé a topic. Az a benyomásom hogy nem a jobbnál jobb leírásokból nem tud választani és azért nem történt semmi, hanem mert nem érkezett semmi használható.

Én részemről támogatom hogy vedd át idlig, rengeteg hasznos infót hozol, de bele nem szólhatok, írj Adminnak.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin engedélyezte, 1-2 nap és részletes leírással jelentkezem.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Neobux - 2008 óta Instant fizet - Naponta akár $0.10 + $

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ez igen, ez leírás! Ez egy olyan szint amit mindenkinek követnie kellene. No. 1.

Le a kalappal idlig!!!
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Neobux - 2008 óta Instant fizet - Naponta akár $0.10 + $

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg éppen van "Help Us Validate Authors And Articles" néven futó Mini Jobs, ehhez nem kell szint, leginkább ezeket kell csinálgatni (véletlenszerű időpontokban jelenik meg), addig míg nem ad szintet a rendszer, utána jóval több munka lesz. Leírást át kell nézni, fontos a pontosság!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2015.12.26. 19:50-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég