Neobux - 10 éve Instant fizet

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Gratula a nyereményhez xenosz2 :)

Meg tudjátok nekem mondani, hogy Golden tagsággal kb hány centet lehet egy csak és kizárólag a saját klikkekből összeszedni? :)
Hány 0,01 dolcsis fix hirdetés van golden tagság alatt?

Köszi előre is :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

9 db 1 centes van
Napi kereset goldennel 10-12 cent
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

clickandgo13 írta: 2019.02.08. 23:06 Gratula a nyereményhez xenosz2 :)

Meg tudjátok nekem mondani, hogy Golden tagsággal kb hány centet lehet egy csak és kizárólag a saját klikkekből összeszedni? :)
Hány 0,01 dolcsis fix hirdetés van golden tagság alatt?

Köszi előre is :)
Köszönöm:)

Yesterday at 19:26 You've won an AdPrize: $0.50 added to your Main Balance.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

CONGRATULATIONS
You have won: $0.25
Credited to your Main Balance

:clap:
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kraft »

Üdv, rég jártam már a Neobuxon, de sajnos nem enged be. Próbáltam új jelszót kérni e-mail címmel és felhasználónévvel is, de azt írja, hogy nincs ilyen account. Ugyanakkor a help menüben azt írják, hogy nem lehet ugyanazzal az email címmel regisztrálni. vissza lehet valahogy állítani az accountom?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

30 nap inaktivitás után felfüggesztik, 90 nap után törlik az accountodat, utána nem lehet visszaállítani
Csinálj egy új acc-ot, másik e-mailről
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még egy fennti :)
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Csináltam egy tesztet Dawmar korábbi stratégiájával, aki esetleg nem tudná erről van szó:
"Jelenleg is az AutoPay be van kapcsolva,de semmi csere,aki jó pontokból hosszabbítva, aki nem kuka. Tehát bérlek s nem nyúlok semmihez,aki dolgozik azt az AutoPay hosszabbítja,aki nem kiesik. Ennyi!
Az ok nagyon egyszerű, ha valaki aktív akkor az első 30 napban az(4 klikk).Jó "szisztémának" bizonyul,elsőre 20 majd 25 majd 30 reffet vettem hetente, utoljára 50-et,egyenlőre nem változtatok semmin, kiváncsi leszek igy elérem e a 250 aktiv reffet,addig nem veszek ki semmit.(Elértem)

"lehibernálom" magam 150-re,sajnos a statokból látszik zuhan a refek "munkakedve"(100 a legjobb most)

Magyarázat(kezdőknek ha véletlen olvasnák):
Pénzt csak a refek megvételére használok + Autopay(sosem tettem be pénzt,amit nyertem kivettem !! )vegyünk egy példát: 20 ref 4 dollár, mivel az Autopay(15% kedvezmény) be van kapcsolva kb. 40-45 napig él egy ref nálam, a pontokat a jók hosszabbítására használom(adok nekik még esélyt, 15 napot). Tehát igy 1 ref 0.2 dollár ha lejár + 0.02 összesen 0.22, ezt ki is termelik( első 10-20 napban 0.015-t/nap kapok a klikkre(ekkor még 4-et nyomnak)majd ha a 20 nap alá esnek még kb. 10-szer kattintanak de ekkor már megkapom a 0.02/nap, nagy % mind nyereséges,lassú igaz,de ez van),ha pénzért cserélnék 0.07 lenne de a napok nem változnának,csak veszitenék,nem éri meg a csere(mert nincs miből hosszútávra 90-150-240 napra meghosszabbitani),s meg sem érné hiszem egy idő után 1-2-3 klikkelést jön nem 4.
Azért választottam ezt a "szisztémát" mert NINCS 150 dollárom,hogy a refeket 240 napra meghosszabbitsam,tudom hogy igy a %-ot bukom,de aki az elején sok refet vesz igy jár.

Nekem ugy van állitva 0,8-ig piros, 0,8-1,3- között sárga, 1,3 felett zöld"

Ezt én kipróbáltam 10-20 majd 100 bérelttel, sajnos a megtérülés, minden költséget beleszámolva, levonások, autopay stb, mindössze 38-40% volt, 1 dolog biztos, béreltekkel Standard tagsággal nem érdemes foglalkozni.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Gratulálok. Téged nagyon szeret a Neo.
Most én is újra kezdtem (1 hete) az adprize-t, mert lejárt a golden-em.
Az alap pontokból 3 év mire újra összejön.
A 10$ majdnem ugyan ennyi.
Első nap én is nyertem 50 centet.
Tul sokra nem számítok, de hátha csurran cseppen valami.
Kép
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Be akartam lépni az oldalra , de nem tudok. Kérni akartam új jelszót , nem találja az email címemet.
Suppot kintről nem lehet írni.
Valaki tudna segíteni, mit csináljak ?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mit ír ki, amikor be akarsz lépni?
És előtte mikor léptél be utoljára?
Inaktivitáskor először csak felfüggeszti a profilod, az még visszaállítható, de 90 nap után törli is, az már nem állítható vissza
End of the story
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia kavics.

Érvénytelen jelszó és felhasználó név.
Te csinálod az oldalt ?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Csinálom
Akkor törölve lettél
Gondolom több, mint 90 napja nem jelentkeztél be
End of the story
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia kavics.

Írtam.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Megszűntek a pontok.
Tud erről valaki többet?
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nálam nem történt ilyen, még van Points és Coins is.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nálam is van, csak már nem nő a száma....
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ki vagyok tiltva a fórumról, összefoglalnátok a lényeget!?
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi!
Nah a rossz hír, hogy nekem se ad pontot Adprize-ért sem
Viszont a jó hír (igaz csak nekem), hogy közben levették a fórum tiltásom :)

A lényeg, sajnos neo pénze is fogyhat, túl sokan minősültek fel pontokból, ezért lehet a változás...
Kicsit több, mint 1 évem van Goldenből, remélem addig még kitart az oldal :)
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Akkor elég nagy mázlim van, nagyjából 3 hónapja úgy döntöttem nem tartogatom a pontjaim a goldenre inkább veszek refeket amennyi kitellik és pontokból meghosszabbítom őket annyira amennyire tudom, még marad 93 nap és lejárnak, kb csak így tudtam "leghamarabb" hozzájutni a pénzemhez, ráéreztem, ha kivettem az utolsó pár dolcsit akkor valószínűleg abbahagyom, már nincs értelme, 2011-ben kezdtem, minden nap kattintottam kivétel nélkül, minden adprize-t amit tudtam szintén lekattintottam, voltak szép napjai az oldalnak, de asszem én elengedem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Jó, azért temetni még nem kell az oldalt, egyelőre még fizet, ráadásul instant.
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy változnak a körülmények, és megpróbál ezekhez idomulni.
Én kicsit több, mint 1 évig még tuti csinálom, akkor jár le a Goldenem :)
És, ha már motiváció, 2012-ben regisztráltam, így néz ki az Adprize nyeremény listám:

Kép

Az én motivációm a 2 hiányzó tétel megnyerése és elérni az 1000 dollárt (hahaha)
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi nektek!
Sose tagadtam, hogy ezen az oldalon a szerencse fia vagyok :)
Bár..... ők tényleg azt állítják, hogy csak a szerencsén múlik, de én azt gondolom egy igen komoly algoritmus áll mögötte
A nyerési esélyt nagyon sok minden befolyásolhatja és ennek csak egy része a szerencse
Csak egy példa, amióta ki lettem tiltva a fórumból (tehát nem tudtam ott aktív lenni), gyakorlatilag szinte semmit nem nyertem. Előtte heti 3-4, utána havi 1..... Most újra visszaengedtek, de nem hiszem, hogy valaha is aktív leszek még ott...
Persze lehet, hogy ez is csak véletlen............. :D
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos én is azt mondom az esetek 70%-ban lekattintom az adprize-ot ... és már azt sem tudom mikor nyertem "valamit" ... tán 10 pontot ... mostanság már csak akkor ha nagyon sok időm van és a többi oldal kattintása közt végigfut.

Valami kb. 2 éve megváltozott, az átlagok botrányosak lettek, ha abbahagyom bukok, ha csinálom bukok ... igazán 2 éve már kb. hogy kényszerből kattolom az oldalt, hátha jobb lesz, de nem. Pénzt kivenni az oldalról úgyszintén kb. 2 éve vettem ki, utána szinte azonnal drasztikus átlagcsökkenés lett a dolog vége. Akkor még a fórumon a többieknek nem esett az átlaguk, mára viszont már látom az Ő átlaguk is jócskán visszaesett, szerintem sokan vannak kik hasonlóan mint én igazán nem tudják mihez kezdjenek az oldallal. Kiszállni gáz, bennmaradni szenvedés ... akkor mit???
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Azért, hogy legyen pozitívum is :)
Most már a fenti menüben kiemelten is megjelent a Surveys, hogy ilyen szembetűnő lett el kezdtem jobban figyelni és eddig szinte minden nap meg tudok csinálni legalább egyet.
Sokkal jobban lehet vele haladni, mint bármi mással. Ma pl. kifogtam egy 1$-osat, amivel meg is lett az újabb kikérésem, amit instant meg is kaptam :)
Ezzel az oldalról kapott kifizetésem meghaladja a 765 dollárt :)
Mégsem ez a pénz számít (7 év alatt 1 havi fizetés :) ), hanem az, hogy mennyire élvezi az ember
Admin neked és mindenki másnak is azt tudom tanácsolni, amit már elég sokszor elmondtam:
Ha erre az egészre, mint pénzkereseti lehetőségre gondoltok, akkor szinte csak csalódás fog érni, hagyjátok a francba az egészet.
Ellenben, ha hobbiként, szórakozásként űzitek, mint én, akkor egész jó kis időtöltés lehet, ahol az esetleg befolyó plusz pénz csak hab a tortán :)
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Üdv, elérkezett az idő mikor abbahagyom a Neobuxot 8 év után, 2011-ben kezdtem, voltak jobb és rosszabb évek, jelenleg 3 aktív direkt refem maradt és 2 bérelt 87 és 90 napra hosszabbítva, azt nem szeretném ha megszűnne az account, viszont én már nem tervezem tovább kattintani, így ha esetleg lenne olyan akit érdekel az account átvétele, kérem írjon privát üzenetet és megbeszéljük, köszönöm. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Neobux - 10 éve Instant fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

megszűnik a korlát a kifizetésekkel kapcsolatban, így szabadon lehet választani befizetéstől függetlenül, kivéve a Payza-sokat ,akik számára marad a korlát ,ameddig nem fizetnek be többet más bankon keresztül, mint amennyit a Payzaval fizettek.
azt írja,hogy jönnek még bankok


https://www.neobux.com/forum/?frmid=3&t ... 752FC1772F

"2019/12/20 at 16:43

As of today, we removed the cashout limitations from point 5.1 of our Terms of Service for the vast majority of our members. This simply means you’ll be able to withdraw to any payment processor you want to, regardless of any previous purchases.

The only exception applies for members who made most of their purchases via Payza (ex-AlertPay), due to the still ongoing Payza legal case. For those very few affected users, point 5.1 of our Terms of Service will stay exactly the same as the one they previously agreed to, so nothing changes. Once any affected user makes enough purchases to stop having Payza as the highest payment processor, he/she will automatically get the benefits of the new point 5.1.

All other users are now under the new point 5.1 of our Terms of Service and therefore able to select any payment processor they wish for their withdrawals.

Not only this change will make life easier for members who may want to use multiple (different) payment processors anytime they need too, but it will also allow us to explore new payment methods that we couldn’t before. Yes, this means you should expect to see exciting news very, very soon.

This change is not only a wonderful Christmas gift but it also marks the anticipation of an even better New Year! "

"2019/12/20 10:44

A mai napig tagjaink túlnyomó többségére eltávolítottuk az igénybevétel korlátozásait a Szolgáltatási feltételek 5.1 pontjából. Ez egyszerűen azt jelenti, hogy bármilyen korábbi vásárlástól függetlenül visszavonhatja a kívánt fizetési feldolgozókat.

Az egyetlen kivétel azon tagokra vonatkozik, akik vásárlásaik nagy részét a Payza-n keresztül (ex-AlertPay) hajtották végre, a továbbra is folyamatban lévő Payza-ügy miatt. Azon nagyon kevés érintett felhasználó esetén, a Szolgáltatási feltételek 5.1 pontja pontosan megegyezik azzal, amellyel korábban megállapodtak, tehát semmi sem változik. Amint az érintett felhasználó elegendő vásárlást hajt végre ahhoz, hogy ne legyen a Payza a legmagasabb fizetési feldolgozó, automatikusan megkapja az új 5.1 pont előnyeit.

Az összes többi felhasználóra a Szolgáltatási feltételek új 5.1 pontja vonatkozik, és így bármilyen fizetési feldolgozót kiválaszthat, amelyet kivonásakor kíván.

Ez a változás nem csak megkönnyíti azoknak a tagoknak az életét, akik bármikor igénybe vehetnek több (különféle) fizetési feldolgozót is, de szükségük van új fizetési módok felkutatására is, amelyeket korábban nem tudtunk volna alkalmazni. Igen, ez azt jelenti, hogy várhatóan nagyon hamarosan látni fog izgalmas híreket.

Ez a változás nemcsak csodálatos karácsonyi ajándék, hanem egy még jobb újév várakozását is jelzi!"
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég