BuxP - online 2009 óta

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BuxP - dupla kereset hétvége

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem tudtam, mit keresnek ma centes, meg 0,0025 értékű reklámok az oldalon, azt hittem megint elkezdtem bejelentkezés nélkül kattolni... :oops:

Erre mit találtam az emailek közt:

"Dear boguli, Congratulations! You have won a prize of 1 month premium membership through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum)."

Végre ér valami szerencse engem is.. :lol:

Már csak azt kéne elérnem hogy ne csak 2 aktív direktem legyen..
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - dupla kereset hétvége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mostanában többször előfordul ,hogy nem elérhető az oldal. Általában egy üres oldal jön be egy hibaüzenettel. Valami MySQL hiba. Most meg be tudtam lépni,de a hirdetések nem töltődnek b szintén valami hibaüzenettel. Engem sújt ez csupán,vagy nálatok is jelentkezik?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BuxP - dupla kereset hétvége

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nálam kb egy hete volt olyan, hogy lement a hirdetés, de nem irta ki hogy CREDITED - többen is irták, de egyébként jóváírta az összeget, utána ez megjavult nálam, viszont 1 egész napig szintén nem tudtam belépni, szintén panaszkodott rá más is, Jelenleg nálam jó.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kellemesen adja az oldal továbbra is a hirdetéseket. ebből sem fogunk meggazdagodni, de rendszeresen fizet. inkább ezt kattold, mint a kamu oldalakat!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:kellemesen adja az oldal továbbra is a hirdetéseket. ebből sem fogunk meggazdagodni, de rendszeresen fizet. inkább ezt kattold, mint a kamu oldalakat!
így van. mostanában jópárszor fél centesek is vannak és jóvá is írja őket majdnem mindig. a legstabilabb oldalak közt van, mindenképp ajánlott/kötelező.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

szerencsés voltam 2x is:

Dear doqxstudio, Congratulations! You have won a prize of $0.05 through our ClickRewards bonus system.

Dear doqxstudio, Congratulations! You have won a prize of $0.50 through our ClickRewards bonus system.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:szerencsés voltam 2x is:

Dear doqxstudio, Congratulations! You have won a prize of $0.05 through our ClickRewards bonus system.

Dear doqxstudio, Congratulations! You have won a prize of $0.50 through our ClickRewards bonus system.
gratulálok :good:
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én is gratulálok.
Akkor mostmár megint én jövök. Már várom. :D
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kopasz írta:Én is gratulálok.
Akkor mostmár megint én jövök. Már várom. :D
Vagy nem :P

Dear kavics13, Congratulations! You have won a prize of 100 Traffic Exchange Credits through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum).

Dear kavics13, Congratulations! You have won a prize of $0.50 through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum).
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Dear doqxstudio, Congratulations! You have won a prize of $1.00 through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum).

:)
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Kérdés: Ti mit tudtok összehozni naponta az oldalon? Én régebben sikerült (Premium tagként) 30-40 hirdetést is lekattintani ... ez mostanra kb. 15-20-ra lecsökkent (úgyszintén Premium tagsággal). Nálatok mi a helyzet?

Köszi!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hullámzó. most éppen kevesebb. kb. 2 hónappal ezelőtt rengeteg hirdetés volt, 1 hónapja kevesebb, mint most. ahogy érkeznek hirdetések. most éppen nyári pangás van.
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Igen, kb. én is ezt tapasztaltam.

Akik napi 50-60-70 hirdetést is tudnak lekattintani földrajzilag máshol lehetnek (azokat a hirdetéseket mi nem is láthatjuk) vagy Ők 24 órában a gép előtt vannak és minden egész órakor ugranak kattintani?
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nemtom. :) lehet, h földrajzilag korlátozottak (geotargeting) az adott hirdetések, vagy van valamilyen jó módszerük a kattintásra...
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Read Message
Date 1438776021
From BUXP
Message Dear xenosz2, Congratulations! You have won a prize of 1 month premium membership through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum).
:no:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

folyamatosan hol kevesebb (kb. 20), hol több (kb. 40) hirdetés van.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Azt nem írom ide, hogy mennyi idő alatt jött össze, de tegnap
megkaptam tölük az újabb 'fizetést'. (8$-t)
Megbecsülik a kitartást.
Kikérés előtt 2 nappal nyertem 1$-t, másnap pedig 1 hét premium tagságot. :D
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az oldal továbbra is instant, azaz azonnal fizet!

Eleinte (majd 2 évig) csak próbálkoztam-próbálkoztam az oldallal, tagsággal, de direktek, aktív direktek nélkül nem éri meg. Most hogy ráhasaltam az oldalra, most sikerült elérnem azt hogy az aktív kattolók kitermelik a tagságot (éves tagságot), ami már jónak mondható. Jelenleg nálam prioritást tekintve a top 5 oldalban benne van, hajtom-hajtom, halászom a direkteket :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Date 1444993157
From BUXP
Message Dear xenosz2, Congratulations! You have won a prize of $0.50 through our ClickRewards bonus system. Please keep viewing ads & videos, completing offers & surveys on our site to be in with more chances to win ClickRewards! Please post your ClickRewards prize on the forum (there is a sticky thread in the Payment Proofs subforum).
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

xenosz - gratulálok!

ffookkaa - én ugyanúgy vagyok, mint Te, de 15 aktív direktnél nem bírom feljebb tornázni már jó ideje a létszámot, pedig a 30%-os visszajuttatás továbbra is fennáll mindenkinek kérés nélkül. :)
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ez így igaz!

Nekem most kb 8 olyan direktem van aki stabil, aktív. És szerintem most nagyon jól ad az oldal, megint ott vagyok hogy naponta többször is ránézek ha tehetem. 2 hete kaptam kifizetést és 1 $ felett vagyok megint, több mint kielégítő eredmény ennél a régi, elit oldalnál!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm doqxstudio.

a kommentelős videókat valaki meg tudja csinálni? engem 1-2 éve letiltott,pedig szép angol szavakat írogattam be. aztán idén ugyanez. nem tudom mi a titka...
esetleg más kereseti lehetőség amit csináltok?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az oldalon már napok óta van 3-4 olyan reklám amit nem tudok lekattintani, mármint elkezdi betölteni az oldalt, de nem sikerül és a számláló sem indúl el. Ez a Minecraft-os hirdetések, most is van 4 belőle és nem kezdi el sosem a visszaszámlálást.

Valami ötlet erre?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam már elég régóta fennáll ez a probléma,de nemcsak eggyel,hanem időnként egy-egy nem akar elindulni,vagy több ritkábban. A minecraftos nekem lemegy pld,de a west senecas,vagy az egyik felnőtt reklám nem,vagy nagyon nehezen. Nem tudom mi a megoldás,de kipróbálva több böngészőn kiderülhet ,hogy melyiken megy,és akkor azon kattolni. Régebben teszteltem és volt,amelyiken lement, a másikon nem. Az én böngészőmön a minecraftos fehér oldalt ad be,és csak a megnyitás uj oldalonnal látom a weboldalt.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

És pontosan milyen böngészőben megy le?

A West senes-nél a megjelenő oldalnál válaszd ki a camera 2-öt (bal oldali függőleges menüsávban), azaz klick arra és akkor lefog menni a hirdetés rendesen!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

FF-ban lemegy a 4 Minecraftos.
Aztán van olyan, ami csak chrome-ban.
Így én felváltva használom ezt a 2 böngészőt
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ránézek akkor FF ban mindjárt!

Köszi!
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

És tényleg ... semmi erőlködés nélkül lefutott mind a 4 hirdetés ... köszönöm!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég