AyuWage - MEGFIGYELÉS ALATT !

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Skacok,lehet vmi gond az oldallal?Mert már 6 napja pending a kifizetésem,de még semmi,eddig mindig megkaptam legkésőbb 4-5 napon belűl.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Nem kell aggódnod, egy hét is el szokott telni pendingben, de kapsz egy értesítést, hogy mikor fogják kifizetni és másnap már a számládon lesz !

Én most fogom kikérni az enyémet !

Kalkuláld be, hogy ott is nyár és szabadságok vannak !
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

No, a véletlen milyen érdekességet tud produkálni.

Ahogy pár órája írtam, én frissen kértem ki és már prezentálhatom is a bizonylatomat, mert jó pillanatban nyomtam a "kikérés" gombra.

Máskor is tapasztaltam már, hogy szakaszosan fizethetnek ki és, ha valaki az épp aktuális kifizetés után indítja a kikérést, akkor ki kell várni a következő kifizetési alkalmat. Ez most is hasonlóan volt.
Biztos vagyok benn, hogy a te bizonylatod rögtön itt lesz az enyém alatt, amikor alkalmad lesz rá, hogy publikáld!

Kép

Mindenkinek ajánlható továbbra is, hogy regisztráljon, dolgozzon és megkapja, ami jár érte !




:good: :good: :good:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2013.08.25. 20:47-kor.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Mindig túlaggodalmaskodom a dolgokat,hajnalban már nekem is megjött :)
Egyébként szerintem is igazad lehet nadint,abban hogy ha jókor kéri ki az ember hamarabb is kifizet,mert már én is jártam így régebben,hogy 1 nap alatt kifizetett :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem is meglett közben az első kifizetés. Nagyon melós oldal, de nagyon jó is.
Hetente ahogy néztem egyszer van kifizetés, így a kikérés időpontjától függően a várakozás lehet pár óra vagy majdnem egy hét is.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Nekem is meglett közben az első kifizetés. Nagyon melós oldal, de nagyon jó is.
Hetente ahogy néztem egyszer van kifizetés, így a kikérés időpontjától függően a várakozás lehet pár óra vagy majdnem egy hét is.
Grat!
Hát nekem is több hónapba telt mire megszoktam annyira,hogy be tudom a többi PTC mellé tenni és együtt kattintani velük. De a gyors lejárat miatt ügyelni kell arra ,hogy ne nagyon kalandozzon el az ember,de mégse tötön túl sok időt a linkkattintgatással sem. Én még a sima nézegetős hirdetésekbe is kattolk egyet legtöbbször,van egy tévképzetem,hogy akkor utána joban adja a többit:) Mostanában napi 30 cent meg is van. Ha PTC akkor ez a legjobb oldal jelenleg a piacon. Máshol nem lehet ennyire biztosan keresni csak reklámnézegeteéssel max taskokkal.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kicsit túlszaladtam :D

Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Remélem nem nagyon bánod !

:D
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Nem gyenge értékben lehet összekapirgálni így a délutáni órákban,ha vki figyeli az oldalt :D :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már megint levont az oldal egy rakás pénzt tőlem Most 1 dollárt,mert a refem rossz fát tett a tűzre... Most mínuszban vagyok 30 centtel :(
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Óramű pontossággal és megbízhatósággal érkezett az aktuális kifizetés ma is!

Kép

:clap: :clap: :clap:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem is fizetett másodjára. És mivel 10$ feletti az összeg, így jár a 300 extra kredit is.
Viszont refek szempontjából borzalmas. 21 refem van, abból 1(!) aktív, és ő is ha inaktív lesz, vagy összeszed 3 warningot, akkor szépen levonja majd az oldal, amit keresett nekem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Nekem is fizetett másodjára. És mivel 10$ feletti az összeg, így jár a 300 extra kredit is.
Viszont refek szempontjából borzalmas. 21 refem van, abból 1(!) aktív, és ő is ha inaktív lesz, vagy összeszed 3 warningot, akkor szépen levonja majd az oldal, amit keresett nekem.
Ennél az oldalnál szájba kell rágni a leendő refeknek,hogy mit kell csinálni,nem lehet csak úgy reklámozni szerintem egy csupasz reflinkkel.mert nem fogja tudni hova kattintson.Én ha néha csináltam egy részletes reklámot,arra jöttek páran ás kattintottak is közülük. jelenleg 17 refem van aki az utolsó 3 napban aktív volt . Ami érdekes számomra,hogy elvileg a 10 %os refjutalék miatt 10 ugyanolyan aktív emberel mint én dupláját kéne keresnem,de valahogy nem így van :) bár most sokkal hamarabb elértem az 5 $-t de sokkal többet is vagyok fenn napközben- Átlag 30 centet hozok.

Szóval jótanács,hogy írjatok leírást és ezzel promótáljátok.Volt refem,aki levélben kapott tőlem kérésre leírást ;-))

Ja igen. Szarul esett a levonás,de már túltettem rajta és már megint jó pluszban :D vagyok

és az eredménye:

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nadint írta:Remélem nem nagyon bánod !

:D

LOL


Már egy hónap sem kellett a következőhöz. Köszönöm a refjeimnek is.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Hát a napi 10 cent simán megvan úgyhogy :good:
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát engem kivágott egy pár hónapja mert a melóhelyen egyszer véletlenül 2-en léptünk be az oldalra 1 ip-ről. (ez volt a colornál is de ott ugye megoldottuk ezt a gondot).
Írtam egy levelet hogy elmagyarázzam mi történt, arra még jött egy levél hogy kivizsgálják meg levonják majd a refem keresetét az enyémből. Azóta semmilyen válasz nem jött semmire és még mindig fel vagyok függesztve! Ennyit a supportól.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Nem tudom,feltűnt-e vkinek,de szerintem nagy trükkös az oldal,de ahogy közeledek a kifizetési minimumhoz,nekiállnak trükközni az oldallal,kicsit lassítják ,hogy nehezebb legyen kattintani,volt úgy a napokban,hogy szinte nem lehetett elérni,nyamvadt 12 centet napok alatt alig bírom összeszedni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam is ez volt régebben,de talán mostanában kevésbé csinálják ( olyan gyorsan haladok nincs értelme LOL) meg azt vettem észre,hogy a csalószűrő hirdetések is mindig a minimum közelében jönnek elő, erre figyeljetek,mert elég könnyű belesni,ha nem olvasod a címeket. Én rögtön kiszúrom,de aki az angolt egyéltalán nem beszéli lehet nem tűnik fel könnyen. B0T D3t3CT0R
így van írva

Meg én javaslom,hogy kattintsatok sokat,mert sztem úgy könnyebben adja akövetkező sorozatot. Mióta kattintok majdnem minden oldalnál nem lehet megállítani,mindig adja és adja... napi 20-30 cent könnyen összejön
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Nálam is ez volt régebben,de talán mostanában kevésbé csinálják ( olyan gyorsan haladok nincs értelme LOL) meg azt vettem észre,hogy a csalószűrő hirdetések is mindig a minimum közelében jönnek elő, erre figyeljetek,mert elég könnyű belesni,ha nem olvasod a címeket. Én rögtön kiszúrom,de aki az angolt egyéltalán nem beszéli lehet nem tűnik fel könnyen. B0T D3t3CT0R
így van írva

Meg én javaslom,hogy kattintsatok sokat,mert sztem úgy könnyebben adja akövetkező sorozatot. Mióta kattintok majdnem minden oldalnál nem lehet megállítani,mindig adja és adja... napi 20-30 cent könnyen összejön
Nálam csak 10-15cent naponta de az is jó :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nnna most van pár napja hogy szinte alig ad valamit...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma semmi... a fórumba beírtam. moderáció van,nem jelenik meg.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az a furcsa helyzet állt elő, hogy a "család" egyre gyarapszik.
Ma már legalább öt tagból áll és az általam ismert legfiatalabb, a NuWage, amelyre két napja regisztráltam többet ad, mint a nagy ágyú AyuWage.
Az első napi teljesítménye kilenc cent volt és ma is többet ad jóval, mint az AyuWage.

Lehet, hogy a jónak látszó üzletből az elaprózással többet szeretnének kihozni és ez nem fog sikerülni ?

Nekem legalábbis ez az érzésem.

:?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ezek nem túlságosan jó előjelek.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Tegnap levontak az egyenlegemből 2639 pontot.
Egyből írtam nekik, de közben megtaláltam a magyarázatot a History-ban.
'2639 Credits Lossed from Referral 102923 due to Referral TOS Violation'
Vagyis a 102923-as refemet kizárták, és az összes eddigi jutalékát levonták tőlem. :cry:

Hirdetés szintén alig. Még a toolbar-t is visszatettem, hátha többre jutok, de piszokul lassítja a böngészőt.

El akartam menni 20000 pontig, de most már inkább kikérem.
Inkább nálam romoljon, mint náluk. Biztos ami biztos.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma nekem olyan másfél centet adott. A fórum azt hiszem eddig is így működött, legalábbis volt már, hogy a bizonylatom nem jelent meg egyből, csak miután a moderátor megnézte, hogy rendben van-e.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ma hajnalban már volt reklám. Simán elképzelhető,hogy csak egy kis kihagyás. Azért én nem tartanám elképzelhetetlennek,hogy egy idő után megelégelné a Google az adhitz hirdetésekre való kattintás kötelezettségét és leszedetné ezeket.

Gondolom az Ayunak ebből van nagy pénze,amiért tud ennyit fizetni. De lehet tévedek:)

A másik,hogy biztos,hogy az Ayuhoz hasonló új oldalak is az ővék? Mintha azt olvastam volna ,hogy ezeket franchiseba árulja az ayu.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az AyuWage és társoldalai jelenleg elérhetetlenek.

Kár !

:cry:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: patrasz »

ChicWage nálam jó. Vagy az nem az ő oldaluk?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: nadint »

Valószínűleg az is az övék lehet, de jónak azt se mondanám e pillanatban, mert normálisan nem töltődik be se az oldal, se a hirdetések.
Ugyanez mind az öt oldalon.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most jó az Ayu és végre vannak már reklámok is,bár lassú és el is ment...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég