GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Ne bérelj, ha nincs tagságod, nincs értelme! Nézd meg újra az upgrade táblázatot! Az RR katt érték csak töredéke ingyenes tagnál a tagsághoz képest. 500 RR + havi gold tagság - ez a minimum, nagyon minimum amivel érdemes foglalkozni a dologgal. Szóval a silver tagságot is felejtsd el - én legalábbis így látom, de lehet majd mások is elmondják a véleményüket. A jó hír viszont hogy nem kell hosszabbítani, mert autopay-jel is működik a dolog profitosan.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem. Free ben csak a 10%át érik az rr kattok
Havi goldom van 750rr el és havi szinten 15-20$ ami tisztán megmarad attól függően mennyit kell cserélgetni az autopay mellett
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Egy kis ösztönző mindenkinek ki esetleg gondolkodik az oldalban, aki tologatja az oldal elkezdését, vagy aki esetleg abbahagyta és újra próbálkozna stb. Az oldal továbbra is stabilan hozza a számokat, továbbra is a 7 napos kifizetések megvannak, továbbra is PayPal-ra fizet, továbbra sincs egetverő levonás a megkeresett összegeinkből.

RR-ek tekintetében stabilnak mondható, kb. heti 1x kell RR-eket cserélni inaktivitás miatt (de ált. ez nem nagy mennyiség). Tagsággal a Direkt refek 100%-os keresetét a számládon jóváírják.

A sorban a következő kifizetésem:
.
Kikérve: 2017.09.23
Fizetve: 2017.09.30
.
Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
Kép
.
Fizetési bizonylat:
.
Kép
.
KÖSZÖNÖM!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nekem 6.9-7 között mozog az átlagom, persze én cserélek is ált. heti rendszerességgel.

... csak megjegyzem, régen a 2 oldal közt fordítva volt ez, GPT-n kisebb AVG volt elérhető, Scarleten nagyobb ... most meg épp fordított a helyzet.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

2017.Október 15.-ig,10-20% kedvezmény minden tagságra!
:clap:
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Admin írta:Nekem 6.9-7 között mozog az átlagom, persze én cserélek is ált. heti rendszerességgel.
:o :o :o
Hogy tudsz ilyen magas AVG-t elérni? Milyen tagságod van?
Lehet azért mert magasabb a tagságod?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az elmúlt évet a legmagasabb tagságban töltöm, de ez nem az igazi, így a normál éves gold tagságig visszaépítem az RR-eimet, méghozzá 1250RR-ig. Véleményem szerint az a legoptimálisabb létszám (mindkét oldalnál).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Csak ma befizetési promo van! http://www.gptplanet.com/forum.php?topic=34377

Add more than $20 and get 5% bonus.
Add more than $100 and get 10% bonus.
Add more than $1000 and get 20% bonus.
Add more than $2000 and get 30% bonus.
Add more than $5000 and get 40% bonus.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Admin írta:Az elmúlt évet a legmagasabb tagságban töltöm, de ez nem az igazi, így a normál éves gold tagságig visszaépítem az RR-eimet, méghozzá 1250RR-ig. Véleményem szerint az a legoptimálisabb létszám (mindkét oldalnál).
Ezt szomorúan hallom, mivel idővel én tervezem, vágyom - vagy most már múlt időben beszéljek? - felfejleszteni a tagságom.
Mivel magyarázod hogy 1250 + éves gold az optimális kombináció? Autopay esetén még megérteném, de hosszútávú hosszabbítás esetén sem lehet jobb profitot kihozni sokkal több RR-rel?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nem, nem éri meg.

Az oldalon a nagyobb tagság drágább, a béreltek költsége több és a végén számomra nem maradt annyi hogy azt mondjam megéri.

Amit én jónak gondolok, a befizetési akciót kihasználni maximálisan és azzal (a bónusszal együtt) kapott összegből hosszabbítani. Ezzel 1 év során a betett összeget ki is tudod kérni így a hasznodat is tudod maximalizálni. A nagy tagság kimaximalizálása 365 napos hosszabbítással na azt szerintem ha összesen 5-en kihasználják az oldalnál akkor sokat mondok. Oda végtelen összeg kell és úgy igen komolyat kockáztatsz. Nekem az említett gold + 1250RR jött be a legjobban, én oda pozícionálom mindkét oldalt.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Az 1. kifizetésem: :clap:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

A múltkor már írtátok, hogy a GPTPlanet most jobban ad mint a Scarlet.
Szerencsére ez nálam is így van jelenleg!

Én 3 hete kezdtem el itt refeket bérelni havi Golden tagságban és már 700 RR-em van. :clap:
Ez azt jelenti, hogy GPTPlaneten sokkal hamarabb feltudtam építeni az RR-eket, és ehhez nem kellett az oldalba annyit befektetnem mint a Scarletbe.
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

A 2. kifizetésem: :clap:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

A nagyobb bérlőktől szeretném megkérdezni... hogy áll a GPT Planet a bérlés terén?? Érdemes bele kezdeni még és megéri egyáltalán csinálni? :?
Én csak most jutottam odáig hogy elkezdjem ezt az oldalt komolyabban. De így elsőre egyáltalán nem győzött meg... sőt!!! :innocent: :rofl:
A helyzet az hogy...
Kezdésnek Monthly Gold tagságot vettem 10$-ért, ehhez vásároltam 300 RR-t 45$-ért (csak ennyi pénzem volt 2 hete Paypalon).
De ahogy nézegettem a statom, hát nem is tudom... nem túl rózsás :rofl:
A 300 RRem kereken 1500-t kattol naponta (ebből egy 30-40 db a 1.5 hét alatt vagy alig kattolt vagy semmit kb ezeket lecseréltem 1$-t és meglátom kattolnake újra)
Szóval az RRek AVGje kereken 5-ös... ebből könnyen kiszámítható hogy az RRek lejárata után kereken 45$-t fogok keresni. :o
Azaz pont annyit amennyibe kerűltek, és semmi haszon... még 10 cent + sem lesz rajtuk. :o :rofl:
És még ott a 10$-os tagság ami öngamában full minuszos. :innocent:
Tippeket vagy tanácsot szeretnék kérni hogy most hogy is menjek tovább... Hagyjam és felejtsem el az oldalt? Ne fektessek bele olyan sok energiát főleg ne sok $-t (mert így ez elsőre nagyon halovány) :( ? Vagy majd be fog ez indúlni? Gondolom ez az auto pay bekapcsolásával kicsit javúlhat... na de mennyire ? :) Esetleg rá kell szánni 1-2 hónapot, kiselejtezni a 5 alatti RRket... és a jókat megtartni?
Aki tudna segíteni annak hálás lennék... mert most nagyon megdöbbentem. Megmondom őszintén én jobb teljesítményre számítottam ezen az oldalon :rofl:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

Laci, én éves Gold-ban vagyok és heti átlag 1 recycle után az átlagaim stabilan 5.7-5.8 között vannak. Nekem mind ez az oldal, mind a Scarlet oldal az utóbbi 1-2 év alatt a legjobb oldalaim lettek. Autopay-el nem tudom hogy megy, én hosszabbítással hajtom az oldalt, s amikor csak lehet a befizetési akciókat is ahogy és amennyire csak tudom kihasználom. Amit csak tud az ember meg kell tenni a BEP lehető legalacsonyabb szintre történő letornászásáért, hisz attól függ végülis hogy az egyes napok végén hogy és mennyire csörög a kassza.

Én most is mindenkinek csak ajánlani tudom mindkét oldalt, stabilan működnek és stabilan fizetnek időre ... Ya és kakukktojásként továbbra is PayPal-ra (még).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

A 3. kifizetésem: :clap:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hogy megéri-e, azt neked kell eldöntened, de elmondom az én számaimat nagyjából. Planeten kb. 1000 bérencem van éves gold tagsággal jelenleg, így kb. napi 1 dodo profitot csinálok saját kattal együtt. Scarleten pedig kb. 500 bérencem van, szintén éves gold tagsággal és kb. 30-40 cent profitom van naponta. A jövőt meg csak remélni lehet. Kb. 1 és 1/4 éve csinálom tagsággal ezeket az odalakat, mindkettőn csak autopayezek - ez jóval olcsóbb, nem látom különösebb értelmét a jelenlegi körülmények között hogy hosszabbításba pénzt tegyek (kockáztassak).
Mikor kezdtem, jobb volt a helyzet, jobbak voltak az AVG-k. Akkor Scarlet AVG-je volt jobb. Most GPT-n jobbak a feltételek, de összességében mindkét oldalon egy kicsit romlottak.
Ha mostanában kezdtél - garancia nincs rá hogy ez megmarad, ha fenn tud maradni a mostani helyzet, már annak is örülni lehet.

Azt nem hinném hogy a PTC iparág kihalna, de azt feltételezem, hogy a kripto iparág előretörése jelentősen meggyengítette a PTC ipar pozícióját. Én magam is (mint sokan mások) az elmúlt pár évben egyre inkább elkezdtem a kripto területtel (is) foglalkozni.

Az hogy az admin alapított egy 3. PTC oldalt is Optimalbux néven, számomra biztató indikátor, de persze lehet magyarázni másképp is a dolgot.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sajnos mától megszűnik a Paypal ki és befizetés!
http://www.gptplanet.com/forum.php?topic=36964
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

@skamasz kérlek fogalmazz úgy, hogy ne legyen félreérthető, mert nem a Paypal szűnik meg, hanem az oldalon a Paypal kifizetési processzor támogatás.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát akkor kezdődik itt is... :)
Nem tudom hova tart a ptc ipat de hogy nem jo fele az már hónapok óta látszik... -.-
És ha Scarlet oldalakkal is ka...ka lesz majd (ne úgy legyen)... akkor mit kattoljunk? :D És nekem ott ért véget ez az egész ptc bohóckodás :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

:!: 2018.01.30-án változtak a kifizetési szabályok!


Bővebb infó: http://www.gptplanet.com/forum.php?topic=36994
abrus68
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016.04.24. 01:09
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: abrus68 »

Csak azokat fizeti ki az oldal akik befizettek ? És a scarletclicks is? vagy félreértelmezem.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Félreértelmezed. A kifizetési processzor korlátozás csak a befizetőkre vonatkozik. Aki nem rakott be pénzt, bárhova kikérhet, ha elérte a limitet, csak persze befizetés nélkül szinte biztosan nem fogsz értelmes pénzt keresni ezeken az oldalakon.
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Így elsőre én sem teljesen értem. Akkor most Paypal-ról átköltözök mondjuk Payza-ra, akkor mostantól oda kérem ki és kész? A befizetésekből már elég volt, most áltam át a kikérésekre. De most akkor az mehet ugyan úgy tovább? Vagy most majd mindig befizetni is kell?
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Arra a procira kérhetsz ki, ahonnan befizettél legalább az összbefizetésed 10%-át. Ha ez problémás, akkor írhatsz az adminnak support ticket-et - ezt írja - amire nem tudom hogyan fog reagálni.
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Az igen. Magyarán, ha valaki mondjuk 100 dollárt benyomott paypal-ról, akkor előbb 10 dollárt be kell máshonnan, hogy oda kérhessem ki? Egyébként kicsit OFF, de itt látjátok többen: valaki használta már "nagyban" a Payza-t? Tehát credit kártyáról ki és beutalás? Mik a tapasztalatok? Díjak, átfutási idő stb? Itt is úgy van, mint a Paypal-nál, hogy ha több pénzt küldesz valakinek és nincs akkora fedezet a Payza balancodba, akkor autómatikusan a bankkártyádat terheli meg? Köszönöm az infókat!
mitevo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.02.27. 16:52
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: mitevo »

Egyre viccesebb, ami ezen az oldalon folyik. Egy hete pendingelt már kb. a kifizetésem, erre ma 'suspended account' fogadott. Irtam egy ticketet, mert ezt nem tudtam mire vélni, a válasz pedig hogy auto click software-t használtam... :o Azt sem tudom mi az. Gondolom keresztet vethetek a fizetésemre és az account-ra. Vagy tudnám esetleg bizonyítani, hogy nem csináltam semmi ilyesmit?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: Admin »

A sorban a következő kifizetésem:
.
Kikérve: 2018.02.25
Fizetve: 2018.03.05
.
Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
Kép
.
Fizetési bizonylat:
.
Kép
.
KÖSZÖNÖM!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: GPTPlanet - 2010 óta fizet - 1$ minimum

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

A Paypalnak az oldalról való eltűnése óta még nem tudtam eldönteni, melyik fizetési lehetőséget válasszam. Az egyik lehetőség, amivel kacérkodom, az a Payeer, mert ott a legkisebb a levonás (2%-ot ír). A másik a Litecoin, mert ott 20 centet ír, hogy levonna, de LTC-nél még a váltási arány is jelentkezik mint lehetséges probléma. Plusz a nyilvántartásomat, könyvelésemet is bonyolítja, mert eddig USD-ben könyveltem a nyereségem.

Plusz, ha LTC-ben fizetsz be, ill. kérsz ki, az egyfajta LTC trade-ként fogható fel, mivel az oldalon USD-ben van az elszámolás. Így mikor befizetsz, akkor LTC-t "adsz el" az oldalnak USD-ért, amikor pedig kikérsz, LTC-t "veszel" az oldaltól USD-ért.

Plusz össze kell valahogy bazseválnom az eddigi befizetéseim 10%-át, akármelyik lehetőséget választom is.

(Scarlet-cliks-nél ugyanígy)

Kérdésem lenne:
Közületek ki hogy ismeri Payeer-t? Jó, megbízható e-bank, vagy milyen? Meg vagytok vele elégedve? Úgy emlékszem, pont GPT admin nyilatkozott úgy 1-2 éve, hogy Payeer-t kiveszi az oldalról, mert megbízhatatlannak tartja, erre most visszatette. Most akkor ez hogy van?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég