ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

A kérdésem továbbra is az lenne, hogy van-e valaki, aki már kapott PM-re pénzt, de nincs verifikálva a számlája?
Köszi!
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: luci »

pecsenye írta: 2018.05.29. 19:04 A kérdésem továbbra is az lenne, hogy van-e valaki, aki már kapott PM-re pénzt, de nincs verifikálva a számlája?
Köszi!
Nekem nincs verifikalva a PM szamlam es barhonnan kertem kifizetest eddig mindig minden megerekezett de azt hogy Scarlet elfogadja -e vagy sem azt nem tudom mivel innen mar evek ota nem kertem kifizetest.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Sziasztok, képtelen vagyok beírni a születési dátumomat a kifizetéshez, nem fogadja el sehogy. Tudnátok valami tippet adni. Már többször is vettem ki oda pénzt, mi ez?
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Viper »

Gisell írta: 2018.06.02. 15:25 Sziasztok, képtelen vagyok beírni a születési dátumomat a kifizetéshez, nem fogadja el sehogy. Tudnátok valami tippet adni. Már többször is vettem ki oda pénzt, mi ez?
Próbáld meg másik sorrendben, én is így jártam, csak nem tudom hol és hogy kellett beírni. MM/DD//YYYY helyett DD/MM/YYYY, nem tudom melyik a jó.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Admin segített picit az oldalán.
06/04/2018 (első a hónap/ második a nap/és az év)
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Rég volt már, nem vagyok benne biztos, de nem péntekenként van kifizetés? Csak mert most nem jött meg. Köszi az infót!
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Köszönöm, akkor kevertem valamelyikkel. Közben megjött. Bàr az oldalnak szàmomra annyi. Nèztem a statjaimat, szèpen, kiszàmìthatòan jöttek a havi összegek, majd amikor kb 15 dollàr híjàn elèrtem a befektetèsemet, akkor 3 hónapja ùhy megtorpant a kereset, hogy a refek fenntartàsa dràgàbb lett, mint a kereset. Szòval hagyom kifutni ôket, kikèrem amit mëg lehet... Ki van ez talàlva... Pedig Scarlettôl nem erre szàmìtottam.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Én már nem sok PTC oldalt csinálok. Scarlet az egyik, a másik meg a GPT planet. Ez a két oldal hosszú évek óta megbízhatóan fizet. Gold tagsággal és 1000 bérenccel tolom őket már vagy 2 éve. Így van némi értelme.

Mondjuk manapság nem ismerem igazán a PTC ipart, így nem tudom van-e még ezeken kívül évek óta jól működő, megbízható PTC oldal, ahol legalább profitot is lehet termelni.

Mondjuk Neobux-ot is csinálom, de egyre kevesebb értelmét látom. Most még pontokból meg tudom ott hosszabbítani a gold tagságomat, így még tolok ott 1 évet, de utána, ha nem változik ott valami, esélyes, hogy abbahagyom.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

És milyenek a béreltek scarleten? Sok áll le? Sokat kell cserélni? Én emiatt hagytam abba tavaly, de most agyalok rajta, hogy a karácsonyi promóban újra beszállok.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Éves gold + 1000 bérenc az egy optimális felállás, csak autopay persze, semmi hosszabbítás ha nem akarsz komolyabb pénzt beleölni és így kb. napi 1 dodo a tiszta profit vagy kicsit kevesebb. GPT planetnél ugyanígy.

Én meg Optimalbuxon gondolkodom, hogy elkezdek ott is valami hasonlót (ua. az admin mint a Scarlet, GPT-n)
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Köszi az infót, a napi haszonba beleszámoltál minden költséget? Az éves tagság árát is, vagy az nincs levonva? Optimalon én is gondolkodom.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Beleszámoltam, de a pontos összeget nem tudom --- lehet kb. 90-100 cent naponta. Átlagosan, mert van az egésznek némi változékonysága.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

pecsenye írta: 2018.05.29. 19:04 A kérdésem továbbra is az lenne, hogy van-e valaki, aki már kapott PM-re pénzt, de nincs verifikálva a számlája?
Köszi!
Nekem nincs verifikálva a PM-em, és oda kérem ki a Paypal megszűnése óta mindig.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ki, merre, hogy jár az oldalon ... nálam a béreltek (és a direktjeim egy stabil csoportja) még mindig profitosan termel.

Az oldalt - heh, most néztem meg - már 5. éve csinálom, azt a mindenit, nem semmi ez egy ilyen "iparágban" működő oldaltól! Nem a legeleje óta vagyok golden tag, szerintem 1-2 év kellett mire elhatároztam magam hogy meglépem a tagságot, majd az éves tagságot ... de megérte. Az oldal tulajdonképpen kitermelte a befektetést, s most már bármit amit kapok az oldaltól már "ajándéknak" tekinthető (persze azért a napi kattintásoknak meg kell lennie részemről, de ez tulajdonképen alap).

Szoktam mondani, sosem késő elindulni, tényleg nagyon kevés (tuti 5 alatti ez a szám) ilyen oldal van PTC oldalon.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Éves golddal és 1250 bérelttel, stabilan 1$ a napi hasznom, havonta ki tudom kérni a 35$-t. Nagyon ritka az ilyen admin és oldal, elképesztő ritka...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Na ez az, ez az amiről én is beszélek!

Nálad hol járnak a béreltek, mit hoznak összkattintás terén? Mennyit kattint átlagba az 1250 bérelt? Valamilyen cserét végzel az oldalon?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

5,8-5,9 között van az átlag, amelyik 3 napnál régebben nem kattintott, azt cserélem, így napi 3-6 csere van. Ezzel a stratégiával 1$ feletti a haszon naponta. Van más stratégia is, mások máshogy csinálják, én erre álltam rá.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, nekem is nagyjából ez a tapasztalatom ... akkor kb. egyformán oszt :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Petra »

Srácok, hogy lehet elhirdetni a lóvét? (Mert nincs kedvem még 50 napot, vacak 1 centesével végig klikkelgetni, amit utána úgy is levonnak.) A pontok átkonvertálása is csak kreditet adott hirdetésre, nem lehetett pénzre váltani. Pedig azzal pont elértem volna a limitet.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Az oldal freeben nem mutatja meg mit tud, be kell fektetni a jó keresethez. A pontok PB-be kerülnek, bérelni és hirdetni lehet az oda kerülő pénzből. Vegyél grid vagy ptc hirdetést, ahhoz át kell tenned a pénzt PB-be, és onnan tudsz venni.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

rasim-nak teljesen igaza van, az oldal valódi formályát akkor hozza ki mikor az ember tagságot vásárol és elkezd építkezni felfelé.

Anno én is 1-2 évet free-ként csináltam, ki-ki hagyásokkal, azt megtörtént aminek már azt megelőzően 1-2 évvel hamarabb megkellett volna történnie, tagságot vettem és elkezdtem felépíteni az oldalt. Nagyon jó döntés volt. Én tulajdonképp mindkét oldalon ott állok hogy amit anno betettem mind kivettem, az oldalak (ez is és gptplanet is) önfentartóak és vagy hirdetek, vagy ki-ki veszegetek belőllük.

Aki teheti lépje meg ezt a lépést (már tegnap) nem egyedül vagyok itt ki már régóta csinálja az oldalt (többen referáltjaim is, köszönöm!!!). Tagsággal és béreltekkel itt tényleg pozitívba ki lehet jönni, azaz van lehetőség előre lépegetésre (valós előre lépegetésre!).

A lényeg, nem feladni, ez (sajnos) erről szól, ha csinálod nap mint nap beleállsz a dologba, a végén már hiányozna is. Én már itt tartok (lehet beteges? :D )

Kitartás mindenkinek, ez és társa is kivételes oldalak PTC világában!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Most álltam neki optimalnak, teljesen más mint a másik kettő, de úgy látom ez is szépen profitos lesz.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

nekem a planet napi 1$ körüli tiszta haszonra jön ki 750 bérelttel és éves gold tagsággal. a Scarletet most építem újra, az is megvan napi 20cent tisztán havi silverrel és 200 bérelttel. Ha elkapod a fonalat nehéz elrontani.

Mindenhol van pár direktem is de azokat nem számolom mert hol kattintanak, hol nem és 99% százalékuk standard
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én mindkét oldalt stabilan csinálom ... épp minap postoltam Optimalbux-on e témában ... nekem ami a sorból hiányzik az az Optimalbux, de ott valahogy sikersztorikat nem nagyon hallok (még), nem tudom eldönteni hogy kell-e nekem ott is belevágnom vagy sem ... igaz ha meg így futok neki, ugyanígy voltam anno Scarlet-el és GPT-vel is, és őket háttérbe téve Neo-t erőltettem ... azt minek, ott szerintem gondok vannak, az Ultimate-k átlagai sorra BEP alattiak (nekem is) kb. 1.5 évvel ezelőtt óta onnan egy cent sem tudott kijönni, sőt!!! Bárcsak inkább e 2 oldalt tettem volna előtérbe anno. Na szóval, lehet most is tökölök itt Optimalbux-al, azt lehet már elkellett volna kezdenem építeni felfelé. Lehet ma "olvasgatok" forumon, ki mit lát odaát, hátha megjön a kedvem :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Sziasztok!

Egy kérdés, itt és a 2 társoldalon szoktak még befizetési promók vagy egyéb akciók lenni?
End of the story
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Én már nem tökölök vele, hanem nekiálltam, már 500 feletti rr-nél tartok éves gold is megvan. Másik kettőn már nem kell fejlesztenem.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen, szoktak rendszeresen, most Valentin nap körülre várható, aztán húsvét is.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

@ kavics13: Ha belefér az idődbe, és tudsz tagságot meg bérelteket venni (akár autopay-el) akkor nyereséges a dolog mind GPT mind Scarlet-en. Pl. rasim által említett Valentin nap jó kezdés lehetne ... lehet nekem is a 3. oldalon. Nagy változás nem lenne részemről, mert Optimalbux-ot is minden nap végigviszem ( csak tagság nélkül, úgy meg némiképp önsanyargatás a dolog ... kihívás :D )
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszönöm a válaszokat!

rasim: akkor addig visszafogom magam :)
Admin: Igen, azt tervezem, hogy betolok egy nagyobb összeget éves tagság + 1000 bérelt. Egyelőre csak az egyik oldalon, mondjuk ahol leghamarabb lesz akció :)
End of the story
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ha csak egyet tervezel, akkor scarletet javaslom, az a legrégebbi és legstabilabb is szerintem. Aztán húsvétkor tudod folytatni ha kedvet kapsz :) Scarleten 1250-ig érdemes felmenni, én autopayezek nagyjából 1 $ körüli a napi haszon nálam.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég