ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

2 cent a Grid-en

Kép

ffookkaa11
Aug 16th, 2016 12:48:16 $0.020
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

2 cent ma is.

Kép

ffookkaa11
Aug 17th, 2016 16:28:52 $0.020
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ma viszont már 2x2= 4 cent lett a Grid-en nyert összeg. Ez is szuper!

Kép

Kép

ffookkaa11
Aug 18th, 2016 09:47:33 $0.020

ffookkaa11
Aug 18th, 2016 09:46:44 $0.020
Kép
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Nos, támogatva ffookkaa11 szinte napi rendszerességű jelentéseit, amellyel bizonyítja, hogy mennyire megbízható az oldal, én is elmondanám a magam tapasztalatait, számokkal vastagon alátámasztva. Célom csupán annyi lenne, hogy segítséget nyújtsak a PTC ármányos világában csalódott olvasóknak és az esetlegesen a Scarlet-be befektetni szándékozóknak. A Scarlet megéri, higgyétek el!
Én 2013 márciusában regisztráltam. Sokat informálódtam, bújtam a fórumokat, minden vélemény érdekelt, hisz senki sem ellensége saját zsebének, senki nem szeretné elveszíteni a befektetett pénzét. A megbízhatóság és a stabilitás lett nálam a Scarlet legfontosabb erénye.
Összesen 250 dollárt fizettem be kívülről. Másképp szólva, ez a saját pénzem volt, a bukszám. Ebből vettem éves golden tagságot, valamint elkezdtem gyűjteni a bérelteket. AutoPay az első három hétben kikapcsolva.
Úgy hat-hétszáz bérelt után már szépen érezhető a bevétel növekedés, az innen keletkező pénzekből növeltem a béreltek számát.
Béreltek. Sok a stratégia, miképp lehet kihozni a legtöbbet. Hosszabbítani, cserélgetni, meg imádkozni. Számolgattam egy csomót, de azt tapasztaltam, hogy ha cseréled a trehányakat, akkor úgy tíz újból talán négy-öt hozza meg a 6,5 fölötti átlagot, ami már nagyon megsüvegelendő. Én azt csináltam, hogy felfejlesztettem a társaságot egészen 2000 darabig. Mielőtt bárki jelezné, hogy nem ez a nagy tagság fizeti a legtöbbet, pontosan tudom. De aki esetleg követi a módszeremet, az tudja, golden tagsággal, 2000 bérelttel és egymagad, a napi kereseted NETTÓBAN!- használva az AutoPay-t - úgy 1,5-1,8 dollár körül alakul.
De így bizony számos bérelt lemorzsolódik, naponta 2-6 darab körül. Ezek a lustábbjai. Az AutoPay fogalmát is tisztázzuk, ez nem azt jelenti, hogy ha bekapcsolod,akkor sosem járnak le a béreltjeid. De igen. A lusták, a kétnaponta kattintók a 3-5 AVG körül teljesítők. A 6 átlag fölöttiekre ez nem igazán vonatkozik.
Szóval, én hagytam lejárni a menni akarókat, nem hosszabbítottam. És mit ad Isten! A végére maradt 1250 béreltem, 6,6 fölötti AVG átlaggal!
És akkor most számolás:
1250 bérelt napi AutoPay díj: 6 dollár
1250 bérelt napi keresete - nálam 6,6 picivel fölötti az AVG - 8,25 dollár
Nettó napi nyereség: 2,25 dollár, ez havonta 67,5 dollár + plusz a saját kattolásod, ami durván havi 2 dollár, ez összesen és lefelé kerekítve havi 69 dollár, plusz mínusz pár cent, mert nagyon stabil a bevétel.
Ez évente összesen: 828 dollár!!!
Ebből levonod a tagság akciós hosszabbítását (80 dollár), meg még évente kb.10 dollárt a véletlenül lejáró béreltjeid hosszabbítására, tehát marad éves szinten 738 dollárod, amit szépen zsebre tehetsz.
Forintosítva. Nagyon pesszimista 275 forint/dollár árfolyammal számolva ez évente 202950 forint!!! Napi húsz perc pötyörgéssel. És ha egyedül vagy.
Remélem, segítettem és köszönöm, hogy elolvastad.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

@lumberg:

A leírt gondolataid, számításaid teljes mértékben helytállóak és nagyon jól látod/láttad az igen kiemelkedő potenciált az oldalban. Véleményem szerint (is) kell egy kezdő tőke a dolgok beindításához, de azt követően szépen lehet előre haladni és fejleszteni az oldalt ... és a megtérülési idő sem nevezhető hosszúnak. Egy dolgot sajnálok, azt hogy erre nem hamarabb jöttem rá! Igaz azt is lehet mondani hogy jobb később mint soha, azért én is észbekaptam kb. 1.5 évvel ezelőtt, így a mai napra én is ott tartok hogy van egy stabil 1000-es RR állományom akik az általad is említett átlagot produkálják (6.4-6.6) és így velük szépen lehet haladni. Ezen felül van egy jó DR bázisom is, akik úgyszintén naponta tesznek a sikerhez.

Annyi kiegészítést tennék, hogy számításaim alapján a legoptimálisabb pont az oldalnál a 750RR-nél van, NEM! ajánlom a 2000-es RR számot (én is gondolkodtam anno ebben, de a számolások után elvetettem ezt). Amit még nem tudok, a legnagyobb tagsággal mit tudnék kihozni, erre vonatkozólag számolásokat még nem csináltam, majd azért (hosszabb távú tervek végett) ezt is átszámolom.

Amit még meg kell említsek, az az időnként (évi 2-3 alkalom) alkalmazott pénzbefizetési bónuszok kegyetlen kihasználása. 500 USD felett 20%-ot szokott jóváírni a számlánkon, ez ugye nem kevés!!! Ezt felhasználva + a hosszabbítások adta kedvezményeket is kihasználva a profit rész IGEN NAGY MÉRTÉKBEN növekedni fog. Ez egy nagyon fontos része az én stratégiámnak, persze ezeket az alkalmakat ki kell várni, de amikor van, akkor meg le kell csapni rá és kegyetlenül ki kell használni.

Mindenkinek ajánlom hogy matekozzon kicsit, megéri, megéri terveket készíteni és nem csak ész nélkül menni előre. Aki használja az eszét többet tud kihozni az oldalból, de ehhez a matematika használata erősen ajánlott! (Lásd 750-1000 RR-el több hasznot tudok realizálni mint 2000 RR-el).

Kitartás-kitartás-kitartás!!!
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kedves lumberg és ffookkaa11!

Köszönöm nektek ezt az igen figyelemre méltó részletes leírást! :good:

Mivel sok jót olvastam a Scarlet-ről, úgy tervezem én is belevágok majd az oldal felépítésébe, amint összegyűlik annyi kezdőtőkém amivel már érdemes elindulni.

Annyit még azért letudnátok írni röviden és persze érthetően miért éri meg jobban az 1000 körüli RR, mint a 2000?
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Kedves Harmónia!

Véleményem szerint a jövedelmed nagyságát - már ha direktek nélkül vagy - az RR-ek száma, azok teljesítménye, az Autopay díja, és a kedvezmények legjobb kihasználása köré épített stratégiád határozza meg.

Azért azt jegyezzük meg, hogy befektetni mindenképp célszerű, mert tagság nélkül nem éri meg csinálni. A továbbiakban mindent amit írok, úgy értsd, hogy a Goldenra vonatkozik.

Lássuk a tényeket:

AVG: Ez gyakorlatilag az a hányados, amely az RR teljesítményét méri. A legtöbb pénzt akkor termelik, ha 6 fölötti az átlaguk, célként ezt kell kitűznöd. Sajnos, van rafinéria a dologban, mert amikor megveszed őket, tapasztalataim alapján, nagyjából hatvan százalékuk hozza elsőre a kívánt AVG számot. A többit cserélgetni kell, vagy újat venni, mindaddig, míg nem lesz mind 6 fölött. Ez persze mind-mind befektetést, időt, és türelmet igényel.

Mondok egy példát:

Mondjuk veszel 100 darab béreltet, ötszázig darabig. Ez 15 dollárodba kerül százanként. Ebből kábé hatvan hozza elsőre meg a 6 fölötti átlagot. A maradék negyvenet esetleg megújítod (40x0,15 cent= 6 dollár), aminek megint csak 60 százaléka hozza meg a 6 fölötti átlagot és így tovább. Ráadásul kegyeg az órájuk is, hisz vagy lejárnak, vagy AutoPay-t használsz, ami ugye újabb költség. Én ezért nem gatyáztam. Az elején csereberéltem, de aztán úgy döntöttem, hogy elmegyek a végsőkig. Így lett 2000 béreltem, utána pedig hagytam, hogy a kevésbé teljesítők kiszálljanak. Maradt 1250 RR-em, 6,6-os átlaggal. Mindennap kattint mindegyik, így ezek már gyakorlatilag sosem járnak le.
További bonyodalomként az RR-ek vásárlási díja és az AutoPay költsége számukkal sávosan növekedik. Van az oldalon egy táblázat a FAQ menüpontban. Onnan lehet számolgatni.
A kedvezményeket nyilván érdemes kihasználni.
Egy darab RR éves díja 1,789 dollárba kerül. Meghosszabbításuk - a 20% kedvezmény kihasználásával is egy évre - tehát irgalmatlan összegbe kerül. Bármennyire is megbízható a Scarlet, a PTC világában egy évre előre kalkulálni ekkora összegekkel rizikós. Ezért én inkább havi ciklusokban gondolkodom.
A befektetett pénzem már többszörösen megtérült. Az oldal megbízhatóan fizet - mindig a hetedik napra.

Remélem tudtam segíteni.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

lumberg írta:Kedves Harmónia!

Véleményem szerint a jövedelmed nagyságát - már ha direktek nélkül vagy - az RR-ek száma, azok teljesítménye, az Autopay díja, és a kedvezmények legjobb kihasználása köré épített stratégiád határozza meg.

Azért azt jegyezzük meg, hogy befektetni mindenképp célszerű, mert tagság nélkül nem éri meg csinálni. A továbbiakban mindent amit írok, úgy értsd, hogy a Goldenra vonatkozik.

Lássuk a tényeket:

AVG: Ez gyakorlatilag az a hányados, amely az RR teljesítményét méri. A legtöbb pénzt akkor termelik, ha 6 fölötti az átlaguk, célként ezt kell kitűznöd. Sajnos, van rafinéria a dologban, mert amikor megveszed őket, tapasztalataim alapján, nagyjából hatvan százalékuk hozza elsőre a kívánt AVG számot. A többit cserélgetni kell, vagy újat venni, mindaddig, míg nem lesz mind 6 fölött. Ez persze mind-mind befektetést, időt, és türelmet igényel.

Mondok egy példát:

Mondjuk veszel 100 darab béreltet, ötszázig darabig. Ez 15 dollárodba kerül százanként. Ebből kábé hatvan hozza elsőre meg a 6 fölötti átlagot. A maradék negyvenet esetleg megújítod (40x0,15 cent= 6 dollár), aminek megint csak 60 százaléka hozza meg a 6 fölötti átlagot és így tovább. Ráadásul kegyeg az órájuk is, hisz vagy lejárnak, vagy AutoPay-t használsz, ami ugye újabb költség. Én ezért nem gatyáztam. Az elején csereberéltem, de aztán úgy döntöttem, hogy elmegyek a végsőkig. Így lett 2000 béreltem, utána pedig hagytam, hogy a kevésbé teljesítők kiszálljanak. Maradt 1250 RR-em, 6,6-os átlaggal. Mindennap kattint mindegyik, így ezek már gyakorlatilag sosem járnak le.
További bonyodalomként az RR-ek vásárlási díja és az AutoPay költsége számukkal sávosan növekedik. Van az oldalon egy táblázat a FAQ menüpontban. Onnan lehet számolgatni.
A kedvezményeket nyilván érdemes kihasználni.
Egy darab RR éves díja 1,789 dollárba kerül. Meghosszabbításuk - a 20% kedvezmény kihasználásával is egy évre - tehát irgalmatlan összegbe kerül. Bármennyire is megbízható a Scarlet, a PTC világában egy évre előre kalkulálni ekkora összegekkel rizikós. Ezért én inkább havi ciklusokban gondolkodom.
A befektetett pénzem már többszörösen megtérült. Az oldal megbízhatóan fizet - mindig a hetedik napra.

Remélem tudtam segíteni.
Szia!

Ezt amit leírtál nagyjából értem és tudom is, mivel már elég régóta bérelgetek más PTC oldalakon is.

Számomra még mindíg az nem világos, miért éri meg jobban pl a 750 RR mint a 2000 RR, ha mondjuk sikerül elérni, hogy mind a 2000-nek 6 felett legyen az AVG-je?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

harmonia írta:Számomra még mindíg az nem világos, miért éri meg jobban pl a 750 RR mint a 2000 RR, ha mondjuk sikerül elérni, hogy mind a 2000-nek 6 felett legyen az AVG-je?
lumberg írta:... az RR-ek vásárlási díja és az AutoPay költsége számukkal sávosan növekedik. Van az oldalon egy táblázat a FAQ menüpontban. Onnan lehet számolgatni.
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

a Határátlagot kell nézni, főleg ha autopayezel.
500 ref autopay ára 0.0042/db ami összesítve $2.1/nap itt a határátlag 4.2, ha az 500 bérenc már 4.3-as átlaggal megy akkor már minimális profitot is termel.
750 ref => ehhez már éves gold kell autopay ára 0.0044/db ami 4.4es határátlagot jelent. ez így nő szépen 2000ig Az autopay kb annyi kedvezményt ad, mintha csak 30 napra hosszabbítgatnád meg minden hónapban őket. Igazán nagyot autopay-el akkor lehet szakítani ahogy számoltam, ha van egy gold+ tagságod 4000 bérenccel és 6 körüli átlaggal.
2000 felett már nem nő a bérencek ára megáll 0.0052/napnál. 5.2es AVG és ami így napi kb $3.2 ha megvan a napi 6os átlag.
(4000*6=24000*0.001=$24; autopay 4000*0.0052= $20.8; $24-$20.8= $3.2 =>$3.2*30nap=$96/hó) 750 felett a több hónapos vagy éves hosszabítgatás éri meg jobban. Profitos az autopayyel is csak a nagyobb távú hosszabításnál több a kedvezmény igaz tőkeigényesebb is a dolog viszont százalékosan jobban jössz ki, főleg amíg fejleszgeted magad.

Nah a lényeg: Meg éri ez akárhogy nézed csak az egyik variáció jobban mint a másik, kinek mit enged a pénztárcája. Én a kisebb haszonra hajlok, mert nincs annyi befektetni való pénzem, szóval én autopayezek amíg el nem érem azt a szintet amit szeretnék. :)
Egyelőre még csak havi goldom van 500 rr-el, de ha mindent levonok a végére így is marad 24-25 dollár amit ki tudok kérni.

Lumberg kolléga stratégiája tetszik, csak én mint "hitetlen kutya" nem mertem beletolni saját pénzt, szóval amit innen onnan összekukáztam különböző már rég bezárt ptc oldalakból azt toltam bele összesen $56-t. Már $100 felett járok kikérésben. Most meg már hoz annyit hogy tudjak mást is fejleszteni, utána meg folytatom ennek az oldalnak a fejleszgetését. :)


Bérenc árak
0--->250db havi 0,15 napi 0,004
251--->500 db havi 0,15 napi 0,0042
501--->750db havi 0,16 napi 0,0044
751--->1000db havi 0,17 napi 0,0046
1001--->1250db havi 0,18 napi 0,0048
1251--->1500db havi 0,19 napi 0,005
1501--->1750db havi 0,2 napi 0,0051
1751-->>> havi 0,21 napi 0,0052
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

doqxstudio és Fealar köszönöm nektek a válaszokat! :)

Így már végre sikerült megértenem mit kell számolgatni, és miért éri meg jobban a kevesebb bérenc! :clap:

Itt is igaz a közmondás: "A kevesebb néha több!"
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Befektetni úgy kell, hogy előtte az ember használja a matematikát ... az sokszor csodákra képes!

Mindenkinek azt tudom ajánlani, hogy mielőtt bármit is tesz, matekozza végig a dolgot (a sávos bérelt árakat felhasználva) és az ott mindenre választ ad. Tudom sok idő, tudom foglalkozni kell vele, tudom-tudom, de meg kell csinálni.

A forumon ebben a topikban már írtam arról, hogy a tavalyi évet 1250 RR-el húztam le, majd onnan akartam meglépni a 2000 RR-es lépést. Ekkor jött a matek a képbe és a számolgatások azt hozták hogy a legjobb befektetés/nyereség arányt a 750 RR hozza, utánna az 1000 RR utánna az 1250 RR. Ekkor léptem meg azt hogy nem 2000RR-re bővül a csapat, hanem a legjobbakat megtartva visszamegyünk 750 RR-re. Ez is történt. Most hogy én is amit betettem visszakaptam lépem meg azt hogy béreltem újabb 500 RR-t a 750 RR fölött, s abból a plusz 500 RR-ből válogattam ki újabb 250 RR-t, kiknek az átlaguk megfelelő volt, így most jelenleg 1000 RR-el vagyok az oldalon.

Jó azért az hogy nem csak tőlem halljátok, olvassátok hogy mit is lehet az oldalból kihozni, mert így nem vagyok vádolható elfogultsággal. Ez mindenképp pozitív hogy mások tollából is tudjátok ugyanezen "sikerstory"-kat olvasni.

Minél hamarabb léptek, annál hamarabb juttok Ti is el arra a pontra ahol az egész már önmagát termeli ki. Lépjetek és legyetek türelmesek, nem szabad csak a mára gondolni, türelmesnek kell lenni és kitartóan menni előre az úton. A munka (nem kevés munka lesz!) az eredményét a végén meghozza. Kitartás "sporttársak" :)

...

Amúgy "sporttársak" most jövök az oldalról, ma is nyertem 2 centet a Grid-en, íme:

Kép

ffookkaa11
Aug 21st, 2016 12:37:15 $0.020
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

ffookkaa11, ebből az 1000 RR-ből nem fordul elő néha, hogy időnként leállnak reffek és cserélni kell őket?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nem igazán tapasztalom. Úgy látom hogy akik beálltak azok hozzák az eredményeket.

Nekem az 1000 RR olyan 6400-6600 között kattol naponta. (Sajnos a tavalyi évben ezt a szelekciót nem tettem meg, s az átlaguk valahol 5.6-5.7 között volt ... ha hamarabb tudom hogy valóban mit lehet belőlük kihozni, cselekedtem volna). Most már figyelem őket, de szerintem ettől feljebb ésszerű anyagi keretek közt nem lehet menni (mármint az átlagot tekintve).
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

A mai:

Kép

ffookkaa11
Aug 22nd, 2016 10:01:41 $0.020
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ma is ugyanaz, 2 cent:

Kép

ffookkaa11
Aug 23rd, 2016 12:03:20 $0.020
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Sziasztok!

Nagyon jók a leírások, köszönöm. Azt kérdezném meg, hogy eleve csakis tagsággal béreltetek, vagy először mielőtt befektettetek még standardként is? Legalább a havi golden nélkül nem is érdemes bérelni? Csak tagsággal lehet profitos mondjuk egy autopayes bérlés?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Szia,

Igen! Csak tagsággal tudsz profitos lenni béreltekkel! Ez fontos, mert nehogy "korán" elmenjen a kedved az oldaltól!!!

Ha tudok bármiben segíteni kérdezz itt, vagy akár PÜ-ben is, próbálok segíteni!
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Rendben köszönöm a felajánlást, lehet élek vele majd :) Most egyenlőre számolgatok, gondolkodom hogyan is legyen, meg olvasgatom az elemzéseiteket, viszont közben nyertem 2 centet a griden ami nem is rossz :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Kedvcsinálónak tuti nem ... láthatod (direkt azért is hozom, írom be a fórumba) relatíve jól lehet a Grid-el is haladni. Én minden nap lenyomom mindkét oldalon a Grid-et is. Ez szerintem egy fizető és megbízható oldalnál bevállalható!
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A korábbi írásokban azt olvastam az éves golden 100$, most viszont azt látom, az upgrade táblában, hogy 80$, ez azóta csökkent le, vagy akció van?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Hmm. itt nem most vettem, s nem is nézegettem azóta, de a másik oldalon ott pl. most akció van, azt tudom, olvastam.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

rasim írta:Sziasztok!

Nagyon jók a leírások, köszönöm. Azt kérdezném meg, hogy eleve csakis tagsággal béreltetek, vagy először mielőtt befektettetek még standardként is? Legalább a havi golden nélkül nem is érdemes bérelni? Csak tagsággal lehet profitos mondjuk egy autopayes bérlés?
a Silver tagság már hoz némi pluszt (havi $4-5). esetleg érdemes lehet azzal kezdeni, és feltölteni a bérelteket maximumra, de a havi Gold már kézzelfoghatóbb eredményt hoz, 500 bérelttel $25-30-t.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

rasim írta:A korábbi írásokban azt olvastam az éves golden 100$, most viszont azt látom, az upgrade táblában, hogy 80$, ez azóta csökkent le, vagy akció van?
reggel vettem észre, h 31th of August 23:59 szerveridőig az éves Gold, Gold Plus és Diamond tagságok 20% akcióban vannak. :good:
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ma 2 centet nyertem:

Kép

ffookkaa11
Aug 29th, 2016 18:46:38 $0.020
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ma is 2 cent:

Kép

ffookkaa11
Aug 30th, 2016 10:38:29 $0.020
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Többször emlegettétek a ROI-t, azt le tudná nekem valaki hozzáértő írni, hogy az itt pontosan mit is jelent és hogyan működik? Hogy mire kell figyelni?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

A "ROI" kezdőbetűk összessége ... Return Of Investment (Befektetett összeg megtérülése). Amennyiben ez a szám 100, az azt jelenti, hogy a rendszerbe betett pénzed 100%-ban visszakaptad, s azt követően amit a rendszerből sikerül kivenni, az már mind haszon, profit. Természetesen minden oldalnál arra törekszünk, hogy ezt a számot elérjük, s azt követően minél jobban meghaladjuk azt. Nagyságrendileg ez a ROI.
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Köszönöm, kb erre gondoltam, csak azt nem tudtam, hogy itt van e valami szabály, mert ha jól emlékszem láttam olyan oldalakat, ahol az oldal szabályzata foglakozott ezzel, hogy mennyi lehet.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Igen, vannak olyan oldalak ahol meghatározzák hogy pl. 150%-ig tudsz kivenni az oldalról ... itt (még) ilyen nincs, nincs ilyen "határszám".
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég