ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem ma is normálisan ment. Se lassulást se semmi egyebet nem tapasztaltam azokból amit írtatok. Engem 2 hete fizetett ki ez is meg a társoldal is. Lehet a sebesség szolgáltató felöli gond?
Most anyóséknál Upc-n jól ment. Otthon digi van azzal se volt még ilyen gondom
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Oké köszönöm :)
Nem is vitattam az oldal megbízhatóságát... :) Csak nekem tényleg baromi lassú sokszor... és az hogy a reklámokat nem bírtam megnézni azt úgy értsétek hogy hosszas töltés után végre elindult... a végére ért és nem jöttek be a képek sem a pipa és nem is írta jóvá a rekit :/
Nem hiszem hogy a netemmel lenne baj hisz minden más oldal tökéletesen fut (és viszek egy pár oldalt :D )
Az RRek meg csak kicsit idegesítenek... oylat én is tapasztaltam hogy 1-2 napig nem voltak... de a mai már a 3-4. nap :) Remélem azért 1-2 napon belül engedi az admin a bérlést :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én pl. most csinálom az oldalt, s pl. a tegnapihoz képest nekem most gyorsabban megy. Amúgy én Bp.-en csinálom és DIGI hálózaton ... nem tudom Te merre és min csinálod?
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én BPtől 30 kmre :) T-Home van nekem... de nem hiszem hogy a nettel lenne a baj mert ahogy írtam minden más oldalam simán megy csak Scarlet rosszalkodik sűrűn :)
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Sziasztok!
Végigolvastam lényegileg ezt a fórumtémát, és engem is felcsigáztatok a sok Scarlet dicsérettel kb. 1 hete.
Azóta időnként ránéztem, hogy mekkora csomagot engedne bérelni. Tegnap este éjfél körül is legördítem, hát kiadja hogy 200 a legtöbb.
Na itt már nem bírtam visszatartani magam a fentiek miatt, így uccu neki, magamat is meglepve a hirtelen zsigeri elhatározással, betoltam 40 dodot, és lecsaptam a 200 bérencre, majd a havi gold -ra - ez így pont 40. Meglátjuk, mi lesz - gondoltam.
Azóta izgatottan, türelmetlenül várom a fejleményeket. Persze tudok türelmes is lenni, de tudjátok hogy van ilyenkor. :)
Egyenlőre még az "AVG"-m haloványnak néz ki, persze 15-16 óra után még nem lehet AVG-ről érdemben beszélni.

Az némiképp megnyugtatott egy idő után, mikor írtátok többen is, hogy kell pár nap nekik, míg úgymond beáll egy jobb AVG. Úgy legyen! De jó lenne már látni is.
Érdemben eddig csak a Neobuxon béreltem, bérlek. Már a 4. gold évemet taposom ott, 244 bérenccel, és pár száz dodo profitot szedtem ki belőle, és még fogok is, de ott nyertem 2 év ingyen goldot, így könnyebb a dolgom. Szóval van fogalmam a bérlésről.
Itt kicsit mások a körülmények, a paraméterek. A beszámolóitok alapján jobbnak tűnnek. A Neon is rengeteget számoltam, elemeztem, és jó eséllyel itt is fogok.

Valaki írt korábban itt az autopayről egy téves adatot, azt szeretném korrigálni: Ahogy én olvasom a FAQ-ban, az autopay jóval kedvezőbb ktg-ű, mint a 30 napos bérlés. Számításaim szerint a 150 napos hosszabbítás körül van az ára 1 napra vetítve, azzal a nagy előnnyel, hogy autopaynél mindig csak 1 napot kell fizetni. Szóval tényleg jó dolognak látszik. Persze az a fő kérdés, hogy csak autopay-jel hány napig tudunk megtartani átlagosan 1 bérencet.
Írtatok erről is érintőlegesen. A gyakorlat majd megmutatja számomra is.

Arra tudna valaki választ adni, hogy Paypal-os pénzkikérésnél mennyit von le pontosan Scarlet?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én autopayezek. 500 bérenccel. Az elején ne kapcsold be csak ha már beálltak és kb 6-9nap van még nekik hátra addig a profitból tagság meg bővítsd a refeket. A legrégebbi refem 1,5 éves. A legfiatalabb 3 hónapos. És eddig 120$ profitnál járok úgy hogy márciusban volt az utolsó befizetésem.

Tavaly december óta van napi RR statom excelben. Ha otthon leszek elküldöm ha érdekel.

Sok sikert.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hát igen, ez is egy szempont, de én meg arra gondoltam, hogy ha már az elején bekapcsolom, akkor hosszabb ideig tudom vinni őket kizárólag autopayből. Amúgy lehet igazad van, de örülnék, ha tovább érvelnél az álláspontod mellett. Úgy jobban meg tudom érteni, hogy szerinted miért jobb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2016.11.01. 18:33-kor.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nekem nincs hosszú távú tapasztalatom, de pár hónap alatt amelyik RR jó, az kattol minden nap, autopay-el nem fog szerintem lejárni soha, csak a gyengék járnak le, de azok meg úgysem kellenek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez sztem azért nem olyan jó ötlet... (bár én is csak nem rég kezdtem és "csak" havi gold és 500 RR-nél tartok) mert a jó refek meg fognak mindig hosszabbodni 1 nappal... a rosszak meg úgyis lejárnak majd. Vagyis sztem ha az elején rá nyomod az autot... a jóknak benn lesz majd 25+ napjuk ami felesleges hisz 10 nappal is ugyan az. Csak a a 15 napod teljes bevétel és nem von az auto semmit se :)
Aztán lehet rosszul gondolom :) De én is csak a 20. nap nyomtam be az autot kb.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Sejtettem hogy ez lehet mögötte, csak féltem a gyakorlatban nem működik, de neked több a tapasztalatod Scarlettel, mint nekem, szóval megfontolandó a dolog.
Ki is kapcsoltam. Kösz a tippet.
Ja és Fealar küldd légyszi, érdekelne az excel statod. Én is akarok vezetni valamilyen módon.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Laci írta:Ez sztem azért nem olyan jó ötlet... (bár én is csak nem rég kezdtem és "csak" havi gold és 500 RR-nél tartok) mert a jó refek meg fognak mindig hosszabbodni 1 nappal... a rosszak meg úgyis lejárnak majd. Vagyis sztem ha az elején rá nyomod az autot... a jóknak benn lesz majd 25+ napjuk ami felesleges hisz 10 nappal is ugyan az. Csak a a 15 napod teljes bevétel és nem von az auto semmit se :)
Aztán lehet rosszul gondolom :) De én is csak a 20. nap nyomtam be az autot kb.
Ha már az elején bekapcsolod az se baj csak sokkal lassabban fogsz haladni.

Itt a lényeg. Amelyik jó azt pár nap max egy hét után látid. Mivel kihullanak a rosszak értsd ami nem éri el a 4.2es átlagot azt cseréled. Mivel 500rr napi díja 2.1$ eut ha leosztod az autopay árával ami per pill nem tudom mennyi mert telefonról vagyok akkor 4.2 jön ki határnak. 200nál egy kicsit kevesebb. Viszont ha nézzük ahogy nálam volt (nem szent írás) 200rr kb 6os átlagot produkált 4nap után ami 200x6=1200 amit ha szirzol a klikk értékkel 1200x0.001=1,2$/nap itt már kevesebb mint 10nap alatt megvan a havi tagságot utána még 5-6 nap és van +50rr-ed. Itt kezdődik a matek előlről és fel lehet tornázni kb 300rr-re az első hónapban úgy hogy.már megvan a következő havi tagságod. A második hótól meg autopayezel hogy ne járjanak le a refek (ami nem olyan azt meg cserélni asszem 4 cent egy csere)
Ez csak egy durva saccolás volt. Otthon nekem egy füzetben le van vezetve hogy csináltam.
Remélem érhetőre sikeredett. Mobilon nem látom át a szöveget annyira :)

Rossz hsz-t idéztem. :D a mobil átka
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Na ha már benne vagyunk ...

Azért ma is osztogatott az oldal a Grid-en :D

3x2 centet tudtam "összekaparni", íme:

Kép

Kép

Kép


ffookkaa11
Nov 01st, 2016 18:53:27 $0.020

ffookkaa11
Nov 01st, 2016 18:49:40 $0.020

ffookkaa11
Nov 01st, 2016 18:42:30 $0.020
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Itt is 2 centet hozott a Grid ma.

Kép

ffookkaa11
Nov 05th, 2016 21:37:09 $0.020
Kép
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Fealar, kösz az elemzésed.
Jónak, reálisnak tűnik rövid Scarlet-es tapasztalatom alapján is. :)
Ahogy írtam, ki is kapcsoltam az autopay-t egyenlőre.
Ami szokatlan / hihetetlen volt számomra, amíg nem láttam, hogy itt gyakorlatilag (szinte) minden nap kattolnak a bérencek, ezért kizárólag autopay-jel úgy tűnik tényleg finanszírozhatók nagyon sokáig, így nem kell feltétlenül költséges hosszabbításokba verni magunkat. Ez hatalmas előny.
A Neobuxon (ahol régóta vannak bérenceim), és több más oldalon ez nem így van, ezért nem gondolkodtam ebben, amíg nem mondtátok, ill. meg nem tapasztaltam magam is.
Van két másik dolog, ami foglalkoztat:
1. Hogy mennyit von le Scarlet Paypal-os kikérésnél?
2. Ha ilyen profitrátát produkál az oldal, akkor hosszútávon hogy tudja fenntartani magát. Azaz meddig lesz nekünk még ez a "profitkánaán" kis túlzással. Persze nem tudjuk a választ gondolom. Lehet hogy csak az admin tudja, vagy még ő sem. Meglátjuk.
A kérdés amúgy gyakorlati szempontból a hosszútávú bérlés fejlesztési stratégia szempontjából fontos.
Azaz, inkább nagyobb biztonságra, minél előbbi nullszaldóra, kivett profitra törekedjen az ember, vagy legyen merészebb és forgasson mindent vissza, ill. toljon be jó sok további pénzt, hogy nagyobb havi profitja legyen annak árán hogy csak jóval később, évek múlva éri el a ROI-t, ill. az abszolút profitot. Illetve, e 2 szélsőség között bármilyen köztes fokozatban lehet gondolkodni.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem múltkor 30$után kb 40-50centet vont le. Ha jól emlékszem 2% a fee összesen. Nem egy ökör ára.
Valamt jól csinál az admin mert 2009óta stabilan megy az oldal. Tavaly vett még 4 évre domain és script hosszabbítást is szóval előreláthatólag még megy egy darabig.
Kifizetéssel még nekem nem volt gondom meg szerintem mivel a top3 ban benne van így akadhat neki nem kevés befektetöje is akik nem 50-100$-okkal bohóckodnak. És mind a 2 ptc oldala stabil. Bár a scarlet szerintem erősebb mint a planet.

Profit szempontjábó meg az összes út járható . Én a rövid vagy közepes távú megtérülést preferálom de ez egyéni nézőpont.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Köszi a válaszokat.
Több újabb dolog is van.
1. Nem bírtam ki - szóval épp most növeltem +300-zal, azaz 500-ra az RR-jeimet. Az általatok mondottak, ill. a számításaim alapján sokkal profitosabbnak tűnik mint a 200. Újra izgatott vagyok, hogy mi lesz hogy lesz. A 200-at már megszoktam 1 hét alatt és látom már hogy alakulnak a dolgok. De most ez az 500! Ugyanazokra az AVG-kre számíthatok mint 200-nál vagy csökenni fog?
Megnéztem Fealar a küldött táblázatod. Úgy látom nálad nem csökkentek az AVG-k, ahogy 500-ig növelted az RR számot.
Ha nálam is így lesz akkor biztatóak a kilátások. :)
Remélem minden jól fog alakulni, mert már 77 dodot toltam Scarletbe.
2. Volt más is, de eszembe kell hogy jusson. :unsure:
Igen. Az év végi ünnepek alatt, lehet akciókra számítani? Ha igen milyen, mikor? Persze csak azt tudjátok elmondani, hogy tavaly, ill. korábban mi volt, de arra is kíváncsi lennék.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2016.11.07. 11:49-kor.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Csak türelem. Ha megnézted a statjaimat látod az átlagokat. Stabil lesz csak kell pár nap amíg beáll.
Sok sikert
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam most sem a grid sem a reklámok nem jók. Egyik se csinál semmit, nem indulnak el.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én reggel le nyomtam mindet gond nélkül
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Estére jó lett, de ma reggel most is ugyanaz a gond, nem lehet csinálni vele semmit.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Bolondult meg ma valakinél az RR stat? A grafikon szerint a 480 béreltem ma eddig 3776-ot kattintott, az 7,86-os átlag, soha ilyen magas még nem volt, általában 3000 körül mozog a kattok száma.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem is hasonló a helyzet. Forumon olvastam hogy valami gond volt de már javították
edina13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016.03.20. 17:49
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: edina13 »

Sziasztok!
Az 500 refem ma nullát kattintott, miért lehet? Ti is tapasztaltok hasonlót?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Tegnao volt valami gond velük. Nekem ma rendesen kattoltak trgnap meg valami 7,3as átlagot a 6,3 helyett. Szerintem írj egy ticketet az adminnak
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: detros »

Mostanság elég érdekesen jönnek nálam a kattintások, volt amikor 500 bérencre reggel már ott volt a 3000+ kattintás, ma 21 után még csak 1500.
Az átlagok továbbra is jók, csak az eddigiekhez képest azért fura :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Ma végre nekem is sikerült elkezdenem az építkezést! :clap:
Havi Golddal és 200 RR-el indítottam most. :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Free tagoknak levitte a grid lehetőséget a felére 20-ról 10-re. :(
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Tegnap megérkezett a legfrissebb kifizetésem :)
scarlet2016nov.png
scarlet2016nov.png (42.9 KiB) Megtekintve 6396 alkalommal
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

:!: SOS!!!! :!:

Ma délután fél 1-kor scarleten vettem havi gold tagságot és 200 RR-t. Akkor még minden rendben volt. a tagságot is jóvá írták és megkaptam a 200 RR-t is. Azután kilépés nélkül bezártam a böngészőt kikapcsoltam a gépet és visszamentem dolgozni. Most 17 óra után amikor megnéztem a scarlet fiókomat azt látom, hogy újra Standard vagyok, tehát törölték a tagságomat és nincs 1 db RR-em sem vagyis a 200 db RR-t is törölték. :cry: :angry:
A vásárlásra szánt 40 dolcsimat meg visszarakta PB-be!

Ezt magyarázza el valaki mi történhetett, mit csináltam rosszul? Tapasztalt már valaki hasonlót?
Mi ilyenkor a teendő?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Volt egy rövid leállás 1 és 3 között. Az oldal Fórumán volt is bejegyzés róla
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 4 vendég