ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A béreltek nem igazi emberek, hanem robotok, így azokat max én törlöm inaktivitásért, nem az admin :) szerintem ha nem hiba, akkor ezzel megint a bevételünket csökkenti az admin...
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

A véleményem a romlásról:
1. A dolog teljesen általánosnak néz ki a fórumbejegyzések alapján, azaz mindenkit érint.
2. Kb. arról lehet szó, hogy most jutott el az admin oda, hogy belátta, hogy ez a profitráta hosszútávon nem tartható, így rontott a feltételeken több szempontból is (kicsivel magasabb bérlési ktg., magasabb autopay díjak, alacsonyabb RR átlagok). Egyszerűen állított a csúszkán, mondjuk így, így a botok kb. 10 napja nem hoznak annyi hasznot.
A profitunk mértéke csökkent, de még így is vonzó maradt az oldal, hisz van rajta profit, csak hosszabb idő kell a ROI eléréséhez.
Bár még nem látjuk a végét szerintem, hol fog ez a romlás megállni.
A másik kérdés pedig az, hogy a feltételek romlásával vajon hosszútávon tudja majd admin profitban, fizetőképesen tartani az odalait vagy nem?, mert ezen múlik minden végső soron.
És ez válasz a bennem régóta ketyegő kérdésre, aminek többször hangot is adtam itt, hogy admin hogy tudja fizetőképesen tartani az oldalt hosszútávon. Hát így. Állít a csúszkán ameddig szükéségét érzi.
Persze ez egy kényes egyensúly, mert a userek közössége, ill. egy részük már hangot is adott nemtetszésének a fórumokban (gpt, scarlet).
A felzúdulás részint érthető, hisz hirtelen rosszabbodtak a feltételek, így aki a korábbi feltételekre alapozta a befektetéseit, ill. a stratégiai terveit, az most érthetően csalódott.
Más szempontból meg nem feltétlen jogos a dolog, hiszen aki kicsit is járatos, tudatos a netbiznisz dolgaiban, annak legalábbis éreznie kellett, hogy túl magas a profitráta, és meg kellett hogy fogalmazódjon benne a fenntartás, hogy ez nem tartható hosszútávon. Úgy látszik, most jött el a vágások ideje sajnos.
Nagyon bánom hogy nem 4-5 éve kezdtem befektetni az oldalba, amikor regeltem rá, de nem tudtam, hogy ennyire profitos itt a bérlés, meg hogy ennyire megbízható az oldal. Hát ez van.

A magam részéről NEM JAVASOLNÁM MOST AZ RR-EK CSERÉJÉT, AZ INTENZÍV CSERÉT MEG VÉGKÉPP NEM, ugyanis mint mondtam, az a véleményem, hogy a romlás egy tudatos döntés eredménye, noha úgy tűnik admin ezt nem kívánja felvállalni a fórum, ill. a userek közössége előtt - ez álságos részéről, és szerintem nem túl szimpatikus, de hát ez van. Ő pont csak ennyit mond, hogy ha romlanak az RR átlagok, hát cserélni kell és ennyi, miközben a hozzászólásokból, + a saját statunkból egyértelműen látható, hogy kb. 7-10 napja kezdődött a romlás, szabályszerűen, de váratlanul és általánosan, azaz felhasználók sokaságát érintve, ha nem mindenkit.
Persze tesztelésként ki lehet próbálni a cserét 1-2 emberen. Én egyetlen egy RR-t cseréltem 5 nappal ezelőtt - hát eddig nem mondhatnám hogy megérte. Egyesek már belefogtak komolyabb cserékbe a forumon is írtak róla, nem mondhatnám hogy jókat.
referencia pl. itt: http://www.scarlet-clicks.info/forum.ph ... by=ASC&p=2
De a Fealar is utalt rá 2 bejegyzéssel feljebb, hogy nem vált be neki a csere.

Lehetünk optimisták, és mondhatjuk, hogy a romlás csak átmeneti, hisz volt már ilyen. Lehetünk pesszimisták és mondhatjuk, hogy ajjaj, nagy baj van. De a valóság szerintem az, hogy kb. csak a jövő tudja majd eldönteni, hogy mekkora a baj, vagy van-e egyáltalán valami baj, és hogy mi lesz a vége.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

No nem akarom elkiabálni a dolgot, de a mai RR átlagok egész jól alakulnak a napokban megszokottakhoz képest, ha az időarányos részidőt veszem alapul, aztán majd a nap végén meglátjuk.
Update:
Igen, a nap végére is jobb lett a megelőző napokhoz képest - a részidő jól mutatta.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Valami változott, mert a 22-étől leállt béreltek nagy része újraindult, már csak 1 van, ami 23-án volt aktív utoljára, nálatok mi a helyzet?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, épp most akartam írni, a tegnapi nap nekem már ismételten az átlagom 6.5 fölött volt (6.549), lássuk mi lesz ma.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

2 centet adott a Grid ma:

Kép

ffookkaa11
Jan 30th, 2017 19:11:07 $0.020
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

2 cent ma is a Grid-en a nyereményem:

Kép

ffookkaa11
Feb 04th, 2017 18:33:21 $0.020
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

van néhány új hirdetés, ami Scarlet-Clicks évfordulóra utalva ingyen pénzeket ígér különböző fizetési processzorokra vagy az oldalra.
nos szerintem ezek el akarják lopni az adatainkat, meg ne adjátok a belépési jelszót!
NINCS INGYEN LEVES!
Kép
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hát emberek!
Ez a mai nap. Újabb trükk vagy mi ez?
Ilyen se volt még, de most megjelent nálam sajnos.
Épp most 17:30 van. A mai RR bevétel: 3037 katt = 3,037 $. A kiadás pedig, vagyis a mai autopay: 3,565 $.
Mi van itt? :? :rofl: :o Ez gáz!!! Több mint fél dodos eddig a napi veszteségem a mai RR kattból. Ez lesz az új trend? Kezd nagyon elegem lenni a sok kavarásból.
És mivel nézetem szerint egyértelműen robotokról van szó, nem élő emberekről, így azt is gondolom, hogy az admin állítgatja mindenfelé a napi kattokat, probálkozik különféle módszerekkel. A lényeg az hogy az elmúlt, nem is tudom, mondjuk 2 vagy 3 héten - az oldal az én szememben elveszítette megszokott kiszámíthatóságát, és hasonlóan vagyok a GPT-planet-tel is. A kattértékek csökkennek, egyre kisebb a napi profitom, ma meg egyszerűen mínuszba rak az oldal. Elég frusztráló ez számomra, megmondom őszintén.

Ó! De látom nem vagyok vele egyedül. Ez megy ma sok helyen vagy talán mindenkinél.
Itt írják többen a fórumban: http://www.scarlet-clicks.info/forum.php?topic=52316

És admin már nem válaszol olyan készségesen a fórumban mint mondjuk 1-2 hónapja, sőt gyakran inkább nem is reagál.
Ezek mind rossz indikátorok nézetem szerint.
Ezek után kicsit röhejes a fórum aláírásom. Igen elgondolkodtató, hogy sajnos Scarlet-tet és GPT-t lehet ideje lenne kiszednem belőle.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nálam is hasonló a helyzet ma (éves Gold tagsággal).
türelem, nyugalom! a vergődés biztosan nem segít semmit, hanem inkább ront a helyzeten.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

minden esetre az autopay-t kikapcsoltam, ha már úgy is veszteséges :)
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Valami változás az oldalainál vannak, pl. most láttam jópár RR egy ideje nem kattintott (ez nem volt jellemző a 2 oldalra) ... valószínű az eddigi jóformán semmi stratégiát át kell dolgozni olyanra hogy pozitívan jöjjünk ki a dologból.

Minden esetre a nyavajgásokat, sírásokat én sem értem, nyugalom és ész kell az oldalakhoz, semmit nem szabad erőből, ész nélkül csinálni, mindenkinek használnia kell a józan eszét és annak megfelelően cselekedni. Ha változik valami, nekünk is vele együtt kell változni. Mindkét oldal nagyon-nagyon régi versenyző, megéri velük tervezni/áttervezni hisz a kezdetek óta (ami ugye nem tegnap, tegnap előtt volt) stabilan és kihagyások nélkül fizet a tagoknak.

Több respektet az oldalnak!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Úgy nézem két nap veszteség után tegnap már újra pluszos volt az autopay is, helyreáll talán a rendszer.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a mai jelenlegi állás szerint majdnem 0 profit autopay-el (ref katt: 4,856, autopay: 4,82)
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Mai napnak még nincs vége, de nálam már minimális profitban van ma is.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Valami volt, történt az oldallal, érezhetően visszaesett itt is a hozam ... most kb. a társoldal szintjére esett.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Nekem már az ötödik napja erősen mínuszos az oldal, s ahogy nézem, ma sem lesz jobb a helyzet. Mind az AutoPay, mind az egyedi hosszabbítás veszteséges, s nem is kicsit. Nem akarok vészharangot kongatni, s kinézve az ablakon is szép napsütést látok, de még pár napot adok, hogy helyrerázódjanak a dolgok. Áprilisban jár le az éves Goldom, nem hiszem, hogy hosszabbítok. Sőt, azt hiszem, minden PTC oldalból kivonulok, én befejeztem.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Azért nem ennyire xar a helyzet, ennyire nem kell leülni ... de az oldalon át kell gondolni a stratégiát, igaz ehhez az is kell, hogy lássuk mire áll be egyáltalán az oldal. Nyereséget nyilván el lehet majd érni, és profitos is lesz a dolog, de lehet mindez autopay-el nem fog menni, csak kizárólag hosszabbítással (240 vagy 365 nap). Ezen sem kellene meglepődni, hisz ugyanez a helyzet pl. Neobux-on is, ott sem igazán lehet jól kijönni autopay-el, mégis jópáran csináljuk azt az oldalt is.

Kattintani-kattintani-kattintani és az oldal megmutatja majd mi az a scenario amit követni kell majd.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Kedves Admin bizonyára igazad van. Más és talán hosszútávú stratégia kell. Csakhogy... Nálam a kockázatelemzés két alapvető pillére a bizalom és a kiszámíthatóság. A Scarlet és a társoldalán ezek voltak a legfontosabb vezérelvek, amikor pénzt fektettem be. De valami most megváltozott... Sajnos, senki nem tudja mi lehet a háttérben, csak találgatunk - gyanítom, fogyóban az admin pénze. Véleményem szerint ilyenkor ki kellene állnia a nyilvánosság elé és őszintén beszélni, de nem, eltűnik, mint szürke szamár a ködben. Bezzeg Valentin napi promókra van ideje! Nyilván, egy dolog kellhet neki most sürgősen - pénz. A pénzcsap elzárásával próbálná elterelni a jónépet, hogy hosszabb távra kösse le a robotjait. De nekem például a Planeten van olyan robotom, amelyik még ebben a hónapban egyet nem kattintott!! S nem is egy! Így pedig nehéz rávennem magam bármilyen beruházásra, mert nem látom a nyugalmat, a kiszámíthatóságot és a biztonságot. Biztos, mindenki más cipőben jár. Én már elmondhatom, hogy nem futok a pénzem után - hisz vastagon megtérült minden beinvesztált dollárom. Épp ezért, amit tudok még kiszedek és a bennmaradóknak pedig további sikereket kívánok!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Természetesen mindenki saját maga dönt mit és meddig vállal be, én nem is erre próbáltam terelni a dolgot, én csupán azt mondtam hogy az biztos valami változás van az oldalon, és hogy az eddigi bérlünk bekapcsoljuk az autopay-t és kész, ez a világ úgy tűnik vége. Valami történt az oldallal, ez biztos, az átlagok mindenkinek csökkentek, ez is biztos. Ehhez kell majd idomodjunk (vagy sem), ezt a megváltozott helyzetet kell majd elemezni, és kitalálni a hogyan tovább-ot.

Az biztos az oldal az utóbbi úgy kb. 2 évben nagyot nőtt, rengeteg új tagja lett, népszerű lett és stabilan fizetett és fizet most is (annak ellenére hogy kifizetési bizonylatokat nem töltök fel, stabilan érkeznek a kifizetések, mind 7 napra a kikéréstől. Egyszer sem volt csúszás.

Nekem azzal sincs bajom, hogy az Admin "gondolkodik" és látja, foglalkozik a pénzügyi oldalával az oldalnak (ezt tette gondolom az elmúlt 8 évben is) és ha kell, bizony be kell avatkoznia az oldal és tulajdonképpen minden tag érdekében. Én is azt gondolom Ő most ezt teszi, a csúszkákon korrigált (amit meg kell mondani idáig azért igen gazdagon hozott mindannyiunknak) és próbálja kezelni a helyzetet. Amit én gondolok (persze nekem semmi hatásom nincs az oldal működésére) hogy Neki úgy kellene pozicionálnia a bevételeket, hogy azért gold tagság + RR-el nyereséges kell hogy legyen a dolog. Vissza lehet venni ebből (persze mi ennek nem örülünk) de azért ebben van még tartalék. Nyilván az nem elfogadható hogy Havi golden + RR autopay-el és a végén minden nap veszteség van, ez Neki sem lesz jó, mert ebben a tagok nem látnak majd semmi rációt és nyilván nem hogy növelnék a tagság/béreltjeik számát, hanem épp ellenkezőleg, szépen leépítik azokat. Én nem gondolom hogy Neki nem lenne ennyi esze, szerintem most a csúszka optimalizálása zajlik, próbálja belőni hogy hol az a határ amíg el lehet menni (odáig el kell mennie) de onnan túl meg már nem lehet mennie. Én azt gondolom most ennek van itt az ideje Nála, ezen dolgozik.

Még szerencse hogy mi itt nyíltan tudunk erről beszélni, igaz csak ötletelünk, a konkrétumokat meg meglátjuk majd.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Igen, én is így gondolom - optimalizálja csúszkát.
Csak nem vagyok benne biztos, hogy sikerül neki. Meglátjuk. Reméljük, igen. Végül is van rá esély.
Az az érzésem egy kicsit későn kapott észbe - különben finomabb lépésekkel is megoldhatta volna a dolgot, és nem kellene most "bújkálva" megválaszolatlanul hagynia megannyi felhasználó különféle aggodalmait, észrevételeit, kérdéseit.

Amúgy én még mindig profitos vagyok kizárólag autopay-jel, csak kisebb a profitom, mint korábban. Mármint napi szinten (leszámítva a pár nappal ezelőtti, ominózus 1-2 napot). A probléma az nálam, hogy még mindig csaknem 200 dodo mínuszban vagyok (Scarlet +GPT), mivel sajnos csak okt. végén kezdtem a 2 oldalba invesztálni, ugyanis nem tudtam az infóról, hogy ilyen jól fut itt a szekér. Tehát az elért napi profitjaim mértékétől függ, hogy mikor érem el a nullszaldót, és mikor kezdek valódi profitot realizálni.

Azt hiszem, most reagálnék a korábbi hozzászólásodra Admin a nyugalomról, meg a józan észről, tiszteletről stb.
Alapvetően lehet igazad a dologban -- szó se róla, eléggé megfontoltan reagálsz a dolgokra, ésszerűen stb. - legalábbis a hozzászólásaidból ez tűnik ki.
Mégis van itt néhány dolog, amit figyelmedbe ajánlanék.
1. Neked valószínű jó sok direkted van, bérelsz is ezerrel, több éve nyomod az oldalt, és más oldalakat is, jó eséllyel szép profitot csináltál már itt is, meg máshol is. Ezek jó dolgok. Egy ilyen pozícióból könnyű nyugodtnak lenni.
2. Nekem is volt profitom főként a Neobuxon meg még 1-2 helyen, de mint írtam itt 200 dodo mínuszban vagyok még, és tény hogy nem vagyok annyira kiegyensúlyoztott, amennyire lehetnék, így előfordul hogy egzisztenciális vagy egyéb megfontolásból időnként impulzívan reagálok ha 1-1 PTC hajója túlságosan hánykolódik, bizonytalanságokat élek meg stb. Ha túl nagy reményt fektettem az oldalba, és mégis rossz híreket hallok róla. Az a 60-70 ezer Ft is számít többé-kevésbé amit betettem e 2 oldalba, de talán még annál is fontosabb, hogy reménykedem még mindig valamennyire, hogy én is idővel szép profitot veszek ki innen, bár e remény halványulni, inogni látszik, és indulatosan reagáltam erre.
Az "emberek vagyunk" kifejezés közhely és mentségszagú, mindazonáltal azt gondolom, hogy a felhasználók jó eséllyel nem mindig azt a józan és teljesen megfontolt, indulatoktól mentes reakciókat produkálják -- a múltban és a jövőben -- e fórumon, amire a fentebb ecsetelt pozíciódból kifolyólag, és / vagy más okból, szívesen számítanál.

A tiszteletről:
Kétségtelenül fontos dolog, de talán ne menjen a szókimondás rovására, azonkívül pedig egy általam közvetlenül nem ismert PTC adminról + az oldalairól van szó. Elmondtam a véleményem, volt benne némi élcelődés az indulat levezetése + szórakoztatás céljából - ennyi szerintem belefér. Nem voltam különösebben sértő, nem léptem át egy bizonyos határt. Valószínű soha nem fogja olvasni ezt a magyar szöveget + a régi készségessége, reagálókészsége a fórumaiban alábbhagyni látszik. Oldalain az RR-ek kattintási diagramjai időnként majdnem úgy cikáznak, mint a BTC árfolyama. Sajnos jelenleg nem nevezném az oldalait kiszámíthatóaknak.
Végül is egy fórum a kibeszélés platformja, azt gondolom.

Na talán ennyit, és remélem, hogy nem volt sértő amit írtam, mivel nem annak szántam.
Nem reagáltam azonnal, mert időm is kevés volt, meghökkentem, és nem akartam ismét túl impulzív lenni, de mostanra összeszedtem / megfogalmaztam a válaszom arra, amit írtál.

Utóirat:
A mai Scarlet RR katt eddig egész jó. :) Nálam 15:57-kor 4418 katt 1000 RR-re. Időarányosan kimondottan jó, főként a közelmúlthoz képest. Talán mégis van remény - meglátjuk.
GPT-n szintén jónak tűnik a mai részidős eredmény nálam.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jatekos12 írta: ... itt 200 dodo mínuszban vagyok még, és tény hogy nem vagyok annyira kiegyensúlyoztott, amennyire lehetnék, így előfordul hogy egzisztenciális vagy egyéb megfontolásból időnként impulzívan reagálok ha 1-1 PTC hajója túlságosan hánykolódik, bizonytalanságokat élek meg stb. Ha túl nagy reményt fektettem az oldalba, és mégis rossz híreket hallok róla. Az a 60-70 ezer Ft is számít többé-kevésbé amit betettem e 2 oldalba, de talán még annál is fontosabb, hogy reménykedem még mindig valamennyire, hogy én is idővel szép profitot veszek ki innen, bár e remény halványulni, inogni látszik, és indulatosan reagáltam erre.
ezeket az érzelmi ingadozásokat ki lehet küszöbölni többféleképpen
1. kezeled a kockázatot, vagyis annyit fektetsz be, amennyinek az elvesztése még nem fájna, de kellően motiváló.
2. a befektetett pénzt nem tekinted a sajátodnak, ahogy egy pókerpartinál a tilt elkerülése végett a potban levő pénzt sem
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én az elmúlt egy másfél év tapasztalatát tudom veletek megosztani.
Több kikérésem volt már ezen az oldalon és bőven profitban vagyok, pedig csak havi golddal csinálom. Összesen kb 50-60 dollár befektetéssel kezdtem és 250$ kifizunál járok.
Én is emberből vagyok meg kicsit pánikoltam is az elmúlt 2-3 hét eseményein, de próbálom pozitívan felfogni. Nem tartom valószínűnek hogy az Admin direkt manipulálna, szóval én elhiszem 95%-ban hogy tényleg DDos támadás érte az oldalt. Nem vagyok naív és ő is ember lehet beleunt de ezt nem tartom hihetőnek ugyanis a társoldal nálam stabilan hozza amit eddig is hozott ( 5.1 és 5.6 közötti átlagot naponta).
Szerintem próbálja megtalálni azt a kényes egyensúlyt a bevétel és kiadás között ami mindenkinek jó lenne, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

@jatekos12:
Az előzményekben és most sem volt semmi sértő az általad leírtakban, az lehet hogy - ahogy írtad is - néha impulzív vagy, de akkor is azt mondom a normál keretek közt nyilvánulsz meg ... abszolúte nem érzem hogy bármiért is mentegetned kellene magad.
Annyi viszont látszik, ha nem egyből akarsz valamire reagálni, sokkal jobban jársz, mert magadban össze tudod szedni normálisan a mondanivalódat, s ez most meg is látszott az általad leírtakban. ... a páromnak is ezt szoktam mondani, nem erőből kell cselekedni, ülepedjen le a dolog picit, s azt követően már a fejünket is tudjuk használni, nem csak felindulásból írunk, beszélünk.

Ami magát az oldalt illeti, nem tudom mi lenne a jó az Admin részéről. Nekem sem tetszik hogy hallgat, ez biztos. Viszont azt sem tudom akkor mi lenne ha esetleg nyilatkozna hogy esetleges nehézségek vannak az oldallal (semmit nem tudunk, s abszolúte nem biztos hogy ez van a háttérben). Ha ilyen oldalról megnyilvánulna én azt gondolom az nem segítene az oldalnak, épp ellenkezőleg, pánik jönne elő, mindenki amit csak tudna próbálna menteni (kikérni) az meg oda vezetne hogy hirtelen még nagyobb kifizetési kötelezettsége lenne. Gondolj csak bele, egy banknál is ha pánik keletkezik, mindenki megy kivenni a pénzét, és ez a cselekedet meg is ölheti az adott bankot ... egyszerre egyetlen bank sem tudná kifizetni az összes befektetőjét, egyetlen banknak sincs akkora pénztartaléka hogy ha mindenki egyszerre szeretne kivenni pénzt azt megtudná ugrani.
Mindezt tovább gondolva, elindulnának az oldal ellen benyújtott dispute-ok, minek eredménye az lenne, hogy pl. PayPal zárolná az Admin számláját, ami miatt nyilván még annyira sem tudna fizetni ... remélem érted mi lenne mindennek a vége.

Nem tudom mi lenne jó választás Neki, mindent rosszul is lehet értelmezni, arról nem is beszélve mennyire fedné fel a teljes igazságot, mit hozna a tagok tudomására ... szóval nagyon bonyolult és összetett kérdés ez.

Mindannyian kik ezekbe az oldalakba akármekkora összeget, energiát bele teszünk, ezt úgy tesszük hogy kockáztatunk (nem is keveset). 1 egységet, 10 egységet, vagy 100 egységet veszítünk el, azt elveszítjük, az mindannyiunknak fáj, hisz azt másra is költhettük volna. Ez Neked is ugyanúgy fáj, mint nekem, vagy bármely más fórumtársunknak. Utólag tudunk ezen elmélkedni viszont előre semelyikünk nem lát. Bármiből jöhetsz ki jól, s bármiből jöhetsz ki rosszul ... az egyetlen baj, hogy ezt előre soha nem tudjuk ... ez kb. mint a lottózás ... vagy sikerül, vagy nem. Ott sem lehet semmit tenni ha veszítesz és hatalmas tömegek veszítenek hetente irdatlan összegeket a lottón, mégis hétről-hétre megismétlik ezen szokásukat. (zárójelbe, lottózni nem lottózok, azt tuti pénzvesztésnek gondolom).

Huh, ez sem lett rövid, remélem témánál is maradtam nagyjából :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

2. kifizetésem:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

úgy tűnik, beállt. a statisztika alapján 999 bérelt éves Gold-dal naponta $0.4-0.7-et hoz.
viszont az egyenlegem nem akar növekedni, $20 körül van napok óta.
megjegyzem, ha 1000 ref $170-ért + éves tagság $100-ért hoz évente $182-t hozna, az sem lenne túl vastag. persze több bérelt + befizetési akciók felhasználása szebb képet mutatna, de... erősen gondolkodom az egész PTC-zés felfüggesztésén, bár pár hónappal ezelőtt voltak terveim más oldalakkal is. bizonyára a PayPal mizéria is szerepet játszik ebben, de offline sokkal jobban keresek.
Kép
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Napok óta $0.36-hoz.Havi Gold-dal+Autopay,(0.36x30)=$10.8 ebből lejön a $10 havi Gold ára és marad kemény $0.8...... :(
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Ki gondolta volna, hogy egy 7 éve stabilan működő és fizető oldalba ennyire rizikós lesz befektetni?

Összesen 119$-t fizettem be eddig (éves Gold + 500 RR).
Viszont ezt a 119$-t a jelen állás szerint igen nehéz lesz kivenni belőle.
1-2 hete elkezdtem a 6.5 AVG feletti RR-eket 365 napra meghosszabítani.
Ekkor kezdett el varriálni az Admin, és most ott tartok, hogy ezeknek a meghosszabított RR-eknek lecsökkent 6.3-ra az AVG-jük.
A többi RR-em AVG-je pedig 5-6 között van.

Szerintetek fog ez a helyzet pozitív irányba változni? Érdemes lenne még tovább építkezni az oldalon vagy inkább amit tudok mentsek ki belőle?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg több akció is van az oldalon.

A béreltek nem tudom mennyire álltak be, tegnap pl 6-os átlagot hoztak, előtte lévő pár nap gyengébb volt, azokhoz az átlagokhoz már hosszabb távra lenne érdemes hosszabbítani. Szóval szerintem még nem lehet fixet mondani.
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

ptcjob01
Feb 24th, 2017 15:18:08 $0.020

ptcjob01
Feb 24th, 2017 15:20:13 $0.020
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég