GrandMonopoly - Szabad a topic

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

GrandMonopoly - Szabad a topic

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kép

Admin: A spanyol Mihkel Einaste, a megbizhatóan fizető Grandclick tulajdonosa.
Indulás: 2014 április 20-án.
Érvényes Evolution Script.
Fizetési processzorok: PayPal, EgoPay és PerfectMoney, Payza és Payeer.
Kifizetési minimum: 2$ 48 órán belül, tagságtól függően 3-7 nap várakozási időt kér 2 kikérés között.
Napi kereset: a mai este 0,0058 a PTC részen, ezen kivül van Grid maximum 2 $ nyereménnyel, 1 centesből elég sok van a nyertesek táblázatában. Továbbá: Offers /most 1 ajánlat/, Videos /most üres/, PTC Wall /0,0028/ és PTSU
Van pontrendszer, 1$ 1000 pont.
Adfocus csak a 2 "nagy" hirdetésen van.

Upgrade tábla:
Kép

A refjutik szeptember 30-án a következőképp emelkedtek:
Pall Mall 50% ról 60%
Bond Street 75% ról 90%
Oxford Street 100% ról 120%
Park Lane 120% ról 150%
Wall Street 150% ról 200%

Októberben direkt ref toborzási verseny is van az oldalon, 500 $ összdijazással.
A fórum aktiv, a proof-ban friss kifizetési bizonylatok szerepelnek.

Bérelt referáltakról közlök infót, amint tudok, le fogom tesztelni...

Bár a kereset elrettentően alacsony, talán egy stabil, fizető oldallal van dolgunk, ezért én adok neki egy esélyt, és ha mellettem voksolsz és regisztrálsz azt nagyon megköszönöm.. :good:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Boguli 2014.10.05. 20:50-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gratulálok a részletes leíráshoz,sajnos a saját kereset meg sem közelíti az 5.8 centet. Kb 1 cent van benne,mint ahogy az admin másik oldalán is. 2 db negyed centes cvan a többi kisebb. A pontrendszer a reklámok után vagy nem számol,vagy nagyon keveset
Most olvasom,hogy te is azt írtad a keresetre,akkor a 0.058 nem tudom mi akart lenni:) centben azért ennél több van valamivel .

A refjutalék viszont valóban elég jó,így meg lehet próbálni refcserébe szerezni pár refet,vagy direktet gyűjteni,de hár ere nem könnyű ilyen feltételek mellett.
Nem tudom refbérlés megérné,de nem hiszem, a fórumban még egy topic sincs erről...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hoppá elírás volt de már javítottam is. Igazából csak tesztelem magam,képes vagyok -e egy épkézláb topic megszerkesztésére. :) Nehéz olyan oldalra lelnem ami még nem szerepel itt és érdemes is arra hogy időt szánják egy kis nyomozásra..De majdcsak szerencsém lesz egyszer.. :roll:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A leírás teljesen kielégítő, a fontosabb adatok kereset ,minimum, refjutalék,mire fizet benne van. Mást is bele lehet írni,de alapvetően erre kiváncsi mindenki. A kereset azért 1 cent megvan általában,meg ez mindig változik/változhat. Most pld van egy 0.2 centes is,meg némi apró a fél centes garantált kereseten túl. Admin tényleg megbízhatónak tűnik az oldalai már régóta fizetnek,és aktív PTCs fórumokon is,valamint neten is megtalálod őt,mint hús-vér embert:)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Köszönöm! Sokat számit egy régi tag véleménye, ezek szerint van remény...:) :lol:

Puszta kiváncsiságból, mert egyáltalán nem szokásom, ma lekattintottam a gridet, és be is csúszott egy centes nyeremény..A táblázat alapján ez nem ritka, 1-2 napig figyelni fogom, mivel nem fókuszos, és annyi oldalam kihullott mostanában hogy egyenlőre belefér az időmbe is...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egy megbízható oldal mindenképp megbecsülendő mégha a kereset nem is eget verő. De mondom a kiemelkedő refkereset miatt érdemes lehet rá refcseréket szerezni.

Ja igen. Hajnalban elindítottam egy napos fixet a 10mp-eset. majd bszámolok róla,hogy mennyi katt jött rá. kb 1.4 $dollárba kerül,de lehet 80 centért is 5mp-es fixet venni. majd legközelebb azt tesztelem:)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Az oldalon változás nem történt, a kifizetések folyamatosak. A legkitartóbb direktem több mint egy hétig birta :clap:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Olyan ez az oldal, mint egy hálás kiskutya... Én mindig elköszönök tőle, "nemsokára jövök!" aztán az is lehet hogy eltelik 2 hét mire újra visszanézek, és ő ott vár rám vidáman, és örülünk egymásnak...
Csúnya és elhagyott kis oldal ez, de nem hagyom magára, pedig annyira alacsony a napi kereset, hogy 1 ujjamon meg tudom számolni, hány inaktív direktet sikerült rá eddig toboroznom, pedig nem ma indítottam a topicot.. :lol:

Sebaj, a lényeg: megjelent egy cheat link, Lelkes Tömeg, ne kattintsatok rá! :!:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Legújabb promó hirdetőknek:

3sec - 30 nap - $9.99
10sec - 30 nap - $19.99
30sec - 30 nap - 29.99

Érvényes április 19ig.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egy kis pozitívum: egyetlen aktív direktem eltűnt a listámból, valószínűleg a "szaggatott" belépéseim miatt, tehát nem voltam túl aktív. Mégis vettem a bátorságot, és írtam a supportnak, hogy most ez mi...1 órán belül válaszoltak és visszahelyezték az emberemet. Már csak ezért is kicsit feljebb hoztam a listámban ezt az oldalt. Szeretem az ilyen megbízható kis gyöngyszemeket.

Gyanítom hogy ipari mennyiségű RR vásárlással és tagsággal jól hoz egyébként az oldal, de nekem sajnos se kapacitásom, se bátorságom hozzá hogy teszteljem..
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kikérve: (2$) 2015/08/20
érkezett: 2015/08/21
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Köszönöm xenosz már csak azért is mert ez a topic sem volt kikönyvjelzőzve, pedig az én felelősségem... :oops:

Én összevissza kisérleteztem eddig vele, most refbérlésre adtam a fejem, de már nagyon zizegek egy kifizetési bizonylatért.. :lol:

Tudom hogy fizetni fog, csak nincs az a direkt akit "életben lehet tartani" ilyen napi kereset mellett...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nekem ugyanez a dilemmám az admin összes oldalán. megbízható,csakhát ... már egy direkttel is jól megéri,anélkül már jóval kürülményesebb. :)
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok

Az egyik directted ugy kisérletezgetett a reffbérléssel mult honapba hogy mikor tudom na egy honapig biztos tudd kattolni megnézi azokat a bérelteket amik jól dolgoznak kb Debadi szinten de számolásom szerint nem jön vissza az áruk :(
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kösz az infót, na én is úgy vagyok hogy béreltem, bukta volt, most megint gyűjthetek....A büdös életben nem érek el itt kifizetést..:D

Én már besírok komolyan, hogy az egyetlen bizonylat nem hogy nem tőlem de nem is az én direktemtől van...Jó kis ajánló mi? De fizet! És most képzeljétek hozzá az elvékonyodó hangomat...Ha van valaki aki komolyabb pénzzel benne van és vinné a topikot, csak hajrá, vidd..:D De félek a végtelenbe, és tovább! viszem majd....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mostantól paypalra és payzara fizet ,midkettőnek ellenőrzöttnbek kell lenni. perfect money megszünik,mivel háromszor annyi volt a kifizetés,mint a befektetés rajta,és a paypal az admin szerint tílt mindenféle pénzváltást egy ideje.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Abbahagyom az oldalt. Az egyenlegemet lenullázták, gondolom inaktivitás miatt. Ha jól értelmeztem, Paypalra csak annak fizet aki be is fizetett onnan. A topic vihető.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - A megbizható Grandclick adminjától

Hozzászólás Szerző: idlig »

Boguli írta:Abbahagyom az oldalt. Az egyenlegemet lenullázták, gondolom inaktivitás miatt. Ha jól értelmeztem, Paypalra csak annak fizet aki be is fizetett onnan. A topic vihető.
Így van, több változás is volt, egyik, hogy PayPal-ról be kell fizetni. Az Admin egyébként egy nagyobb befektető a TrafficMonsoon-on (már persze mihez képest) és nagyon védi is az oldalt, viszont nem lehet nem arra gondolni, hogy ebben most az is benne van, hogy ha a TM bedől, akkor viszi a pénzét. Szóval meglátjuk mi lesz a TrafficMonsoon sorsa és ez esetleg a kisebb oldalak esetében milyen következményekkel járhat, ha az Admin felelőtlen döntést hozott (tegnap láttam egy képet egy TM dispute eredményéről, ami ugyanúgy kapufa lett, mint a Useclix esetében).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GrandMonopoly - Szabad a topic

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Változás a kifizetésekben
1) befizetésnél verified paypal kell. payza lehet unverified.
2) csak paypal befizetők kérhetnek ki paypalra. itt is kell a verified
3)ingyenesek kérhetnek payzara,de verified kell legyen. (elképzelhető később lesz perfect money lehetőség nekik)
4) minimum kifizetés 2$ marad,de a befizetésre kötelezetteknek ez 5$. magyarul paypalra 5$-ra emelkedik.



1) You need to have a verified Paypal account to make a deposit (for Payza doesnt matter)
2) Only Paypal depositors can withdraw to Paypal and their account must be verified
3) Free members can withdraw to Payza, but must be also verified (we may bring Perfect Money in for them at some point)
4) Minimum withdraw for free members will remain $2, for depositors its $5 (as Paypal doesnt like payments under that)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég