HeedYou - 22X fizetett - 4 éves az oldal!!!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
pilis58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 16:46
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: pilis58 »

Sziasztok! Az alant lévő hirdetések lekattolása után nem tudok mit kezdeni,válasszak valami szöveget ezt írja ki. De mit? 3napja regiztem az oldalra ,de egyszer sem tudtam begyüjteni a centeket.S.O.S , Kérlek segitsetek. Üdv: pilis58
Payments
Clicks-FX is paying since 2012!
Payments
0.1 cents

TRADITIONALCLIX
NEW, NEW, NEW
TRADITIONALCLIX
0.1 cents

Trafficmonsoon
Easy to earn.
Trafficmonsoon
0.1 cents
INSPIRATION
Tasks
Earn by working on small tasks!
Tasks
0.5 cents

DELIGHT
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ahol üres mezőt látsz felül ott be kell másolni a felül található szöveget az érvényesítéshez. kézzel!!

ahol kérdést tesz 4 válaszlehetőséggel: melyik a legolcsóbb hirdetés? GLANCE másiknál azt kérdezi,melyik hirdetésfajta 60mpes? ez az inspiration
pilis58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 16:46
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: pilis58 »

Köszi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

trialpay - your survey 70 centes felmérés. kb 10-15 perc internet,teefon szb szolgáltatókról vélemény. könnyű.
pilis58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 16:46
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: pilis58 »

Sziasztok! A segitségeteket kérem,lekattoltam az 5000 pontot,ezt hogy tudom kifizettetni? Köszi a választ pilis58
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hol olvastad,hogy le kell kattolni 5000 pontot? :) ...és azt,hogy ezt pénzre lehet váltani?

én úgy látom egy lehetőség van elkölteni csak. van egy heti sorsolás,ahol be lehet nevezni a pontjaiddal. egy pont egy esély és 1 havi tagságot lehet nyerni,ezzel több a kereset a refek után. ennyi.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Bár a topicgazda privátban felajánlotta (mert tudta hogy mennyire akartam ezt a topicot) s Adminnal is megbeszéltem és megengedte, én mégis megkérdezem, lenne-e bárkinek kifogása az ellen, hogy átvegyem ezt a topicot (pl xenosz aki a legtöbbet szólt hozzá és segitett a kérdezőknek)? Elsősorban Neki szól a kérdés, nem olyannak aki bedobná ide a reflinkjét és elhanyagolná az oldalt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nincs akadálya , vedd át Bogi nyugodtan.Bármi infóm van továbbra is megosztom. Az egyik alapoldalam lett és kedvencem ,mindent lekattolok rajta ,mert gyorsan lehet haladni vele,alacsony a minimum és még hirdetésre is használom néha.(bár kivülről nem olcsó a befizetés 5$,de saját egyenlegből 1$ csak. Bármikor megszakítható a hirdetés és sztem bármilyen kis összeggel is lehet hirdetni. Persze csak egészen friss oldallal érdemes próbálkozni viszonylag nem nagy összeggel - pld annyi kredit ami elég 1-2 napra vagy 1 hétre. Most is van olyan hirdetés pld amelyik már egy hónapok óta bezárt oldalt reklámoz :) A design és kezelhetőség váltással sikerült egy tökéletes oldalt létrehoznia az adminnak. Remélhetőleg a Neobux,Csense stb oldlak mellett megszületőben van a következő kötelező oldal :)

+

most pld 3 cent is megvan a PTCből és még ott van a Minutestaff és a PTCWall is. Mindenképp megéri.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Köszönöm xenosz, akkor a topicot ezennel átvettem (már csak Adminnak kell átirnia a nevet a topicindítóban). Az előbb ki is kértem az oldalról, nekem is bekerült a kedvencek közé, szuper!

Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

"Dear members,
We want HeedYou to grow, and to do that it needs more active members. We think, that increasing member earnings is a good way to do it, so today we have increased a reward for viewing GLANCE ads - most common ads on HeedYou, from 0.02 cents to 0.05 cents!
Advertisers still get to enjoy the old low prices until the end of July. We have also increased amount of bonus views you get to compensate for a future price increase.
Now you are going to get:
5 000 Bonus Views for each $1 spent on GLANCE ads
7 500 Bonus Views for each $1 spent on INTRODUCTION ads
10 000 Bonus Views for each $1 spent on INSPIRATION ads
12 000 Bonus Views for each $1 spent on DELIGHT ads
Enjoy! smile
HeedYou"

Tehát: A legkisebb értékű GLANCE hirdetések 0,05 CENT értékűek lesznek, de a hirdetők július végéig még a régi, alacsony áron tudnak hirdetést feladni. Továbbá a fenti számokban kapunk majd Bonus Kreditet attól függően, milyen csomagot vásárlunk (utóbbi a hirdetőknek érdekes).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez jó hír kattolási szempontból :) Hirdetői szemszögből talán kevésbé,de majd meglátjuk,hogy változnak majd az árak. Elég sok Glance van a rendszerben lehet nem kattolják ? :) kaptam 5 centet ,hogy betettem fórumba a bizit .
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én is megkaptam érte az 5 centemet, el is felejtettem... :oops: Én egyszer nyertem hirdetést, jó volt. Lehet még egyre befizetek mielőtt emelik az árat...Júli vége még kicsit odébb van...ha hagynám magam, ez is egész nap le tudna foglalni mint Fridaypadays...De mondjuk minek is ellenállni ha fizet mint a katonatiszt? :lol:
kisviola
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:51
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: kisviola »

Azt hiszem, kedvet kaptam kipróbálni ezt az oldalt! :D
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Köszönöm a a regisztrációt! Tegnap nekem 3 db centes volt plusz a többi, kimondottan jó napot zártam 8)
kisviola
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.06.04. 13:51
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: kisviola »

Szívesen! :lol:
Úgy látom, jó kis oldal ez. Én még este felé találtam egy negyedik egycentes hirdetést is. :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

3 éves az oldal, ezért a héten minden nap, csak a belépésünkért 1 cent jutalom jár!

"HeedYou turns 3 years old this week! To celebrate this, we will give you one cent every day when you are active this week. You will get 1 cent a day just by visiting us and logging into your account for the next 7 days! We are also having 5x regular amount of prizes in Bonus Ads this week! Don't miss your chance!"

Szépen adott ma a Surf is, a héten érdemes egy kicsit megerőltetni az oldalt, bár a kikérésre valóm megint megvan, ezt a hetet még hozzágyűjtöm, ha már a Paypal olyan jót lakomázik belőle... :innocent:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Mondom kipróbálom már ezt az oldalt.
Ez jött össze ma:
Purchase balance: $5.00
Cash: $0.334

Ez így mindennapos? :D
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Gondolom észrevetted: nem mindennapos, mázlis napod volt, de a héten mindenkinek szépen adja - kicsit azért irigyellek :PP

Jelenleg a napi kattérték ptc-ből 5 cent felett, és még mindig adja a nyereményeket is Bonus Surf közben. Aki korábban elkezdte de abbahagyta, olvassa el a nyitó hozzászólásomat, még ha nem is az én direktem és nyomja meg ezt a hetet amennyire lehet, hogy legalább egy kikérése meglegyen. A héten csak a belépés 1 cent jutalom!

Később frissítem a nyitó topicomat, ugyanis komplett oktatás került fel az oldalra, mit hogyan kell hirdetni, szájbarágósan angolul - nagyon tetszik ennek az adminnak a lelkesedése, lehet befürdök vele, de megint ÉRZEM A SZIKRÁT, ami nagyon rég fordult elő velem. Legutóbb War of Clicks indulásakor voltam ennye magabiztos és lelkes. :D Ebből az oldalból még nagy szám lehet, csak ne lennének ennyire gagyik a bannerei, mint pl. ez:

Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Boguli. Miért kell hetente kikérni pénzt? Erről nem olvastam sehol még.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én itt csinálom a PTCWallt is,mert itt adja a legtöbbet érte és elég sok van. és igen a Minutestaff-ot is érdemes,bár itt csak a sima betöltős van.
A hirdetések 23 óra elteltével válnak ismét aktívvá,tehát nincs ad reset,így érdemes többször visszanézni és mihamarabb lekattolni.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ray81 írta:Boguli. Miért kell hetente kikérni pénzt? Erről nem olvastam sehol még.

Szia Ray81, valószínűleg azért nem olvastál róla sehol, mert senki nem írt ilyet, pl én sem :)

Azt írtam hét elején, hogy bár a kikérhető 1 $-om már megvan, ezt a promóval megturbózott hetet még megvárom, és aztán kérem csak ki az összeget, mert a paypal viszonylag sokat von le. És akkor már ne 1 hanem 2 $-ból sarcoljon... :roll:

Tehát a kikérés minimuma 1 $ és NEM EMELKEDIK! :clap:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: idlig »

Valószínűleg csak én nem találom, de a reset hogy néz ki ezen az oldalon?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Valószínűleg csak én nem találom, de a reset hogy néz ki ezen az oldalon?
A hirdetések 23 óra elteltével válnak ismét aktívvá.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Utolsó nap a szülinapi promóból... :(

Én nem voltam annyira szerencsés, de nem is értem rá nagyon, kb 1$plusz 40 cent PB a heti eredményem, de még nincs vége a napnak. Aki követi a topicot, (mindegy ki a szponzora) nyomja meg ezt az utolsó napot, a SURF fókusz nélkül megy és még mindig dobál nyereményeket. Használjátok ki, veszíteni nem fogtok vele...

Holnap reggel kikérés, jelentkezem a bizonylattal.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Még ma is volt surf.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Surf mindig van Ray, csak a múlt héten a szülinapi promó miatt gyakrabban volt nyeremény.

Kifizetésem pár órán belül érkezett:

Kép

A bizonylat feltöltéséért a fórumba 5 cent jutalom jár!

Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Grat Boguli!
Azt hittem hogy csak a promora van :D
Én még ilyen kis tudatlan vagyok ezen az oldalon:P
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem baj, csináld csak és belejössz...Elsőre fura a script de könnyen tanulható én nagyon megkedveltem...:)
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ami még nem tiszta az a hirdetések megújulása. Tegnap pl elnyomtam mindet reggel 9kor. Este 9kor lehetett megint nyomni szinte mindet. Hogy van ez?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: HeedYou

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

xenosz2 írta:
A hirdetések 23 óra elteltével válnak ismét aktívvá.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég