EpicClix - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

1. Standard tagokmak is kell pénzt betenni, és ugyanúgy 200% a határ. Nekem legalábbis ezt írja ki, sőt itt van erről az admin forumbejegyzése:
http://www.epicclix.com/forum.php?topic=46403

2. Azt vélelmezem, hogy Paypal nem önkényeskedik, hanem azokat korlátozza, akik valamilyen fontos szabályt nem tartanak be.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szia,

Én akkor átveszem ... épp számolgattam, még 1-2 hónap és én már 100% ROI-n vagyok mindhárom oldalán ... éves Bronze tagság és 250RR mellett. Ezt követően amit az oldal ad, az nekem már "ajándék" ... így én hajtom is tovább mindhárom "Epic" oldalt.

Reflinkem addig is: http://www.epicclix.com/?ref=ffookkaa11
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nagyon rossz hírt olvastam a fórumon... :cry:
Az Admin nem hogy eltörli a befektetési és ROI-i rendszert (mondjuk ezzel nekem volt különösebb bajom... bár én úgy tudom, lehet rosszul hogy átmeneti ideig írta ezt a ROI rendszert...) de már a 200% helyett a 150% vezette be tegnaptól :angry:
Ez nagyon nem szimpatikus nekem... SŐT!!! :angry:
A PP gond után Payzara váltottam, most hogy csak 150% a ROI mit fogok/fogunk keresni ???? :bad:
Befizetek 10$-t Payzaról... abból kikérhetek 15$-t azaz a hasznom 5$ LENNE (amivel még nem is lenne akkora gond...) DE!! ebből a 15$ kikérésemből levon majd az Admin olyan 1.5$-t... (mert eddig minden kifizetésemnél vont Admin is, nem is keveset) majd ezután jön szépen Payza bácsi is aki szintén levon majd 1$-t... Szóval a 150%-os ROI-mból vagyis a 15$-mból marad majd olyan 12 - 12.5$ Azaz a hasznom a 10$ befizumnál 2 - 2.5$ lenne :angry: :angry: :angry: :angry:
Ez nagyon nincs így rendben... !!!! :argue: :argue: :argue: :argue: :argue:

Kedvenc oldalam volt, mert eddig semmi bajom nem volt (még a ROI bevezetés sem zavart.... sőt) és sosem csalódtam még sem az oldalban sem az Adminban... de ez a lépése .... Pont most terveztem hogy a 250 RRem szép lassan elkezdem meghosszabbítani 150 vagy 240 napra... ezek után erősen átgondolom és sztem hagyom inkább a fenébe... :bad: :bad: :bad: :bad:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez nagyon nem kellett nekem... :cry: :cry: :cry:
Eddig is agyaltam hogy abba kéne már hagynom ezt az egész ptc "bohóckodást" mert nem jutok előre és 12 óra meló után még itt elverek 2-3 órát naponta... szinte a semmire... hisz nem haladok. :argue:
Valljuk be ez már vic... az elmúlt fél évben minden oldal vagy becsődöl vagy trükközik...
Elmúlt fél 1 évben legalább 6 olyan oldalon buktam nem keveset!!! amik évekig mentek előtte... És sokan kezüket tették volna rá hogy még ugyan ennyit mennek gond nélkül.... :clap: :roll:
De van friss oldal is Pl Clixsense PP gond :clap: Vagy Scarlet... Az RR AVG-m ahhoz képest h sokan 6 körülit írnak nekem 5.2-5.3 közt van :D :clap: Hiába cserélgetek hosszabbítok vagy nyomom be az autot semmi változás... és itt is sorolhatnék még pár oldalt. :argue:
Most meg 3 epic oldal is... ami talán az egyetlen oldal volt amin kerestem is vmit??? Eszem eldobom komolyan... :argue:
Jöv héten mi jön???? NeoBuxot lekapcsolják a szerverről???? (mondjuk azt nem csinálom annyira nem hatna meg)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

En meg azt hittem kezd végre helyrejönni az oldal de ezzel 150%-os ROI mar tényleg kiborít főleg úgy hogy minden kikérésre 10% feet számol...
Ohh ezek után azt mondom közel sem jött rendbe az oldal... sőt!!! :lol: :lol: Lehet nem kicsi a baj... :argue:
Admin azzal indokolta ugye... hogy ezzel majd gyorsul a kifizetés idő tartama... Hát jó nagy vicc... :o :XD: :XD:
Eleve azt írta hogy a jelenlegi 10 napos kifizetést akarja ezzel a szabállyal 8 naposra csökkenteni... kérdem én nem mindegy hogy 10 vagy 8 nap?? :spam: :lol: :lol: :lol: Úgy csinál mintha 10 naposról 1 naposra akarná csökkenteni... de 2 napról beszél (vicc kategória nekem)
A másik meg hogy inkább vár sztem minden 2 nappal többet... mint -5-6 $-al kevesebbet kapjon... :angry:
Nagy halandzsának tűnik számomra... vagy elfogyott a kasszából a pénz... vagy még több kell neki.... :angry: :angry: :bad: :bad: :bad:

Még nekünk tagoknak akar jót... :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: ... azzal hogy hamarabb megkapod a fele pénzed.... :XD: :XD: :XD:
Tyáááá meghaltam :argue: :argue: :argue: :XD: :XD: :XD:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Admin »

Teljesen igazatok van, főleg amit írsz, kikéréseknél is bőven van levonás az oldalak részéről is és payza részéről is. 150%-nál még nekem is ki kell számolnom hogy állunk ... én is értetlenül állok a dolgok előtt. Nem tudunk mit tenni, meglátjuk.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Legalább akkor ezek után... engedné el az oldal által generált 10% feet kikérésenként... -.-
De biztos vagyok benne h nem fogja...
Továbbá az is nagy baj... hogy a kikérések is limitálva vannak... a kis tagságban 10.5$ a max -.-
Vagyis a mostani állás szerint 5$ helyett 7$ kell betolni... hogy kikérhessünk 10.5$-t
Ebből miután az oldal levette a kis hasznát... majd a payza is... mindössze 9,15$ marad... :rofl:
Szomorú és dühítő is egyben... :bad: :argue: :cry:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na most ugrik a majom a vízbe...
EpicBuxon még régebben elég sokat fizettem be... hogy kimaxoljam a kis tagság RR létszámát... szóval simán engedett kikérni.
Pont a mai nap jár le a 8 nap... amit az admin annyira ígért, illetve ugye ez miatt vezette be az új ROI rendszert :D
Kíváncsian várom hogy megkapom-e ma esetleg holnap a kifizetést :D
De van egy érzésem hogy NEM!!! Sőt... sztem nagyobb a gond mint gondoltam, legalábbis ha a fórumot elemezgetem... Pl még mindig a Zenadvert 1 éves szülinapját reklámozza admin az egész oldalon, ami nem most volt (biztos nem volt ideje levenni), fórumon az új szabály óta a képét sem tolta fel... :bad:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

12. nap.... ahha... :innocent:
Akkor hol is van az új szabály hozta... 8 nap ami annyira mindenkinek jó és olyan marha gyors ??? :innocent: :lol: :lol:
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

8 munkanapot ír kifizetésre nem naptári napot. Nem védeni akarom csak helyesbítek. A tosban is 8 business days van írva
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

No nagy nehezen megkaptam a kifizetésem EpicBuxon... :D
15 napot!!!!!! kellett várnom. Igaz ebben benne volt 2 hétvége is mert pont úgy kértem ki hogy mind kettő belesett... de ha levonjuk a 4 hétvégi napot, még akkor sem sikerült a 8 munkanapot tartania... :roll: :lol: :lol:
Ennyit a nagy ígéretről... :good:
Nem mellesleg drága Adminunk úgy eltűnt... mint szamár a ködben -.-
Én azt hiszem ennyi volt... én itt fejeztem be az összes oldalát... Buxon és Zenadverten még lesz 1-1 kifizetésem mert engedi még a ROIm, de Clixen hiába van lassan 30$ egyenlegem... inkább elhirdetem.
Nekem abba semmi buli nincs... hogy a kis tagságommal be fizetek 7$-t... majd kikérhetek 10.5$-t amiből talán meg is kapok készhez 9$-t !!!
A free tagokról nem is beszélve akik a feek után kb 1$ ha keresnek 30 nap alatt... :clap: :lol:
Nem tudom hogy ez NEVETSÉGES vagy inkább SZÁNALMAS lépés volt ez Admintól... :DD

El kélne (vagy kellett volna) gondolkoznia az Adminnak hogy ez normális dolog-e... legalább a rohadt oldal feejét vette volna le... de neeeeem-
Ő inkább elbújt a világ elől... és semmire nem reagált azóta... :good:
Ismét 1 vagyis 3 megbízható és jó oldallal lett kevesebb a fizető PTC-k világában. Nem sok maradt már :)
Nagy csalódás... :bad:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Valakinek van vmiféle infója... hogy most mi is a helyzet Epic Adminnal és az oldalaival? :unsure:
Ami engem zavar hogy amióta admin bevezette a 150%-os ROI-t szinte eltünt. Semmi új hír, semmi promó az oldalon, alig aktív az Admin -.-
Nem mellesleg EpicBuxon és Zenadverten is most értem el a 150%os ROIt... és már több mint 2 hete pending a kifizetésem!!! Szóval a 8 munka nap amit ígért bőven letelt... de kifizu még ma sem jött meg. :rofl:
Előző 2 kifizetésem a 2 oldalról kb a 9. napon meg is érkezett... de ez a mostani 2 már sokat csúszik. :innocent:
Epicclixen úgy döntöttem hogy mivel belső egyenlegem több mint 50$ halmozódott fel és Rotate oldalt nem lehet hírdetni... ptc-t meg soha többet nem fogok hirdetni mert nagyon rossz tapasztalataim vannak ezekről... így feljebb mentem egy tagságot és elkezdem kibérelni magam 1000 RRig. Majd meglátjuk lesz-e értelme.
Lehet ennyi volt Epicecnek???? Bár látok minden nap friss kifizukat, de az Admin inaktivitása nagyon aggaszt... :unsure: :rofl:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én azt hiszem... hogy Epicecnek vége :(
Szép volt jó volt... de itt a vége!!
7-én volt az utolsó kifizetés mind a 3 oldalon!!!! Az enyém is 2 hete áll Buxon és Zeandverten is :(
Teljesen inaktív az Admin, ráadásúl 3 napja írtam egy supportot, hogy megkérdezzem mi ujság az adminnal, mi a helyzet az oldalakkal... tájékoztassa a tagokat mik a fejlemények, tervek. Persze semmi válasz. :/
Sajnálom, mert jó kis oldalak voltak :(

Esetleg ffookkaa11 te nem tudnál írni az Adminnak? Hogy mi ujság vele? Azt ítad régebben te beszélgettél vele párszor :)
Vagy csak az oldal Supporton keresztül? :unsure:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.11.25. 12:37-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tudnál ajánlani vmi jó PTP oldalt???
Sajnos a Rotete4All-t nem lehet Epicen... :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég