Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok!

Nem tudtam igazából hová tegyem ezt a topicot, ezért egyenlőre itt fog lakni. Azért estem neki az elkészítésének, mert egyrészt többen is megkértek rá, másrészt biztos vagyok benne, hogy sokan vannak itt, akik a SZÁMOS oldalon előforduló Minute Staff - mint pénzkereseti lehetőség funkcióval nem tudnak mit kezdeni, holott néha igazi kincseket rejt a dolog. A teljesség igénye nélkül: Ayuwage, InnoCurrent, Rain of Clicks (?), Mydailyearnings, Debadibux, Heedyou, Fridaypaydays, CashNHits....(kérem majd a tapasztaltabb Fórum társakat, hozzászólásokban jelezzék, mely oldalakon van Minute Staff, és beveszem a nyitó hozzászólásomba őket). Tehát egy lehetőség, amit ha megismertek, talán közelebb lesz az áhított minimum kikérés, mint nélküle.

A bemutatását az Ayuwage oldalról vett képernyőfotókkal fogom illusztrálni, természetesen Ayuwage topic gazdája, és BÁRKI használhatja és linkelheti majd a saját topicjába, mert se nem sajnálom, sem nem zavar ha felhasználjátok ezt az anyagot, de csakis a Fórumon belül!

Az alapkoncepció Ayuwage oldalon a kredit-gyűjtés, máshol a $-ban kifejezett értéket láthatjuk, és ez oldalanként változó, így most nem az összegekre fektetem a hangsúlyt, hanem hogy melyik feladatot HOGYAN kell helyesen végrehajtani.

Kép

1. View

Kép

Browse Passive Site
: Katt a linkre, majd bejön a fehér hátterű átvezető oldal:

Kép

Katt a "Continue to Website" linkre, és átkerülünk a céloldalra. Ennél a kategóriánál a követelmény, hogy 20 mp-et töltsünk az oldalon (én Chrome-ban csinálom, nem tartom fókuszban, addig mást csinálok, ugyanis számláló nincs. Figyelmeztetést még sose kaptam, kifizetést már igen, így részemről nem fókuszos.) DE! Ha a főoldalon lejár a számláló és frissül a lista, kattinthatunk a következő hirdetésre. Átlagosan 0,003 $ az értéke egy ilyennek.

Browse View Site
: Katt a linkre, jön az átvezető oldal, ott újabb katt, és a céloldalt csak hagyni kell teljesen betölteni - tehát nem forog már a böngészősávban semmi. Ez a legolcsóbb lehetőség, ebből van a legtöbb, és ide is igaz: ha a Főoldal befejezte a frissítést, lehet a következőt nyomni. Átlagosan 0,001 $ az értéke egy ilyennek.

2. Regular


Kép

Browse Focused Site
: A korábbiakhoz hasonlóan katt a linkre, az átvezető oldalon megint, majd a céloldalon minimum 10 mp-et el kell tölteni, és végül egy lehetőleg az oldalról kivezető reklámra kattintani, pl közösségi oldal linkje, bannerhirdetés, DE! elvileg elég ha a Főoldalra visszatérve megvárjuk míg a számláló lejár és jóváíródik - megmondom őszintén, vannak nálam profibbak is, és néha hiszek nekik, én se tudom sokszor hogy most Focused vagy Standard oldalon vagyok és csak belekattintok valami linkbe, előtte legörgetek a lap aljára hogy "böngésztem is, lássátok" - úgyhogy ilyen téren talán vak vezet világtalant, de aki biztosra akar menni, annak a fenti eljárás a követendő.. :oops: Ezek a hirdetések átlagosan 1,5 centet érnek, szeretjük őket.

Browse Standard Site: A fenti Focused Site "ólcsójános" verziója, minden ugyanaz, csak itt elég bármilyen linkre kattintani a 10 mp letelte után. Átlagos értéke 0,005 $, azaz félcentes.

WARN | B0T DET3CTION | D0 N0T CL!CK !!!! - erre semmi esetre se kattintsunk ha feltűnik, Cheat link.

És akkor jöjjenek a keményfiúk:

3. Explore

Ritkán van, de akkor jó ha tudjuk mi a fészkes fenét kell csinálni vele..:)

Kép

Egyenlőre szóban magyarázok, mert reggel amikor kifotózhattam volna, még nem tudtam hogy este mekkora fába vágom a fejszémet...Természetesen amint kapok egyet, képernyőfotózok és bővítem a leírást, mert útálom ha valami nem tökéletes... :)

Tehát: Kattints a hirdetésre, jön az átvezető oldal: Continue To Website...

Nézd, és várd meg míg betölt a weboldal, MAJD menj vissza arra az oldalra (Ayu, Debadi, Friday) ahonnan indítottad. Elvileg 3 üres sáv kell hogy megjelenjen, melyből az 1. a "Landing URL", azaz annak az oldalnak a címe ahová érkeztél. Tehát az előbb betöltődött oldal linkjét kimásolod a böngészősávból, és beilleszted a Landing URL mezőbe. Ezután a megnyitott oldalon BELÜL kattints egy olyan linkre, fülre, ami az oldalon belül tart, pl Home, vagy ha felül kategóriák vannak, az egyiket, s újra kimásolod a weboldal címét, és visszatérve a főoldalra a 2. sávba illeszted a linket ( 2d Internal Page URL). Szóval a lényeg hogy az első 2 link az oldalról származzon, a 3. viszont máshonnan, tehát ha megvan a 2. link, katt valamire, ami kivisz a weboldalról, pl. játék vagy program bannere.
Ha rákattintottál, ANNAK a weboldalnak a linkjét kell a 3. sávba bemásolni (External AD URL-). Ekkor: SUBMIT FOR SYSTEM REVIEW gomb. Ritkán sikerül, és szeret szivatni, de azért ha sikerül akkor 3 cent a jussod, érdemes vele tökölni. Ismétlem: ha belefutok, hozok képernyőfotót róla.

Tipp: Az "all-inclusive" nevezetű explore feladatok általában blogspot-os oldalra irányítanak. Itt az országodtól függően blogspot.hu, sk, ru szerepelhet a böngészősávban. Ha átmásoltad, írd át .com-ra mindkét linkben és elfogadja.

4. Email

Kép

Ritka mint a fehér Zorró...De ha sikerül elkapni akkor az 1,5 cent jó esetben (oldala válogatja).

Tehát ha látod hogy ott a link, katt rá! A regisztrációhoz használt email címedre elküldi az emailt.
Ezt kéne látnod:

Kép

Eztán lépj be az email fiókodba. Ha ez megvan, megnyitod az emailt, és a 2., tehát a MÁSODIK linkre kattintasz:

Kép

10 mp-ig böngéssz a megnyíló oldalon (pl fel -le görgetsz) majd bármilyen linkre kattintasz, s elvileg a Főoldalon ekkor íródik jóvá a jussod. My account menü aljára görgetve leellenőrizheted, jóváírta-e a kreditet.

5. Search

Az imént elcsíptem egyet, így ezt a pontot máris átszerkeszthetem a képekkel... :D

Kép

Nyiss egy új ablakot, és nyisd meg AZT a keresőt, amit épp ajánl a feladat: google.com, yahoo.com vagy bing.com szokott lenni,tehát azt amit épp ajánl - jelen példa szerint tehát google.com.

Oda kell beilleszted a megadott szöveget és rákeresni.

Kép

A kidobott eredmények közül ki kell választanod azt amit pl. az AyuWage oldalon megadnak szöveget, linket, vastagabban emelve szokott lenni, az első képen szögletes keretbe raktam.
Amelyik cím pontosan megegyezik a kereső oldalon, arra kell rámenned, jelen példában nekem rögtön az első volt ez, miután betölt az oldal, legalább 10 mp-t tölts el rajta (ez túl értékes ahhoz hogy ne tartsam fókuszban, fel-le szoktam görgetni) majd kattints egy linkre az oldalon. Ezután térj vissza a feladathoz, és nyomd meg a vastag, rózsaszín nyíllal jelölt gombot, miszerint "Követtél minden utasítást és végrehajtottad a feladatot".

Ha a fenti leírás szerint jártál el, ez kell hogy fogadjon:

Kép

(Amennyiben Ayuwage oldalon csináltad, ne felejts el az utolsó fül alatt feliratkozni a versenyre, minden bejegyzés számít!)

6. Special

Halvány lila gőzön dunsztolt sincs - hogy itt mi történhet és hogyan, de minden javaslatot, hozzászólást szívesen veszek és beillesztem. Később, majd ha látok...:)

7. Radio

Kép

Kb fél órát megy a rádió, majd bejön egy captcha, be kell irni és változó jutalomban lehet részünk. Ayuwage 10-30 percenként ír 3-10 kreditet, őszinte leszek, még tesztelem a jóváírást...

Kép

8. Survey

Nem tudom ki hogy van vele, de engem ezek az Ipod-os, IPhone5-ös "kérdőívek" amik bankkártyaadatokat is kérnek itt-ott, nem nagyon hatnak meg. Ha valaki ki akarja fejteni ezt a 8as pontot, nem fogok az útjába állni.


9. Rewards


Szintén Offer Wall, amiket nem használok, de ha valaki tud valamit hozzátenni azt szivesen veszem és beépítem..:)

10. Live

Ha véletlenül el is indul, én mindenhol csak az Interactive Surf funkciót tudom használni, de azt se végig - kevés a hirdetés. Ayuwage-n viszont érdemes 5 oldalt végignyomni ( adblocker ne legyen bekapcsolva, és ha lejár a számláló, katt valamilyen tartalomra - így ugrik tovább a surf. 5 oldalt érdemes lenyomni mert az utolsó pontnál szerepe van.

A többi oldal Minute Staff részlegét ezzel-ennyivel egyenlőre kizsigereltem, bővítem amint tudom, remélem ezzel is tudtam segíteni..


És egy kis bónusz Ayuwage oldalon, a csillaggal jelölt utolsó pont:

Kép

ha sikerül teljesíteni egy-egy követelményt, be tudtok nevezni a felhasználónevetekkel némi kredit nyereményért. Ez Ayuwage topicban is szerepelt valahol, de az első képernyőfotóm megkívánta a magyarázatot.

Bármilyen infóval tudjátok bővíteni ezt a topicot azt megköszönöm. Sok időm elment rá, remélem tudok vele segíteni....

Harmoniának pedig a türelméért egy Fodor Ákos CÍMERPAJZSFÖLIRAT: "Nagyon - vagy sehogy".

Ezért tartott ilyen sokáig...:)
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

az Ayuwage-n elég sokat dolgoztam mostanába , ezért próbálok néhány kiegészítést tenni a leírtakhoz :

1-2es résznél én megvárom amíg letelik a számláló a főoldalon és nem kattintok sehová és fölírja a crediteket így is

3as résznél az első és második link bemásolása elvileg felcserélhető ,de nem is ezen van a hangsúly ,hanem a harmadiknál az adsenses bannerre kell kattintani ,mert azért kap pénzt az oldal. A blogspot.hu végződéseket nem mindig fogadja el, én átszoktam írni .com-ra és úgy mindig jó , ez a legjobb bevételi forrás ( az első - tanuló- hónapot kivéve) 100%ba meg szokatm csinálni , akkor van gáz ha duplázza a beviteli mezőket ,arra nem találtam még megoldást

5ös résznél nálam úgy müködik megvárom amíg betölt teljesen az oldal és egy oldalon levő linkre kattintok és el is fogadja , itt is van hiba van olyan hogy beadja a keresést és kiírja hogy már (tegnap) megcsináltad
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Nagyon eltűnt ez a topic, ezért kicsit feltornázom az elsők közé! :D
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Mivel máshol nem olvastam, így valószínű, a problémám egyedi.
Negyedik napja nem kapok semmilyen hirdetést tőlük.
Volt egy kis internet gondom, és többszöri wifi rezet, modem újraindítás is csak percekre
oldotta meg a gondot. Végül a modem hálózati csatlakozó kábelének cseréje segített.
De közben változott az Ip címem. Többször is.
Ezzel párhuzamosan se az AyuWage-n, se más oldalon, se egyébb taskokon nincs probléma.
Kép
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

Én sem kaptam hirdetést napok óta. Ayuwage-en van, a MinuteStaff-on nincs egyik oldalon keresztül sem.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Nálam sincs semmi, napok óta.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Nálam sincs napok óta...pedig milyen jól megdobta a napi keresetet :(
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: kopasz »

blaizamb írta:Nálam sincs napok óta...pedig milyen jól megdobta a napi keresetet :(
Végül is ez jó hír. Nekem duplán is.
Egyrészről a dolognak semmi köze a problémámhoz,
csak véletlen egybeesés hogy pont akkor kínlódtam vele utoljára,
másrészről remélhetőleg még időben állították le, hogy ne sodorják még nagyobb bajba az
őket használó oldalakat.
Az igazán jó hír persze az lenne, ha végre fizetnének, és újra is indítanák.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Fridaypaydays oldalon ma jött belső üzenet hogy Minute Staff újra aktív, és valóban. Vajon történt valami pozitív, csak még nem ért el mindenkit??? :?
Őszintén szólva én reménykedek most egy kicsit hogy lesz valami...Ayuwage kezdhetné a kifizetésekkel pl, mert érik neki a Megfigyelés alatt részleg...
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Minden, amit a Minute Staff-ról tudni lehet...

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Nálam is van újra!
Nagyon örülök :-D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég