HighClix - NEM FIZET !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

HighClix - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem új oldal, és már elég régóta foglalkozok vele.
Most érzem úgy hogy itt az ideje hogy nektek is bemutassam ezt az oldalt... mivel mostanra jött össze a pénzem tagságra illetve most értem el egy jónak mondható keresetet is :)
Ha minden jól megy lassan ki is kérem az első kikérésem:)
Azt nem tudom hogy jár-e még tagság a regisztráláskor (én anno még kaptam 30 napra) de 1$ a PB még most is jár :)

Kép

- napi kereset standardként 0.1100$+ 0.05$ Bux-Bónusz (prémiumként ha jár még0.1650$) de ez eléggé változó de mindig 10 cent feletti:)

- kikérési min.: 5$

- támogatott E-Bankok: Payza, Neteller, OkPay, Perfect Money, Bitcoin, Payeer és STP

- RR bérlés: 1 reff ára 0.7$ ami talán soknak tűnik, de ezek örökre a miénk lesznek és minden nap fixen kattolnak:)

- bux-bonus: 0.05$ kapunk érte! ehhez 20 gridet (akár 10-t is megnyithatsz egyszerre) és 4 reklámot kell megnézni!

- Upgrade tábla:
Kép
Kép

A többi tagságot nem tenném fel, mert elég sok helyet foglalna ha mindet betenném, illetve a többi már eléggé drága is:)


Fontos!
Csak akkor kérhetünk ki a számlánkról pénzt, ha van annyi refferáltunk mint amennyi $-t ki szeretnénk kérni illetve rendelkezünk tagsággal is az oldalon.
A legkisebb tagság eléggé kedvező... hisz 1 évre csak 9$-ba kerül.
Jelenleg 31 RR-el rendelkezek... ezeknek a napi keresetük 0.62$ fixen! Én az elején csak a reffekbe fektettem és minél több reffet vásároltam annál több lett a keresetem is értelem szerűen mivel örökre maradnak és nem kell hosszabbításra költeni.

Ha kedvet kaptál kipróbálni ezt az odlalt itt tudsz regisztrálni.

Kép

Köszönöm ha ezen a linken regisztrálsz :)
Bármi kérdésetek van kérdezzetek nyugodtan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.08.04. 12:22-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: HighClix

Hozzászólás Szerző: Laci »

Első kifizetésem 2 óra alatt (ekkora összegnél) szinte fee nélkül megjött :good:

Kép
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: HighClix

Hozzászólás Szerző: Rette »

megszünt árulják "Buy this domain"
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég