Cliquesteria - Refbérlésre kiváló! - 16x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Cliquesteria - Refbérlésre kiváló! - 6x FIZETETT!

HozzászólásSzerző: skamasz » 2017.05.04. 18:19

any írta:
Figyelem! Csak ellenőrzött Paypal számlára fizet, és Standard tagoknak első kifizetés előtt el kell küldeni egy Személy azonosító dokumentum másolatát!

Én jó nagy ívben elkerülöm az ilyen helyeket.. ez még mindig "csak" egy PTC mire fel kér ilyen adatokat? :angry:

Nos erre elég egyszerű a válasz mégpedig hogy a PTC oldalakra elég sok automata klikker program készül, tehát ha valaki nagyiparban csalni akar és 100
különböző IP-röl nyomatja különböző felhasználónevekkel akkor sem tudja kikérni a pénzt mert az nehézkesebb hogy 100 különböző személyt is kreáljon.
Ráadásul az oldal nem személyit kér hanem bármilyen személy azonosításra alkalmas dokumentumot tehát : csekk, számla, könyvtári bérlet stb...
Szerintem most a százból pont azaz egy eset amikor nem arra megy ki játék hogy ne fizessenek hanem valós okai vannak dehát én is tévedhetek :D
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.05.04. 21:33

Sziasztok!

Én nagyon igyekszem minden Fórumozó kérdésének, észrevételének utánna nézni. Nagyon sajnálom ha az általam hozott információkat nem olvassátok el!

Húsvétkor több időm lévén utána néztem milyen dokumentumot kért az Admin feltölteni. Még le is fordíttattam egy ismerősömmel az angol szöveget, hogy véletlenül se merüljön fel félreértés. A talált infót hozzászólás formájában megosztottam veletek. Sőt a topic nyitóba is megtalálható már. http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=71&t=7749&start=30#p102154

De úgylátom hiába hozom az információkat ha nem olvassátok el. :cry:

Tehát itt van mégegyszer mit kér az Admin:

Kedves felhasználók,
megértjük az aggódást az ID igazolással kapcsolatban, elmagyarázok néhány dolgot hogy ennek segítségével keresztül juthassunk ezen:

1. Ha ön aggódik az ID igazolás részletei miatt, akkor ön elhomályosíthat/elvehet/rövidíthet az útlevél számából. Nekünk nincs szükségünk az ön teljes adataira,nincs szükségünk fényképére. Nekünk azt kell tudnunk hogy valódi személy van-e a felhasználói név mögött, szkeptikusan érezheted magad (ez teljesen normális) hogy adatokat kell beküldened, a következőt kell tenned :
2. Beküldhetsz bármilyen dokumentumot, amelyen saját neved van feltüntetve pl. könyvtári tagsági kártya, utazási jegy, közmű számla és hasonlók...

Remélem ez segít megérteni, hogy nem szeretnénk hogy bizonytalannak érezd magad vagy fennakadj a verifikáció (igazolás) folyamatán.

Remélem a fent említett pontok fogják bizonyítani, hogy ez érted van!

Cliquestaria Support Team

"Dear members,
As we understand your concerns regarding the ID verification, I will explain to you few things in order to help you go through this:
1. If you are worried about your ID details , you can always blur/remove/cut the numbers of your passports etc. We don't need your full data, we don't need photos of you. We just need to know that there is a real person behind the account name, therefore if you feel skeptical ( which is totally normal) about providing your data, you can do the following :
2. You can send any kind of document with your name on it, for example- library card, public transport card, utility bill, invoice etc.
I hope this would help you understand that we don't want to make you feel insecure or misled regarding the verification process. Hopefully the above mentioned points will prove that to you!"
Best regards
Cliquestaria Support Team

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.05.07. 18:15

Újabb nagyszerű lehetőséggel lepett meg minket az oldal Adminja. :)

Vakációs napok mindenkinek! :good:

http://www.cliquesteria.net/forum.php?topic=25726

Spas Admin írta a Fórumon:

"Minden tagnak jogában áll megvásárolni annyi napot, amennyit csak akar.

A Vakációs napok megvásárolhatók az ADVERTISE menüben!
Kép

Hiszem, hogy mindenkinek szüksége van néhány napra pihenésre, utazásra, alvásra, vagy csak nem csinál semmit.
Ebből a célból feltaláltuk a Nyaralás napjait.
Miután megvásárolta, és ha engedélyezi azt fiókprofilodból, akkor nem fog többet törődni a saját kattintásokkal, a rendszer a minimálisan szükséges hirdetésekre kattint, így megőrizheti az ajánlásokra vonatkozó jutalékokat. Nem olyan jó ?! A teljes 30 napos hónap ára mindössze 12 $, és a napi ár mindössze 50 cent."

"Every member has the right to purchase as many days as he wants. I believe every one of you needs some days for rest, traveling, sleeping, or just not doing anything. For that purpose, we have invented the Vacation days. Once you purchase it and once you enable it from your account profile, you will not anymore care for your own clicks, the system will click the minimum required ads, so you may preserve your referrals commissions. Isn't that nice?!? The price for full 30 days month is only 12$, and the daily price is just 50 cents."

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.05.09. 23:07

Kép

7. kifizetésem is rendben megérkezett! :clap:

Kikérve: 2017.05.04
Fizetve: 2017.05.09

Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Cliquesteria - Refbérlésre kiváló! - 7x FIZETETT!

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.03. 19:31

Mától 7 napig kedvezményes RR hosszabítási promó van! :good:

http://www.cliquesteria.net/forum.php?topic=29451

15 days 5%
30days 10%
60days 15%
90days 20%
150 days 25%
240days 30%

jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jatekos12 » 2017.06.15. 21:18

Paypal ma estétől megszűnik ezen az oldalon, de admin azt állítja nem lesz gond.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.17. 18:31

Sziasztok!

Mint ahogy jatekos12 is írta, mostantól a Paypal véglegesen megszűnik az oldalon mivel a PP zárolta az Admin számláját! http://www.cliquesteria.net/forum.php?topic=30696

Az Admin írásából kiemeltem és lefordíttatttam azt a részt ami mindenkit érinthet:

"Azok a felhasználók, akik befizettek PayPalon keresztül és elérték a ROI-t, tovább folytathatják a munkájukat, mint eddig, csak más fizetési processzort kell választaniuk a kifizetésre.Értékelném ha a tagok nem indítanának disputot (vitákat és az állításokat), mert ugyanezt fogom tenni a pénzért, amelyeket én küldtem.

Azok a tagok, akik a Paypalon keresztül fizettek be, de nem érték el a ROI-t, ki tudják kérni a pénzüket más fizetési procira is.

Ha valakinek problémája van a jelenlegi helyzettel, erőteljesen ajánlom hogy először vegye fel velem (Spas Admin-nal) a kapcsolatot, mielőtt bármi ésszerűtlen dolgot tenne!"

"The members who have deposited via Paypal and have reached ROI, they may continue working, as usual, they just need to cash out to any other payment processor they want. I will appreciate if such members do not try to open disputes and claims because I will do the same for the money that I have sent to them.

The members who have deposited via Paypal, but have not reached ROI, they may cash out to any other processor of their choice too.

If someone has a problem with the current situation, I STRONGLY SUGGEST TO CONTACT ME FIRST, before making any unreasonable thing!!!"

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kavics13 » 2017.06.19. 13:07

Én még azelőtt kértem ki paypalra, hogy zárolva lett a számlájuk
Azóta is pendingben van
Kíváncsi vagyok mi lesz vele :)
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.19. 14:41

kavics13 írta:Én még azelőtt kértem ki paypalra, hogy zárolva lett a számlájuk
Azóta is pendingben van
Kíváncsi vagyok mi lesz vele :)

Vond vissza azt a kikérést, utána elvileg engedi másik procira kikérni.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kavics13 » 2017.06.19. 17:11

Köszi!
Mondjuk pont ezt akartam elkerülni, puszta kíváncsiságból :)
Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.06.19. 21:04

Figyelem!

Egy ismerősöm (refem) mai nap "multiple account"-ra hivatkozás miatt nem tudott belépni, viszont az oldalon (sem itt, sem a másik oldalán) a support-ra kattintva sem tudott az adminnak jelezni. A support-ra kattintva visszavisz a fő oldalra, azaz gyakorlatilag NEM lehet a support-ra írni ha nem tudsz az oldalra belépni. Ez számomra nem jelent jót ... miért van ez így ... nem hiszem hogy véletlen ... ha pedig nem véletlen, akkor sajnos mindez nem jelent jót ... ezt követően a fórum eltüntetése következik???

Nem tudom, ez most engem nagyon elbizonytalanít ... hogy értelmezitek, hogy értelmezzük ezt a "hibát" az oldalon ... higgadtan!?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.19. 21:38

Leellenőriztem én is mindhárom oldalát, és sajnos jelenleg tényleg nem lehet Supportot írni bejelentkezés nélkül.

Na most lehet ezt vészjelzésnek is tekinteni, talán nem alaptalanul, de azt is eltudom képzelni, hogy a PP gond miatt nagyon sokan írtak-írnak az Adminnak és az Admin így próbálja lecsökkenteni a Supportnak írt levelek számát.

Egy biztos, ma délután nálam nem működtek az oldalak rendesen. Uniclique egyáltalán be sem jött!
Viszont este már minden rendben volt az oldalakkal.
Talán valamit változtattak az oldalakon és lehet ezért nem engedte a belépést.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.06.19. 21:51

Meglátjuk.

Persze Te is és én is "jól benne vagyunk" az oldalakban, igazából hirtelen dolgokat egyikünk sem tud tenni ... tesszük a dolgunkat tovább azt meglátjuk mi jön ki. Minden esetre ha az is lenne hogy sok a support-ra írt levél, annak azért nem az lenne a megoldása hogy egyszerűen megszüntetem a support-ot, nem? Ez nem lehet ésszerű magyarázat erre. Az lehet hogy valami "tuningolás" megy az oldalakon és a hivatkozás hibás lett ... persze miért pont ez a hivatkozás ... igazából magyarázni nem tudom, kivárunk 1-2-3 napot és meglátjuk. Nem tetszik a dolog ... igaz a másik serpenyőben meg ott van, hogy a 3. oldala ha jól emlékszek most volt 2 hónapos, szóval az még friss, onnan még több befizetés lehet mint kifizetés, amivel meg a meglévő oldalait megtudja támogatni ... szóval szerintem azért tartalék még van, képződött ... figyeljünk a jelekre minden esetre!!!

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.19. 22:14

A Support problémával kapcsolatban ezt a bejegyzést találtam a Fórumon, amellyel kapcsolatban a Moderátor is írt: http://www.cliquesteria.net/forum.php?topic=48659

Most egyebet tényleg nem tehetünk mint kivárunk és figyelünk.
:!: Egyenlőre óvatosságra intek mindenkit!

Pár nap múlva kikérem Uniclique-ből az első fizumat, és ha minden úgy alakul ahogy elterveztem jövő héten Estériából is kérek ki pénzt. Ha megkapom hozom a bizonylatokat. :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.06.19. 22:18

Ezt tehetjük. Köszönöm Neked is a higgadt fogalmazást! :good:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.22. 21:52

Standard tagok figyelem!

Mostanában egyre több fiókfelfüggesztésről hallok, ezért felhívom minden Standard (Free) tag figyelmét, első kifizetés kikérése előtt érdemes az alábbi szabályokat betartani :

1. A fizetés feldolgozásához a felhasználó teljes neve szükséges, ezért a biztonság kedvéért kikérés előtt megkell írni Supporton a Teljes neveteket, és valamilyen személyes adatokat igazoló dokumentum másolatát. Ezzel kapcsolatban itt találtok infót: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=71&t=7749&start=30#p102154

Ha ezt valaki nem teszi meg, annak a fiókját kifizetés helyett felfüggeszthetik!

2. Minden kifizetési bizonylatot felkell tölteni a Fórumra, annak érdekében, hogy megkapjuk a következő kifizetést!

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kavics13 » 2017.06.25. 16:03

Végül is visszavontam, kikértem bitcoinban és ma is fizetett!
Kép

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.25. 17:24

kavics13 írta:Végül is visszavontam, kikértem bitcoinban és ma is fizetett!

Éppen az előbb láttam a neved a kifizetési listában.
Gratulálok a fizuhoz! :good:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.06.27. 22:44

Nemtudom mit hoz a jövő és mi lesz az oldal sorsa, de egy biztos, a PP zárlat óta is folyamatosan minden nap vannak kifizetések!

Én már bőven pluszban vagyok, tehát amit még kitudok szedni az oldalból az már mind ajándék lesz. :)

A promóciókat kihasználva fellépkedtem a havi Minister tagságig és szép lassan béreltem 1000 RR-t.
Mivel lett pár DR-em és az RR-ek AVG-je 8.5-8.6 körül volt így később feljebb léptem a 90 napos Minister tagságba. Nem mondom, hogy ez rossz döntés volt mert pluszba jöttem ki a végén, de megmondom őszintén ennél a tagságnál többre számítottam.

Sajnos az RR-ek AVG-je a 90 napos Minister tagságban lecsökkent 8.2-8.4-re ami elég kevés, így ez a tagság csak nagyon sok DR-el érné meg igazán ami nekem még nincs.
Ezért pár napja amikor lejárt a tagságom úgydöntöttem, hogy visszalépek a 90 napos Cliquey Counselor tagságba. Egyenlőre úgytűnik jól döntöttem! :good:

RR statom:

Tagság: Cliquey Counselor
Autopay: On

DÁTUM------------RR-------CLICK-------AVG
2017.06.27.------1000------8303--------8.3

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.07.04. 20:40

Továbbra is jól dolgoznak a bérelt refjeim! :clap:
Már úton van a következő kifizum amit Payeer számlára kértem ki tegnap. Ha megkapom hozom a bizonylatot. :)

RR statom:

Tagság: Cliquey Counselor
Autopay: On

DÁTUM------------RR-------CLICK-------AVG
2017.07.04.------1000------8321--------8.32

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.07.05. 16:18

Naponta Te így mennyit fizetsz az RR-ekre (Autopay-ON verzióba)?

Én Minister 90 naposba vagyok 2000RR-el Autopay-ON és az RR-ek 15600-at kattintanak ( AVG=7.8 ) az autopay meg napi 14 USD.

A tagság ára 90 napra 109 USD ... ez 1 napra levetítve 1.22 USD, ehhez jön hozzá a napi 14 USD RR költség, ami így 15.22 naponta, a profit meg 15.6-15.22=0.38 USD ... hmm, elgondolkodtató!!!

Tudnál Te is egy számszerű levezetést írni a Te tagságod figyelembe véve hogy alakul a napi profit?

Szerintem le kell én is építsem a tömeget, lehet az általad (is) visszalépett szintre.

Köszi!

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: deejayfly » 2017.07.05. 17:28

Lenne egy olyan kérdésem hogy én itt már kaptam standardként kifizetést Paypalra,akkor nekem nem kell igazolnom magam? vagy mivel az paypalra kaptam és most már nincs,igy kell a igazolás?

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.07.05. 17:56

Admin írta:Naponta Te így mennyit fizetsz az RR-ekre (Autopay-ON verzióba)?

Én Minister 90 naposba vagyok 2000RR-el Autopay-ON és az RR-ek 15600-at kattintanak ( AVG=7.8 ) az autopay meg napi 14 USD.

A tagság ára 90 napra 109 USD ... ez 1 napra levetítve 1.22 USD, ehhez jön hozzá a napi 14 USD RR költség, ami így 15.22 naponta, a profit meg 15.6-15.22=0.38 USD ... hmm, elgondolkodtató!!!

Tudnál Te is egy számszerű levezetést írni a Te tagságod figyelembe véve hogy alakul a napi profit?

Szerintem le kell én is építsem a tömeget, lehet az általad (is) visszalépett szintre.

Köszi!

Szia!

Én anno a 90 napos Minister tagságban azért nem mentem 1000 RR fölé, mert ott már 0.007$/RR az autopay költség, és mivel az AVG nem elég magas így csak kevés profit maradt volna.
Sajnos még 1000 RR-el sem nagyon érte meg a 90 napos Minister tagság, ezért léptem vissza én is a 90 napos Cliquey Counselor tagságba.
Na és persze az RR-ek ára is folyamatosan emelkedik. 1500 RR-től már 0.23$-ba kerül 1 RR.

Kép

Jelenleg én 90 napos Cliquey Counselor tagságban vagyok 1000 RR-el.

Az autopay költsége 0.006$/RR, vagyis 1000 RR napi autopay költsége 6$.
A tagság ára 59$, ez 1 napra levetítve 0.65$.

Az RR-ek átlagban 8250-et kattintanak (AVG=8.25), így az össz kereset 8.25$/nap.

Napi költség: 6$ + 0.65$ = 6.65$
Kereset: 8.25$

8.25$ - 6.65$ = 1.6$

Tiszta profit: 1.6$/nap :clap:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.07.05. 18:05

Ezt el sem akarom hinni ... azért ez így fura, nem?

Magasabb tagsággal 2x annyi RR-el a nyereség 0.4 USD, kisebb tagsággal és fele annyi RR-el a napi nyereség meg 1.6 USD ... ilyenkor mondják többet ésszel mint erővel ... Autopay-t kikapcsoltam, azonnali leépítés van, én is visszalépek egy lépcsőt.

Az Autopay költséget a Charts-ból vetted, vagy ezt csupán számítottad?

Amúgy Nálad is minden RR aktív minden nap? (Cliquebook oldalon ez nem így van, ott ellustulnak ... itt azt nem tapasztalom)

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.07.05. 19:43

Ez így tényleg fura, de a tapasztalat azt mutatja, mégis igaz! :D

Szerintem sok felhasználó nem néz utána az autopay költségek alakulásának, ezért esnek bele abba a csabdába, hogy úgy gondolják nagyobb tagsággal és több RR-el magasabb a profit is.
Pedig ez nem minden esetben van így. Ezzel viszont az Admin nagyon is jól jár.

Az autopay költségek és RR árak részletes táblázatát az oldal alján a "Help" menü 18. pontjában találtam: https://www.cliquesteria.net/index.php?view=faq

Itt estérián nálam is minden nap aktív az összes RR. :good:
(Uniclique-en is minden nap aktívak az RR-ek.)

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: deejayfly » 2017.07.05. 22:25

deejayfly írta:Lenne egy olyan kérdésem hogy én itt már kaptam standardként kifizetést Paypalra,akkor nekem nem kell igazolnom magam? vagy mivel az paypalra kaptam és most már nincs,igy kell a igazolás?

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.07.05. 23:10

deejayfly írta:
deejayfly írta:Lenne egy olyan kérdésem hogy én itt már kaptam standardként kifizetést Paypalra,akkor nekem nem kell igazolnom magam? vagy mivel az paypalra kaptam és most már nincs,igy kell a igazolás?

deejayfly erre én nem tudom a választ.
Szerintem a biztonság kedvéért jobb lenne igazolnod magad.
De ha gondolod írj az Adminnak és kérdezd meg tőle, hogy kell-e igazolni magad.

Viszont ha szeretnéd elkerülni az igazolást, az lenne a legjobb ha vennél tagságot és RR-eket.

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: deejayfly » 2017.07.06. 08:13

Még anno paypalrol vettem tagságot, most standard vagyok és van 90 reffem,

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.07.07. 16:17

deejayfly írta:Még anno paypalrol vettem tagságot, most standard vagyok és van 90 reffem,

Az, hogy régen már volt tagságod nem jelent semmit. A mostani helyzeted a lényeg.
Tudok olyan személyről akinek szintén volt régebben tagsága, de ennek ellenére később amikor Standard tagként kiakart kérni felfüggesztették a fiókját. Gondolom mert Standard tagként kikérés előtt nem azonosította magát. De persze nem biztos, hogy azért zárták ki!

Ha van 90 Refed, én azt tanácsolnám vegyél hozzá tagságot. Itt estérián megéri! :good:

Vissza: “PTC (Paid To Click)”