TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ibik írta:Szerintem ez egy furcsa válasz egy admin részéről................ :)
hát igen. valami magyarázat jó lenne.
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Sorry IP is already used by other member - Sajnáljuk, De ezt az IP-címet már használják....

Legalább is én így fordítottam le.
Ha annyi erőd nincs, hogy elolvasd mi lehet ennek az oka, hát nem tudok rá jobbat írni...
Talán mert már regisztrtáltak ezzel az IP-vel?
Minden bizonnyal!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Az lehet, de lehet, hogy nem ő volt... Nem mindenkinek fix az ip címe :)
Nekem is dinamikus pl...:) legalábbis Mo.-n...
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Az IP cím probléma nem igen ütközhet ki az oldalunkon.
Tehát az eggyel előtte való válaszomat javítanám... Kapcsold ki az automata proxyt, és működni fog.
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Új lehetőségek az oldalunk!
Ha kíváncsi vagy, akkor látogass el hozzánk...
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

TutituriPTC adminnak.
Nem akarom rontani az oldalad hitelességét de szerintem figyelhetnél arra,hogy a főöldalon a kifizetési összeg az 4600$ de a proof-nál szerintem nem éri el az össz kifizetés az 1000$. Nem adtam össze de szemmel látható,hogy a két összeg nem nagyon stimmel.
Admin panelben tudod szerkeszteni az adatokat. ;)
Amugy az oldal tuti. :good:
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Ne csak az első oldalt nézd. Van még mögötte tíz. :D
Kép
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Ez így van, nem csak az első oldalt kell nézni...
Illetve nem szerkeszthető, mert az adatbázis miatt automatikusan van számolva.

De hát mindig vannak olyanok, akik többet tudnak nálam, semmi gond megszoktam... :)

De azért jó munkát! :)
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

5.Kifizetésem :good:

Kép
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Köszönöm, hogy ide is feltöltötted a bizonylatot!
Avatar
tunde2009
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.09.19. 14:42
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: tunde2009 »

Harmadik kifizetésem!
:clap: :clap: :clap:
Kép
Pénzkereső ötletek az interneten:
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak
Letesztelt, fizető oldalak gyűjteménye egy helyen!
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak/regisztracio
ijoco
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.03. 08:54
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: ijoco »

Sziasztok!
Aki kételkedne a Tuti turiban......
Tizenvalahányadik kifizeésem:---Kép

:good: :good: :good: :good: :good: :good:
ijoco
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.03. 08:54
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: ijoco »

XIX-edik kifizetés :good: :good: :good:
Kép :clap: :clap: :clap: :clap:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Azért kiváncsi lennék, hogy mennyit fizettél be, hogy 4 nap alatt 50$-t össze szedtél...xD
ijoco
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.03. 08:54
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: ijoco »

Ki mondta,hogy ez négy nap???
Az igaz,hogy platina 500reff +248 saját reff.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

a pp képen oct. 22 van. az 22-18 = 4 nap :)
ijoco
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.08.03. 08:54
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: ijoco »

az az előtti képen okt 5-e van.
5+17=22 tehát 17nap kellettaz 50$-hoz. :clap: :clap: :clap:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

így már más XDD csak majd 1 hónappal később rakod fel a kifizetési bizonylatot az új konkrét xD
kunfia
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.11.28. 14:46
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: kunfia »

A Tuti Turi PTC menet közben változtatja a szabályokat , szerintem hamarosan SCAM lesz. 2hét tagság után felére csökkentette a kereseteket,de a tagság díját nem adták vissza. A cinikus válasz az volt,hogy váltsál drágább csomagra,az jobb lesz.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

érdekes, bár már 2 hete nem tudtam vele beszélni, de nem hinném, hogy SCAM lesz, elég régóta üzemel...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az biztos hogy érdekes dolgok mennek itt... és teljesen egyet értek hogy igen csak hajlik a SCAM felé (ha már nem az) az oldal :!: :innocent:
Nekem is több rossz tapasztalatom van... és azt sem tudom honnan kezdjem. De akkor lássuk...
És nagyon jó lenne ha az Admin jelentkezne... megválaszólná a kérdéseket... és elmondaná az okokat... mert igazából a szokásos "sablon" szövegeken kívűl mást nem igen hallottam tőle :bad: :innocent:
- az első és talán legfontosabb, hogy mi a helyzet a kifizetésekkel?? Én magam is már kb 30 napja várom... hozzá tenném fektettem is be az oldalba (nem is 1*)... kifizetést még sem kaptam (egyet sem) a mai napig sem!! De ismerek olyat aki már 1.5 hónapja várja a pénzét és sehol sámli. :good: Erre az Admin válasz... nyugalom, türelem, kis csúszás csak... sorolhatnám :clap: Jó lenne tiszta vízet önteni a pohárba... :innocent:
- a második... én is tagságban vagyok de a karbantartás óta... mi az h csak úgy önhatalmilag csökkentjük a tagok keresetét TAGSÁGBAN???? Mikor épp azért vesz az ember tagságot egy oldalon mert ugye az többet ígér neki... és a lényeg hogy egy előre leírt "szolgáltatást" vettem meg ( legyen az a napi keresetem reklámból vagy RR és DR kattból) amit menet közben csak úgy kényünk kedvünk szerint nem illő és fer változtatni :bad:
- a harmadik... hogy hetek óta nem bírok venni rendesen RR-ket... csak 5-20 max 25 RR-t. Le van limitálva az egész rendszer ha épp egyáltalán lehet venni :clap: Már ott tartok hogy annyi RR-emet engedtem el úgy hogy a helyükre nem bírtam vissza venni az ujjakat... hogy feleslegessé válik a tagságom :!: Így (is) nem kicsit nyúl bele az Admin az oldal pénzmozgásába... és nem kevés + pénz marad benn.
Elismerem hogy szokott lenni ilyen RR hiány átmenetileg más PTC oldalakon is... na de hogy hetek óta ez legyen már kicsit nevetséges :D Ez is egy igen érdekes dolog, és húzás az oldaltól :bad:
- a negyedik... érdekesnek találom azt is... hogy a karbantartás óta, de inkább a változások óta... már nincs az oldalon élő chat a tagok számára. Vajon mért lett ez a "történet" törölve, blokkolva a tagok elől??? :good:
- arról nem beszélve... hogy már 2 embertől is hallottam olyat... hogy mikor elpanaszolták a dolgaikat, vagy megemlítették az Adminnak a bajaikat, és nem tetszésüket... az Admin szó nélkül kivágta őket az oldalról :clap:
- és... ahogy nézem a hozzászólásokat... lassan 2 hónapja ide sem nagyon lépett fel az Admin :roll:

Így hirtelen csak ennyi szösszenet jutott eszembe... :) Természetesen ha még más is eszembe jut majd pótolom :)
De ahogy írtam... nagyon jó lenne ha az Admin válaszolna a tagok kérdéseire...és elmondaná mi is a terve a jövőben... :!: :!: :!:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Kedves Laci, bár nem tudom, hogy a kedves Admin merre van, de lehet én is tudok neked választ adni a kérdésedre, legalábbis az 1.-ikben.
Mert én mint PTC oldal tulajdonos pont abba esetben bele, hogy nem fizet elő senki az oldalamon és több a kikérés mint amennyi pénzt egyáltalán az oldal elő teremtett, így majd a fizetésemből kell kifizetnem majd a tagokat, és most én is kiírtam, hogy 2017.12.10.11-én tudom csak a TAGOKAT kifizetni, bár én tudom bizonyítani, hogy tényleg sokkal kevesebb az oldalam bevétele, mint amennyi kifizetést kellett teljesíteni. Lehet nála is ilyen gond van...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Értelek Raptor ez hihető is lenne... csak hogy tutin más a helyzet :good:
És egyáltalán nem értek veled egyet ebbe a dologba... mert 100% meggyőződésem hogy Tutin van pénz csak hát... :good:
Először kezdeném azzal... hogy sokkal nagyobb és volumenűbb oldal (nem lebecsűlni akarom a te oldalad) így eléggé vonzó a befektetőknek.
A másik, hogy a kis tagságot leszámítva a többi tagság azért már elég sok pénzbe kerűl... nem beszélve az RRek-ről és tudom hogy rengetegen vásároltak magasabb tagságot és rengeteg RR-t. És még ott vannak a tényleges hírdetők is... itt említeném meg, hogy mind ezeken felűl még ott van ugye a HYIP lehetőség is... amin nem 1 nem is 2 de nem is 10 ember bukta el a teljes befizetését :lol: (ebbe a HYIPes okosságba ne menjünk bele... de az egész fura és elejétől sántít nekem :) )
Amúgy meg már elég régóta bevezetésre kerűlt a kikérési szabályzatban hogy csak 15 naponta!!!! kérhet ki az ember, ugyan akkor még a kikérés összege is maximalizálva van :!: Amivel nem kicsit tartja vissza az oldalból a pénz kiáramlást :good:
Illetve ott vannak azok a tagok akiknek már hosszú hetek óta tartozik a kifizetésekkel... Így mindent össze vetve úgy gondolom hogy marhára nem erről van szó h nincs pénz az oldalnak :lol:
Azt meg csak halkan említem meg... :o :? De mi is a helyzet ezzel az adakozásos témával???
Ahova rengeteg tag utalt be kisebb nagyobb összeget, és összességében egy igen szép összeg gyűlhetett össze...
Szép dolog az adakozás és főleg a segítség nyűjtás (én magam is elgondolkodtam hogy itt is segítek ahogy tudok... és én magam is befizetek vmennyit külön erre a célra, na de ezek után nem... :? ) de kérdem én, előbb nem az oldalt kellene rendbe tenni? Letisztázni a dolgokat... és a tagokat megbecsűlni és kifizetni őket? :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönjük Admin az uj infókat... a segítő szándékod és hogy ennyire aktív vagy :) :good: :lol:
Azt hiszem ez mindent el mond... nem is kell írnod semmit :clap:
Nálam már biztos SCAM az oldal :bad:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Na beszéltem az oldal adminjával, kiderült, hogy azért tűnt el ennyire mert, hogy az adományozás sok időt elvesz tőle. Én ezt tudtam meg, gondoltam leírom :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ahha... így máris érthető a dolog :lol:
Sok idejét veszi el az Adakozás... míg az oldalán a tagok teljes ködben és homályban vannak mert semmi infó nincs (jaaaa de... a szokásos hogy türelem :D ) és annyit nem tud írni hogy srácok ez és az van... illetve a tagok (és én magam is) továbbra sem kapjuk meg a kifizetéseket :D Jó hozzá állás... :good:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Figyelj, tegnap nekem ezt mondta az admin. Többet én sem tudok, én nem vagyok kattoló, szóval nem tudok úgy válaszolni de nem tudom.
Ennyit tudtam "segíteni" ez ügyben.
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: ibik »

Az adomànyozás tiszteletre méltó dolog. De nem kéne akadályozza az oldal működését, szerintem........
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ibik 2017.12.07. 11:18-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: Laci »

Értelek Raptor... nem is veled van baj és köszi az infót is :)

Ibik... A poénaz egészben... hogy ugyan úgy mint az oldalba, a tagok fizettek vagy adományoztak egy külön alapba, amit az admin adományoz tovább X családnak :) Szóval nem az Admin ajánlja fel a saját pénzét, vagy az oldal nyereségét :D Ami tényleg szép gesztus és tök jó dolog lenne... Csak hát ez egy ptc oldal ahol az ember szeretné megkapni a munkájáért járó pénzt... nem említve a befektetőket akik ezért fizettek is be... és mi van azokkal a tagokkal akik magába az oldlba fizettek be tagság rr stb... + adományoztak is?? Mint írtam már... előbb a saját tagokat kellett volna lerendezni, kifizetni + infókat közölni... majd utána lehetne idő az adományozásra is... hisz már lassan 3-4 hete gebasz van az oldalon... és karácsony még így is 15+ nap mulva lesz... Ez így nagyon fura és rossz képet mutat :innocent: De az Admin tudja... de én itt vmi más dolgot sejtek :innocent:
hlt83

Re: TutiTuriPTC.XYZ

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves Laci!

Csak hogy tudd!
A Tuti Turi Oldal 1500$-al szált be az adományba, és ehhez jöttek a Tagok adományai és a plusz.
Valamint az Oldalon megkaptatok mindig minden tájékoztatást is, csak a híreket kellett volna elolvasni!

Illetve nem utolsó szempont, hogy a Mai napig is kifizetjük a tagjainkat, akik a Szabályzatnak megfelelnek!
A Szabályzat nem azért lett kitalálva, hogy elvegyük a pénzeteket, hanem hogy egy oldal valamit valamiért tudjon működni...
Mint ahogy az én oldalamon, így itt a Fórumon is van egy Szabályzat, amit be kell tartani!

De ezt a Magyar emberek 98%-a cseszik elolvasni, és fejetlenül vág a dolgokba...
mikor meg következménye van neki, akkor meg pont ő van végigsértve, és csak neki lehet igaza!!!

Hát ez nem így működik sehol sem!

Aki a Szabályokat nem tartja be, az viselje a következményeket!

Tény, hogy két és fél hétig, nem sok időm volt az oldalra, de ettől függetlenül mindig ott voltam a háttérben és figyeltem...
Illetve azért is van segítségem, mert 0-24 órában, senki se várja el, hogy csak az oldallal foglakozzak! Mivel van magánéletem is!

Ennyi!

Ha türelmes és kitartó lettél volna, és nem szidod el az oldalt mindennek, akkor most élvezhetnéd a gyümölcsét... :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég