TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
hlt83

TutiTuriPTC.XYZ - SCAM !

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Új Magyar ptc oldal, ami még csak most indult, de ígéretesnek tűnik.

Név: TutiTuriPTC.XYZ
Indulás: 2017.01.29
Átlag napi kereset:
0.012$ minimum, de függ a tagság típusától illetve, hogy nyersz e valamelyik játékunkon, vagy akcióban.

Minimum kifizetés: 4$
Támogatott E-bankok: Paypal, Perfect Money

Kép

Új címünk: http://tutituriptc.xyz
Napi átlagkereset minimum: 0,044$
Hirdetési kattintások: változó - 0.0001-0.10$

Az első 10.000 Tag Start tagságot kap ajándékba!

Egyre csak bővülünk! Gyere és csatlakozz!
A hozzászólást 13 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.05.29. 02:07-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: nadint »

hlt83 írta:Új Magyar ptc oldal, ami még csak most indult, de ígéretesnek tűnik.
Link:
http://tutituri.atw.hu

Kép
Szia !

Ajánlom figyelmedbe a topik nyitási kövelményeket!
hlt83

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Szia nadint!

Ha adsz egy linket, akkor szívesen elolvasom. De nem hiszem, hogy bármi rosszat is tettem volna, de szerintem szabályt sem sértettem. Főleg, hogy a link nem reflink!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

csak egy részletesebb leírás hiányzik, amúgy minden rendben...
(mondjuk 1 upgrade tábla, kereset meg ilyen apróságok, csak úgy vaktába minek regeljünk?)

most nézem, ingyenes domain, ez komoly? és hol van a fóruma?
hlt83

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Szerintem a banner-en rajta van, a többit meg látod, ha megnézed az oldalt.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát, nem a klikkérétkre gondoltam, de akkor tényleg olvasd el ezt, köszi:

viewtopic.php?f=71&t=5972
hlt83

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Aha, már értem, hogy mire gondolsz.... köszi
hlt83

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Hazaértem és pótlom...
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Új Magyar PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Nem akarlak megsérteni, de ingyenes domainen egy PTC oldal, hááát közel is nevetséges... :D Pláne az elemi iskolás megfogalmazással, és elgépelésekkel meg helyesírási hibákkal. Nem vagyok nagy tipp császár, de én arra tennék, hogy nem megbízható. :D :no: :boo:
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Próba szerencse bango5! Sosem lehet tudni.... :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gondolom a 80$-os tagság miatt érné meg. Hátha páran beleugranak :)
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

xenosz2! A Neobuxon mennyi a tagság?
Ott még a hirdetések is 0.001$-ak! Akármilyen tagságban is vagy!
Tudom, hülye példa, de ha belegondolsz, minden PTC oldalon így van! Sőt vannak rosszabbak is, és a tagság meg horribilis.
Csak mondj egy oldalt, ahol napi több dollárt keresel, és alacsony a kifizetés, valamint tényleg fizet is! Mert akkor vissza is vonok mindent amit mondtam. :)
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Igazad van, hogy próba szerencse. Stantard tagként valóban nem veszítesz semmit, max időt. Kívánom, hogy fizessen és legyen igazad. :) Én nem szentelek rá időt, egyrészt mert a többi oldalra (neo,sense-re) is alig van időm mostanában. :D

Xenosz2 pedig szerintem arra gondolt, hogy befizetnek mondjuk 10-20-an aztán pápá, eltűnik minden, aztán egy ingyenes domainról bőven megérte szopatnia népet. :D
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Jogos a 2 pont! De ha abból a szempontból nézem, akkor ez minden oldalnál igaz lehet, mert sosem lehet tudni, hogy tényleg fizet e, vagy sem.
Én azért megpróbálom, és ígérem, ha fizet, akkor iderakom a kifizetési bizonylatot.
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Így van, lehet, hogy van egy teljesen profinak tűnő oldal ami nagyon patent, aztán nem 1, nem 2 volt amivel én is megjártam. :)
Végülis sosem tudni. Mondom, legyen sikered, és akkor talán én is belevágok ;) Jó lenne már tényleg egy jó magyar PTC odlal is, mint régen :P

Szép estét!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nyilvánvalóan tiéd az oldal, azért reklámozod ennyire reflink nélkül
Az oldal gagyiságáról már a többiek elmondták a véleményüket
De ez a kijelentésed....
hlt83 írta:xenosz2! A Neobuxon mennyi a tagság?
Ott még a hirdetések is 0.001$-ak! Akármilyen tagságban is vagy!
Szóval ez sokat elárul a hozzáértésedről :)
Neon goldennel 9 db fix 1 centes hirdetés van, nagyobb tagsággal még több
Szóval, ha ez csak beetetés, remélem senki nem éhes itt :)
Ha pedig semmi rossz szándék nincs benned, azt javaslom, hogy tanulj még néhány évet a ptc-k világáról, aztán kezd elölről ;)
End of the story
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Na ennek azért számoljunk utána :D 14 regisztrált tagnál 10 dollár kifizetés, 4 nap alatt, holott a prémium tag is napi 0.08 USD-t kap :D :no:

201 kattintás: magyarul 201*0,01= 2,01 USD

És még a prémium fiókkal számoltam.. :D

Erről ennyit. :D
Csatolmányok
ptc.PNG
ptc.PNG (7.49 KiB) Megtekintve 11330 alkalommal
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Kedves kritikusok!
Igen! Az oldalt én írtam! Nem megvásároltam, én írtam!
Tény hogy kinézetre még nem a legmodernebb, de dolgozom rajta. Bár a grafikai rész, nem az én asztalom... de igyekszem.
Ami egy kicsit felbosszantott, hogy még töltsek el egy kis időt a PTC oldalak világában...? Én? :D
A PTC Ajánlatok szerkesztésében és üzemeltetésében is részt vettem. Több mint 10 éve foglalkozom PTC oldalakkal, és kb. 7 éve igen aktívan, úgy hogy ebből is élek meg! (Ki mondhatja el ezt magáról?)
Ha majd lesz elég aktív tag, hogy tényleg megérje az oldalt egy hivatalos Domján névre váltani, akkor majd lesz! De addig nem fizetek ki feleslegesen több mint 500$-t, hogy egy igényes és teljesen automatikus PTC oldalt csináljak, fizetett Domain-al.
Illetve nem csak aktív tagok kellenek, hanem hirdetők! Minél több! Mert egy PTC oldalt ebből lehet fenntartani, nem a tagokból!
Ha majd sok hirdető lesz, akkor lejjebb viszem a tagság árát is!
(Jha, és A Neobux nem ad 10centes hirdetést, legalább is én 5 éve vagyok éves Golden tag, és még sosem volt benne szerencsém)
bango5! Köszönöm neked, hogy kiraktad ezt a képet, mert nem vettem észre, hogy a tesztelés során az összeg kinn maradt, de már lenulláztam.
Illetve a kritikákat is köszönöm, mert ez alapján majd tudok változtatni. De a szidalmazást részemre, azt megvetem, mert nem ismertek.
Helyesírási és megfogalmazási hibák még akadnak. De sok munka van egy ilyen oldalba, tehát türelem, míg javításra kerülnek.
Tehát ha valakinek javaslata van, hogy min kéne javítani, akkor azt szívesen fogadom.
Köszönöm!
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Jha és azt nem is írtam, hogy az első 100 tag, 30 napos Prémium tagságot kap.
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Sok sikert, és ne haragudj ha megbántottalak, csak az észrevételeimet írtam le.
Szép napot, és jó hétvégét! :) :)
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

Az észrevételekkel semmi gond, a személyeskedéssel volt gond. De felejtsük el semmi probléma. Amennyi kamu PTC oldal jelenik meg manapság, elfogadom a szkeptikusságot.
Neked is jó hétvégét! :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Oh, akkor nem a ptc-vel van a gond, hanem a matekkal vagy olvasással :)
Sehol nem írtam, hogy 10 (TÍZ) centet ad neo a goldeneknek, hanem azt, hogy 1 (EGY) centet, szemben azzal, amit te írtál, hogy semmilyen tagsággal nem ad többet 0,001 (EGY TIZED) centnél
És ebben semmi személyeskedés nincsen, ezek csak tények ;)
Mint, ahogy az is tény, egy ilyen kinézetű, ingyen host-on futó oldalra sose fognak özönleni a hirdetők.
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fenntartásaim vannak,hogy aki 10 éve foglalkozik ptc-vel az ennyi idő alatt nem sajátította el a helyesírást.Legalább ,ami a PTC re vonatkozik . Egyébként melyik lenne az a tisztelt 3 magyar ptc oldal,ami már nem létezik? Mert én nem nagyon tudok olyat,ami ne csapta volna be a tagokat.
Az,hogy te még ebből megélsz,és a PTC ajánlatokban is aktív részes voltál,sokat elárul a hazai ptc világáról. Nagyon lehangoló. Az igyekezeted tiszteletreméltó is lehetne,ha ennyi év után is ilyen naivan állsz hozzá. vagy álnaívságot színlelve próbálod átverni a népet...
Sztem kamu az egész. nemhogy 10 évet sztem,te egyet sem ptc-ztél eddig.

Van a főoldalon egy 2008-as dátum az mit jelent?

"Mennyi a minimum kifizetés?
A minimum kifizetés Standard és Prémium Tagnak is minimum 8$-tól lehetséges.

Mennyi idő, míg megkapom a kifizetést?
Standart Tagoknak 15-20 munkanap.
Prémium Tagoknak 1-10 munkanap."

:XD:
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Gyerekek, ne bántsuk egymást!
Bár nekem is vannak fenntartásaim az oldallal kapcsolatban, de én is mentem már házhoz a lómicsodájáért és én is tettem már be ide olyan oldalakat amik a későbbiekben kiderült SCAM oldalak voltak.

Hogymondjam, ehhez a PTC dologhoz kell egy csöppnyi kis naívság, mert kezdetben semmiről nem tudod meg bízzak-e benne vagy sem. :)

Én már mindenben kételkedem még olykor a Neobuxban is mióta egy oldal megszűnt a szép kis összegyűjtött összegemmel. :D :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

azért nekem van még pár kérdésem:
mennyibe kerülnek és mennyit klikkelnek a béreltek/nap?
tervezed az oldal angol nyelvű verzióját? - mondjuk úgy nemzetközivé tételét...
Paypalon kívül más e-bank hozzá lesz-e adva?
elég alacsony a standard klikk, ennek értéke fog-e nőni? - tagság nélkül nem éri meg klikkelni, a 8$ nehezen jön így össze, ezen azért elgondolkodnék a helyedben, a mostani oldalak is adnak 2-4 cent között free tagoknak...
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Első pillanatban úgy gondoltam, ez az oldal nagyon sántít, de végigolvasva úgy néz ki, hogy se keze, se lába.
10 éve PTC-zel, de még a fórum szabályzatot sem olvastad el. Az te oldaladon: "a TOS elolvasása kötelező".
10 éve PTC-zel, de tőke és egy cent ráfordítás nélkül indítottad el az oldalad. Azt írod ebből élsz.
Az ingyenes domain csak pár ezer forint. Az ATV-n a reklámmentesítés évi 5080 forint.
Legalább ezt illett volna megtenni, máris nem érne ennyi bírálat.
A jó szándékodat nincs jogom megkérdőjelezni, de ha
10 éve PTC-zel, akkor tudhatnád, hogy magyar nyelvű oldal, csak magyaroknak indítva életképtelen.
Az oldaladon kínált feltételekkel pedig értelmetlen.
Standard tagnak esélye sincs elérni a 8$-t. Tagsággal meg színtiszta ráfizetés.
Ha a szándékod pedig az volt, hogy a saját linkjeidet ingyen hírdesd néhány hónapig,
a legjobb esetben is csak pár száz aktív tagnak, akkor sok sikert hozzá.
Az egyetlen pozitívum ebben az egészben az, hogy megpróbálod. Lesz ami lesz. Nem veszítesz rajta semmit.
De csodákra ne számíts.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én vállalom a véleményem,és ha az ellenkezője lesz,akkor elnézést fogok kérni,de teljesen kezdő adminoknál tapasztaltam ilyen fokú naivitást. Kezdjük a minimum összegnél pld. vagy senki nem fog kattolni ,mert sose éri el ,vagy olyan magasak lesznek a kattértékek,hogy nem tudja kifizetni.

Volt már itt olyan magyar ptc tulaj,aki bevallottan kezdő volt,igyekezett is minden tőle telhetőt megtenni,még a kattértékek se voltak elszállva, alacsony minimum, a hirdetési árak is nagyjából rendben voltak mégis rájött,hogy ez így nem fog menni. Már nem emlékszem pontosan a nevére,de teljesen korrekt módon le is zárta az oldalt a végén. Igyekeztünk tanácsokat adni neki,de gondolom,amikor még magasabbak voltak a kattértékek az oldal indulásánál,azt már később nem tudta behozni. Egy működő fenntartható oldalt nagyon nehéz összehozni még akkor is,ha látszólag minden ki van számolva bevételi és kiadási oldalon. Én ugyan nem értek annyire ehhez admin oldalról,de sztem olyan sok a lehetőség a neten ,és a tagokank kevés az idejük hogy egy újabb oldalnak nagyon nehéz a dolga,hisz a meglévő piacból kell kihasítani egy szeletet,úgy hogy az profitos is legyen,de a tagoknak is vonzó legyen. Csaló ,avyg nem egészen korrekt oldalból sok van ,ezeknek 95%-a be is zár. A maradék 1% a megbízható becsületes a maradék 4% meg úgy trükközik,hogy fenn is maradjon ,de a tagok se vigyenek ki túl sok pénzt,vagy az admin nagyon rátermett és plusz bevételeket tud kapcsolni az oldalhoz a befizetéseken túl.
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Üdv mindenkinek.
Mint a PTC világában teljesen járatlan szólnék hozzá.
Építő jellegű kritikánok szánom, nem kötekedésnek.

1. Jéé, azt atw még létezik? Mindegy milyen oldalt csinálsz, egy normális domain mindenképpen a minimum. A költsége akciósan 1-2 dollár az első évre. Érdemes körülnézni az alpnames-en. Egy bérelt tárhely szintén megúszható 1-2 ezer forintból éves szinten. Azt gondolom, ha te magad nem bízol annyira az oldalad sikerében, hogy beleinvesztálsz 3000 Forintot, 10 dollárt, akkor hogyan várhatod el, hogy bárki 80 dollárt kockáztasson. Havont 2000 forintér bérlek VPS-t, és 30 oldal fut rajta.

2. Grafika: Mint írtad, nem a te asztalod. Akkor ne is csináld. A kevesebb néha több. Ha csak simán css-ben, háttérszineket használsz képek helyett, már harmonikusabb az összkép. Ha véletlenül jutnék az oldaladra, eszembe nem jutna, hogy ez egy aktív oldal. Arra gondolnék, ehhez 10 éve már biztosan nem nyúlt senki.

3. Logó: Sem a névválasztást nem értem, de ebbe nem mennék bele, de a grafikai megjelenítése, az... inkább nem mondom. Ha csak kiírod a nevet, logó helyett már jobb. Ha rászánsz öt percet a photoshop-ban, akkor csodákat lehet alkotni hozzáértés nélkül is.

4. Nyelvezet: igen, azon van mit javítani, és ez semmibe sem kerül. Kicsit magyarabban, pl. "Egy hirdetés akkor van teljesítve" helyett "Egy hirdetés teljesített". Ez így jobb, de még mindig nem helyes, hiszen nem a hirdetést teljesíted, hanem annak megtekintését. De lehet, hogy ez szakzsargon, mint írtam nem foglalkozom PTC-vel.

Béke!
hlt83

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: hlt83 »

:D :D :D :D

Ez a magyar mentalitás! Ha nekem nincs, akkor neked se legyen!

Köszönöm a Hozzászólásokat!
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Tuti Turi PTC oldal!

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Regisztráltam, az első 100-ban vagyok, nem lettem prémium tag :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég