Dollarsincome - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Contact us-nál írtam a Customer supportnak!
Kifizetést már tudsz már kérni vagy megvárod a 3 csillagot várod??
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

megint ugyan azt az üzenetet kaptam!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: any »

Sziasztok egyenlegből lehet hirdetni?
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

any írta:Sziasztok egyenlegből lehet hirdetni?
Szia!
Sajnos nem! :rofl: Én is akartam munkákat adni de azt kéri hogy fizessek be!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

any írta:Sziasztok egyenlegből lehet hirdetni?
egyszer kell befizetni és utána egyenlegből is tudsz hirdetni

1 csillag : 6 hirdetés
2 csillag : 10
3 csillag : 20
4 csillag : 30

fölfelé nem próbáltam
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Még most se kaptam meg a 3 csillagot de azért 64 pontot ad ha alám regiznek, pedig 32 pontnak kellene lennie mivel csak 2 csillagon vagyok!
Lehet beakadt a rendszer vagy nem tudom!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ez mi? Minden eltűnt! Ügyfélszolgálatnak se tudok írni semmi sincs! :angry:
Névtelendsfsdf.png
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Valami más elérhetőség van?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz írta:Azthiszem nem kell hozzá fordító :

Képkivágás.JPG
Képkivágás2.JPG
Képkivágás3.JPG
Grat! :)
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Admin-t elérni lehetetlen, mivel folyamatosan egy szabályt küld el ha írok nekik! Úgy hogy segítséget nem nagyon lehet tőlük kérni!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

skamasz írta:
CashDouble írta:
skamasz írta:Azthiszem nem kell hozzá fordító :

Képkivágás.JPG
Képkivágás2.JPG
Képkivágás3.JPG
Grat! :)
Hát köszi de annyira nem felhőtlen az öröm az oké hogy le lett csökkentve a kifizetési plafon de hogy 3.3$ fee ? Perfect money 2%-ot számol fel tehát 11$ kikérésnél 22 cent lenne... Ráadásul sorban állás van tehát elméletben min. 12 nap mire megkapom... No mindegy nem elégedetlenkedek remélem minél hamarabb visszaáll minden a kerékvágásba :)
bocs , hogy beleszólok , de megint azt látom hogy 2 hetes reg-gel mondjátok a tutit ...............
nincs lecsökkenve , sőt egy éve fel van emelve 11$ra a kikérés 2 csillaggal , előtte 7 majd 8$-t lehetett kikérni
a 15$-t ha elérted akkor tudsz pénzt kikérni , de nem mindet (2 csillaggal )
sok a fee? mihezképest? ha surf-ölni akarsz csak tényleg sok , de azt nem ajánlom senkinek , igaz van napi 100+ hirdetés , de az nagyon sok idő és mellé 1 csillag rang jár hozzá , azzal nincs értelme pénzt kikérni , DE ha csinálod a job-okat akkor az egyszerűbbekkel is annyit keresel mint más oldalakon ha mindent leklikkelsz : g+ , twitter , facebook like 1-3 cent 1 klikkért , de vannak több $-os munkák is , bánom is én hogy mennyit von le , ha könnyen tudok pénzt keresni , csak fizesse ki
sorban állás? próbáld meg pár perc múlva újra , kilép / belép újra , fog az sikerülni, nem kell 12 napot várni.............. ez a jó a 3 csillagba , itt nincs sor
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

gaizkaneu írta:
skamasz írta:
CashDouble írta:
Grat! :)
Hát köszi de annyira nem felhőtlen az öröm az oké hogy le lett csökkentve a kifizetési plafon de hogy 3.3$ fee ? Perfect money 2%-ot számol fel tehát 11$ kikérésnél 22 cent lenne... Ráadásul sorban állás van tehát elméletben min. 12 nap mire megkapom... No mindegy nem elégedetlenkedek remélem minél hamarabb visszaáll minden a kerékvágásba :)
bocs , hogy beleszólok , de megint azt látom hogy 2 hetes reg-gel mondjátok a tutit ...............
nincs lecsökkenve , sőt egy éve fel van emelve 11$ra a kikérés 2 csillaggal , előtte 7 majd 8$-t lehetett kikérni
a 15$-t ha elérted akkor tudsz pénzt kikérni , de nem mindet (2 csillaggal )
sok a fee? mihezképest? ha surf-ölni akarsz csak tényleg sok , de azt nem ajánlom senkinek , igaz van napi 100+ hirdetés , de az nagyon sok idő és mellé 1 csillag rang jár hozzá , azzal nincs értelme pénzt kikérni , DE ha csinálod a job-okat akkor az egyszerűbbekkel is annyit keresel mint más oldalakon ha mindent leklikkelsz : g+ , twitter , facebook like 1-3 cent 1 klikkért , de vannak több $-os munkák is , bánom is én hogy mennyit von le , ha könnyen tudok pénzt keresni , csak fizesse ki
sorban állás? próbáld meg pár perc múlva újra , kilép / belép újra , fog az sikerülni, nem kell 12 napot várni.............. ez a jó a 3 csillagba , itt nincs sor
Egy kérdés +1 csillagot kapunk ha kész a 100 hirdetés?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

skamasz írta:
gaizkaneu írta: nincs lecsökkenve , sőt egy éve fel van emelve 11$ra a kikérés 2 csillaggal , előtte 7 majd 8$-t lehetett kikérni
Először is köszi minden infot ! :) Másodszor lenne egy kérdésem :
1. Tehát 2 csillagon akkor kérhetek ki ha van minimum 15$-om (ami alapvetően mellékes mert nagyon hamar összejön)
2. De csak 11$ kérhetek ki.
3. A Fee miatt ebből csak 7.7 dollárt küldenek.
4. Azonban a végére 4.4$ érkezik meg hozzám.
Szóval akkor mindenképpen hajtani kell a 3 csillagra mert a 2 csillag a 3 csillaghoz képest nem sokat ér ?!

per.JPG
ezt nem teljesen értem 7.7$-t utal a Dollarsincome és a Paypal levesz még néhány centet , de nem 3$-t
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

CashDouble írta: Egy kérdés +1 csillagot kapunk ha kész a 100 hirdetés?
nem

amiért pontot kapsz :

job-ot befejezel
frissen regisztrált ref ( 1 hétig számolja a reg után)
új aktív ref ( nem jöttem még rá pontosan mit jelent)
befektetsz az oldalba
refed fektet be az oldalba
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

skamasz írta:
gaizkaneu írta:
skamasz írta: Először is köszi minden infot ! :) Másodszor lenne egy kérdésem :
1. Tehát 2 csillagon akkor kérhetek ki ha van minimum 15$-om (ami alapvetően mellékes mert nagyon hamar összejön)
2. De csak 11$ kérhetek ki.
3. A Fee miatt ebből csak 7.7 dollárt küldenek.
4. Azonban a végére 4.4$ érkezik meg hozzám.
Szóval akkor mindenképpen hajtani kell a 3 csillagra mert a 2 csillag a 3 csillaghoz képest nem sokat ér ?!

per.JPG
ezt nem teljesen értem 7.7$-t utal a Dollarsincome és a Paypal levesz még néhány centet , de nem 3$-t
Nem PayPal-ra kértem hanem Perfect Money-ra az meg ugye nem vesz le semmit a fogadó félnél. Egyszerűen ennyit küldtek a beígért 7.7$ helyett.
Kikerestem a honlapon a tranzakciós részt és ott is így szerepel, 11$-t vont le de csak 4.4$ jött.
Képkivágás.JPG
csak Paypalra kértem még ki .............
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

még 1 dolog : csillagok

1 csillag : ez kb semmire se való , nem is akarok róla írni , 100 pontot könnyen össze lehet hozni job-okból is hogy 2 csillagod legyen
2 csillag : 20 napota lehet pénzt kikérni , 15$-dnak kell legalább lenni és ebből max 11$-t tudsz kikérni (-30% fee) , lehet 10 hirdetésed (aktív és inaktív együtt)
3 csillag : 10 naponta lehet kikérni , 3-16$ a kikérhető összeg -10% fee (ha 3$ van az egyenlegeden akkor azt is ki lehet kérni) , 20 hirdetés és egyenlegből tudsz refeket venni
4 csillag : 7 naponta , 3-16$ -10% fee ,30 hirdetés , itt is lehet refet venni hirdetésből
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: any »

Ne haragudjatok megint belerondítok ez a levonás nagyon durva :o

Esetleg ha felhalmozódna kisebb-nagyobb összeg amit nem tudnék kivenni megéri befizetni?
Elv amihez ragaszkodok: Ne fizess be azért hogy kivedd azt a pénzt amiért már megdolgoztál!
De esélyt adok győzetek meg miért regisztráljak be nyitott vagyok még mindig :lol:
Kép
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Nekem is max 11$-t engedett kikérni, levont 30%-ot+paypal ☺
Screenshot_2017-04-25-16-57-15_1.jpg
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

skamasz írta:Az lenne a kérdésem hogy a 7 naponkénti számolást a pontrendszer alapján melyik napon végzi az oldal vagy minden nap számolja az előző hét nap teljesítménye alapján ?
minden alkalommal újraszámolja , van hogy nem frissit , ilyenkor kilép/belép (lehet 2-3szor) és frissit a rendszer , a rangot már 6 nap után frissitheti
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Az miért van hogy az ucoz oldalon már nem parkol domaint? Mindig parkoltatta 5 perc alatt, most már egy napja várok rá, és még mindig semmi...
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

blaizamb írta:Az miért van hogy az ucoz oldalon már nem parkol domaint? Mindig parkoltatta 5 perc alatt, most már egy napja várok rá, és még mindig semmi...
Mostanában nem parkoltattam domaint! nincs időm rá! Írj az adminak segíteni fog!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz írta:Én nem értem ezt a rendszert még mindig, kb. 1,5 hete leminősültem 1*-ra mivel nem foglalkoztam az oldallal. kb. 10. napja már folyamatosan 200 pont felett vagyok minden nap átlagban, és 6 napja lett egy refem is. Megkaptam az automatikus üzit is admintol :
"I see your numbers and I have to say your performance is fair satisfied. I guess you need some improvement.
Last 7 days you invited 1 referrals. In the comparison with others you are not the best.
I hope you will improve your productivity in very short time.
Please consider this message as my own opinion and my truly wish to help you increase your revenue."


Tehát miért nem minősültem ma fel ?

dollarsincome.JPG
Azőta mi a helyzet? Megkaptad a 2 csillagot?
Mostanában nem használom mert nincs időm rá!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz írta:
CashDouble írta:
skamasz írta:Én nem értem ezt a rendszert még mindig, kb. 1,5 hete leminősültem 1*-ra mivel nem foglalkoztam az oldallal. kb. 10. napja már folyamatosan 200 pont felett vagyok minden nap átlagban, és 6 napja lett egy refem is. Megkaptam az automatikus üzit is admintol :
"I see your numbers and I have to say your performance is fair satisfied. I guess you need some improvement.
Last 7 days you invited 1 referrals. In the comparison with others you are not the best.
I hope you will improve your productivity in very short time.
Please consider this message as my own opinion and my truly wish to help you increase your revenue."


Tehát miért nem minősültem ma fel ?

dollarsincome.JPG
Azőta mi a helyzet? Megkaptad a 2 csillagot?
Mostanában nem használom mert nincs időm rá!
Semmi, pedig minden feltétel adott azóta még két refem lett folyamatosan 300 pont felett vagyok de csak 1*-on vagyok, várok még vele Hétfőig meglátjuk.
Ez tényleg fura.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

skamasz írta:Sajnos azt kell hogy mondjam hogy bár lehet keresni az oldallal de alapvetően szelektíven viselkedik a felhasználókkal.

Képkivágás.JPG

Továbbra sem emelkedett a rangom, hiába írtam nekik normálisan leírva hogy mi az ábra csak a "rank" táblázatot küldték el nekem.
Ez így ebben a formában átverés...
Én is úgy vettem észre hogy addig vagy jó nekik míg jönnek a reffek alád, addig pontosan megkaptam mindent, de az utóbbi időben nem. Majd később csinálom még és ha sok baj lesz vele akkor én is hagyom.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Kedves István,
Automatikus rendszerünk nem észlelt semmilyen tevékenységet fiókjában. Az elmúlt 7 napban nem hívott be új ajánlatot, nem végeztek szörfözést, és nem végeztek munkát.
Az "Általános Szerződési Feltételek" szerint 5,00 USD díjat számolunk fel költségeinek fedezésére, hogy webes helyet biztosítsunk Önnek. Ez a pénzösszeg a fiókodból terhelésre került.
Megértjük, hogy nehéz lehet, és nem tehet semmilyen tevékenységet webhelyünkön. A jövőben elkerülheti ezt a finomságot, ha legalább egy új felhasználót 5 naponta hoz.

Full rendesek :D
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 2x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

3. kifizetés
kifizetés2.png
kifizetés2.png (13.13 KiB) Megtekintve 7866 alkalommal
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome-napi $2 kereset! 3x fizetett!

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

2 csillagossan nem lehet kikérni a pénzt pedig már a 20 nap bőven lejárt. Azelőtt kikértem törölték a tranzakciót. Szóval ha nem vagy aktív akkor le vagy ..... Ha nem hozol embereket akkor nem korrektek veled. Szóval én ezt már nem csinálom.
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Dollarsincome - SCAM !

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Sziasztok, ehhez hasonló oldalt tudtok ajánlani?😊
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég