hungaryads

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

hungaryads

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.13. 22:09

Sziasztok!

Megnyitottam az oldalamat, jelenleg még BÉTA fázis ezért kisebb hibák előfordulhatnak ezért előre is elnézéseteket kérem!

Most jönne a leírásom:

1. leírás
Oldal neve: HungaryAds
Oldal tulajdonos: Kató Tamás - Azaz én.
Az oldal ma most 21:25-kor indult el Béta fázisban.

Napi kereset: 0.001$ - 1 hirdetés
Ez később mikor már lesznek hirdetések, nőni is fog ! :)
Az oldalon 30 másodpercig kell nézni a weboldalt ami a hirdetés.
Nincs fókusz bekapcsolva.

Fontos adatok az oldalról:

Nincs prémiumi lehetőség! Csak FREE tagság van!
Pénzkikérés jelenleg csak Paypal-ra lehetséges. Befizetni is jelenleg csak paypal-al lehetséges, ha mással fizetnél be kérlek vedd fel velem a kapcsolatot!
Hamarosan támogatott ki és befizető processzorok: Payeer, Bitcoin

Magáról az oldalról: Minden realtime-on alapul, szóval ha valaki hírdetést vesz, azonnal felkerül az oldalra, ha valaki kéri a pénzét azonnal kikerül a kifizetési listába, ahol látni lehet, hogy mikor kérte ki az illető a bevételét és mikor lett kifizetve. Az oldalon Paypal befizetés automatikusan jóváíródik maximum 1 percbe telik.
A kifizetések manuálisak. Az oldal csalás ellen védve van, de aki próbálkozik csalásokkal őt az oldalról végleg kitiltjuk. Kifizetés minimum: 1$-tól lehet kifizetést kérni. A kifizetést legkésőbb 72 órán belül elvégezzük, ha nem kaptad meg 72 órán belül a kifizetést akkor kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, mert lehet rossz processzor címet adtál meg nekünk.

Lássuk a többit:

Hirdetés vásárlásnál: meg kell adnod a hirdetés nevét, webcímét, a látogatók számát, és fontos, hogy van egy OnlyServer? Ott választhatsz, hogy onlyserver vagy mindenki. Lássuk mi is az onlyserver? Az OnlyServer azt jelenti, hogy CSAK Játékszervereken látják emberek a hirdetéseid, weboldalon nem. Ez tulajdonképpen célzott közönséget kiválaszthatod, ha pl játékszerveredet hirdetnéd. Ha a mindenkit választod ki, akkor a weboldalon is látni fogják a hirdetésed! :)

Lássuk a hirdetés árakat:

Jelenleg akciós áraink vannak amik a következők: Normál ár: 1$ = 1000 megjelenítés/kattintás - ki hogy írja/mondja :)

Akciós áraink:

1000 = 1$
2000 = 1.6$
5000 = 4$
10000 = 8$
15000 = 12$
20000 = 16$
25000 = 20$

Szóval most, 25000-es látogatós csomagon 5$-t spórolsz! :)
Figyelem, ha OnlyServer-t választanád, akkor írj nyugodtan nekem, mert azt nem tudja külön árazni a rendszerünk jelenleg még, de ha azt választod, 0,5$ = 1000 hirdetés megjelenítés. (az akció miatt, erre is külön akció van!)
Szóval az onlyserverek-nél 0,5$ = 1000 megjelenítés! Minimum előfizetni 1$-ban tudsz itt is, szóval ha előfizetsz erre a csomagra (legkisebbre 1$-osra, akkor 2000 hirdetés megjelenítést kapsz!) :)

Az akció egyelőre 10 előfizetőig tart! + még egy jó hír a nekiindulásnak. Ha most előfizetsz akár a legkisebb csomagra is, akkor kapsz mellé 2000-es OnlyServer hirdetés megjelenítést is! :)

Van lehetőség ref hozására ha ref kattint akkor hirdetés értéke osztva 2-vel kapsz belőle részesedést!
A kattintóknak azért éri meg, mert nincs autófókusz, illetve, ha sok hirdetés lesz az oldalon sokat le tud kattintani :)
A hirdetéseket naponta egyszer lehet lekattintani! :)
A hirdetés kattintás után minden 00:00 óra után tudsz újra kattintani a hirdetésre! :)

Az oldal elérhetősége: http://hungaryads.cloud/
Email címünk: info@hungaryads.cloud

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Re: hungaryads

HozzászólásSzerző: deejayfly » 2017.08.14. 09:08

hello regisztráltam de nem enged belépni. Invalid Username/Password

Peddig jo irom be.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.14. 09:31

Üdv!

Biztos nem jól írtad be, de a multi accodat töröltem. Mert 2 regisztrációt csináltál. Regisztrálj újat! Figyelj a jelszóra kis és NAGYBETŰk meg vannak különböztetve.

Amit jelszóba ne használj: szóközt, és ékezetes betűket pl: ű,ő,á stb. Akkor biztosan jó lesz! :)

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: deejayfly » 2017.08.14. 09:42

Ujra regisztráltam, de most se enged be. JÓ IRTAM BE A JELSZÓT ÉS A FELHASZNÁLÓNEVET!!regisztrácio végén felvilant valami piros szöveg, nem tudom mi az,mert utána meg azt irta hogy sikerült a regisztrácio

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.14. 09:47

Üdv, mindjárt utána nézek akkor! :)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.14. 09:58

Utána néztem, egyenlőre az a helyzet, hogy senki se használjon regisztrációnál speciális karaktereket, csak számokat kis és nagybetűket!

Nem tudom miért problémázik a speciális karaktereken, eddig nem volt vele gondja, persze hamarosan javítom. De addig ne használjatok újabb fejleményig.

deejayfly küldöm a beállított új jelszód privátba! :)

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gisell » 2017.08.14. 18:59

http://hungaryads.cloud/site/index.php?ref
Ez a változat okés reflink?
Nem tettem be az egészet, de ezzel jön be, egyébként nem nagyon akar.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.15. 00:10

Igen, az a reflink. Mi baj vele?

stranger
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: stranger » 2017.08.15. 13:26

Szia Kedves Admin!
Roppant merésznek tartom a vállalkozásodat. :clap: Az oldal szép és jó. :good: Viszont a napi kereseti lehetőség kissé nevetséges. :argue: Hogyan hirdessem ezt az oldalt? Senki nem fog ránézni az oldalra többé, ha meglátja a napi 0.001 keresti lehetőséget! Talán neked kellenne befektetned néhány 100 dolcsit, ami 1-2 hónapon belül megtérül. Ne várd a csodákat befektetés nélkül. Senki sem fog visszanézni napi 1-2-3 hirdetés miatt. Ráadásul még csak angol nyelvi lehetőség sincs. Igy sem építkezni sem befektetni nem fog senki. :argue: Sok sikert és :aw:

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.15. 15:15

Ödv stranger!

Köszönöm az infókat! Tudom jelenleg még nem sok, dolgozok az ügyön! :)
Egyébként jelenleg még csak angol az oldal, mert még nem lett kész a fordítás hozzá, hiszen az oldal sincs még teljesen kész.
Még szeretnék bele majd még 1 chatet is. További fizetési módokat.
Köszönöm szépen egyébként!

Én azon dolgozok, hogy az oldal a legjobb oldalak közé tartozhasson. Ez a weboldal már 90%-ban át lett alakítva az open source-s scriptből.
Ez meg azért van, így, hogy nem vettem scriptet, mert ez így olcsóbb és olyanra csinálom amilyennek én akarom.
Hamarosan több hirdetés is lesz az oldalon ! :)

Kisebb javítás történt: Nem volt jó a reflink ezért javítva lett.
Még két hiba fennáll:
1. speciális karakterekkel nem lehet belépni a jelszóval a rendszerbe
2. Megtekintett hirdetés nem tűnik el a view-ből, ez is hamarosan javítva lesz.

any
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: any » 2017.08.15. 23:06

stranger írta:Szia Kedves Admin!
Roppant merésznek tartom a vállalkozásodat. :clap: Az oldal szép és jó. :good: Viszont a napi kereseti lehetőség kissé nevetséges. :argue: Hogyan hirdessem ezt az oldalt? Senki nem fog ránézni az oldalra többé, ha meglátja a napi 0.001 keresti lehetőséget! Talán neked kellenne befektetned néhány 100 dolcsit, ami 1-2 hónapon belül megtérül. Ne várd a csodákat befektetés nélkül. Senki sem fog visszanézni napi 1-2-3 hirdetés miatt. Ráadásul még csak angol nyelvi lehetőség sincs. Igy sem építkezni sem befektetni nem fog senki. :argue: Sok sikert és :aw:

Nekünk mint felhasználóknak legyen az hirdető vagy kattintó elsősorban a bizalmunkat kell hogy elnyerje. Admin bemutatkozott ami ezen a piacon ritka, ahogy az is hogy nem egy újabb lopott evo scriptes szemetet kapunk, az hogy jelenleg mennyi a kereslet az nem számít. most indult még béta fázisban az oldal ahogy az admin is írta. folyamatosan fejleszti közel sincs kész.. szal igen van még mit csinálni, ahogy látóm már akad hirdető is és ahogy növekszik a létszám úgy még több hirdetőt vonz, amivel még több lesz a kereslet de mind ez a bizalomra épül nem!? Néha nem értem az embereket de tényleg ezért dobok neked egy irgum burgum mérges fejet stranger :angry: :XD:

Adminnak meg sok sikert :good:
Kép

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.15. 23:12

Köszönöm!

Az oldal kapott a látogatásnál új funkciót: Adult - Ha No akkor nem felnőtt tartalom, ha Yes akkor igen...
Ezt azért kapta mert nemsokára bekerül 1 Adult hirdetés is! :)

Amúgy igen... Ez nem lopott cucc...:)
Minden szinte saját fejlesztés... csak egy minimális alapja van az meg NYÍLT forráskódú, így bárki ingyen letöltheti és fejlesztheti magának.
Amúgy még amin gondolkozok:

privát üzenet küldő/fogadó rendszer
A másik meg még majd lesz több hirdetés is, ahogy jönnek az USEREK úgyis lesz :) és egyre több és több hirdetés lesz rajta! :)

Edit:

Egy kis update:

kijavításra került a belépő rendszer. Most már speciális karaktereket is használhattok! :D
Adult hozzáadva. - Ha +18-as hirdetés van akkor az adult mező Yes-t ír.

Hamarosan elkészül, a rendszer, hogy írja, hogy SEEN, ha megnézted a hirdetést, még van 1 pici hibája, így nem lett élesítve.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.19. 16:55

Update:

A rendszer elkészült, ha megnéztél egy hírdetést utána már nem tudod elindítani és zölden írja hogy Seen. - sajnos még mindig hibás szóval még nem teljesen a jó a rendszer. Ha Cheat Dectectedet ír, az azért van, mert már láttad 1x azt a hirdetést!

Hamarosan elkészül az egész oldal és utána elkezdem lefordítani. Egyébként minden hibát kérlek jelezzetek felém, ha találtok hibát.

Köszönöm.

Edit 2017.08.20 17:18:

Most már 100%-osan működik a megnézett rész, tehát mostantól Seen-t láthatjátok a neve helyett a link mezőben ha megnéztétek.
Egy itteni "ügyfél" vagyis regisztráltunk jelezte, hogy invalid hírdetést kap az egyik ptp oldalra, azért mert az oldal linkje benne van a böngészőbe. - Ennek kiszedése folyamatban van, de ez egy húzósabb munka lesz vele. Illetve a rendszerben a feltölthető egyenleg minimumot megemeljük 2$-ra mert 1$-ból paypal levon 0.36$-t.
Ettől függetlenül az árak nem emelkednek., még csökkenésre is lehet számítani, persze akkor ha már van elég hirdető.

Edit: 2017.08.20 18:34:

Amik fejlesztési tervben vannak:

privát üzenet küldő és fogadó
kompatibilis legyen minden oldallal
chat
magyarosítás
banner linkhez kép (ref-eshez).

Edit: 2017.08.22 1:00:

Regisztrációhoz captcha: 100% kész.

Figyelem!
Az áraink megváltoztak!

Aktuális áraink:

1000 = 1$
5000 = 3$
10000 = 7$
25000 = 11$
50000 = 18$

Figyelem! Az árváltozás jogát fenntartjuk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raptor666 2017.08.22. 01:01-kor.

ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ibik » 2017.08.20. 20:30

Sziasztok. Szuper, fejlődik az oldal.

1 problémát jeleznék, az a zöld Seen felírat nem marad , ha kilépek az oldalból és visszalépek.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.20. 20:37

Biztos vagy benne? Mert én már többször is ki és beléptem és nekem zölden mutatja, hogy Seen.
Egyébként. Regisztrációhoz is bekerül majd egy security rész, hogy botok, ne tudjanak majd regisztrálni.

ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ibik » 2017.08.20. 20:48

Most már jò, bocsi. Nemrég értem netközelbe és gyorsan írtam, mielőtt leellenőriztem volna......

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.20. 20:53

Azért mondom, igen addig rossz volt. De mikor írtam, akkor már javítva lett :)
Próbáltam az árat is kicsit jobbnak betenni, hogy hátha lesznek még vásárlók :)

ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ibik » 2017.08.22. 07:59

Sziasztok. Érdemes az oldalra ránézni, folyamatosan fejlődik, hirdetőknek és kattolóknak is szerintem megfelelő. Minél többen hirdetnek, annál több hirdetést lehet lekattolni, tehát a kattolók is csak jól járhatnak.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.22. 09:53

Szia!
Köszönöm a segítséged és a megbízásodat. Ezen a héten du.-án dolgozom ami 13:45-től 21:45-öt jelent, szóval ezen a héten igen csekély mennyiségű fejlődés lesz az oldalon, de lesz.
Hamarosan amik jönnek:

Minden oldal elfogadja a látogatást
Magyar nyelv
feladat teljesítő rész

ezek a tervek is hamarosan sorra kerülnek:

privát üzenet küldő és fogadó
kompatibilis legyen minden oldallal - ez a minden oldal elfogadja a látogatást ! :)
chat
magyarosítás
banner linkhez kép (ref-eshez).

Egyébként nemsokára valószínűleg bekerül 1 adult hírdetés is, ha ez bekerül az Adult mezőnél YES-t fogtok látni, szóval azt csak olyan kattolja le akit nem zavar. Nagyon sok helyen tárgyalások vannak hogy lesznek a hirdetők. De még egyenlőre folyamatban vannak.

Mylady42
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Mylady42 » 2017.08.22. 18:01

Üdv mindenkinek
Kezdő vagyok...fogjuk rá....3 hónapja kinlodom a ptc oldalakkal...regizek ide mert szimpi az Admin .remélem kapok tőletek segítséget hogy ne csak adósságba verjem magam hanem keressek is a többi ptcn .aztán remélem a hungaryads túl nő mindegyik ptc oldalon .sok sikert Tamás

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.08.22. 18:35

A Főoldalról ezt a szöveget le lehetne venni "GET PAID

EVERY 30 SECONDS!

Now you can earn just by viewing ads."

Sok oldal használta már,és nem is jól néz ki,ráadásul se füle se farka :) helyette valami más szöveg,vagy egyszerűen a z üdvözlő szöveg maradhatna.

Lejjebb a Benefits as a Member :
részt szintén ki lehetne venni,vagy átírni reálisabb feltételekre. Aki tud angolul az ezek miatt hamis képzetek fog kapni. pld guaranteed ads daily,vagy millions of potential clients...:) nem beszélve azu upgrade lehetőségről.
helyette lehet
pld affordable advertising prices vagy unique script, low minimum cashout , honest admin...ilyesmi

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.23. 00:28

Mylady42:

Köszönöm a kedves és biztató szavakat! Azon vagyunk! ;) :)

Kedves xenosz2: Köszönöm a jó tanácsokat, hamarosan leveszem azokat a szövegeket :) át lesznek írva, csak azok még az alap szövegek.:D
Köszönöm a jó tanácsokat! :)
Szeretnék egy jó közösséget kiépíteni a PTC-ben :)

xenosz2: most már így szerinted jó ? :)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.24. 12:25

UPDATE:
2017.08.24:

Most fejeztem be amit reggel 3-kor még fejlesztettem TASKS - (feladatok részt) bár még vásárolni feladatok részt nem lehet, de már meg lehet őket oldani :D Vásárolni aki akar, az úgy tud, hogy ír nekem itt privátban, vagy emailben. Az a része még nincs kész.
Igazából még ez sincs kész teljesen, de már használható.

Tettem be 1 feladatot :)

Hogyan oldható meg a feladat?
Kövesd a leírást.

Egy kis angol - magyar segítő:

Enter Task ID - oda azt az első számot írod be amelyik feladatot megcsináltad, ott láthatod a sorszámokat.
Username/email signup: Ide azt a fióknevet/emailt írod amivel regisztráltál a feladatban szereplő oldalra.
Otherinfo: Regisztráció időpontot, és egyéb információkat megoszthatsz velünk. Ide kötelező a regisztráció időt beírni. év/hónap/nap óra:perc a percet nem kell tökéletes pontosan tudni. De sosem árt tudni :)

Aztán ha minden megvan a Send-el küld el nekünk. NEM TUDOD szerkeszteni, ha elrontottad!

Mivel még nincs kész a fordítás ezért egy kis segítség:

No decoded! = Nincs megfejtve! - később átírom mert mindjárt megyek dolgozni.
Decoded, approvel... = megfejtve,jóváhagyás alatt
Accepted and credited! = elfogadva és jóváírva

A megfejtve ide nem a legjobb majd átírom teljesítve-re :D

De most már így marad mert mindjárt indulok dolgozni.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.08.24. 15:52

raptor666 írta:Mylady42:

Köszönöm a kedves és biztató szavakat! Azon vagyunk! ;) :)

Kedves xenosz2: Köszönöm a jó tanácsokat, hamarosan leveszem azokat a szövegeket :) át lesznek írva, csak azok még az alap szövegek.:D
Köszönöm a jó tanácsokat! :)
Szeretnék egy jó közösséget kiépíteni a PTC-ben :)

xenosz2: most már így szerinted jó ? :)

Igen ,így már sokkal jobb :) Később,ha már minden kész lesz,akkor talán lehetne egy csinosabb design,háttér,de egyelőre ez így tökéletes.

Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Viti2012 » 2017.08.25. 16:04

Sziasztok.

Nem tudok regisztrálni, nem jön be a ellenőrző kód.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.25. 19:49

Szia. Ha haza erek ranezek. Telon vagyok es nem tudom mi lehet a gond! Gepen nezed?

Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Viti2012 » 2017.08.25. 20:05

Jó Köszönöm.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: raptor666 » 2017.08.25. 23:14

Javítva. Véletlenül éjjel töröltem azt a fájt a szerverről ami csinálja a képeket xD

Ezért jó, ha van teszt szerver részleg, meg biztonsági mentés, van miből visszaállítani :)

Vissza: “PTC (Paid To Click)”