Eldibux - Új kifizetési szabályzat !

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Eldibux - Új kifizetési szabályzat !

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Sziasztok!

Szeretném bemutatni nektek az EldiBux nevezetű PTC oldalt.

Kép

Az oldal 2015 Október 13-án indult.

Az oldal a CroMedia tulajdonában van (hasonlóan az EkoClix, Croclix oldalakhoz).
A fórumban 2015 óta folyamatosan vannak bejegyzések.

Kereset:

PTC-ből: 4 standard reklám ami 0.15 cent,illetve ezen kivül 0.1 centes hirdetések (jelenleg 12);
Napi PTC kereset:0.018$
Ezenkivül van még : PTSU , Grid és hasonló finomságok.
Adfocus nincs.

Ki és befizetés: Payza,Perfect Money, Payeer, Bitcoin (Coinpayments-en keresztül)

Kifizetési minimum:1,5$
Befizetés 1$tól Bitcoinban és Payeeren, a többin 5$.

Fontos:Ingyenes tagsággal csak havi 3$-t lehet kikérni, gondolom ezzel biztositják az oldal hosszútávú stabilitását.

Az oldal elég stabilnak tünik 78 ezer felhasználóval, már két éves elmúlt és a kifizetések folyamatosak a fórum alapján.
Befektettem 5$-t, mert az RR-ek egy ismerősömnél igéretesnek tüntek, és béreltem is 20-at, erről később irok statisztikákat.
Bizonylat nemsokára!

Regisztráció:
Kép

Upgrade tábla:
Kép



Ha bárkinek kérdése van szivesen várom.
További szép napot!

Meglepődésemre nem találtam meg a fórumon többszörö keresés és szörfölés után sem, ha elnéztem elnézéseteket kérem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaiusz 2018.01.04. 10:57-kor.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Eldibux - Több mint két éve stabil!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Üdv mindenki.

Ahogyan azt az ismerősöm is mondta a RR-ek jól dolgoznak.

A nullszaldó 0,66 ha a 20 centes árat vesszük figyelembe, de én az AutoPayt bekapcsoltam igy az áruk csupán 18 cent havonta, de igyis úgyis eddigi teljesitményük alapján mindegyik profitot hozott a házhoz(eddig).
Ma elértem a másfél dolláros kikérési minimumot, fontolgatom hogy kérjem-e ki, vagy forgassam vissza további bérlésre ezt az összeget.

Kép

Szerintem nem pénzkidobás ide befektetni, még ha lassan is jön vissza az összeg (ugye a maximális kikérési minimumot figyelembe véve), csak figyelni kell arra hogy elég nagy pénzlevonás jár ha hagyjuk bérelteket lejárni.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Eldibux - Több mint két éve stabil!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Sziasztok.

Kis helyzetjelentés.
Végül az első két dolláromat visszaforgattam, ezzel növelve a béreltjeim számát 30-ra, pár nap eltelte után azok is stabilizálódtak, és jelenleg mindegyik profitos, ha nem is túlságosan, de valamennyi profitot mindegyik termel. (ha valakit érdekel statisztika lehet szólni, nem akarom telespammelni a topicot).

A második két dolláromat pedig úgy döntöttem kikérem.Itt két falba is ütköztem, csak akkor lehet kikérni hogyha a fiókodon több mint 100 leklikkelt hirdetés van összesen, illetve az elmúlt 7 nap folyamán le kell legyen kattintva legalább 50 hirdetés. Ezt két napi klikkeléssel összehoztam, és tegnap este kikértem a pénzt.
A kifizetés elvileg 7 napon belül meg kell érkezzen, de nekem ma reggelre a számlámon volt:
Kép
Kép

:clap: :clap:
Egyenlőre nem okoz nekem csalódást az oldal.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Eldibux - Fizetett! Több mint két éve stabil!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Üdv mindenki.

Sajnos arról kell értesitsek mindenkit hogy új kifizetési szabályok jöttek létre az oldalnál.

Mostantól csak az kérhet ki pénzt az oldalról aki a kikérendő pénz legalább 20%-át az OfferWalls-on keresztül szerezte, ezzel egyidőben eltörölték a 30 napos kikérési időt, mostantól hetente lehet kikérni a pénzt. Ez a változtatás majdnem hogy lehetetlenné teszi ingyenes tagoknak a kifizetés elérését sajnos, nagy a háborgás a fórumon emiatt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég