Surf BTC _Fizető_

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Surf BTC _Fizető_

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.10.16. 22:21

Jelen állapotban igen. És ebben igazad van hogy így nem éri meg tagságot venni.
De ne felejtsük el azt a tényt... hogy ennek oka van. Ráadásul ezt előre is jelezte az admin, correct módon...
Jelenleg én is csak vegetálok... amit lehet kikérek és gyűjtöm a pénzt... és remélem hogy mihamarabb felépül az Admin és vissza térése után újra 1 max 2 napra fog fizetni... majd meglátjuk :unsure:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.10.17. 06:24

Hát én nem tudom mit gondoljak...

Adminnak volt már elég sok.nem fizető oldala évekkel ezelőtt.
Akkor is így kezdődtek a gondok, problémák...Először egészségügyi, magánéleti, késedelmes kifizetések, majd csökkenő számú admin levelek..
Remélem nem nekem lesz igazam...
De ahogy az utóbbi időben látom, nem csak késve hanem felváltva is fizet, hol az egyik, hol a másik oldalán. :(

Nekem elég hosszú tagságom van még mindkét oldalán,de minden nappal csökken az esély, hogy nyereséggel fogom zárni.
Ő pedig csúszik a kifizetésekkel, felhalmozódik nála, utol fogja érni magát?
Majd az idő eldönti... :unsure:

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.10.17. 15:25

Én már nem is csinálom, annyi pénz van az egyenlegen hogy 2 hónap alatt se fogja kifizetni kb ezzel a tempóval.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.10.18. 06:41

Ma én is elgondolkodtam, hogy van-e értelme tovább csinálni az oldalait? :(

Admin napok óta nem ad hírt maga felől,(Ez nem igazán jellemző rá) :?
Mindkét oldalán megállt a kifizetés.
Testvéroldalán három napja fizetett utoljára,
11-én kértem ki, jelenleg is pending. :cry:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.10.18. 12:14

Azóta történt pár kifizetés "mutatóban".
Vajon mi alapján döntötte el, hogy kinek fizet? átment talán szelektív fizetésbe?
Mert nem hiszem el, hogy csak ennyi kikérés lenne naponta.....vagy csak egyszerűen fogytán van admin pénze... :(

Admin írt emailt mindenkinek olvassátok el... :!:

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.10.18. 14:28

hajaj, de sokszor hallotam már ilyet, egyébként semmilyen + napot nem adott a tagsághoz. El kell engedni ezt az oldal is.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.10.18. 14:57

Addig kaptam kedvezményt a vásárlásaimhoz, amíg kórházba nem került.
Az utolsó tagságot már teljes áron vásároltam meg, de az duplán számított.
Nem aktíválta azonnal az új tagságomat, csak a levélváltásunk után.
És volt pár nap plusz tagság is, amit - előjellel jelent meg a tagság lejárta után.
Adott belépési bónuszt is.

Up until now I have been sending payment requests in the same order that they were recorded at the sites. I am now going to break away from this and send payments for the Processors where we have funds available.
I explained in an earlier email that I do not have any personal funds available, due to having to pay the hospital charges. I am awaiting the money to be re-reimbursed by my Insurer but I now have far more pressing needs for the money. I am an Expat and have to get a yearly Visa to live in this country. Up until two weeks ago I could get a letter from my Embassy that confirmed my monthly / Yearly income to Immigration here. Income is a crucial factor in getting the Visa. My Embassy have announced that due to new requirements from Immigration, they will no longer issue the letter that I need. This means than I have to place nearly an additional $13,000.00 in a local Bank account BEFORE the end of next January.

Sajnálom, hogy így járt és az oldalért is kár :(

Ha viszont minden így marad, és tényleg meg kell várni a procikra érkező pénzt és a coin árak is magasabbak legyenek, hogy abból tudjon fizetni, akkor az nem lesz könnyű és gyors "menet" :roll:

Szóval lehet, hogy nekem is el kellene engednem az oldalait.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.10.22. 15:03

Nos 8 nap várakozás után... végre megkaptam a kifizetésem én is. :innocent:
Abban igazatok van, hogy ez nem igazán jó és vannak most gondok az oldallal. :unsure:

De az is tény, hogy (jelenleg) még mindig fizető oldal... és azt is tegyük hozzá, hogy az admin próbálkozik.
Az sem kamu tőle... hogy ahány nappal többet vársz a kifizetésre, annyival meghosszabbítja a tagságunkat... nekem tegnap / tegnap elött még 42 / 43 napom volt a tagságból (nem emlékszem pontosan melyik nap néztem meg és mennyi volt még vissza) de most néztem meg és már 51 napot ír ki lejárati időnek. Ergó ha ezt viszi tovább az admin... akkor nem bukunk (legalábbis nem sokat) a tagságokon :innocent: :)

A véleményem az hogy még korai leírni az oldalt. Mert látható hogy fizet... és ami nekem még jobban számít (mindig is számított) az az Admin hozzá állása és próbálkozása, itt ez is látszik hogy próbálkozik...
Minden ptc oldalnál vannak kisebb nagyobb gondok... és 80-90%ban az Adminok inkább nem foglalkoznak vele... vagy csak lelépnek. Itt még ennek az ellen példáját látom az Admintól. :innocent: :) Persze ez változhat is... :)
Én azért kattolom még pár hétig, és meglátjuk merre és miylen változások lesznek :)

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.10.27. 19:37

Na ennek meszeltek ahogy várható volt, most már semmilyen kifizetés nincs, és nem is lesz. Ha meg lottózni akarok nem itt teszem. :D

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.11.03. 10:07

Igen. Megtörtént az "újra kezdés"... :innocent:
Ezt a lépést az Admintól 2 féleképpen lehet megközelíteni... vhol jó, mert így teljesen újra indul minden, és "talán" talpra tud állni az oldal vagy legalábbis pár hónapig még nagyobb gondok nélkül tud működni... ugyan akkor a tagságok és a pending kifizetések lenuláázódásra kerültek, illetve újra be kell fizetni az oldalba... na és a free tag kifizetés is megszűnik... ezek miatt sok tagnál el fog menni a bizalom (ahogy ezt írta is az Admin).
Mivel én kb meg 2,5* a pénzem... így én adok neki még egy esélyt... ugyan akkor az az összeg amit kér az Admin az "újra kezdéshez" igen elenyésző... Én be fogom fizetni azt a "hatalmas nagy" pár $-os pénzt :DD Aztán a többit meglátjuk... :)

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.11.16. 10:37

Megint elfogyott a pénze? Nem kellene már ezt erőltetni.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.11.16. 12:06

Én úgy gondolom, hogy el kellene engednem az oldalt. :?

Az utóbbi időben nagyon megkéstek a kifizetések, szelektíven fizet - azok kikéréseit részesíti előnyben, akik valamilyen formában támogatják az oldalt
Mindkét oldalán van függőben lévő kikérésem és a kifizetés ismét megállt...

Úgy gondolom, hogy az oldalnak és a társoldalának sem a biztosan fizetők között lenne a helye... :!: mivel hetek óta problémás...

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » Tegnap, 13:40

8 napja várom hogy fizessen. Zárja már be ne kínlódjon itt. Nincs lóvé és ennyi volt, minek variálni már ezzel?

Válasz küldése