GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Már csak nem 4 hónapja indult el (2017.December 15.) és én magam 3 hónapja csinálom és követem az oldalt.
Ez idő alatt több mint 6700 regisztrált taggal és 600$+ kifizetést ér el.
Azért különbözik kicsit a többi PTC-től, mert itt nincs RR rendszer, és inkább befektető oldalnak mondanám, mint egy sima ptc-nek.
Itt különböző tagságokat vásárolhatunk, amikkel különböző fix napi és havi keresetet érhetünk el... tagságunktól függő összegű, fix db számú Daily Ads reklámokkal. :!:
Személyes véleményem az... hogy mivel nincs RR rendszer így sokkal jobban és tovább is fenntartható lehet az oldal.
A free kereset nem sok... ezért ösztönöz az oldal a tagság vásárlásra, de ez a fix Daily Ads-nak köszönhetően könnyen kiszámítható.
Ugyanakkor a tagságokkal sem keresünk olyan irreálisan magas profitot... amit az oldal ne tudna kigazdálkodni és tartani. Ezért sztem könnyen kiszámítható és fenntartható a rendszer.
A kereset a kisebb tagságokkal sem verdesi az egeket... :) De az Admin terve látható és sztem jól kivitelezett... és talán megbízható és hosszabb távon fennmaradó ptc oldal lehet :innocent:
És ahogy az elmult 4 hónap is bizonyítja ez eddig müködik az Adminnak :)

Kép

Napi kereset: 0.0255$ (+ apró centesek)
10db 0.001$ Daily Ads, 1db 0.002$ Mini Ads, 2db 0.001$ Tiny Ads és 25db 0.0005$ Micro Ads (+ rengeteg aprócentes reklám)
Sajnos minden reklám fókuszos... de Maxthon Böngészővel fókusz nélkül kattintható ez az oldal is :good:
Tagság vásárlásánál egész mások a számok és a kereset :)

Kikérési min.: 3$
10 napos kifizetési időt ír a rendszer.
Ezt teljesíti is... sőt mind a 2 kifizetésem nagyjából 7 nap körül érkezett meg :)

Kifizetés:
Payza és Payeer

Ref rendszer:
Direct ref: max. 50
Dr klikk: 0.0001$ - összes Daily Adsra.Rent ref: max. 50 db (freebe nagyon alacsony az RR szám, de a kis tagságban máris 200 RR-ünk lehet)
Rent ref: nincs RR rendszer!

Egyéb pénzkereseti lehetőség:
Grid:
15 kattintási lehetőség. Bár a nyeremények nem magasak (0.001-0.010$) de elég magas számban nyertem már... továbbá minden egyes Grid kattintásra 0.07 pontot ad a rendszer.
Offerwalls:
Ptcwalls / Clixwall
Pontrendszer:
Gyűjhetünk pontokat is az oldalon, minden ptc reklám lekattintásával 0.01 pontot, illetve minden Gridre 0.07 pontot kapunk.
1$ - 100 pont. (1$ = 1 DR)

Hírdetés:
A hirdetések igen alacsony áron elérhetőek :)

PaidtoClick Hirdetés:
3 mp-es reklám 1:1 credites, 5 mp-es reklám 1:2-es credit kiosztású :!:
Kép
Grid Hirdetés:
Kép
Banner Ad:
Kép

Upgrade táblázat:
Érdemes alaposan tanulmányozni az Up táblát. Ebben le van írva minden tagságban a reklám összege :)

Kép

Köszönöm ha regisztrálsz és aktívan csinálod velem az oldalt! :)
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Első kifizetésem! : :)
Kép

Második kifizetésem! : :)
Kép

Azért az látható hogy a 10$-os tagsággal sem kerestem halálra magam :innocent: :D 30 nap a feet levonva mindössze 3$ volt a tiszta profitom :)
De éppen ez miatt müködik az oldal már 4 hónapja, és lehet egy hosszabb távon is müködő projekt!
(Ezen kifizetések mellett még vásároltam azért 1* hirdetést is az oldalon :) :D )
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már rég nem PTC-zek,de ez a domain cím már sok éve jelen van a piacon - valszeg a tulaj - saját reklámoldalaként korábban. Szóval nem újdonság,hogy hírtelen egy kattoló saját ptc oldalt nyit. Szóval ismeri a piacot. Meglátjuk egyéb képességei is megvannak-e hozzá :)
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Hello!
Az lenne a kérdésem, hogy ez a 3$ / hó profit a tagság vásárlással együtt ez hány direct-el érhető el? Vagy ez a "csupasz", mindentől mentes szám?
Köszi az infót!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ez nagyon változó...
Én mikor befizettem vagyis jobban mondva megvettem a tagságom, kaptam hozzá ajándékba 5 Dr-t. Abból 1 aktív. Illetve régebbről jött alám még 2 ismerősöm akikből szintén 1 aktív. Szóval a 7 Dr-emből összesen 2 aktív...
De mivel a DR mindig lutri (ha csak nem jó barátod regel be alád aki 100% hogy kattintja is az oldalt alattad) így nehéz számot mondani. Lehet ha te most vennél tagságot neked az 5-ből 4 aktív lenne... de lehet egy sem. Ezt sajnos sosem tudni.
Illetve a grid igen jól adja a nyereményeket. Nekem sajnos nincs időm lekattolni azt is... de régebben sokat csináltam és bár alacsonyak a nyeremények, de jóval magasabb számban nyertem mint bármelyik más oldalon :)
És mint ahogy írtam a leírásban minden ptc rekiért minden gridért pontot kapsz... ergo ha mindent lekattol vki sokkal hamarabb gyűlik össze a 100 pontja amiből újra és újra tud venni DR-t, és minél több van annál nagyobb az esély hogy aktívat is kapsz :)

De ez a tiszta 3$ ugye a payza magas feejevel együtt van, amit sokan nem számolnak. Ha alapból nézzük akkor tiszta 4$ a haszon, és ha pl Payeeről fizet be vki akkor sokkal kevesebb feeből megussza.
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Oké, tehát lényegében az volt a kérdés, hogy mennyi "ismerőssel" sikerült ez, de akkor nagyjából a "csupasz" előfizetéssel vannak ezek a számok. Beregeltem, eldöntöm még, hogy mi legyen. Köszi. :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát mondhatni hogy szinte igen :)
Egyetlen 1 refem van, aki ismerős és tudom és látom is hogy minden nap aktív:)
Illetve egy másik is aktív... de őt a rendszer adta és mák hogy eleve aktív... :D
A többi meg 1-2 napig csinálta. De hát nem várhatjuk hogy csupa jó refeket dobjon a rendszer akkor igen hamar csődbe menne... :D
De nagyon ajánlom tanulmányozni a táblázatot... A reklám számok nem nagy mértékben változnak (csak pár kissebb értékü reklámmal lett több tagságban) viszont az összegük már igen. És ez pontosan kiolvasható az Up táblából is. Hozzá kell venni hogyha tudsz toborozni pár aktív refet akkor mennyi a DR kereset a különböző tagságokban illetve hogy melyi ktagság éri meg. Én az 1 hónaposat vettem... de ugye a következő szint már a 2 hónapos tagság. Az lehet drágább, de lehet jobban megérte volna mint az egy hónapos. Szóval kicsit matekos oldal :)
De nekem bejön eddig :) :D

Köszönöm a reget! :)
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Még figyelni kell, ha tagságot veszel nem a Purchase Balancéból lehet, hanem a Account Balancéból, vagy küldő befizetésből.
Én átraktam PB-re és próbáltam venni, akkor láttam mi van.
De az admin segítőkész volt és így is sikerült.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Neked is köszi az infót. :)
Én azonnal befizettem a tagságra céltudatosan, így ez nekem új.
Az meg különösen jó, ha az Admin nem le... hanem segítőkész volt :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Anno nekem is ez volt a helyzet... Azt hiszem olyan 35-36 cent jött össze. + a griden csurrant cseppent pár nyeremény, illetve az ajándék 5 Drből az 1 Aktív és a haverom kattjai (de azért ez sem vmi erős :D )
Én most 1-2 hete nem vettem ujra a tagságot a payza gondok miatt. Mára sztem el is dőlt hogy a Payzat nem igazán kellene erőltetni... :D
Marad a Payeer... azon ugyis van 13$-m és nem igazán tudok vele mit kezdeni :D
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Oké, de akkor most mi az igazság?
Én még nem vettem tagságot, mert én is nehezen hittem el, hogy minden nélkül simán 10$ / hónap befizetéssel, egyedül legalább 12$ visszajön úgy, hogy sehol-senki alattam.
Akkor mégsem így néz ki a dolog? Ezek szerint? Egyéb tapasztalatok?

A Payza gondokat hogy kell érteni? Úgy értem, hogy a "nagyobb" oldalakról még nem kértem ki direkt, amíg fennforgás van, de jelenleg mit lehet tudni? Én ott tartok, hogy jött központi e-mail, hogy hol lehet belépni. Azt gondoltam akkor lassan helyrerázódik minden. Vagy nem?
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Payzanál Magyarországról (és még néhány másik országból) egyelőre nem lehet utalni/kivenni pénzt. Tehát elméletileg él a számlád, jöhet is rá pénz olyan helyről ahonnan lehet utalni, csak te nem tudod továbbutalni/kikérni.
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

DzsiAr - köszönöm az infót, így már világos. Ugyanakkor elég nagy baj, mert akkor mi marad? Mármint olyan, ami minden oldalnál fixen szerepel, tartósan és megbízható? Mert az nem pálya, hogy minden oldalhoz más és más bank kellene... Azt a Payeer-t nem ismerem. Most az a "menő"? :D Van tapasztalat már? Arról nem is beszélve, hogy Scarlet meg GPT-n az összes befizetésed 10%-át be kell raknod onnan, ahová ki akarsz kérni. Paypal elment a süllyesztőbe, akkor befizettem tizendollárokat, hogy válthassak Payza-ra. Most akkor megint kéne befizetni Payeer-ről, hogy oda is kérhessek ki... Kezd "izé" lenni...

skamasz - köszönöm a kiszámolást, én is hasonlóra jutottam. Még állandó grid-el együtt sem számottevő... Azért volt furcsa nekem ez, hogy alattad senki... Ha meglenne a havi 3$, akkor gondolkodnék, akár sok kattintással is, de így ja... Így nem olyan az oldal hozam, mint amiért regeltem. :)
pecsenye
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.27. 12:15
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: pecsenye »

Köszönöm szépen a választ!
Igazából keresem azt a processzort, amely széles PTC körben van. Leginkább a nagyok miatt. (Scarlet, GPT, Optimal, na meg a néhány neves oldal)
Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy ez a lehetőség mindenhol adott? A 3 felsorolt oldalnál tudom, hogy van.
Valamint a tapasztalatokat is várom. (Hazautalás sikeressége, ideje, költsége, stb)

Nagy nehezen újra rászántam magam a PTC-re, ráadásul befektetéssel, erre most meg a bankok vacakolnak...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ma egész korán végeztem a munkámmal... és volt időm lekattolni a Gridet...
Ez lett az eredménye...

Kép

Ahogy mondtam régebben... nem nagyok a nyeremények... de rengetegszer lehet nyerni (kissebb összegeket).
Sajnos örülök ha a ptc oldalaim be tudom fejezni egy átlag napon... nem hogy még gridezzek is... de lehet hogy itt érdemes lenne lenyomni minden nap az összeset... :?
Nem tudom hogy a tagságom miatt e (mert pár napja újra vettem Payeeről... volt 12$-m ott úgysem tudok azzal mit kezdeni :D ) de a mai 30 Grid kattintásomból összesen 0.177 $ jött össze :o :XD:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

A tegnap elötti igen sikeres Grid napom után tegnap és ma is lenyomtam mind a 30 kattot a rácson...
Mondhatni hogy a tegnapi elötti napom mák volt... :) De azért tegnap és mai is eléggé jól adta!!!
Azt hiszem kötelezővé kell tennem a napi Grid kattintást ezen az oldalon... :? :roll:
04.20.: 0.177$ :o :clap:
04.21.: 0.022$ :roll:
04.22.: 0.019$ :)
04.23.: 0.028$ :PP
04.24.: 0.035$ :clap:
04.25.: 0.021$
04.26.: 0.015$
04.27.: -
04.28.: 0.016$
04.29.: 0.021$
04.30.: 0.015$
05.01.: 0.012$
05.02.: 0.016$
05.03.: 0.023$
05.04.: 0.055$
05.05.: 0.021$
05.06.: 0.018$
05.07.: 0.012$
05.08.: 0.030$
05.09.: 0.022$
05.10.: 0.041$
05.11.: 0.038$
05.12.: 0.019$
05.11.: 0.035$
05.14.: 0.021$
05.15.: 0.030$
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.05.15. 23:13-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Gondoltam egy kicsit merészebbet... és még egyel nagyobb tagságpt vettem mint amit eddig :)
Meglátjuk hogy mi lesz, és ebben a tagságban mit lehet kihozni az oldalból :?
Egy biztos hogy az előző (kisebb) tagságomból 15$ jött össze és ugye 10$-t fizettem be :)
Ezt ki is kértem, és 3 nap alatt kaptam meg :good:
Kép

Az egyik előnye a nagyobb tagságnak... hogy 10 db grid próbálkozással többet lehet kattintani. Mivel a grid nagyon megéri, remélhetőleg ezzel is csak növekszik a keresetem és a profitom... :)
05.27 - 0.031$
05.28 - 0.017$
05.29 - 0.072$
05.30 - 0.041$
05.31 - 0.068$
06.01 - 0.032$
06.02 - 0.023$
06.03 - 0.032$
06.04 - 0.043$
06.05 - 0.024$
06.06 - 0.025$
06.07 - 0.120$ :roll: :good:
06.08 - 0.348$ :roll: :clap:
06.09 - 0.080$
06.10 - 0.032$
06.11 - 0.280$
06.12 - 0.111$ :good:
06.13 - 0.025$
06.14 - ????????
06.15 - 0.028$
06.16 - 0.025$
06.17 - 0.036$
06.18 - 0.032$
06.19 - 0.020$
06.20 - 0.018$
06.21 - 0.022$
06.22 - 0.048$ :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2018.06.22. 19:17-kor.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Viper »

Ezt alaposan magváltoztatta a csávó, mert semmit sem ad.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Mármint... ? Mire gondolsz?
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Viper »

Laci írta: 2018.06.22. 09:46 Mármint... ? Mire gondolsz?
A grid.
Viper
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2018.05.17. 12:06
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Viper »

A payment oldalon az összes kifizetés látható az ilyen oldalaknál, vagy ez csak valamilyen promo célokat szolgal? Napi 4-5 pár dolláros kifizetés nem világrengető teljesítmény.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Elméletileg az összes látható. A scriptben van automatikusan, hogy ha bejelöli az admin fizetettnek akkor bekerül a listába. (persze ezen is lehet módosítani). Ha folyamatosan van napi 4-5 kifizetés az nem rossz manapság.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Újabb kifizetésem érkezett...
Bár nem ebből az oldalból fogsz meggazdagodni... de már hónapok óta stabilan és időben fizet :? :)

Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Mennyi idö kaptad meg laci? én julius 19-én kértem ki pm-re. azota is várom
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

huuuu ez egy jó kérdés... nem figyeltem, és nem is tudom már mikor kértem ki... de egy hétnél többet nem vártam rá
Lehet ebbe szerepet játszik hogy tagsággal csináltam... és előbb őket fizeti az admin :?
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

Sziasztok :)

En beszelek Magyarul is :)

Laci - neked nem volt egy het, hanem par nap alatt kaptad meg mint mindig.

Akik Upgraded members azok par nap alatt kapjak meg. Akik Standard azok par het alatt kapjak meg
Ezt irja az FAQ #8.

"8
I requested a payment. How long do I have to wait until I get the money?
Payout Schedule:
Upgraded Members, will receive: Priority payments, which take only a few days to process.
Standard Members, will receive: Regular payments, which take a few weeks to process.
Payments are processed on a regular basis, therefore contacting support or using our forum to ask about your payment, is unnecessary."


DeeJayFly neked ep most irtam egy emailt hogy nem lehet kikerni PerfectMoney-t csak akkor ha beraktal vele penzt vagy vettel vele membership - et.

ezt meg a Terms and Conditions-be irja itt:

"PAYMENTS:

Once you have reached the minimum cashout amount according to your membership, you can request a payout.
Your payment will be processed via Payeer, unless you deposited more using PerfectMoney. In which case, you can only cashout with PerfectMoney.
If you request a payment using the wrong payment processor, your money will be refunded back to your account.

Tehat visszadobtam neked DeeJayFly es kerj ki Payeert es fizetem nemsokara."

Thank you :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: nadint »

Üdvözlünk a Netbiznisz Fórumon !

Köszönjük, hogy a nagy földrajzi távolság ellenére ránk találtál és fontos információiddal segítesz tagjainknak.

Kérjük, hogy legyél állandó vendége Fórumunknak, tarts kapcsolatot az oldalad magyar látogatóival!

Sikeres együttműködést kívánunk !
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

wwwGABag írta: 2018.08.05. 10:48 Sziasztok :)

En beszelek Magyarul is :)

Laci - neked nem volt egy het, hanem par nap alatt kaptad meg mint mindig.

Akik Upgraded members azok par nap alatt kapjak meg. Akik Standard azok par het alatt kapjak meg
Ezt irja az FAQ #8.

"8
I requested a payment. How long do I have to wait until I get the money?
Payout Schedule:
Upgraded Members, will receive: Priority payments, which take only a few days to process.
Standard Members, will receive: Regular payments, which take a few weeks to process.
Payments are processed on a regular basis, therefore contacting support or using our forum to ask about your payment, is unnecessary."


DeeJayFly neked ep most irtam egy emailt hogy nem lehet kikerni PerfectMoney-t csak akkor ha beraktal vele penzt vagy vettel vele membership - et.

ezt meg a Terms and Conditions-be irja itt:

"PAYMENTS:

Once you have reached the minimum cashout amount according to your membership, you can request a payout.
Your payment will be processed via Payeer, unless you deposited more using PerfectMoney. In which case, you can only cashout with PerfectMoney.
If you request a payment using the wrong payment processor, your money will be refunded back to your account.

Tehat visszadobtam neked DeeJayFly es kerj ki Payeert es fizetem nemsokara."

Thank you :)
Köszönöm a Tájékoztatást. Vettem Pm-röl Tagságot
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég