GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

Sziasztok

Most nagyon nem vagyok happy

Kb 24 oraig nem fog mukodni a Gab.

Hiba lett, es meg kell hogy csinaljak.

Nem tudok mit tenni ez ellen.

Elnezest mindenkinek.

Mikor visszajon a Gab, megkapja mindenki ami jar es lesz bonus is. :good:
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

GAB is experiencing unexpected technical issues and will be offline for about 24 hours.

All missed earnings will be credited once Gab is back online.

We would like to apologize for the inconvenience but this issue is completely out of our hands.

You don't have to do anything or worry about anything.

Gab will be back as soon as possible.

Thank you
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldal 6 nap után vissza tért!!!! :) :good:
Kicsit elhúzódott a karbantartás... Admin szerint ráadásul elég nagy gondok voltak az oldal helyre állításával... illetve még nem is 100%-ban müködik minden dolog (pl a gridre még pár napot várni kell). De a lényeg, hogy sikerült megoldaniuk a programozóknak és vissza jött...
Az pedig kifejezetten tetszik és mutatja az Admin hozzá állását is ... hogy mindez 6 nap után történt (mondanom sem kell, más oldalnál, ha 6 nap várakozás után sem tér vissza az oldal... ott már nem sok esély van a visszatérésre, ott már gyaníthatóan az Admin nem is akar vissza térni, és vélhetően lelépett a pénzekkel)
Egyszóval hónapról hónapra, engem meglep az Admin hozzá állása és akarása... Tény a kereset tényleg nem sok, nincs RR rendszer és már a griden nyerhető összeg is visszább esett... de ettől független még mindig az egyik kedvencem :)

Nem mellesleg Iszonyat korrekt az Admin! :good:
Admin levélben kiküldte, hogy akinek a karbantartás alatt járt le a tagsága vagy nem kapott kárpótlásul +napokat ez időre, vagy a +1 nap tagságot nem kapta meg amit az Admin beígért.. az írjon supportot.
Nos én vissza estem free tagságba... pontos számításaim szerint, 5 napom veszett el a karbantartás ideje alatt... Írtam levelet neki, kb 1óra után már válaszolt is, utána is nézett... és az 5 nap helyett 6 napot kaptam illetve az általa beígért +1 napot :) :good:
Remélem sokáig ilyen hozzá állása lesz, és sokáig müködő kis oldal lesz ez :)
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

Laci - Hol hasznaltad a GAB password-odat?

Valaki jott es a te neveddel beirta a Forumomba hogy SCAM!

Bement valaki az accountodba azert mert valahol hasznaltad a GAB passwordodat ahol az admin scammer.

Soha ne hasznald a GAB passwordodat sehol mashol mert ez fog tortenni jonnek a tolvajok es kirabolnak.

Irjal nekem Support ticket-et es kuld az emailedet es visszaengedlek az accountodba mert most suspended.

Thank you
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

most olvasom amit irtal rolam fent

Nagyon jo :)

Thank you
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Mivel latom, hogy az Admin olvassa a forumot -ezuton is udvozlom- ami nagyon jo dolog, szeretnem megkerdezni a contestrol, ahol a 2500 pont a fodij. Jol ertem, hogy barhol lehet hirdetni az oldalt, akar autosurf oldalakon is? Es mit vesz valid talalatnak, mert hirdetem jopar helyen a reflinkemet egy ideje, de nem kerultem fel meg a lista legaljara sem. Csak a uniqe talalatot szamolja? IP-nkent napi 1 vagy hogyan mukodik? Szoval valami otlet javaslat esetleg, hogy lehetne versenybe szallni a dijakert? Elore is koszi ha valakinek van otlete.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Tagsággal néhány nap, és megkaptam, a tagságok egyedül is profitábilisak, a tagság áránál több reklámot kapsz értékben, a pontokból pedig lehet reklámot is venni. Én az első tagságot vettem először, most a második van, úgy nézem ez is profitos lesz.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Persze, hogy fizet :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok.
Sajnos rég jártam erre... nem sok időm van.
De az oldal továbbra is fizet... :)
Már sokadik 50$-os tagságomat vettem meg... és eddig gond nélkül működik az oldal.
A tagságok profitosak...
Egy saját észre vétel... mert most én is Free tag vagyok (remélem nem sokáig :D )
Tagságban sokkal hamarabb pár nap alatt, freeben hosszabb inkább 1-2 hét alatt kapjuk meg a fizetést.
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

Sziasztok, sorry mar reg ota nem voltam itt. Ma juttot eszembe a netbiznisz neve es gondoltam benezek :D

rasim - Igen akarhol lehet hirdetni persze autosurf, manual surf anything oda van irva.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Azt kibogarászta valaki, hogy mi változott az oldal szabályzatában? Az egyik reklám külön felhívja a figyelmet a változásra, de én nem tudom mi az...
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Szia, igen ezt meg tudom erősíteni. Ha nem titok hol hirdeted az eventhez, úgy látom mindig megnyered :)
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Huh, köszönöm a kimerítő választ :) azért kérdeztem, mert hirdettem én is néhány oldalon, meg talán még most is benn van valahol, de még csak meg sem jelentem a listában, pedig az utolsóknak alig volt találata, mondom itt valami nem stimmel, de akkor majd megnézem ezeket, első helyre konkurens nem leszek :D
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Akkor az a baj, hogy https-el tettem be? Nem variáltam, szerintem azt a linket tettem be, ami az oldalon van http-vel.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Értem köszi, akkor htpps-el fogom ha lehet. easayhits-en én csak a manual szörföt használtam eddig, a rotatort azt nem, nem is néztem hogy működik, kell ahhoz is kreditet rendelni vagy miképpen?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Aha nézem, a protokoll legyen https?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Értem, azt hiszem sikerült köszi, azt mond még meg, hogy ha én ezt a linket nem hirdetem sehol, akkor hol jelenik meg? Azt mondtad ez pörög, az easyhits reklámozza ezt nekem?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Köszi, így gondoltam én is, akkor most már tiszta. Köszi a segítséget, kipróbálom mit tudok elérni vele :)
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Sziasztok!

Köszi szépen nekiálltam :D Az általad említett oldalak közül kettőn már réges régen regeltem és használtam korábban, úgyhogy azokat most beindítottam újra, meglátjuk mit érek el, az oroszra viszont nem regeltem, azt sem látom, hogy át lehetne állítani angolra a nyelvet...
Az előző kérdésekhez meg annyit, hogy én a legkisebb tagsággal kezdtem, utána a 10-es és most a rookie van nekem is, mindegyik profitos! Már a legkisebb is profitos, de ehhez minden nap le kell nyomni az összes reklámot és az összes gridet, ezt nem lehet kihagyni, mert pár nap lustaság és úszott is a nyereség egész hónapra, szóval az álljon neki aki el tud köteleződni napi 30-40 reklám és 30 grid megnézésének. Az ajándék refekről annyit, hogy elképesztő ritka aki aktív, szóval nekem 90% fölötti az ami teljesen használhatatlan, én is posztolom a fizut meg veszem a tagságot, de nagyon kevés a jó ref. Ha lesz annyi pénzem én kipróbálom a következő szintet, az már 3 hónapos tagság, a múltkor pár dollárral lecsúsztam róla :)
Szóval mindenkit bíztatok, aki rá tudja szánni naponta az időt, hogy álljon neki, az Admin nagyon korrekt és igen tud magyarul :)
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Lenne néhány kérdésem. Az ok, hogy a lekattintható reklámok száma változik.
Nálam Standard tagságnál jelenleg ezek a reklámok vannak:
10db Daily Ads - Fizetős tagoknál is ennyi van vagy több?
1db Featured Ads - Ez pl. nincs feltüntetve az upgrade táblázatban. Vajon fizetős tagságnál mennyit ér?
2db Micro Ads - Fizetős tagoknál is ennyi van vagy több?
4db Fixed Ads - Fizetős tagoknál is ennyi van vagy több?
Nincs nálam Extended Ad, Mini Ad, Tiny Ad - Ezek mennyire gyakoriak fizetős tagoknál?

Ezeket azért kérdezem, mert szeretném egy kicsit pontosítani a havi keresetet a különböző fizetős tagságoknál, mielőtt belevágok valamelyikbe.
Jelenleg Standard tagként, a fenti reklámokból kiindulva kb. 45 cent/hó kereset adódik.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Igen látok most 21db Bonus Ads-t is, de azokat nem szoktam kattolni, mert csak $0.0001-et érnek. :D
Bár a 0.01 pont/ katt miatt lehet érdemes volna. Egyébként ezek a Bonus Ads-ok fizetős tagságnál is ennyit érnek?
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Igen sajnos csak $0.0001-et érnek Standard tagsággal. De az a $0.002 azért sokkal jobban tetszik.
21x$0.002=$.042 naponta=$1.26 havonta. Ez azért már nem rossz!
Kíváncsi vagyok alacsonyabb tagságoknál mennyi lehet az értékük?
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Na mindegy. Köszi a válaszokat.
Úgy döntöttem, először csak a $6-os Starter tagságba lépek feljebb. Aztán 1 hónap múlva meglátom, mi lesz az eredmény.
Ha elégedett leszek, utána jöhet a $10-os Novice, majd esetleg a Rookie. Majd meglátom.
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

Hi everyone,

A Premium tagsag vissza hoz $60-$80 at embereknek atlagba es nem $51 et.

a $80 Skilled az meg tobbet $100 tol $140 ig

a $150 Skillfull is vagy $180 tol 250 ig.

Minnel nagyobb a Membership-ed annal tobbet fogsz kereseni ahogy oda van irva az upgrade page-n.
wwwGABag
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.08.05. 10:35
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: wwwGABag »

A hirdetesek erteke megvaltozik minden membership-en ugy hogy profit-ba leszel meg akkor is ha csak lekatintasz mindent hirdetest minden nap.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Valami még mindig nem jó, ma frissült a toplista, és még csak rajta sem vagyok, 1300 találatot mutat az easy rotatora csak tegnapra. Annak a beállítása számít? Mert ott ki lehet választani kb 4 db szervert meg a protokollt is, én azt https-re tettem, a legfelső szervert hagytam. A https gab linkem van beletéve egyedül itt van ez az:
https://easyhits4u.net/121607/

Szerinted mi nem jó még mindig?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: rasim »

Kíváncsi leszek mi nem jó... Oton eleve 90 vagy 120 secen volt a timer onnan vettem le 60ra :) rengeteg kredited lehet mauálba easyn, ha ennyi találatod volt már, gondoltam, hogy Te vagy ott a listában ezen a néven.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: GAB _4 hónapos oldal, hosszú tervekkel_ -Fizető-

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Úgy látszik, kicsit várnom kell még a Starter tagságra, mert a Noxo-n a tegnap reggel kikért pénz még nem érkezett meg. Pedig 5 perc és 8 óra közötti lenne a kifizetési időtartam. :?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég