Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Tedd ki a bannerünket vagy linkünket az oldaladra és nyithatsz egy témát a weboldalad bemutatására.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Üdv!

Létrehoztam egy weboldalt, ahol az általam könnyen használható androidos bitcoin szerző appokat gyűjtöm ( azért akad egy-két webes is, főleg játék ). Rövid leírás mindegyikhez mellékelve, természetesen ezeket én is aktívan használom, az ajánlások a saját reflinkemre mutatnak amit ha letöltéskor használtok, megköszönöm. Az oldal itt érhető el:

http://www.androidbitcoin.weebly.com

A topiknyitó szabályzatot elolvastam, számomra nem tűnik szabálytalannak az oldal ajánlása, remélem a moderátorok is egyetértenek :unsure:
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Frissítettem az oldalam, bekerült egy új androidos app illetve frissítettem az információkat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

én magam nem értek hozzá,h az általad készített androidos alkalmazás mennyiben segítség,viszont a szabályzat nem enegdi meg egyrészt egy saját weboldal reklámozását topicban,másrészt vannak olyan az oldaladon olyan reflinkek,amik itt már vannak. ha valaki leírná ide,hogy a programod mennyiben hasznos az jó lenne. másrészt akkor is csak,azokat az oldalakat lehetne megosztanod itt,ami még nem szerepel itt. tehát valahogy úgy kéne megoldani,h bitcoin szerző oldalakat a programoddal együtt kéne ide tenni,azokat nem,amiknek már van itt topikja. akárhogyis ez a weboldalad reklámozása,mégha esetlegesen hasznos a programod.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

xenosz2 írta:én magam nem értek hozzá,h az általad készített androidos alkalmazás mennyiben segítség,viszont a szabályzat nem enegdi meg egyrészt egy saját weboldal reklámozását topicban,másrészt vannak olyan az oldaladon olyan reflinkek,amik itt már vannak. ha valaki leírná ide,hogy a programod mennyiben hasznos az jó lenne. másrészt akkor is csak,azokat az oldalakat lehetne megosztanod itt,ami még nem szerepel itt. tehát valahogy úgy kéne megoldani,h bitcoin szerző oldalakat a programoddal együtt kéne ide tenni,azokat nem,amiknek már van itt topikja. akárhogyis ez a weboldalad reklámozása,mégha esetlegesen hasznos a programod.

Nekem nincs androidos alkalmazásom, ne értsetek félre. Én csak egy gyüjtő oldalt hoztam létre. Abban biztos vagyok, hogy vannak olyan androidos appok az oldalamon amik itt nem szerepelnek. De abban is igazad van, hogy olyanok is szerepelnek amik már itt is megjelentek. A topicnyitó hsz-be betettem, hogy én úgy értelmeztem, nem szabálysértő az oldalam bemutatása. Azóta eltelt némi idő alatt a rendszergazák nem szóltak, hogy valamit nem jól csinálnék. Természetesen, ha mégis szabályt sértek elfogadom a következményeket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen,majd a moderátorok eldöntik. Egyébként az aláírásodban látom,h szerepel az oldalad,ott is írhatsz egy két szót róla még,mert azt nem csak itt látják,hanem mindenhol. A saját oldalnak van külön része a fórumon partneroldalak néven egyébként.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Helyeztem a partneroldalak közé.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Frissítettem az oldalt némi információval. A következő téma az Ethereum lesz. Hamarosan.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Frissítettem az oldalt egy bitcoinos befektetési lehetőséggel.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Ethereummal kapcsolatban került fel egy kis összefoglaló.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Egy új ethereum faucet és egy bitcoinos böngészős játék került fel.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Frissítettem az oldalt. Lecseréltem két nem megbízható androidos befektetési lehetőséget három megbízhatóra.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Frissítettem az oldalt, kikerültek az időközben megszűnt oldalak és appok illetve betettem azokat amikkel jelenleg foglalkozom
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hali, pár fontos dolog.

1. Azt még nem tudom, hogy ezek az appok? Tehát nem a webes free btc-s dolgok fizetnek-e? Tehát te nyomod őket rendszeresen és fizetnek is?

Amit észrevettem, hogy itt: http://androidbitcoin.weebly.com/befekteteacutes.html
A felhőbányánál nem megy a kép csak szólok :)
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Már nem használom napi szinten az androidos appokat, amikor fent voltak fizettek kivétel nélkül.

Megnéztem a linket, nálam megy... ránéznél megint? És köszönöm, hogy jelezted
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Androidos bitcoinszerzéssel foglalkozó oldal

Hozzászólás Szerző: feerke »

raptor666 írta: Amit észrevettem, hogy itt: http://androidbitcoin.weebly.com/befekteteacutes.html
A felhőbányánál nem megy a kép csak szólok :)
Kapcsold ki az adblockot és menni fog.

kekigyu, a banner képet érdemes lementeni (átnevezve), feltölteni saját tárhelyre és azt kitenni mert úgy nem blokkolja a relámblokkoló.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég