Virtual Prepaid Mastercard/VISA

Más E-bankok, hírek, kérdések...

Használsz virtuális MasterCard-ot, Ha igen melyik a szolgáltatód?

Neteller
0
0 szavazat
OkPay
0
0 szavazat
Payeer
0
0 szavazat
OTP
1
33%
Skrill
2
67%
 
Szavazatok száma: 3

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Virtual Prepaid Mastercard/VISA

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Engem érdekelne, és lehet másokat is, hogy ki melyik szolgáltatót használja virtuális prepaid kártyaként.
Nem tudom melyik amelyik elfogadná és a payeer-al én megszívtam. Mert nem verified és úgy nem lehet használni 1 helyen. (beküldtem mindent de még elbírálás nem történt).

Válaszokat előre is köszönöm!
Búék
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Virtual Prepaid Mastercard/VISA

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok a payeer bentragadt egyenleggel (virtuális prepaid kártyával mit lehet kezdeni?)

Próbáltam paypal-ra feltölteni meg stb. de semmi nem engedi vissza dobja a kártyát és levon 1 eurót. 2x próbáltam 2x se engedte viszont levont 1-1 eurót. most van 5.3euró ami bent ragadt a virtuális kártyán. Semmire se tudom elkölteni, vagy mi?
payeer fiókot se tudom vele feltölteni. nEm tudom, mire tudnám elhasználni... De ez szemétség hogy 1 eurót levesz sikertelen fizetésért, én biztos, hogy soha többet nem fogom használni.


Edit: sikeresen elköltöttem róla 5 eurót, úgy tűnik, hogy a telekom egyenleg feltöltés otp bank cuccon jól működik. zsír, hát legalább ha már majdnem 5 eurót kidobtam az ablakon. A múltkori problémám miatt. Akkor is legalább 5-öt sikerült megmenteni:D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég