E-bankból bankszámlára. Melyik e-banknál mik a feltételek?

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

E-bankból bankszámlára. Melyik e-banknál mik a feltételek?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt a topicot azért nyitottam,hogy EGY HELYEN meg lehessen nézni,hogy a különféle e-bankokról milyen feltételekkel lehet az "igazi" bankszámlánkra utalni az e-bankban levő pénzünket. Ide a leírásba fogom betenni ,hogy az utalás egyáltalán lehetséges-e és ha igen milyen szabályok szerint,valamint milyen költségek rakódnak rá. Megköszönöm mindenkinek,aki pár sorban ezt leírja. NEM KELL részletes leírás,csak annyi,hogy igen vagy nem. Ha igen,akkor kb mennyibe kerül.

EGOPAY: Úgy tudom nem lehet

NETELLER: úgy tudom lehet (10$ vagy 1500ft a költsége egy oldal szerint)

PAYPAL: Lehet és úgy tudom ez ingyenes.

PAYZA: Jelenleg Magyarországra nem lehet utalni

PERFECT MONEY:

STP: Lehet (Egy fórumon azt olvastam 100$ utalásnál 5$-t vont le az STP 5 és 8% a küldő és a fogadó bank még.Ez összesen kb 18$. Nem biztos,hogy százalékok vannak és lehet kisebb összegnél magasabb ez a levonás)
Daisy40
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.02.21. 22:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: E-bankból bankszámlára. Melyik e-banknál mik a feltétele

Hozzászólás Szerző: Daisy40 »

Sziasztok!
Pici igazítás neteller ügyben: 20$ a minimum haza utalható.
nyuximama
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2010.09.21. 07:33
Kapcsolat:

Re: E-bankból bankszámlára. Melyik e-banknál mik a feltételek?

Hozzászólás Szerző: nyuximama »

Sziasztok! Tudom hülye kérdés mégis felteszem Doge-t vagy bitcton-t nem lehet közvetlenül pl az erst-re utalni?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: E-bankból bankszámlára. Melyik e-banknál mik a feltételek?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nyuximama írta:Sziasztok! Tudom hülye kérdés mégis felteszem Doge-t vagy bitcton-t nem lehet közvetlenül pl az erst-re utalni?
Ez a pénztárcától függ szerintem,amin tartja az ember a doge-ot/BTC-t. ha lehet bankszámlára utalni,akkor igen,de elöbb Forintra (forintszámla),vagy USD/EUR (devizaszámla)-ra kell váltani,mert közvetlen BTC-t semelyik hagyományos bank nem kezel.
Tykimikk
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.12.13. 01:49
Kapcsolat:

Banki költségek netes tárcák esetén

Hozzászólás Szerző: Tykimikk »

Bocs, hogy új témát nyitok, de talán nem én vagyok az egyetlen, akit érdekel és buta hozzá... :PP
Szóval a kérdésem az, hogy milyen költségeket számol fel a bank, amikor a paypal számla megerősítő utalása történik? Ez nemzetközi átutalásnak számít?
Ugyanez a kérdésem lenne, ha fel akarom tölteni a paypal, perfect money, vagy épp skrill számlát, az is ebbe a kategóriába esik?
(mert a bankom a nemzetközi átutalásokra 6000 ft-ot számol, és ebben az esetben lehet jobban járok egy másik bankszámlával...)

köszi előre is
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég