STP számla kezelése

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: STP-ről Paypalra

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Most csináltam stp számlát, és az íp meg böngésző figyelőt hogy tudom kikapcsolni?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Tudna valaki segíteni neki?
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Szia,

Nekem volt,de hamar meg is szüntettem pont ezért. Én úgy emlékszem,hogy nem lehet kikapcsolni. Ha változik az IP címed akkor minden belépésnél engem hívott egy automata ami bemondta a kódot és csak akkor engedett be ha jó kódott adtam.
A pénzkivétnél meg útlevél másolatot kértek. Ha nincs útleveled szerintem el se kezd használni. Nagyon szigorú szabályzatuk van és minden kis semmiségért blokkolják az accoutot addig amíg nem válaszolsz nekik úgy ahogy az nekik megfelel.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nekem soha az életbe nem lesz útlevelem. Mivel nem tudok vezetni se.
Közben azért sikerült a beállításokban kikapcsolni a figyelőt.
Pénzlevételnél anyámnak az útlevelét tudnám csak berakni.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Hát nem tudom mennyire fog működni.
Nekem mikor utalás érkezett rá mindig meg kellett magyarázni,hogy kitől és miért kaptam.
Ha rendelsz hozzá mastercardot is akkor aztán jönnek a fejfájások. Az accountról kérni kell,hogy a kártyára kerüljön a saját pénzed. Ha használni is akarod ezt a kártyát akkor útlevél scen-t kérnek. Pluszban fel kellett töltenem magamról is egy képet,hogy verifi. legyen az account. Pluszban tőlem volt,hogy megkérdezték,hogy miért akarom ATM-ből kivenni a pénzt amit küldtek nekem. Szerintem van sokkal jobb szolgáltató is a piacon és fele ennyi fejfájással.
Ha nem titok akkor mire akarod használni az accountot?
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

A traficword-re kellett.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Ha szerődött partnerük a cég akkor a bejövő pénzekkel nem lesz bajod. Ha el akarod költeni akkor lehet,hogy kérdezősködni fognak. Tőlem mindig megkérdezték de persze kedvesen,hogy tudassam velük a pénzköltési szokásaimat,hogy mit miért teszek mert ez segíti az Ő munkájukat. De miben?? Még az elején vicces volt de már a tizedik alkalommal mikor ugyan azt a levelet küldi egy gép és igazoljam magam meg küldjem be az utalásról a bizonylatot. Elég ciki volt mikor küldtek nekem pénzt, mindig úgy kellett kérjem,hogy küld már el a bizonylatot is mert amúgy nem kapom meg a pénzt. Na ebből lettem elegem. Olvastam fórumon is,hogy ezt nem csak velem játszották el. Többen is panaszkodtak,hogy egy kalap.....
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: STP számla kezelése

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Hát nem tudom én még messze vagyok tőle meglátjuk.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég