PayPal Helyett?

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

PayPal Helyett?

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Sziasztok!

Mivel a paypal annyira egy használhatatlan oldal hogy állandóan limitálják az accountokat és teljesen lezárják hiteles adatok mellett is fellebbezés lehetősége nélkül az egészet, úgy döntöttem otthagyom őket végleg.

A kérdésem az lenne hogy melyik másik e-bankot érdemes használni?

A feltételek a lehető legkevesebb pénzlevonással járó hazai bankba utalás, és az e-bankon belüli pénz küldésnél szintén a minimális költséggel járó levonások.

Egyenlőre a Skrill-t látom a legjobbnak, van valami tapasztalatok vele illetve a többi bank-al? Mit érdemes használni Magyarországi bankkal rendelkezőknek?

Köszönöm!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Helyett?

Hozzászólás Szerző: feerke »

Nekem van skrill számlám.
Ha pénzt küldesz valakinek akkor tőled vonnak 1%-ot.
Ha pénzt kapsz akkor levonás nélkül kapod.
Számlára küldéskor 3 eurót vonnak le.

Egy hátránya az hogy kevés helyen fogadják el. Inkább a szerencsejátékokhoz jó.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: PayPal Helyett?

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Köszi, igen legtöbb helyen nekem is paypal-ra lenne szükségem, de regisztrálok egy paypal accot más ip-ről és akkor legalább nem korlátoznak le, oda megkapom az összeget és átváltatom valakivel Skrill-re vagy máshova. Sajna ez a megoldásom van csak jelenleg.
3 euro környékén van az utalás, azért is választanám ezt mert ahogy látom (és ha tévedek javítsatok ki, pont ezért írtam ide) de itt a legolcsóbb a megoldás PayPal után.
Régóta van nekem is Skrill-em, de egyszer használtam eddig pénz küldésre, annyit küldtem amennyi rajta volt de többet volt le ha jól emlékszem mint 1%.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: PayPal Helyett?

Hozzászólás Szerző: feerke »

punnmass írta: annyit küldtem amennyi rajta volt de többet volt le ha jól emlékszem mint 1%.
Send money
Price: 1.0%
(Max. HUF 3104.70 )

https://www.skrill.com/bg/fees/
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: PayPal Helyett?

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Valóban annyi elvileg.
Skrillen hozzá adtam a bankomat és ugye zárolt egy bizonyos összeget számlámról.
Na most nekem HUF-ban írja a netbankom, de Skrill-en meg EUR-ban kéri az összeget hogy mennyit vont le. (hitelesítés céljából)
Netbankomon belül árfolyamnak megfelelően átváltottam az összeget valuta szerint és számlakonverzációs ár szerint is de egyik se jó Skrill-en... Nem akarom 3.-ra is elrontani mert kitudja mi van utána... Hogy a picsába adjam meg EUR-ban ha a bankom egyből átváltotta HUF-ra??? ( erste bank )
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég