perfect money vagy payeer?

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Perfect money vagy payeer-t éri meg jobban használni? Ki mit használ? Melyiket miért éri meg használni?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

payeerom nincs,csak pm. szerintem a legegyszerűbb,ha mindkettőt használod :D

pm előnye. minimális levonás kifizetéseknél. akár 1 centet is ki tudsz úgy kérni,h nincs levonás,ezért sok helyen népszerű.
hátránya. kivenni pénzt szinte lehetetlen belőle bankszámlára,nagyon magas a kikérési mimumum (több tízezer ft)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Azért érdekelne mások véleménye is! :)
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Nekem most a Payeer tetszik a legjobban, de rövid ideje használom csak:

- van BTC küldés és fogadás
- rubel, euro, dollár és BTC valuták, s ezek instant váltása a wallet-en belül
- bankszámlára kikérés s egyenlegfeltöltés is stb.
- lehet Mastercard-ot igényelni
- más e-wallet-ekre utalás, egyenlegfeltöltés
- stb.

Érdemes a Payeer honlapját átböngészni, ill. olvasgatni a neten is. Attól is függ mire szeretnéd használni. A befektetős oldalak általában mindekettőt elfogadják.

Xenosz jól mondta érdemes mindkettőt használni, verifikálni. A pénzt több helyre elosztani.

PM-ről meg azt csinálom, hogy ha van olyan (v. lesz) program ami engedi a több pénztárca használatát, akkor PM-ről befizetek s másikra meg kikérem.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

én egyenlőre csak a metizer.com-hoz szeretném használni xD :D még nem vagyok túl benne a témába...
tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016.07.13. 15:47
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia »

Használhatóság tekintetében a Payeer-re tenném a voksomat.
Egyszer kellene venni a fáradságot, és mindegyiknek elolvasni a szerződési feltételeit (nem csak ennek a kettőnek), hogy milyen nem várt kockázatok rejlenek benne (leginkább számla zárolására gondolok)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

értem, rendben, bár jó lett volna több válasz. Mert azért mégis csak jobb. De ha nincs akkor maradok egyenlőre a payeer-nél. Azaz oda regisztrálok :D
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Újonnan én is a Payeer-t használom főleg, de van P.M.-em is. A Payeer nekem nagyon bejött, alacsonyak a fee-k és tudsz igényelni MasterCard-ot, azáltal könnyen ki tudod venni róla a pénzt.
Avatar
dtech
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.11.26. 21:06
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: dtech »

Payeer-en másnak is van problémája ha a kártyára pénzt akar küldeni a számláról?
pay_sys_no_isset
Withdrawal to EUR is currently unavailable. Available currencies are
Egyetlen valuta látszódik csak (EUR), de a "You receive" alatt érdekes mód egy ilyen értékektől eléggé mentes sztring van: "% + Fee".

A problémát kb. 1 hete tapasztaltam először, azóta semmi változás.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

dtech írta:Payeer-en másnak is van problémája ha a kártyára pénzt akar küldeni a számláról?
pay_sys_no_isset
Withdrawal to EUR is currently unavailable. Available currencies are
Egyetlen valuta látszódik csak (EUR), de a "You receive" alatt érdekes mód egy ilyen értékektől eléggé mentes sztring van: "% + Fee".

A problémát kb. 1 hete tapasztaltam először, azóta semmi változás.
Szerintem írj nekik supportot.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Van olyan aki jelenleg is komolyabban használja a payeer számlát és utalt már ki róla bankszámlára pénzt? Esetleg van valaki akinek már van payeer saját mastercard-ja és használja is?

Most, hogy a Paypalt egyre kevesebb PTC oldal fogadja el, keresek egy új alternatívát, amiről kilehet utalni a nehezen megkeresett pénzt bakszámlára. Ez az alternatíva akár a payeer is lehet, csak ehhez jó lenne tudni mennyire megbízható!?
Avatar
dtech
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.11.26. 21:06
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: dtech »

Válaszoltak:
Dear user,

it is a temporary problem.
We are working to fix it.
Unfortunately, it is difficult to say the exact date when a transfer to the cards will be possible. Please wait a bit longer.

Best regards,
Support service.
Update: most már újra működik.
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: Attila »

Szia!
Tudomásom szerint nagyon "macerás" a PM-nél ez a kiutalásos dolog. Erről vadásztam én is a napokban információkat.

A PM saját FAQ-ja alapján:
- "Verified" tagok kérhetnek bankszámlára utalást (Ellenőrzött tagok)
- Wire utalásként küldik, viszont nem a PM küldi, hanem egy PM által ellenőrzött pénzváltó
- Nincs minimum limit, illetve amelyik pénzváltót használod a felkínáltak közül nála ha van minimum akkor az
- Withdrawal menüben ki kell tölteni a ‘Withdrawal Through Bank Wire’ opció által felkínált mezőket és utána lehet a pénzváltót kiválasztani.
Ennyi lenne, tehát a PM nem küld bankszámlára, csak váltóra.

Szóval mindenki jobban jár ha eladja vagy elcseréli a PM számláján található összeget. Én is ezt szoktam alkalmazni! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Attila írta: 2018.06.14. 09:18 Szia!
Tudomásom szerint nagyon "macerás" a PM-nél ez a kiutalásos dolog. Erről vadásztam én is a napokban információkat.

A PM saját FAQ-ja alapján:
- "Verified" tagok kérhetnek bankszámlára utalást (Ellenőrzött tagok)
- Wire utalásként küldik, viszont nem a PM küldi, hanem egy PM által ellenőrzött pénzváltó
- Nincs minimum limit, illetve amelyik pénzváltót használod a felkínáltak közül nála ha van minimum akkor az
- Withdrawal menüben ki kell tölteni a ‘Withdrawal Through Bank Wire’ opció által felkínált mezőket és utána lehet a pénzváltót kiválasztani.
Ennyi lenne, tehát a PM nem küld bankszámlára, csak váltóra.

Szóval mindenki jobban jár ha eladja vagy elcseréli a PM számláján található összeget. Én is ezt szoktam alkalmazni! :)
Köszönöm én is.

Néztem ezeket az ún. hivatalos váltókat.Az,hogy nem a PM küldi sztem csökkenti a megbízhatóságot.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Lencsi írta: 2019.02.07. 11:26 Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy PM számlára kért-e már ki BTC-t valamelyik Faucet oldalról? :?

Azt láttam, hogy lehet generálni wallet címet BTC-hez.
De mivel ez nem a megszokott "hosszú számsor" hogyan és hol fogadják el? :?

Azért kérdeztem, mert eddig úgy tudtam, hogy PM-re utalni nem lehet csak egymás között, illetve váltó használatával.
Viszont egyre gyakrabban látom, hogy az oldalak nem csak Payeert fogadnák el, hanem a PM-t is.
Még nem kértem ki ide BTC-t, de ez is a hosszú számsor :)
Nem úgy kell kikérni, mint a hagyományos dolláros számlára, hogy megadod és jön ammennyi jön, hanem csinlálni kell egy depositot (0.001 BTC a minimum) és akkor ad egy "hagyományos "BTC címet amire ki lehet kérni.
Szerintem nem a legjobb kikérésre, mert talán 1 napig él ez a cím. Tehát csak akkor jó ha biztosan megérkezik a BTC ennyi idő alatt.
Ez leginkább arra jó ha máshonnan ide akarsz utalni BTC-t és itt átváltani. (Bár ahogy nézem BTC-t most nem lehet váltani USD-re)
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Lencsi írta: 2019.02.07. 11:26 Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy PM számlára kért-e már ki BTC-t valamelyik Faucet oldalról? :?

Azt láttam, hogy lehet generálni wallet címet BTC-hez.
De mivel ez nem a megszokott "hosszú számsor" hogyan és hol fogadják el? :?

Azért kérdeztem, mert eddig úgy tudtam, hogy PM-re utalni nem lehet csak egymás között, illetve váltó használatával.
Viszont egyre gyakrabban látom, hogy az oldalak nem csak Payeert fogadnák el, hanem a PM-t is.
Faucet oldalról a generált rövid címre biztos nem tudsz kikérni BTC.
Ez a rövid cím szerintem csak Perfect Money-n belül működik.

Nézd meg a FAQ-t https://perfectmoney.is/faq.html, onnan hogy "FAQ on deposits by Bitcoin"

Az első midjárt leírja, hogyan kell befizetni. Az nincs leírva, hogy a BTC-t hogyan tudod átváltani USD-re. Az is lehet, hogy itt csak tárolni lehet, v. van egy belső "piac" ott át tudod váltani USD-re. (login, s tessék megnézni!)

Payeer, sokkal egyszerűbb a crypto-t eladni, venni, kifizetni. Azonban a crypto árak itt egy kicsit magassabbak, (ezért itt érdemes eladni !!!).
(Úgy emlékszem a min. depo payeer-re 0,001 BTC. !!!)

Arról nem írtál mit szeretnél utána kezdeni a money-val, lehet azt dönti el, melyik megoldás a jobb.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Akkor jó lehet az Uphold ott lehet őket USD-re váltani (van kártya is azt hiszem). Esetleg lehet kicsit "kereskedni" (olcsón venni, drágábban eladni).Sajnos nekem nincs, így nem tudok erről többet írni. Megnézni a vásárlás s az eladás mennyi a fee stb.

Ha nem okoz gondot, hogy több altcoin-t figyelj, akkor érdemes őket külön tárolni. Mai "index" :
Bitcoin (BTC) 3679.33 USD (7.85%)
Litecoin (LTC) 45.71 USD (31.54%)
Bitcoin Cash (BCH) 129.45 USD (11.22%)
Dash (DASH) 75.02 USD (10.85%)

Ez a mostani, aztán lehet holnap meg -10%-15%. Ha felfelé megy az ár akkor érdemes többször kissebb részben eladni, mint egyszerre az összest. De ez függ a fee-től is hogy mekkora.


"pénznemében vagy átváltani pl BTC-re és úgy tovább utalni Upholdra?"

A váltást hol? Facethub-on lehet?
Ha nem akkor egy exchange is lehet előbb, ha nincs a coin Uphold-on. Előbb megnézni minden coin ki-be fizetés limit-ét, fee-ét, eldönteni melyik jobb. Ha BTC-re váltasz mindent az exchange akkor jól megnézni a kifizu fee-t!!! (átlag 0.0005)

"De elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a későbbiekben elkölteném a neten..."
Vásárlás????? Van egy kis money, akkor vásárlunk!! Ejjjjj…
Akkor kell a kártya.

A Skrill is jó választás lehet $10 a kártya, s lehet depositolni crypto-t.

Azért egy dicséret megérdemelsz, mert ilyen kitartóan "captcsázol". Sok kicsi sokra megy! :clap:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Nekem régóta van uphold számlám de éppen azon vagyok, hogy inkább átállok másik számlára mert tul magasak a tranzakciós költségek.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég