perfect money vagy payeer?

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.01.22. 16:18

Sziasztok!

Perfect money vagy payeer-t éri meg jobban használni? Ki mit használ? Melyiket miért éri meg használni?

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: perfect money vagy payeer?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2017.01.22. 19:04

payeerom nincs,csak pm. szerintem a legegyszerűbb,ha mindkettőt használod :D

pm előnye. minimális levonás kifizetéseknél. akár 1 centet is ki tudsz úgy kérni,h nincs levonás,ezért sok helyen népszerű.
hátránya. kivenni pénzt szinte lehetetlen belőle bankszámlára,nagyon magas a kikérési mimumum (több tízezer ft)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.01.23. 17:39

Azért érdekelne mások véleménye is! :)

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tacsi » 2017.01.24. 13:02

Nekem most a Payeer tetszik a legjobban, de rövid ideje használom csak:

- van BTC küldés és fogadás
- rubel, euro, dollár és BTC valuták, s ezek instant váltása a wallet-en belül
- bankszámlára kikérés s egyenlegfeltöltés is stb.
- lehet Mastercard-ot igényelni
- más e-wallet-ekre utalás, egyenlegfeltöltés
- stb.

Érdemes a Payeer honlapját átböngészni, ill. olvasgatni a neten is. Attól is függ mire szeretnéd használni. A befektetős oldalak általában mindekettőt elfogadják.

Xenosz jól mondta érdemes mindkettőt használni, verifikálni. A pénzt több helyre elosztani.

PM-ről meg azt csinálom, hogy ha van olyan (v. lesz) program ami engedi a több pénztárca használatát, akkor PM-ről befizetek s másikra meg kikérem.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.01.24. 22:03

én egyenlőre csak a metizer.com-hoz szeretném használni xD :D még nem vagyok túl benne a témába...

tenerifemedia
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tenerifemedia » 2017.01.28. 20:59

Használhatóság tekintetében a Payeer-re tenném a voksomat.
Egyszer kellene venni a fáradságot, és mindegyiknek elolvasni a szerződési feltételeit (nem csak ennek a kettőnek), hogy milyen nem várt kockázatok rejlenek benne (leginkább számla zárolására gondolok)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2017.02.15. 14:51

értem, rendben, bár jó lett volna több válasz. Mert azért mégis csak jobb. De ha nincs akkor maradok egyenlőre a payeer-nél. Azaz oda regisztrálok :D

Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita » 2017.03.18. 23:13

Újonnan én is a Payeer-t használom főleg, de van P.M.-em is. A Payeer nekem nagyon bejött, alacsonyak a fee-k és tudsz igényelni MasterCard-ot, azáltal könnyen ki tudod venni róla a pénzt.

dtech
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dtech » 2017.06.27. 08:15

Payeer-en másnak is van problémája ha a kártyára pénzt akar küldeni a számláról?
pay_sys_no_isset
Withdrawal to EUR is currently unavailable. Available currencies are
Egyetlen valuta látszódik csak (EUR), de a "You receive" alatt érdekes mód egy ilyen értékektől eléggé mentes sztring van: "% + Fee".

A problémát kb. 1 hete tapasztaltam először, azóta semmi változás.

Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita » 2017.06.30. 09:52

dtech írta:Payeer-en másnak is van problémája ha a kártyára pénzt akar küldeni a számláról?
pay_sys_no_isset
Withdrawal to EUR is currently unavailable. Available currencies are
Egyetlen valuta látszódik csak (EUR), de a "You receive" alatt érdekes mód egy ilyen értékektől eléggé mentes sztring van: "% + Fee".

A problémát kb. 1 hete tapasztaltam először, azóta semmi változás.
Szerintem írj nekik supportot.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.07.01. 19:42

Van olyan aki jelenleg is komolyabban használja a payeer számlát és utalt már ki róla bankszámlára pénzt? Esetleg van valaki akinek már van payeer saját mastercard-ja és használja is?

Most, hogy a Paypalt egyre kevesebb PTC oldal fogadja el, keresek egy új alternatívát, amiről kilehet utalni a nehezen megkeresett pénzt bakszámlára. Ez az alternatíva akár a payeer is lehet, csak ehhez jó lenne tudni mennyire megbízható!?

dtech
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dtech » 2017.07.11. 07:22

Válaszoltak:
Dear user,

it is a temporary problem.
We are working to fix it.
Unfortunately, it is difficult to say the exact date when a transfer to the cards will be possible. Please wait a bit longer.

Best regards,
Support service.
Update: most már újra működik.

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.11. 11:26

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy próbálkozott-e már valaki PM számláról pénzt hazautalni folyószámlára?
Ha igen, menyinél lehet kikérni?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 09:18

Szia!
Tudomásom szerint nagyon "macerás" a PM-nél ez a kiutalásos dolog. Erről vadásztam én is a napokban információkat.

A PM saját FAQ-ja alapján:
- "Verified" tagok kérhetnek bankszámlára utalást (Ellenőrzött tagok)
- Wire utalásként küldik, viszont nem a PM küldi, hanem egy PM által ellenőrzött pénzváltó
- Nincs minimum limit, illetve amelyik pénzváltót használod a felkínáltak közül nála ha van minimum akkor az
- Withdrawal menüben ki kell tölteni a ‘Withdrawal Through Bank Wire’ opció által felkínált mezőket és utána lehet a pénzváltót kiválasztani.
Ennyi lenne, tehát a PM nem küld bankszámlára, csak váltóra.

Szóval mindenki jobban jár ha eladja vagy elcseréli a PM számláján található összeget. Én is ezt szoktam alkalmazni! :)

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.14. 13:44

Kedves Attila!

Köszönöm szépen az infókat, sokat segítettél vele :)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.14. 15:00

Attila írta:
2018.06.14. 09:18
Szia!
Tudomásom szerint nagyon "macerás" a PM-nél ez a kiutalásos dolog. Erről vadásztam én is a napokban információkat.

A PM saját FAQ-ja alapján:
- "Verified" tagok kérhetnek bankszámlára utalást (Ellenőrzött tagok)
- Wire utalásként küldik, viszont nem a PM küldi, hanem egy PM által ellenőrzött pénzváltó
- Nincs minimum limit, illetve amelyik pénzváltót használod a felkínáltak közül nála ha van minimum akkor az
- Withdrawal menüben ki kell tölteni a ‘Withdrawal Through Bank Wire’ opció által felkínált mezőket és utána lehet a pénzváltót kiválasztani.
Ennyi lenne, tehát a PM nem küld bankszámlára, csak váltóra.

Szóval mindenki jobban jár ha eladja vagy elcseréli a PM számláján található összeget. Én is ezt szoktam alkalmazni! :)
Köszönöm én is.

Néztem ezeket az ún. hivatalos váltókat.Az,hogy nem a PM küldi sztem csökkenti a megbízhatóságot.

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2019.02.07. 11:26

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy PM számlára kért-e már ki BTC-t valamelyik Faucet oldalról? :?

Azt láttam, hogy lehet generálni wallet címet BTC-hez.
De mivel ez nem a megszokott "hosszú számsor" hogyan és hol fogadják el? :?

Azért kérdeztem, mert eddig úgy tudtam, hogy PM-re utalni nem lehet csak egymás között, illetve váltó használatával.
Viszont egyre gyakrabban látom, hogy az oldalak nem csak Payeert fogadnák el, hanem a PM-t is.

DzsiAr
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DzsiAr » 2019.02.07. 12:50

Lencsi írta:
2019.02.07. 11:26
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy PM számlára kért-e már ki BTC-t valamelyik Faucet oldalról? :?

Azért kérdeztem, mert eddig úgy tudtam, hogy PM-re utalni nem lehet csak egymás között, illetve váltó használatával.
Viszont egyre gyakrabban látom, hogy az oldalak nem csak Payeert fogadnák el, hanem a PM-t is.
Még nem kértem ki ide BTC-t, de ez is a hosszú számsor :)
Nem úgy kell kikérni, mint a hagyományos dolláros számlára, hogy megadod és jön ammennyi jön, hanem csinlálni kell egy depositot (0.001 BTC a minimum) és akkor ad egy "hagyományos "BTC címet amire ki lehet kérni.
Szerintem nem a legjobb kikérésre, mert talán 1 napig él ez a cím. Tehát csak akkor jó ha biztosan megérkezik a BTC ennyi idő alatt.
Ez leginkább arra jó ha máshonnan ide akarsz utalni BTC-t és itt átváltani. (Bár ahogy nézem BTC-t most nem lehet váltani USD-re)

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tacsi » 2019.02.08. 11:27

Lencsi írta:
2019.02.07. 11:26
Sziasztok!

Faucet oldalról a generált rövid címre biztos nem tudsz kikérni BTC.
Ez a rövid cím szerintem csak Perfect Money-n belül működik.

Nézd meg a FAQ-t https://perfectmoney.is/faq.html, onnan hogy "FAQ on deposits by Bitcoin"

Az első midjárt leírja, hogyan kell befizetni. Az nincs leírva, hogy a BTC-t hogyan tudod átváltani USD-re. Az is lehet, hogy itt csak tárolni lehet, v. van egy belső "piac" ott át tudod váltani USD-re. (login, s tessék megnézni!)

Payeer, sokkal egyszerűbb a crypto-t eladni, venni, kifizetni. Azonban a crypto árak itt egy kicsit magassabbak, (ezért itt érdemes eladni !!!).
(Úgy emlékszem a min. depo payeer-re 0,001 BTC. !!!)

Arról nem írtál mit szeretnél utána kezdeni a money-val, lehet azt dönti el, melyik megoldás a jobb.

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2019.02.08. 14:29

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, és a bővebb információkat amit levélben kaptam. :)

Igazából azért nem írtam meg, hogy mit kezdenék a pénzzel, mert erről egyelőre fogalmam sincsen. :?
Arról nem is beszélve, hogy mostanában az árfolyama nagyon ingadozik. :(

Többféle coint gyűjtök, BTC BCH, Litecoin DashCoin, Dogecoin
Igazából a kérdésemnek nem is lenne a helye... Hogyan érdemes gyűjteni: Mindet külön a saját pénznemében vagy átváltani pl BTC-re és úgy tovább utalni Upholdra?

Olyan tárcát keresek, ahol minden egy helyen lenne. Az sem lenne baj, ha a Walletnek lenne saját kártyája.

De elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a későbbiekben elkölteném a neten... Hazautalásban nem merek gondolkodik.
Még nagyon az elején vagyok, kell még gyűjtenem ahhoz, hogy határozott gondolataim, céljaim legyenek.
De ehhez azt hiszem még sokat kell tanulnom, és az is jó lenne, hogy az árfolyam is egy kicsit magasabb legyen. :roll:

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tacsi » 2019.02.09. 10:16

Akkor jó lehet az Uphold ott lehet őket USD-re váltani (van kártya is azt hiszem). Esetleg lehet kicsit "kereskedni" (olcsón venni, drágábban eladni).Sajnos nekem nincs, így nem tudok erről többet írni. Megnézni a vásárlás s az eladás mennyi a fee stb.

Ha nem okoz gondot, hogy több altcoin-t figyelj, akkor érdemes őket külön tárolni. Mai "index" :
Bitcoin (BTC) 3679.33 USD (7.85%)
Litecoin (LTC) 45.71 USD (31.54%)
Bitcoin Cash (BCH) 129.45 USD (11.22%)
Dash (DASH) 75.02 USD (10.85%)

Ez a mostani, aztán lehet holnap meg -10%-15%. Ha felfelé megy az ár akkor érdemes többször kissebb részben eladni, mint egyszerre az összest. De ez függ a fee-től is hogy mekkora.

"pénznemében vagy átváltani pl BTC-re és úgy tovább utalni Upholdra?"

A váltást hol? Facethub-on lehet?
Ha nem akkor egy exchange is lehet előbb, ha nincs a coin Uphold-on. Előbb megnézni minden coin ki-be fizetés limit-ét, fee-ét, eldönteni melyik jobb. Ha BTC-re váltasz mindent az exchange akkor jól megnézni a kifizu fee-t!!! (átlag 0.0005)

"De elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a későbbiekben elkölteném a neten..."
Vásárlás????? Van egy kis money, akkor vásárlunk!! Ejjjjj…
Akkor kell a kártya.

A Skrill is jó választás lehet $10 a kártya, s lehet depositolni crypto-t.

Azért egy dicséret megérdemelsz, mert ilyen kitartóan "captcsázol". Sok kicsi sokra megy! :clap:

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2019.02.09. 10:36

Szia tacsi!

Köszönöm szépen a választ és a segítséget. :)

Köztes pénztárcának CoinPotot is használok, mert vannak olyan oldalaim, amelyek intant erre utalnak.Pl Moon oldalak.
Egy helyen van az amit gyűjtök, külön-külön és ha összejön annyi amit már érdemes tovább küldenem, akkor szoktam átváltani és tovább utalni Uphold számlára.
Akkor ezek szerint jó döntés volt az Uphold. :)

A Skrill számlát nem rég "fedeztem fel", de azt hiszem érdemes lesz annak is jobban utánanézni.

Ami a Fauet oldalakt illeti, olyan oldalakat részesítem előnyben, amelyek MultiFaucet oldalak.. csak hát az új oldalakon találkoztam Shortlinkekkel, amelyeket nem igazán szeretek és sajnos a gépem sem.
:(
Szóval még egyszer köszönöm a segítséget. Szép napot neked, ha ma esetleg még erre jársz :)

Válasz küldése