Payza fiók átmenetileg zárolva?

Valamelyik e-bankkal van problémád? nyiss egy topikot és segítünk
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Pár napja csináltam Payza fiókot amit másnapra felfüggesztettek "átmenetileg".. közben több helyről már kikértem a pénzem a payza számlára ami jelenleg ugye zárolás alatt van? kéne aggódnom amiatt hogy mi lesz azzal a viszonylag nagyobb összeggel ami úton van a zárt fiókomra?

Kép
Azt írja hétfőtől péntekig reggel 9től dél után 5ig nem vehetem igénybe a felsorolt szolgáltatásokat.

Szóval akkor ez valami karbantartás vagy mi a fene? Vagy vegyem fel a kapcsolatot a supportal?

Bocsi a hozzá nem értésemet.. :unsure:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Egy biztos azt hiszem be is fejeztem velük csak férjek hozzá a pénzemhez :angry:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Miért van egy ilyen e banknak egyátalán referral programja :XD:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Elutasították a személyi igazolványt azzal az indokkal hogy diákigazolványt nem fogadnak el. Miiii?? Ezek még nem láttak magyar személyit vagy mi a frász.. most akkor mit fényképezek le a lakcímkártyát? Közben meg kaptam még egy üzit hogy ha nem sikerül ezen a héten végleg bezárják a számlám. :angry:

Ti mit küldtetek be?
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

De azt nem fogadták el, azt írták rá diákigazolvány pedig személyi
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Nekem a Paypal-al nem volt gond (lekopogom) pedig nem is vagyok babonás :) sőt meg is voltam lepődve milyen simán mennek a dolgok.

Payzát meg nem értem, most komolyan miért van referral programja? Ha ennyire kell nekik az új "ügyfél" akkor miért nem tudják hogy néz ki a magyar személyi. Alapból utálom az ilyen dokumentum küldözgetést nehezen veszem rá magam, de az után a kötözködést még nehezebben.. Most újra beküldtem az adatokat, abban bízva most elfogadják.
Kép
Avatar
Lencsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2017.03.20. 09:01
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: Lencsi »

Payza-éknál én sem értem, hogy mennek a dolgok...

Lejárt a kártyám az újat szerettem volna hozzáadni.
De mivel a tranzakciót "elrontottam", gondoltam, hogy elküldöm nekik a szükséges dokumentumokat. Kártya eleje-hátoldala - a felesleges részt persze kitörölve - egy havi elszámoló számla, amin látható volt a nevem, Swit kód egyéb banki adatok, egy tranzakció, hogy a kártyát nem rég kaptam, annak kártyadíja. - hogy bizonyítsam enyém a kártya.

Két nap múlva, kaptam egy levelet, hogy nem tudják elfogadni- banki aláírást, bélyegzőt, vagy logót kérnek...
Van egy olyan érzésem, hogy Payzaék meg sem nézik a dokumentumokat, és válaszként egy forma levelet küldenek.

Feladtam a további próbálkozást és töröltem a kártyámat.
Mérgemben megpróbáltam kikérni, hazautalni a pénzt.

Meglepődve tapasztaltam, hogy már lehet hazautalni, amit azóta meg is kaptam.
Szóval Happy End lett a vége.... :D
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Az jó ha a személyi igazolványt lefényképezem, feltöltöm a gépemre és azt küldöm el?
Mert olvastam valahol a neten, hogy csak a beszkennelt képet fogadják el.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

harmonia írta:Az jó ha a személyi igazolványt lefényképezem, feltöltöm a gépemre és azt küldöm el?
Mert olvastam valahol a neten, hogy csak a beszkennelt képet fogadják el.
Én is telefonnal készítettem, nem is ez volt a gond. Nem kötelező abban az esetben ha jó minőségű a kép, az a lényeg tisztán olvasható legyen. Nekem ezt írták..
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Persze megint elutasították, megkérdeztem feltölthetem e bankról a payza számlám és ezzel bizonyítva létező személy vagyok persze hogy ezt sem lehet.. ez az egész értelmetlen. .Nevetséges az egész, ptc miatt készítettem ezt a s****t , tudjak feltölteni kis pénzt, és sok sok hónap múlva legyen hova kikérni. Azt ilyen nehézségeken kell átesni ? Most elküldtem nekik a lakcímkártyám és a net számlát. ennél többet nem tudok tenni.. Miről küldjek még képet?
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Most lett 4. alkalommal elutasítva, elegem van
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Most nézem a személyimet végre elfogadták, pedig ugyan azt a képet küldtem el újra és újra ... most akkor hogy is van ez?

persze továbbiakban is felfüggesztett állapotban a számlám.. Nem értem őket komolyan hülyének érzem magam pedig ők a hülyék. Ott a netszámla rajta a lakcímemmel a nevemmel ami egyezik a szeméivel és a payza adatokkal.. júliusba fizettem be nem régebb 3 hónapnál. hiába írok live chatre már csak a sablon dumát kapom amivel sokra megyek..

Kép
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

skamasz írta:Próbáld meg hogy a bankodtól kérsz egy igazolást hogy van náluk számlád azon szerepel ugye minden adatod plusz egy szép banki pecsét. Nekem valahol így sikerült elfogadtatnom a lakcímemet mivel én is már mindent végigpróbáltam.

Képzeljétek sikerült kideríteni miért nem fogadják el a számlát.. mert nem ismerik meg, nem vicc ez komoly. Ugyan úgy mint a személyinél mikor diákigazolványnak nézték. Chat-en küldtem el az adataimat, és ott győzködtem szegényt hogy igen így néz ki a magyar számla :XD:

Végül azt a javaslatot kaptam akkor kérjek a banktól valamit amin rajta vannak az adataim, mint ahogy javasolta skamasz.

Az a helyzet nem kapok havonta elszámolást mert feleslegesnek tartottam helyette netbank.erstebank.hu -t használok és sms értesítést mellé, ahogy szerintem mindenki más is. szóval folytatódhat a körűt.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, szerintem hamarosan sikerül az aminek meg kellett volna már rég történnie.
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Közben volt mégegy beszélgetés ahol azt írták elfogadnak screenshotot az adataimról viszont mindennek kell látszani még a netbank url címének is továbbiakban is csak várok és várok ellenőrzés alatt van már lassan 1 hete. :(
Kép
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Nem akarlak elkeseríteni de minden prepaid szolgáltatónál, köztük a payza is, tiltó listán van Magyarország. Nagyon sok bosszúságod lesz velük.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

bitcoinlacko írta:Nem akarlak elkeseríteni de minden prepaid szolgáltatónál, köztük a payza is, tiltó listán van Magyarország. Nagyon sok bosszúságod lesz velük.
igen észrevettem már ott tartunk el sem utasítják a "papírokat" csak váratnak, én meg nem tudok haladni e miatt..

Ám miért van tiltólistán? :o
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Elegem van az egészből, 1 hónapja szenvedek velük a legutóbb beküldött lakcím igazolás óta is eltelt már 11 nap és még mindig ellenőrzés alatt, amikor azt írják 2-3 munkanapon belül.. persze, miért kell váratni úgy is el fogják utasítani ahogy már megszokhattam, ez az egész hülyeség! Nincs észerő magyarázat arra amit csinálnak, ott volt a személyi is.. tudom már írtam.. de akkor is 5x küldtem el nekik ugyan azt a "képet" majd egyszer csak elfogadták ezek után mit várjak? Aztán a számlánál ott a név, ahol lakok a befizetett összeg nem régebbi 3 hónapnál.. azt is vissza dobták ahogy a többit is. Ez jogilag mennyire korrekt? Komolyan azt csinálnak velünk amit akarnak? Megfogadtam a tanácsokat elküldtem nekik a bánkiíratót és csak váratnak és milyen érdekes hogy a live support-ra kattintva sem történik már semmi.. Ahaa ne tudjak nekik írni.. okos.. Már azon voltam "take my money" és törlöm az egész számlám.. De nem lehet ám.. mert ehhez is visszaigazolt számla szükséges :unsure: Say Whaat?
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

email-re sem kaptam még választ :bad:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Válaszul azt írták legfeljebb 3 munkanapot igényel legyek türelemmel blahblahblah sablonszöveg, el sem olvasták amit írtam :!:

Eddig mennyi idő is telt el összesen várakozással? :bad:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Nincs más dolgom mint hazaérve megnézni az emailt vajon kaptam e újabb hírt a felfüggesztett számlámról erre ez fogadott

Kép

Komoly? Ez egy új email cím, direkt a payzahoz csináltam és felfüggesztették, ez miiiiii a ******** :angry:
telefonszámom megadásával hozzáfértem

Biztos a payza keze volt benne, sehol máshol nem adtam meg ezt az email.. rafináltak ezek a payzások ennyire rá vannak utalva arra a 60 dolcsira? :unsure:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Eddig legalább mutattak valami életjelet még ha teljesen értelmetlen indokkal is utasítottak el. Most meg csak telnek a hetek semmi változás.. lehet kéne írnom nekik? De mit? El sem olvassák.. :cry:

Lehet felveszik a kapcsolatot a bankommal? Vagy miért ilyen lassú ez az egész folyamat?
Kép
Avatar
Lencsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2017.03.20. 09:01
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: Lencsi »

any írta:Eddig legalább mutattak valami életjelet még ha teljesen értelmetlen indokkal is utasítottak el. Most meg csak telnek a hetek semmi változás.. lehet kéne írnom nekik? De mit? El sem olvassák.. :cry:

Lehet felveszik a kapcsolatot a bankommal? Vagy miért ilyen lassú ez az egész folyamat?
Szia Any!
Pár nappal ezelőtt írtam neked egy levelet.
Nem kaptad meg? Vagy esetleg rossz helyre küldtem?

Akkor most leírom neked, amit akkor szerettem volna neked elmondani.
A hotmailes fiókod felfüggesztéséhez semmi köze nem lehet a Payza-nak.(Szerintem)
Accountot 500$ pénzforgalom alatt nem lehet verifikáltatni, ebben az összegben benne van az összes pénzforgalom, a kijövő és bejövő összegek is.
Engem az is meglepett, hogy nem verified számlát nem lehet törölni.
Egy ötletem azért van még.
Írj egy levelet Payza-nak, hogy ha már úgy sem tudod használni a meglévő számládat töröljék a hozzáadott dokumentumokkal együtt, mert szeretnél egy újat csinálni.
Nem javaslom a hotmailes fiókot, csak gmail legyen.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Szia!
Lencsi írta:Pár nappal ezelőtt írtam neked egy levelet. Nem kaptad meg? Vagy esetleg rossz helyre küldtem?
Payza keze ide is elér csak viccelek ám, nem kaptam meg az üzenetet.
Lencsi írta:Accountot 500$ pénzforgalom alatt nem lehet verifikáltatni, ebben az összegben benne van az összes pénzforgalom, a kijövő és bejövő összegek is.
Ezt a pénzösszeget meg sem közelítettem, igaz nem is lehetett rá alkalmam mivel mindjárt másnap fel is lett függesztve a fiókom. 60-65 dollár közötti volt a bejövő összeg. Pedig többen is használják úgy számlájukat hogy nincs is visszaigazolva.. akkor úgy látszik csak belém kötöttek.

Lehet hülyén hangzik, de szeretek mindenhez külön- külön emailt használni vegyes van hogy gmail de hotmail, outlook -ot is szeretem eddig egy fiókomat se bántották hisz nincs miért. Nem küldök Spemmet, nem csinálok semmi olyat ami a szabályt sértené. kivéve h rengeteg emailem van.
Lencsi írta:A hotmailes fiókod felfüggesztéséhez semmi köze nem lehet a Payza-nak.(Szerintem)
Szóval csak a Payza tudhatta azt az email-t, Az adataim azzal az email-el is megegyezik, igazi nevem van megadva és mivel van vagy 10+ másik hotmail emailem amivel soha semmilyen problémám nem volt.. úgy gondolom joggal vádolom a payzát!

Miután elküldtem nekik a rendes BANKI irataimat amin aztán tényleg minden fel van tüntetve, mintha eltűntek volna emailre nem válaszolnak, live support nem elérhető.. csak a sablon szöveget kapom. "3 munkanapra" hivatkoznak, mikor hónapok teltek már el.. Ebből látszik el sem olvassák.

Nem tudok nagyon mit tenni várok továbbra is, esetleg kikövetelem magamnak a fiókom törlését és legyenek boldogok azzal a kis pénzzel ami nekem nem kicsi..

Köszönöm mindenkinek a hosszaszólásat azért jó hogy próbáltok segíteni!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt próbáld meg. Hátha a "nyílvánosság" segít. Úgy nézem ez egy hivatalos "fórum".

https://docs.payza.com/v1.0/discuss
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

xenosz2 írta:Ezt próbáld meg. Hátha a "nyílvánosság" segít. Úgy nézem ez egy hivatalos "fórum".

https://docs.payza.com/v1.0/discuss
írtál? írd meg,h hónapok óta vársz és nem akarsz supportot írni megint.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Payza fiók átmenetileg zárolva?

Hozzászólás Szerző: any »

Naháát...
Kép
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég