Képfeltöltő oldalak népszerűsége

JaniJani19
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.12.13. 11:20
Kapcsolat:

Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: JaniJani19 »

Több típusú pénzkeresési lehetőségről is szó van ezen a fórumon, köztük a képfeltöltésről is. A statisztikákból azt látom, hogy a képfeltöltős oldalak kevésbé népszerűek, mint a linkmegosztó vagy PTC oldalak. Véleményetek szerint mi ennek az oka? Hiszen meglátásom szerint ennek kellene a legnépszerűbbnek lennie. Nincs idegesítő reklám a tartalom előtt, mint a linkmegosztók esetén, ezáltal alacsonyabb a visszafordulás aránya, nem kell 20-30 perceket vagy többet is eltölteni az oldalon reklámok nézegetésével, mint a PTC oldalakon, de mégis többet lehet vele keresni. Akkor mégis mi az oka, hogy az előbb említtet típusú oldalak népszerűbbek?
dormeo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.03. 09:22
Kapcsolat:

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: dormeo »

Szerintem a Kép feltöltés természetes hogy kevésbé népszerű. Szinte biztos vagyok benne, hogy a felnőtt tartalmú képekről beszélünk, vagyis azok mehosztasarol.

Akinek ilyen jellegű vágyai vannak, az könnyedén talál ingyenes felnőtt videó megoszto oldalakat, ahol aztán tényleg semmilyen várakozás vagy idegesítő reklám nincs.
Persze ehhez az kellett hogy a felhasználók sávszélessége növekedjen, ami minden országban meg is van.

A fájlok letöltésének pedig továbbra is jó keletje van mivel vagy torrenten jutsz hozzá a kívánt fajlhoz vagy fajlmegoszton.

Szerintem ez lehet az oka.
JaniJani19
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.12.13. 11:20
Kapcsolat:

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: JaniJani19 »

De, ha megosztok egy 18+os képet pl. a facebook-on, akkor akinek ilyen jellegű vágyai vannak, nem fog rákattintani, hogy megnézze?
Illetve, a linkröviditő oldalak (pl.: adfly) esetén nem 18+-os videókat vagy képeket osztanak meg, leszámítva a filmes, warez oldalakat?
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Hát ha megosztasz egy 18+-os képet a Fészen, ne csodálkozz, hogy kb 3 percen belül jelent valaki! És ha szerencséd is van, nem törlik a fiókodat! Kiemelten figyelik az ilyen képeket, videókat, és azonnal törölnek mindenestől, de soha többé nem tudsz regisztrálni...... :? :good:
dormeo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.03. 09:22
Kapcsolat:

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: dormeo »

igen én is így tudtam, csak nem voltam benne biztos hogy ez még valóban így van-e
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

De most állítólag bevezették, hogy értesítenek ha valaki jelent, és megkérdezik, hogy hajlandó vagy e törölni a képet magadtól, ráhatás nélkül. :D
dormeo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.03. 09:22
Kapcsolat:

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: dormeo »

oké, de a facebook alapvetően nem alkalmas arra a célra, hogy 18+-os képeket ossz meg annak reményében, hogy majd a kattintás után némi aprópénzhez jutsz...
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Képfeltöltő oldalak népszerűsége

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Facebookon eleve tiltva van a legtöbb pénzkeresős linkrövidítő, ha jól tudom.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég