Cliquesteria - MEGFIGYELÉS ALATT !

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Cliquesteria - MEGFIGYELÉS ALATT !

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.22. 11:57

Ez mellett azt nem is említettem hogy a hirdetéseim is egyre gyérebb statot hoznak... régebben a tagság mellé kaptam ajándék krediteket és néha néha vásároltam is, és sokkal jobb és több kattot kaptam mint most. Szóval az is szépen esik hétről hétre... persze ez nem meglepő. A free kereset és kifizetés már olyan macera hogy a freek ott hagyják (vagy már ott hagyták), azok akik anno investesk voltak (mint én) meg jó nagy részük nagyot csalódott... és ők is leépítés alá vették az oldalt. :roll:
Csak gratulálni tudok az Adminnak... :clap: :good:

jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: Cliquesteria - MEGFIGYELÉS ALATT !

Hozzászólás Szerző: jatekos12 » 2019.09.12. 22:40

Cliquesteria a saját tapasztalatom szerint SCAM. Az admin viselkedése gusztustalan. Egy időben standard tagoknak csomó plusz feladathoz kötötte a kikérést. Majd eltörölte ezt a korlátot.

Pár napja beléptem, hogy kikérek: A csomo plusz feladat mint feltétel standard tagoknak vissza lett állítva.
Gondoltam, tojok rá: Megvettem a legkisebb tagságot és kikértem a hozzá kötődő max 15 dodót. Így is buktam volna 9 dodót, mivel 24 volt az egyenlegemen.
Ma be akartam lépni. Az oldal válasza: invalid belépési adatok. Jelszó felejtési opció: Az oldal válasza: Nincs ilyen felhasználó.

Magyarul: Kikértem a pénzt, mire törölte a fiókomat az adatbázisból.

Undorító. Ez egy csaló gennyláda. Hibát követ el szerintem aki bizalmat szavaz neki!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz küldése