Adfiver - Nem ajánlott

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Topikot kérném helyzeni, fizetni fizet, de minimum a megfigyeltek között a helye (első kommentben leírtam röviden, többet később).
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

idlig írta:Topikot kérném helyzeni, fizetni fizet, de minimum a megfigyeltek között a helye (első kommentben leírtam röviden, többet később).
ez nagyon sejtelmes, kíváncsi vagyok mit tudsz
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Probux Admin és a szelektív bérelt rendszer nekem bőven elég. Eddig se véletlen írtam le csomószor, hogy mindenki legyen óvatos, ha befizet, most viszont már tényleg rizikós a dolog. Plusz ez: viewtopic.php?f=71&t=2753&start=120#p79472
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ez tényleg komoly? bakker... mik vannak, ezt nem is tudtam..
amúgy sem terveztem többet belefektetni, de akkor most azon kell ügyeskedjek, hogyan szedem össze amit beletettem...

most tényleg leesett az állam
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fórumban ma láttam olyat, hogy a 300 bérelt átlaga 0,1 alá ment... aztán mikor a tag bérelt újabb 100-at, akkor hirtelen megjavult a dolog. Van olyan aki 150$ befektetéssel már profitban van, mást pedig szívat a rendszer. Nekem most ingadozik az átlag, persze supporton megpróbáltak rádumálni, hogy toljak bele még pénzt, hosszabbítsam a döglött bérelteket 240 napra (és itt a döglött bérelt tényleg halott, még be is sózza maga után a földet, mert az autocsere is csak a szart adja). Nincs bajom a 240 napos hosszabbítással, de ez nem Neobux. Persze én rögtön az első nap fizettem be, így számomra nem olyan vészes a szitu. Ahogy írtam az oldal jelenleg fizet (instant), de szerintem nem éri meg a kockázatot a befektetés, igaz, hogy a Probux 1 évnél tovább húzta, de az nem indult ekkora lendülettel. A Fusebux ugye már csak 3-4 hónapot bírt ki...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fórumban pár perce is láttam olyat, hogy a 200 friss bérelt 2 napja 10-et kattint, gyorsan ki is törölték a kommentet...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: Laci »

És fizetget az olal vagy ott is problémák vannak?
Egyébként akkor én szerencsés vagyok... igaz nincs is sok refem 12 db... de 2 nem kattint szinte semmit 5nek 2 az átlaga a többinek 2.5-3-4 :) Most béreltem még 5-t. és így maradt 1.5$ ha ebből az 5-ből még mindig lesaz min. 3 ami jól kattol akkor lehet folytatom a bérlést és szép lassan megpróbálom elérni a kikérőt... persze ha fizet még az odlal... :?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal fizet, sok új bizonylat van fent, de ami kicsit meglepett, hogy az utolsó Paypalos kifizetésen már nem ők fizették a fee-t, hanem van külön levonás... a béreltekkel kapcsolatban meg annyit, hogy nem nagyon érdemes velük foglalkozni,ha Standard tag vagy, nekem az utolsó 4 napban napi 20 centtel hoznak kevesebbet az előző naphoz képest és azt is furcsállom, hogy amikor leáll 5-6 akkor elkezd 3-4 olyan klikkelni, amelyik még nem is klikkelt, persze arra valahogy ügyelnek, hogy ne legyenek túl aktívak... így azért elég nehéz a csak aktív tagokat szűrni, mert olyan is kiesik, amelyik már 50-et leklikkelt (3 feletti AVG -s).. jah és persze 50-en semmit nem csináltak még, 25 meg 4 napon túl inaktív...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fizetni jelenleg fizet. Béreltek: mindegy mit csinálsz, akkor is leállnak idővel. Legalábbis a többségnél, nyilván nem mindenkinél, attól azért rafkósabbak. Saját példa (ez már nem az első ilyen mélyrepülés, pedig cserére is költök). Fórumban szintén lehet látni dettó ilyeneket (ugyanaz, mint Zapbux, Probux, Fusebux esetében, ami persze nem meglepetés a háttérinfók ismeretében), de csak rövid ideig, gyorsan törlik a kommenteket.

Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

megnéztem már én is a statisztikámat, kíváncsiságból és hát elég érdekes... a napi klikk 380-ra jön ki, Standardként ez ugye 0.005-el kell szorozni és az eredmény: 1,9$, ami a legszebb az egészben, hogy a számlámon ez az összeg elvétve szerepel... vezetek én is statisztikát, hogy mennyi jön össze 24 óra alatt, de ha spec 2 napra visszanézem, akkor a jóváírás csak 1,31$, mi lett a maradék 60 centtel? :unsure:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem lenne rossz, ha legalább a megfigyelt oldalak közé menne a topik! A Probux Admin talán a legnagyobb csaló a PTC világában, és akkor a bérelt rendszerről meg a fórumról még nem is beszéltünk. Ez pl egy Ultimate tag statisztikája (1200 béreltje van), tegnap én is belefutottam az ottani fórumban, gyorsan törölték (ahogy az összes hasonlóval is történik).

Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

megtáltosodtak a béreltek, második napja 2$-t hoznak...igaz, 8 nap és hosszabbítani kéne.. :?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

nah, kíváncsi leszek mit tudnak alkotni, rosszul adtam meg Paypal címem, kimaradt egy betű..
írtam support ticketet, de nem tudom hogyan lehet(ne) orvosolni..
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma váratlan fordulatot vett a dolog. Az oldal hivatalos Facebook oldalán megjelent egy beírás, ha jól tudom az Admin barátnőjétől, leírja, hogy a Probux, Zapbux, Kayads, Fusebux és sok más Adminja van az oldal mögött és most ő volt a soros, hogy elvigye a dolgot, a kamu céggel és kamu címmel, viszont Gustavo őt is átjátszotta, így mindenkinek dispute-ot javasol és, hogy be fogja zárni az oldal mögötti céget. Persze az Adfiver moderátora előjött, hogy a facebook oldalukat meghekkelték.

https://www.neobux.com/imagens/temp/151123/AF/05.jpg
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát, ez nekem abszolút bukta lett (34$), ezek a nyomorékok még arra sem képesek, hogy a kamu Paypal címről visszahívják a pénzt
paypal.jpg
mivel nem létező e-mail cím, ezért 12 órán belül vissza lehet hívni az elutalt összeget...
köszönöm Adfiver...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin tegnap esti hozzászólása alapján PayPal vizsgálat van az oldalon. Illetve, mivel a társ tulaj kipakolt a facebookon, így ma csináltak egy új Facebook elérhetőséget az oldalnak, mondván, hogy a régit ellopták. Ha valaki totál bebukta a pénzét, akkor a dispute talán megoldás lehet.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nekem most még instant fizetett.
Kép
Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

használd ki, nálam nagy a gáz az oldallal kapcsolatosan... nem teszem be mind a 100-at, ennyi is elég:
adfiver rented.jpg
adfiver rented.jpg (114.32 KiB) Megtekintve 4974 alkalommal
ezzel együtt a statisztikám is siralmas mostmár:
adfiver stat.jpg
adfiver stat.jpg (112.14 KiB) Megtekintve 4974 alkalommal
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ptc-Ajánlatok chaten ma más is jelezte hogy bedöglöttek a RR-ek. Meg hogy instant fizet. Utóbbi mázlista szerintem, hamarosan bezár a bazár szerintem.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én voltam aki jelezte...
Szóval az utolsó 5 refem egész jól kattolt minden nap aktív volt stb... Be Happy. Aztán most 11.-e óta leálltak a semmiből (mondanom sem kell az előtte levő 10 db már régóta nem kattolt) Szóval én sem fogok már kísérletezni a bérléssel.
Én 2$ kikérőre emlékszem... de 2 napja láttam hogy az a 2$ 3$. Lehet rosszúl emlékeztem vagy emelték?!
70 cent kellene a kikérőhöz, remélem ezt még elérem és ki is fizeti az oldal :?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ma reggel 11 körül indítottam a disputot és most este 11-re meg is nyertem :good: :PP
visszakaptam 44$-t... :clap:
jani473
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.17. 15:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jani473 »

Sziasztok nem is olyan rég vettem 300 refferalt akik az elején elég szépen kattitontottak de mikor tól volt ez a facebook-os "botrány" meg álltak, valami esélyem van arra hogy vissza kapjam a pénzem? (Platinum fiók)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

igen, van rá esélyed, sőt.. Paypal azonnal (még aznap) visszaadta a pénzem a számlára, meg sem várta a másik fél hozzászólásait... egyszerűen csak indítsd el a disputot, írd le, hogy leálltak a reffek, csinálj róluk képet (statisztika menü alatt), majd tedd szóvá a facebookos hozzászólást és azt is linkeld mellé (először töltsd fel a képeket mondjuk a tinipic-re és nem lesz gond), viszont ha már kértél ki, akkor csak a különbözetet kapod meg...
jani473
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.17. 15:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jani473 »

Köszönöm a segítséget, de utaltam már ki azota paypal ra le teszteltem es ki is fizettek.A refferalokrol van bizonyitekom de a facebook os írásukat már ki törölték ez okozhat némi gondot?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

lényegtelen, hogy kitörölték-e... csak tedd fel, amikor én feltettem, akkor is már változtattak a profiljukon
jani473
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.12.17. 15:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jani473 »

Sziasztok! A tegnapi nap folyamán vissza kaptam az összes be fektett pénzem. Természetesen ki tiltottak az oldalrol de ez már nem zavar.

Köszönöm a segítséget.
fourstar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.12.31. 11:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: fourstar »

Már több mint 24 órája nem fizet
Kép
kb 200 dollárt fektettem be 74 dollárt kifizetett most van benn 36 dollárom de nem akar fizetni, mit lehet tenni hogy visszakapjam a pénzem?
Van a ptc scam oldalaknak foruma valahol?

Még most se fizet:
Dátum: 2016.01.01/22.02
Sajnos a képen nem látszik az óra mert az le van vágva de itt meglehet nézni http://i66.tinypic.com/24q2v85.jpg
Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára fourstar 2016.01.01. 22:07-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az csak annyit ír 2-4 óra múlva próbáld meg újra kikérni...

ha mindenképp vissza akarod hívni a pénzed:
http://www.ptcmonitor.org/scam_ptc_recovery - angol nyelvismeret szükséges!
fourstar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.12.31. 11:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: fourstar »

Köszönöm az infót, sok hozzászólásod olvastam itt a fórumban, úgy tűnik értesz hozzá. Szerinted marad a Neobux emelt szinten ezekkel a scam gyanús dolgokkal alapból nem szabad foglalkozni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boguli 2016.01.01. 16:24-kor.
Ok: Ne offold a topicot, kérdezz a Társalgóban, vagy Privát üzenetben!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég